تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت FR

ورق کامپوزیت FR

ورق کامپوزیت FR

برای خرید ورق کامپوزیت FR با ما تماس بگیرید 09120888600 تماس با ما

روکش آلومینیوم به طور کلی با پاشش فلوروکربن بر روی سطح دیواره پرده پس از رنگ آمیزی و سایر پیش تصفیه ها درمان میشود

روکش آلومینیوم رزین پلی استر با رنگ و لاک رنگ فلورو کربن است

این داراری مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر آب و هوا است ، میتواند در برابر باران اسیدی ، اسپری نمک و الاینده های مختلف هوا مقاومت کند ، مقاومت عالی در برابر انواج فرابنش و سرما و گرما دارد و میتوان در برابر اشعه ماورا بمش قوی مقاومت کند

میتواند رنگ خود را در عمر طولانی حفظ کند

با رنگ و پوشش دبل پلی استر و PVDF روکش آلومینیوم به طور کلی با پاشش فلوروکربن بر روی سطح دیواره پرده پس از رنگ آمیزی و سایر پیش تصفیه ها در امان باشد

روکش الومینیوم یک درخت پچلی وینیلیدن فلوراید فلوئورکربن است

این دارای مقاومت در برابر اب و هوا میتواند در برابر باران اسیدی اید نمک و الاینده های مختلف مقاوم باشد

صفحه الومینیوم بامقاومت بالا ساخته شده است و ضخامت آن 3دهم است مکس متال و سان متال 2 دهم

در قطر 4 میلی متر به عرض 1/25 و طول 3/20 در کل هر شیت ورق 4 متر مربع است

کارخانه ایستاکاور که تولید کننده ورق کامپوزیت است از سطح پیشرفته ای برخوردار است

از طرف دیگر ، پنل نوع FR (بازدارنده آتش) شامل یک هسته داخلی ضد حریق ساخته شده از رزین های ترموپلاستیک با بار معدنی است.

واکنش آن در برابر طبقه بندی آتش ورق کامپوزیت FR(مطابق با استاندارد ورق کامپوزیت FR ، آن را به ماده ای پوششی تبدیل می کند که بیشتر برنامه های معماری را برآورده می کند.
بسته به ترکیب هسته معدنی داخلی صفحه کامپوزیت ، دارای برخی ویژگی های مناسب هستند. به عنوان مثال ، در صورت آتش سوزی یا قابلیت انعطاف پذیری خاص ، مقاومت بیشتری خواهد داشت ، جنبه بسیار مفیدی هنگام ایجاد تغییرات خلاقانه در نما.

همانطور که در مورد انواع اتمام اتفاق افتاده است ، همزمان با پیشرفت تکنولوژی ، پانل کامپوزیت همچنین هسته های معدنی جدیدی ایجاد کرده است که مقاومت ویژه ای به آن می بخشد و آن را با هر شرایطی سازگارتر می کند.

پانل کامپوزیت آلومینیوم نسوز درجه A2
در مورد پانل A2 ، این یک پانل غیر قابل احتراق است که از یک هسته معدنی تشکیل شده است و برای پاسخگویی به بالاترین نیازهای نظم طبقه بندی آتش
واکنش آن در برابر طبقه بندی آتش A2-s1 ، d0 (مطابق با ورق کامپوزیت FR، آن را به یک راه حل ایده آل برای پوشش ساختمان های بلند مرتبه و اشغال زیاد تبدیل می کند.

پانل کامپوزیت آلومینیوم نسوز درجه B1

با توجه به مقررات غیر قابل احتراق (هسته مرکب درجه A) ورق کامپوزیت FRآزمون های مرکز ملی نظارت بر کیفیت و آزمایش مواد ساختمانی نسوز را پشت سر گذاشته است. نتایج به شرح زیر است:

پانل کامپوزیت آلومینیوم FEVE دارای پلی یورتان با کیفیت بالا به عنوان پوشش اصلی و فلورینسین پس از پخت در اواسط بالا به عنوان پوشش سطح است. این مقاومت در برابر آب و هوای خوب تا 10-15 سال دارد و از ویژگی های رنگ درخشان و براقیت بالا از پوشش فلوئوروکربن PVDF متمایز می شود ، تنوع و منحصر به فرد بودن آن باعث می شود آن از نظر سیستم های نقاشی دیگر بی نظیر باشد. به ویژه در دکوراسیون و نمایشگاه های زنجیره های تجاری ، فروشگاه های 4S و ایستگاه های سوخت که به اثرات رنگی نیاز است ، قابل استفاده است.

مقیاس شرکت: پس از 18 سال پیشرفت ، ورق کامپوزیت FRاکنون دارای یک کارخانه 85000㎡ ، 8 خط تولید ، 200 کارگر باتجربه و 15 مهندس ارشد است. این شرکت سالانه 13 میلیون متر مربع پانل کامپوزیت آلومینیوم تولید می کند. محصولات ساخته شده از آلومینیوم با خلوص بالا و مواد پلی اتیلن با کیفیت بالا ، همراه با علم و فناوری پیشرفته و تجهیزات با دقت بالا ، به طور گسترده ای در ساخت و ساز در مقیاس بزرگ و داخلی و خارجی تزئین سطح داخلی دیوار داخلی.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *