تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت مکس متال

ورق کامپوزیت مکس متال

ورق کامپوزیت مکس متال

پنل کامپوزیت آلومینیومی (مکس متال و سان متال) ایده آل برای روکش های نمای و ساختمانها راه حل دیگری است که ورق کامپوزیت آلومینیوم برای بازار ساخت و سازهای مدنی ارائه می دهد. این ماده توسط دو ورق آلومینیوم رنگ آمیزی شده و دارای هسته پلاستیکی پلی اتیلن است که در استانداردهای کیفیت بین المللی تولید می شود.

برای تضمین دوام و یکنواختی در استفاده از رنگ ها ، ورق کامپوزیت آلومینیوم با پانل های کامپوزیت آلومینیومی کار می کند که فرآیند رنگ آمیزی Coil Coating ، یکی از مدرن ترین تکنیک های استفاده از رنگ مایع است. ابعاد موجود را در زیر بررسی کنید:

ورق کامپوزیت آلومینیوم دارای پوشش PE است

ورق کامپوزیت آلومینیوم یک خط مکس متال سان متال برای پروژه شما فراهم می کند:

مکس متال سان متالPE ، رنگ پلی استر ، 15 سال گارانتی برای استفاده خارجی ، و برای ساخت سینی از 2 متر مربع تا 3 متر مربع توصیه می شود.

توجه به این نکته ضروری است که هیچ تضمینی برای براق شدن صفحات ، نه در رنگ پلی استر و نه در رنگ کینار وجود ندارد. این به دلیل نداشتن لاک مقاوم در برابر هوا است که باعث می شود فروش مواد در بازار داخلی نیز غیرقابل انجام باشد.

محصولات در حال تغییر هستن. کارخانه ایستا کاور ورق رایان تمامی محصولات خود را ضمانت میکند.

امروز شما از مزایای اصلی تنزل قدرت در ورق کامپوزیت آلومینیوم مطلع خواهید شد.ورق کامپوزیت محصولی کاملان انعطاف پذیر است زیرا از آلومینیوم تشکیل شده است، در نما و پایین آوردن بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. ثابت شده که استفاده از آن یکی از بهترین گزینه ها برای موسسات تجاری و فروشگاه ها است. از این گذشته ، این ماده سهولت در ترکیب ، شکل ها ، شعاع و زاویه ها را فراهم می کند.

مواد ورق آلومینیوم کامپوزیت مکس متال

 

ورق کامپوزیت آلومینیوم دوام بالایی دارد و ارتباط تصویری قاطع را تضمین می کند. موسسات بانکی ، رستوران ها ، سوپرمارکت ها و مدارس میتواندد برای تبلیغات سردر خود از ورق کامپوزیت استفاده کنند علاوه بر این ، فروشگاه هایی که در میان سایر محیط ها کمی قد و قامت بیشتری می خواهند باید از ورق کامپوزیت برای تابلوی تبلیغاتی مغازه خود استفاده کنند زیرا ، به طور کلی ، آنها پیشنهادهایی هستند که به کیفیت بالا و زیبایی شناسی دقیق نمای خود اهمیت می دهند.

کارخانه ایستا کاور بیش از 5 سال در بازار پلاستیک های صنعتی فعالیت می کند و در بخش های ارتباط تصویری یک مرجع ملی است. بنابراین ، تفاوت های ورق کامپوزیت آلومینیوم را در بهبود تصویر یک م anسسه درک می کند.

ورق کامپوزیت آلومینیوم: ترکیب و کاربرد آن را بدانید

ورق کامپوزیت آلومینیوم یک ماده آلومینیومی ترکیبی است که توسط دو تیغه از عنصر فلزی با هسته پلی اتیلن با چگالی کم تشکیل شده است.

این ویژگی ها ورق کامپوزیت آلومینیوم را به ماده ای مناسب برای افزودن جنبه ای از مدرنیته ، خلاقیت و ظرافت به چشم انداز شهرهای بزرگ تبدیل می کند. علاوه بر این ، عملکرد ، زیبایی و اقتصاد را در همان زمینه ادغام می کند. یکی دیگر از جزئیات مهم این است که در حال حاضر به عنوان پوشش آینده شناخته شده است.

مزایای ورق کامپوزیت مکس متال چیست؟

نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم یک گزینه عالی برای بهبود طراحی یک موسسه است. با استفاده از این مواد ، قطعاتی مانند علائم به شکلی یکنواخت و مینیمالیستی ظریف تر می شوند. سایر مزایای سرمایه گذاری در این گزینه را بررسی کنید!

 • تطبیق پذیری – ورق کامپوزیت آلومینیوم ماده ای کاملاً متنوع است و بنابراین ، در متنوع ترین نوع ساختمان ها استفاده شده است. توانایی آن ایجاد یک تأثیر بصری جالب در فضاها است. این در ساختمانهای تجاری ، فروشگاهها ، بانکها ، نمایندگی های فروش اتومبیل ، دانشگاه ها ، پمپ بنزین ها و موارد دیگر است.
 • پایداری – ورق کامپوزیت آلومینیوم محصولی است که با نیازهای فعلی پایداری مطابقت دارد. ارزان تر و با دوام تر از آلومینیوم ، برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند جایگزین امیدوار کننده تری است. علاوه بر این ، با این انتخاب ، شرکت توجه به مسائل پایداری را نشان می دهد.
 • قابلیت انعطاف پذیری – درجه بالایی از قابلیت انعطاف پذیری اجازه می دهد تا عملاً در همه قالب ها اعمال شود. بسته به نتیجه ای که گرفته می شود ، علاوه بر دوام ، می تواند تا شود یا بریده شود.
 • چابکی – این ماده نصب سریع را ارائه می دهد ، زیرا سازنده قاب آنها را اعمال می کند ، و مراحل ساخت را کاهش می دهد.
 • اقتصاد – اگر توسط همان سازنده ای ساخته شود که قاب های فلزی را برای کار درست کند ، از تعداد متخصصان و در نتیجه هزینه کار و زمان می کاهد.

اکنون ، کافیست روی یک شرکت تخصصی مانند مکس متال کارخانه ایستا کاور و سان متال حساب کنید تا یک برنامه با کیفیت در تجارت خود ایجاد کند!

چگونه پنل کامپوزیت آلومینیوم نگهداری کنیم

محصولات سازنده صفحه پلاستیکی آلومینیوم با کیفیت بالا را انتخاب کنید: طیف گسترده ای از تولید کنندگان پانل های آلومینیوم پلاستیکی در بازار وجود دارد و انواع آنها نابرابر است. تولید کنندگان پانل آلومینیوم پلاستیک با شهرت خوب باید برای خرید انتخاب شوند زیرا پانل های آلومینیوم پلاستیکی تغییر شکل با کیفیت پایین نسبتاً آسان است.

آیا تا به حال فکر نکردن در مورد اهمیت ورق کامپوزیت آلومینیوم به عنوان پوشش پوششی را متوقف کرده اید؟ این ماده که به عنوان آلومینیوم کامپوزیت ماده نیز شناخته می شود ، یک آیتم بسیار متنوع است که می تواند برای انواع پروژه های نما استفاده شود.

فقط با یک محدودیت استفاده (پوشش کف) ، ورق کامپوزیت آلومینیوم یکی از مناسب ترین مواد برای پوشش و سایبان است. علاوه بر تولید جلوه برجسته بصری برای نما ، مزایای بسیار دیگری نیز برای ساختمان ها به همراه دارد. اطلاعات بیشتر در این زمینه را ببینید و دریابید که ورق کامپوزیت آلومینیوم چگونه می تواند به شما در ارائه بهترین راه حل ها و محصولات مرتبط با این ماده کمک کند.

ورق کامپوزیت مکس متال چیست؟

ورق کامپوزیت آلومینیوم توسط دو ورق آلومینیوم با هسته پلی اتیلن با ضخامت حدود 3 تا 4 میلی متر تشکیل می شود. به عنوان بخشی برای پوشش سقف ، اندازه گیری دوم توصیه می شود ، زیرا مقاومت بیشتری ایجاد می کند

صفحه آلومینیوم برای جلوگیری از آلودگی گرد و غبار و روغن use استفاده طولانی مدت باعث می شود سطح پانل کامپوزیت آلومینیوم آلومینیوم گرد و غبار و روغن بیشتری را جمع آوری کند requires این نیاز به تمیز کردن و نگهداری لازم از پانل های آلومینیوم پلاستیکی دارد , در غیر این صورت خدمات را تحت تأثیر جدی قرار می دهد عمر صفحه آلومینیوم پلاستیک. هنگام تمیز کردن و نگهداری صفحه آلومینیوم اوگران ، پارچه های نرم را انتخاب کنید تا به آرامی پاک شود.

مزایای استفاده از ورق کامپوزیت آلومینیوم به عنوان روکش نمای

پوشاندن نما با نما با ورق کامپوزیت آلومینیوم مزایای زیادی را برای ساختمان ها تضمین می کند. این به این دلیل است که این ماده مشکلات مختلف ساخت و ساز را حل می کند و بنابراین یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است. این مزایا از زیبایی و ارتقا visual بصری ساختمان ها گرفته تا مسائل ساختاری و عملکردی ساختمان ها را شامل می شود.

عملکرد خوب حرارتی و صوتی ورق کامپوزیت مکس متال

ورق کامپوزیت آلومینیوم به عنوان یک مترال عالی مخصوص نما و به عنوان یک روکش برای نما ، عایق حرارتی و صوتی بهتری نسبت به سایر مواد ارائه می دهد. لایه پلی اتیلن تولید شده بین دو ورق آلومینیوم عامل این اثر است که به راحتی محیط های داخلی کمک می کند.

تطبیق پذیری و دوام ورق کامپوزیت مکس متال

تولید ورق کامپوزیت آلومینیوم در رنگها و قالبهای مختلف انجام می شود و نصب آن را در طیف وسیعی از پروژه ها امکان پذیر می کند. تطبیق پذیری تنها ویژگی در این زمینه نیست ، زیرا لایه های آن در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم هستند که باعث دوام بسیار قطعات می شود.

قابلیت انعطاف پذیری ورق کامپوزیت مکس متال

ورق کامپوزیت آلومینیوم علاوه بر امکانات متعدد در مورد رنگ و شکل قطعات برای روکش سقف ، کیفیت دیگری نیز دارد که در صنعت ساخت و ساز بسیار خوب دیده می شود: انعطاف پذیری. علیرغم اینکه از دو ورق آلومینیوم و یک هسته پلی اتیلن تشکیل شده است ، مواد به راحتی جمع می شوند تا حتی در نمای منحنی نیز متناسب باشند.

تعمیر و نگهداری آسان ورق کامپوزیت مکس متال

پوشش های ساخته شده در ورق کامپوزیت آلومینیوم نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند. بنابراین ، این مزیتی است که پس انداز بیشتر ساختمان ها را تضمین می کند. تنها تمهیداتی که صفحات بسیار کثیف هستند باید تمیز شود.

بنابراین ، می توان فرآیند را با استفاده از آب و صابون ملایم انجام داد و متوسط ​​شستشو حداقل چهار بار در سال است.

بنابراین ، اگر به فکر استفاده از ورق کامپوزیت آلومینیوم به عنوان پوششی برای پوشش نما هستید ، روی برند مکس متال و سان متال حساب کنید. ما بهترین راه حل ها را برای محصولات و خدمات برای تأمین نیازهای شما تضمین می کنیم

پانل نمای تجاری ورق کامپوزیت آلومینیوم می توانید خیلی بیشتر از فقط یک گزینه کفپوش به ارمغان بیاورد. با در نظر گرفتن ویژگی ها و تفاوت های مورد ، استفاده از آن می تواند هویت بصری شرکت را به طور موثر تکمیل کند.

بنابراین ، جزئیات بیشتر در مورد این موضوع را در زیر همه آنچه ورق کامپوزیتمی تواند برای نام تجاری شما انجام دهد ، بیابید .

