آلومینیوم کانتوری یک واقعیت مستحکم در دنیای روکش گذاری برای پاکتهای ساختمان و به ویژه نمای فلزی تهویه شده است. این شرکت در تولید سیستم های نما در آلومینیوم (کامپوزیت یا جامد)  و سایر مواد مانند مس ، برنج ، برنز ، روی تیتانیوم پیشرو

تاریخچه پوشش های خارجی با کیفیت بالا ورق آلومینیوم کامپوزیت

با سابقه ای 5 ساله ، ورق آلومینیوم کامپوزیت کارخانه قیمت ورق آلومینیوم کامپوزیتایستاکاور که تولید کننده برند های سان متال،مکس متال،فوجی،لاکچری ایستا است  و قادر است به

لطف مشارکت با شرکت های گروه ، راه حل های کلیدی ، پیگیری مشتری در هر مرحله ، از مفهوم اولیه تا سایت ساخت و ساز ، بدون هیچ گونه جزئیات و تضمین ارائه دهد. حداکثر کنترل در هر مرحله

کادر فنی از طریق دانش و تجربه خاص از مشتری پشتیبانی می کند تا به او کمک کند ایده خود را در یک پروژه اجرایی با کیفیت شکل دهد و سپس محصول نهایی را به طور عملی تحقق بخشد.

هر کار متناسب با نیاز مشتری ، طراحان و واقعیت فیزیکی ساختمانی که قصد دارد در آن کار کند متناسب خواهد بود .

سیستم های مدرن تولید ورق کامپوزیت

سیستم های مدرن پردازش داده ، مانند اسکنر لیزری با کیفیت بالا ، اجازه می دهد کار طراحی با دقت شود که حاشیه خطا را به حداقل برساند ، و پوشش ها بدون نیاز به هیچ گونه کار مجدد و آماده آماده نصب می شوند.

هرگونه تنظیم کانتوری با تجربه و حرفه ای اکثر قریب به اتفاق مواد فلزی را که برای زیبایی ظاهری در نظر گرفته شده است ، کار می کند. از این میان ، آلومینیوم محصول برجسته ای است زیرا خود ویژگی های زیبایی شناختی عملکردی و قابل تحسینی دارد.

آلومینیوم فلزی است که با شماره اتمی 13 در جدول تناوبی نشان داده می شود.

آلومینیوم کامپوزیت

یکی از ویژگی هایی که بیشترین ویژگی آن را تشکیل می دهد ، حضور زیاد آن در زمین است. پوسته زمین دارای مقدار زیادی آلومینیوم است که حدود 8٪ از وزن آن را تشکیل می دهد.

این فلز است که در بسیاری از بخشها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار است : می توان آن را ریخته گری ، ورقه ورقه ، قالب و شکل داد.

از آن در بخش مهندسی ، در بخش خودرو ، در معماری ، از مقیاس ساختمانها تا مقیاس طراحی داخلی استفاده می شود.

عملکردهای اصلی آن در زمینه عملکرد مکانیکی ، قابلیت کار مکانیکی و عملیاتی ، طراحی ، زیبایی و اتمام کارایی و دوام در طول زمان گزارش شده است.

عملکرد مکانیکی آلومینیوم کامپوزیت

ویژگی آلومینیوم با عملکرد عالی است. در واقع ، مدول الاستیک آن E = 69000 Mpa است و بنابراین حدود 1/3 فولاد است. این بدان معناست که گاهی از آن برای اهداف ساختاری نیز استفاده می شود.

از همه مهمتر ، وزن آن بسیار کم است ، حدود 2.70 تن در هر متر مکعب ، در مقابل ، برای مقایسه ، 7.85 تن در هر متر مکعب فولاد.

این پارامترها مدیریت بهینه تنشهای تحت تأثیر پاکتهای ساختمان ، نمای کامپوزیت و حتی ساختارهای پیچیده تر ، مانند نمای تهویه سه بعدی را ممکن می سازد.

قابلیت کارکرد مکانیکی و طراحی

قابلیت ماشین کاری یکی از عناصر اصلی آلومینیوم است. در حقیقتورق آلومینیوم کامپوزیت در نمای رستوران و دکوراسیون داخلی ، این می تواند تعداد زیادی فرآیند کاری را انجام دهد که تنظیمات مختلف هندسی ، زیبایی و پایان را امکان پذیر می کند.

ورقه ورقه ها را می توان طبق تنظیمات کاملاً همسطح درمان کرد ، اما در عین حال می توانند شکل هایی را بیان کنند که در فضا، منحنی های ساده و پیچیده بیان شده اند آنها می توانند ورقه ورقه ای ساده باقی بمانند

یا تحت فرآیندهایی مانند برش ، ایجاد الگوهای کاملاً خالی یا مطابق با تزئینات هندسی قرار بگیرند 

پایان کار و دوام ورق آلومینیوم کامپوزیت

پایان کارها متفاوت است و نمایش رنگ نهایی محدودیتی ندارد ، عملاً هر رنگی که در مرحله طراحی تصمیم گرفته شده است می تواند دوباره ساخته شود.

این اجازه می دهد تا دوام زیادی از مواد داشته باشید ، اما به خودی خود در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم است . و در واقع ، در تماس با جو خارجی ، یک پاتینای خارجی ایجاد می کند که لایه های فلزی زیرین را از تجاوزات بعدی محافظت می کند

محصولات و محلولهای آلومینیوم کامپوزیت

با ورود به طور خاص ، در قسمت آخر مقاله ، محصولات بازاریابی شده و یا پردازش شده توسط کارخانه ایستاکاور  نشان داده شده است محصولاتی که کاربرد آنها در راه حل های نوآورانه اعمال شده در زمینه های مختلف قیمت ورق کامپوزیت،

با اولویت برای روکش و نمای تهویه در معماری است

آلومینیوم با روکش پلی است

آلومینیوم از قبل رنگ شده با پودر در نظر گرفته شده است تا با پودرهای پلی استر با کیفیت بالا که به طور مداوم برای نتیجه نهایی بی عیب و نقص و بدون درز استفاده می شود ، تصفیه شود .

به دلیل توانایی زیاد در تغییر شکل و اشکال ، این محصول را می توان با متنوع ترین روش ها برای پروژه های جسورانه معماری معاصر مدل سازی کرد.

ورقه ورقه های رنگ آمیزی شده با روکش پودر در بسیاری از زمینه ها از جمله روکش نما ، نمای تهویه شده ، پنجره های ساختمانی از هر نوع و برای هر اندازه ای مورد استفاده قرار می گیرند.

این ماده سازگار با محیط زیست است و ویژگی های فنی آن امکان طراحی پیشرفته را فراهم می کند

خاصیت های ورق کامپوزیت

 • واکنش به آتش سوزی در کلاس A2-S1 ، d0 مطابق با استاندارد اروپا EN-13501-1
 • رنگ آمیزی رنگ آمیزی پودر پلی استر با هر رنگ مقیاس Ral و NCS و PANTONE قابل دستیابی است
 • می توانید جلای براق ، مات ، فلزی و متریال داشته باشید
 • نصب می تواند با سیستم های فن آوری انجام شود که یکپارچه سازی کامل پشتیبانی ها را فراهم می کند ، که کاملاً از دید خارج پنهان می شوند.
 • این ماده 100٪ قابل بازیافت است

آلومینیوم کامپوزیت شکا پذیر است و هر رنگی میتوان زد

آلومینیوم از قبل رنگ شده مایع نوآورانه ترین راه حل های طراحی را فراهم می کند ، قادر است با هر فرم طراحی سازگار شود : تخت ، سه بعدی منحنی.

طیف رنگ ها بسیار گسترده است ، از رنگ های استاندارد گرفته تا اتمام ویژه.

می تواند در هر زمینه ای ، از نما گرفته تا سقف ، برای کارهای داخلی و خارجی استفاده شود. ویژگی ها باعث می شود تا هم از نظر طراحی و هم از نظر عملکرد بسیار عالی باشد.

مزایای ورق کامپوزیت

 • هر شکلی ، تخت ، سه بعدی ، ساده ، زاویه ای یا منحنی می تواند دوباره ساخته شود . تاشو بودن ورق ها عالی است.
 • مقاومت در برابر خوردگی بسیار زیاد است
 • با مدت زمان بسیار طولانی مشخص می شود ، تا 15 سال تضمین می شود
 • این ماده 100٪ قابل بازیافت است

ورق کامپوزیت لانه زنبوری چیست؟

صفحات مرکب لانه زنبوری ، یعنی با ساختار لانه زنبوری ، در نوع خود بی نظیر هستند. آنها به طور مداوم با فرمت 2000 میلی متر عرض و تا 13000 میلی متر طول تولید می شوند.

حتی در اندازه کامل ، پانل های کامپوزیتی لانه زنبوری قادر به حفظ همسطح بودن کامل هستند. 

 • یک ویژگی اصلی ، سبک بودن بسیار زیاد سیستم لانه زنبوری است که باعث کارایی مطلوب و نصب آسان می شود.
 • مقاومت در برابر آتش با کلاس واکنش A2 بالا است.
 • دامنه اتمام کارها بسیار گسترده است و تقریباً به هر رنگی اجازه می دهد.
 • این ماده به دلیل قابلیت بازیافت کامل ، کاملاً منطبق با حساسیت سبز جدید جامعه ما متمایز است.

ورق کامپوزیت لانه زنبوری

به دلایل مختلف از ورقه ورقه های قبل از آنودایز به طور گسترده استفاده می شود. پتینه نازک که از طریق یک فرآیند الکترولیتی ایجاد می شود که روی سطح آلیاژهای آلومینیوم تأثیر می گذارد ،

آنها را با گذشت زمان بسیار مقاوم می کند. علاوه بر این ، شکل ظاهری به ویژه برای استفاده در معماری معاصر جذاب است.

 • آلومینیوم قبل از آنودایز در برابر رطوبت و دمای بالا بسیار عالی است
 • آلومینیوم از قبل آنودایز شده می تواند همانطور که هست نصب شود و یا به روش های مختلف تحت درمان سطح قرار گیرد
 • این برای تضمین هر نتیجه طراحی با هر شکل سازگار است
 • این ماده سازگار با محیط زیست ، 100٪ قابل بازیافت است

ورق آلومینیوم لانه زنبوری

روی ورق کامپوزیت ورقه ورقه کار میشود، به طور گسترده ای در معماری برای استفاده در نما و سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد. پس از اتمام حتی می توان رنگ های طبیعت را به یاد آورد: زمین ، پوست ، خزه ، خاکستر.

به این ترتیب یک کنتراست ماده ظریف و موفق ایجاد می شود.

ورقه ورقه روی – تیتانیوم بدون نیاز به نگهداری مدت طولانی دوام می آورد و هر شکلی را که در مرحله طراحی تصمیم گرفته می شود ، حتی آلی ترین نیز به خود می گیرد.

 • انعطاف پذیری زیاد به روی ورق کامپوزیت اجازه می دهد تا اشکال و حجم های پیچیده را از نو بسازد
 • فرسایش سطح آن حداقل است و دوام زیادی به آن می بخشد
 • اتمام سطح بیشماری در دسترس است
 • همچنین در این حالت ، ما در حضور ماده ای کاملاً قابل بازیافت هستیم

ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

ورق کامپوزیت ماده ای است که به طور گسترده ای در معماری مورد استفاده قرار می گیرد و به یک سری دلایل تکنولوژیکی و زیبایی شناختی ، ماده ای با ارزش اقتصادی است .

این اولین فلزی بود که بشر از آن استفاده کرد و به همین دلیل معنای اجدادی و نمادین به خود گرفت.

به لطف پتینه ای که در تماس با جو خارجی در سطح ایجاد می شود ، این ماده بسیار ماندگار است.

 • ورق کامپوزیت با دوام مشخص می شود که از نظر اقتصادی آن را به یک سرمایه گذاری عالی تبدیل می کند
 • به لطف سیستم خود اکسیداسیون سطح خودکار ، بسیار ماندگار است
 • ظاهر آن از نظر زیبایی شناسی پیچیده است و به ساختمان ظاهری کاملاً ظرافت و ظرافت می بخشد
 • این یک ماده اکولوژیکی است که کاملاً قابل بازیافت است

اگر در مورد زیرساخت ها صحبت کنیم ، ورق کامپوزیت انواع مختلفی از سیستم های بسیار نوآورانه و قابل تنظیم را با کاربردهای مختلف ، همیشه با توجه به نیازهای خاص ، توسعه داده است.

علاوه بر راه حل های استاندارد مختلف ارائه شده ، ورق کامپوزیت یک بخش فنی مکس متال وسان متال ایجاد کرده است. هدف ارائه راه حل های اختصاصی طراحی با انتخاب تقریباً نامحدود برای معماران و برنامه ریزان است.

سیستم های ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت نمایانگر کاملترین طیف سیستمهای روکش مخصوص نمامکس متال هستند که بطور خاص برای جان بخشیدن به هر نوع ایده طراحی طراحی شده اند.ورق کامپوزیت شامل موارد زیر است:

 • سیستم کاست با کوپلینگ سریع و سیستم اسلات با رفع پنهان
 • سیستم با صفحات تخت و ثابت سازی قابل مشاهده
 • سیستم هایی با پانل های راه راه ، راه راه یا مش سیم

حداکثر انعطاف پذیری کاربرد در پروژه های مختلف معماری و استفاده از مواد مختلف روکش توسط سیستم های زیرسازی ورق کامپوزیت بیشتر می شود.

ورق کامپوزیت

 • پروفیل های اکسترود شده در آلیاژ آلومینیوم 6060 ورق آلومینیوم کامپوزیت نما
 • پروفیل های فولادی گالوانیزه (در فولاد ضد زنگ و آلومینیوم نیز موجود است) به اشکال مختلف (ConneX® Easy L – ConneX® Easy C – ConneX® Easy Ω)

سیستم های زیرسازی ما قادر به سازگاری با هر شکل ساختمان هستند.

ورق کامپوزیت در طراحی دکوراسیون داخلی

اگرچه مردم اغلب فکر می کنند دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی یکسان است ، اما اینگونه نیست. دکوراتورهای داخلی رنگ رنگ را برای دیوار شما انتخاب می کنند ، در حالی که طراحان داخلی آن را پایین می آورند تا ساختار اتاق تغییر کند.

ورق کامپوزیت طرح سنگتزئینات داخلی با افزودن لوازمی مانند پارچه و فرش با ظاهر و احساس اتاق سر و کار دارد. طراحان داخلی بهترین استفاده را از فضا می کنند.

تزئینات داخلی فضای موجود را “می پوشاند”. این کار با یک مفهوم گسترده مانند زیبایی شناسی پست مدرن ، یکپارچهسازی با سیستمعامل یا سنتی آغاز می شود و در جزئیات آن سبک کار می کند.

یک دکوراتور داخلی از ابتدا تا انتها برای ایجاد تداوم در یک فضا با یک سبک طراحی باقی می ماند و در زمینه انتخاب رنگ ، بافت و الگوهایی که ترجیح می دهید با شما کار می کند اما با مفهوم سبک کلی سازگار است.

تغییر دکوراسیون اتاق یا به روزرسانی سبک منسوخ شده تحت عنوان تزئینات داخلی یا استفاده از فضای موجود قرار می گیرد. نقشه های ساختمانی جدید و پروانه های ساختمانی در جعبه ابزار دکوراتور داخلی نیست.

پیشنهاد مکس متال و سان متال

مکس متال پیشنهاد خود را گسترش داده و آن را عملاً با ورق کامپوزیت کامل می کند. این یک سیستم جداره مدولار دیواری است که از خود پشتیبانی می کند و

عملکرد بالا را بدون نیاز به کنار گذاشتن زیبایی شناسی تصفیه شده و حفظ سطح عالی رقابت از نظر اقتصادی تضمین می کند .

با موفقیت چشم گیری رو به رو شده است زیرا یک جایگزین ابتکاری برای نمای معمولی را نشان می دهد ، باعث می شود زمان نصب به طور قابل توجهی کاهش یابد و راه حل ساختمانی با دوام را تضمین کند.