درباره پانل های نمای تجاری ورق کامپوزیت مکس متال

اول از همه ، یکی از مهمترین جنبه های روکش نما ، بدون شک ، مواد استفاده شده است. به این ترتیب ورق کامپوزیت هم از نظر ساختاری و هم از نظر بصری برجسته است و می تواند چیزهای زیادی به برند شما اضافه کند. از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکانات بسیاری از رنگها ، اندازه ها و بافت های مختلف.
گزینه های تکمیل با سایر مواد ، مانند فولاد ضد زنگ ، PVC و اکریلیک ؛
مقاومت و انعطاف پذیری ، که دوام مورد را تضمین می کند.
ظرفیت هماهنگی عالی با چراغ ها ، علائم و نشانه ها به طور کلی.
ورق کامپوزیت همچنین از ویژگی های راحتی حرارتی و صوتی و همچنین مقاومت در برابر آب و هوا و اشعه UV برخوردار است. همه اینها کمک می کند تا آن را به یک گزینه عالی برای نمای تجاری تبدیل کند.

استفاده از صفحات ورق کامپوزیت مکس متال برای نام تجاری خود

پس از درک اینکه چرا استفاده از این ماده در صفحات نمای تجاری متفاوت شده است ، مرحله بعدی بررسی برخی نکات برای استفاده بهینه از پتانسیل آن است. برای انجام این کار ، به موارد زیر فکر کنید:

پانل ها باید به روشی مکمل برای هویت بصری شرکت کار کنند.
انتخاب رنگها و سبک هایی که با ظرافت جلب توجه می کنند بسیار مهم است.
شما همچنین باید عواملی مانند یکنواختی ، طراحی و چیدمان را در نظر بگیرید.
و البته همه اینها باید در یک فروشگاه با کیفیت تحقیق و خریداری شود.
در مورد آخرین مورد ، ورق کامپوزیت بهترین گزینه شما در مورد ورق های ورق کامپوزیت برای پانل ها است.

ما با محصولی که از پارامترهای بین المللی کیفیت و همچنین کمک کامل و متخصصان واجد شرایط برخوردار است کار می کنیم. همه اینها با بهترین نسبت هزینه و سود برای پاسخگویی به تمام نیازهای شما.

ورق کامپوزیت مکس متال

جزئیات کمی که تفاوت ایجاد می کند
کمتر موردی نسبت به مکانی که دارای هویت بصری خاص خود باشد ، مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. برای این ، علاوه بر استفاده صحیح از پانل های نمای تجاری در ورق کامپوزیت ، جنبه های دیگر نیز تفاوت ایجاد می کند ، مانند:

روند تولید پانل آلومینیوم دارای روش های زیر است: مواد تشکیل دهنده – برش – برنامه ریزی – برش زاویه – خم شدن – صفحه تشکیل – تقویت کننده – بازرسی مجدد.

روشی که آرم خود را در مقابل ورق کامپوزیت آلومینیوم کار می کنید ؛
جنبه های بصری و ساختاری و نحوه تکمیل آنها در محل ؛
روش های مختلفی که شما برای تبلیغ کار خود علاوه بر علامت استفاده می کنید ؛
سایر جزئیات مربوط به فضای فیزیکی فروشگاه و درک مشتری است.
بهترین کار ارزیابی چگونگی مکمل همه این عوامل با یکدیگر و انجام آزمایشات است.

علاوه بر این ، قبل از انتخاب رنگ برای صفحات ورق کامپوزیت ، علائم و سایر وسایلی که به بیرون از فروشگاه می روند ، خوب فکر کنید. این هم بسیار مهم است.

ورق کامپوزیت مکس متال طرح سنگ و طرح چوب

ورق کامپوزیت در طرح های مختلف مثل ورق کامپوزیت طرح سنگ و ورق کامپوزیت طرح چوب بسیار زیبا هستند البته استفاده از خود سنگ طبیعی و چوب هزینه های زیاد ، کاهش دوام و انعطاف پذیری کم از جمله این مشکلات این مترال هستند در صورتی که ورق کامپوزیت طرح سنگ و طرح چوب این مشکلات ندارند هم قیمت مناسب کند سوز و سبک جواز آتش نشانی و … دارا هستند

مدل داده ، مشخصات و رنگ را با توجه به سفارش دریافت شده توسط کارخانه انتخاب کرده و سپس قبل از برش به دستگاه برش انتقال دهید.

پانل های آلومینیوم-پلاستیک و پلاستیک را مرتباً بررسی کنید. اگر از آن به عنوان مواد تزئینی دیوار پرده استفاده می شود ، تخته پلاستیک آلومینیوم اغلب در محیط خارج قرار می گیرد و برای مدت طولانی تحت آفتاب ، باران ، باد و ساییدگی قرار می گیرد ، ممکن است برخی از قطره ها روی دادن. بنابراین صفحه پلاستیکی آلومینیوم از دیوار پرده مکس متال/سان متال باید مرتباً بازرسی شود تا جای خالی به موقع پر شود تا از خوردگی و زنگ زدگی فلز ناشی از ورود آب باران به داخل قاب اژدها جلوگیری شود.

بنابراین مطمئن باشید که از قابلیت استفاده در همه کارها و نتایجی که این ماده می تواند روز به روز برای شما به همراه داشته باشد ، بهره مند شوید. مطمئناً این یک گزینه عالی برای پوششهای مدرن و پیشرفته است ، بدون اینکه از کیفیت و مقاومت غافل شوید.

علاوه بر این ، روی ورق کامپوزیت حساب کنید و مطمئن شوید که بهترین محصولات و خدمات را دارید.

برای کسانی که به دنبال یک راه حل ساده و کارآمد هستند ورق کامپوزیت یک گزینه عالی است. از این لحاظ ، استفاده از کامپوزیت آلومینیوم برای این نوع پوشش بهترین نتیجه را تضمین می کند. از نظر راحتی و مقاومت به طور کلی ، در زیر ببینید چرا استفاده از مواد برای پوشش تفاوت زیادی در محل قرارگیری آن دارد.

هنگام برنامه ریزی ، توجه به پردازش نمودار تک برای تجزیه و تحلیل مجدد ، تأیید و نهایی کردن ، مهم است.

استفاده از ورق کامپوزیت مکس متال

آلومینیوم کامپوزیت (ورق کامپوزیت) ساختاری است که به طور گستردهورق کامپوزیت متالیک در مکان ها و انواع مختلف ساخت و ساز استفاده می شود. بنابراین ، برخی از نکات اصلی که این ماده در آن برجسته می شود:

 • پوشش انبارها
 • سقف پمپ بنزین
 • نمایندگی های وسایل نقلیه؛
 • پوشش سوپرمارکت ها.

پوشش با پوشش ورق کامپوزیت به دلیل تفاوت های مختلف ، شامل مقاومت ، راحتی و دوام بیشتر ، به عنوان یک گزینه عالی مطرح می شود. اما علاوه بر این ، آلومینیوم کامپوزیت مزایای قابل توجه دیگری نیز برای شما دارد.

جهت برش باید دقیق باشد. در پایان برش ، بررسی کنید که آیا مطابق با مشخصات است. سپس صفحه باید به آرامی در کانال تمیز قرار گیرد تا تمیز شود تا از آسیب رسیدن سطح صفحه جلوگیری شود.

مزایای انحصاری ورق کامپوزیت مکس متال برای سقف هامقالات

از آنجا که از این ماده برای پوشش استفاده می شود ، مزایای مختلفی هم برای ساخت و ساز و هم برای افرادی که داخل آن می مانند ، به همراه دارد.

 • سطح بالایی از مقاومت در برابر آب و هوای بد.
 • سطح بالاتر راحتی داخلی برای مردم ؛
 • راحتی صوتی برای مکانهایی که قرار داده شده است.
 • امکان چندین اتمام و استفاده از رنگهای مختلف.
 • دوام و سهولت تمیز کردن و ضد عفونی کردن.

ورق کامپوزیت مکس متال و سان متال هر کدام قیمت و کیفیت مختلفی دارد و دیگر برند های کارخانه ایستاکاور ورق رایان فوجی و لاکچری ایستا

برای اطمینان و مشاوره رایگان با مهندس قدیری مسئول روش مکس متال تماس بگیرید09120888600

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *