تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت لانه زنبوری

ورق کامپوزیت لانه زنبوری

ورق کامپوزیت لانه زنبوری

https://kiancogurop.com

1. ورق های آلومینیوم جامد نوع جدیدی از مواد دیوار پرده ای است که از ورق آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا به عنوان پارچه صفحه پایین ساخته شده و سپس با خم شدن CNC و مهارت های دیگر تشکیل می شود و سپس از بیرون پاشیده می شود. صفحه آلومینیوم را می توان به انواع اشکال پیچیده مانند تخت ، قوس و کروی پردازش کرد تا نیازهای برنامه ریزی و دکوراسیون ساختمان را برآورده کند.

2. در مقایسه با ورق گچ ، ورق آلیاژ آلومینیوم ، ورق مرمر ، ورق فولاد ضد زنگ و غیره ، ورق آلومینیوم جامد دارای مزایای وزن سبک ، استحکام خوب ، مقاومت بالا و مقاومت در برابر کشش بالا است. ورق آلومینیوم جامد دارای مزایای دوام خوب و مقاومت در برابر خوردگی است. صفحه آلومینیوم خود دارای خواص ضد خوردگی قوی است. پس از پخت رنگ در دمای بالا ، یک لایه رنگ با مقاومت در برابر خوردگی بیشتر روی سطح پاشیده می شود که می تواند رنگ را برای مدت طولانی حفظ کند.

3. نصب ورق های آلومینیوم جامد راحت و سریع است. ورق آلومینیوم جامد ابتدا دارای نقاشی یا مقیاس CAD در محل است و پس از تعمیق نقشه های ساختمانی ، به نقشه های مختلف پردازش شده بخش تقسیم شده و سپس در کارخانه پردازش می شود محل ساختمانی نیازی به برش نیست ، فقط طبق اسکلت ها بر روی اسکلت ثابت می شود.

4. الزامات مهارت اسپری فلوروکربن و اسپری استاندارد فلوروکربن یک فرآیند پوشش سطح با کیفیت بالا است. الزامات کیفی کل فرآیند بسیار سختگیرانه است. کل فرایند تصفیه سطح تولید کننده رنگ ، از جمله فرآیند قبل از تصفیه ، فرآیند پاشش و فرآیند پخت ، کنترل کیفیت دقیق برای اطمینان از کیفیت پوشش آلومینیوم مورد نیاز است.

5- تجهیزات و فرآیند فلوروکربن پاشش ورق آلومینیوم جامد با عملکرد پوشش فلوروکربن تعیین می شود. تجهیزات سمپاشی باید از اتمیزاسیون و یکنواختی لایه پاشش شده اطمینان حاصل کنند. پراکندگی ذرات فلز در پوشش فلوروکربن مستقیماً روی پوشش تأثیر می گذارد. شکل ظاهری لایه پوشش یکنواخت است و پوشش فلوروکربن با کیفیت بالا دارای براقیت فلزی ، رنگ روشن و جلوه ای سه بعدی آشکار است. با این حال ، پوشش اسپری فلوروکربن با تجهیزات اسپری ناکافی باعث ایجاد رنگهای ناهموار ، سایه اندازی سطح یا پوشش ضعیف می شود. این تا حد زیادی بر اثر تزئینی فلوروکربن تأثیر می گذارد. برای داشتن یک اثر اسپری خوب ،

3 مورد اصلی استفاده از صفحه لانه زنبوری آلومینیوم

ورق های لانه زنبوری آلومینیومی کاربردهای گسترده ای دارند ، از پارتیشن های بهداشتی گرفته تا هواپیماهای هواپیمایی ، اما می توان آنها را به سه نوع استفاده در صنعت دکوراسیون تقسیم کرد و هر استفاده را در زمینه های مختلف تقسیم کرد. متداول ترین آنها شامل اتاق های کنفرانس ، سالن ها و KTV ها ، بارها ، بیلبوردها ، مترو ، ایستگاه ها ، بانک ها ، بیمارستان ها و غیره است. این شامل پروژه های املاک و مستغلات ، پروژه های دولتی ، پروژه های شرکتی ، پروژه های بانکی و غیره است.

1. پرده دیواری

در مقایسه با روکش آلومینیومی پرده دیواری ، ورق لانه زنبوری آلومینیومی یک ماده ترکیبی است. لانه زنبوری داخلی آلومینیوم تضمین می کند که صفحه می تواند وزن خود را کاملا تحمل کند ، بنابراین نیازی به افزودن دنده های تقویت کننده نیست. برای روکش های آلومینیومی برای نمای پرده ای مشترک با عرض بیشتر از 1 متر یا طول بیشتر از 2 متر ، دنده های تقویت کننده باید به پشت صفحه جوش داده شوند.

2. سقف

سقف های ورق لانه زنبوری آلومینیومی باید با فریم ها و پیچ و مهره های روی هم نصب شوند. سقف های ورق آلومینیومی لانه زنبوری به خوبی آب بندی شده اند و خطوط تجهیزات الکتریکی می توانند از دهانه ها عبور کنند. اگر اتصال کوتاه رخ دهد ، آتش می تواند به موقع متوقف شود و حداکثر ، تلفات کاربر را تا حدی کاهش دهد. علاوه بر این ، پانل سقفی لانه زنبوری آلومینیومی اثر زیبایی خوبی دارد و می تواند با الگوهای مختلف تقلید و غیره ، مناسب برای راهروها ، اتاق خواب ها ، آشپزخانه ها و … سفارشی شود.

3. پارتیشن بندی

از پارتیشن های لانه زنبوری آلومینیومی در حمام یا نمایشگاه و غیره استفاده می شود ، معمولاً از ورق های لانه زنبوری با مهر و موم لبه استفاده می شود به طوری که گوشه ها محکم تر ، مقاومت فشاری پایدار است و می توان اندازه آن را سفارشی کرد. ورق لانه زنبوری آلومینیومی دوام دارد و پس از استفاده طولانی مدت محو ، خورده و تغییر شکل نخواهد داد. ضخامت معمولاً حدود 10-20 میلی متر است. عایق صوتی و حرارتی خوبی دارد و صفحه آن سبک و نصب آسان است. همچنین ، ویژگی ضد پودر می تواند حمام را برای مدت طولانی تمیز نگه دارد. به راحتی فقط با یک پارچه تمیز می شود. در برخی از سرویس های بهداشتی عمومی ، مردم تمایل دارند تغییر شکل و صدمه به صفحه پارتیشن را با یک نخ سیگار ببینند ، و از صفحه آلومینیوم آلوئولار برای پارتیشن استفاده می شود ، این دیگر اتفاق نخواهد افتاد. ورق های لانه زنبوری آلومینیومی مقاومت بالایی در برابر آتش دارند. به طور کلی ، از آلیاژ آلومینیوم مقاوم در برابر آتش به عنوان ماده اولیه استفاده می شود که می تواند در دمای بالای 500 درجه سانتیگراد مقاومت کند. این یک گزینه عالی برای پارتیشن ها است.

ویژگی ها و موارد استفاده از ورق های لانه زنبوری آلومینیوم

ورق های لانه زنبوری آلومینیومی 1100 ، 3003 و 5005. ضخامت صفحه پوست از 0.5 میلی متر تا 1.0 میلی متر و صفحه پایه شامل 4 میلی متر ، 6 میلی متر ، 10 میلی متر ، 12 میلی متر ، 25 میلی متر و 50 میلی متر است. رنگ های PVDF ، FEVE و PE موجود است. ضخامت پوشش PVDF از 25um تا 33um و ضخامت PE کمتر از 15um تا 20um است. اندازه های استاندارد شامل 1220 میلی متر در 2440 میلی متر ، 1250 میلی متر در 3000 میلی متر و 1500 میلی متر در 3000 میلی متر است.

ورق های لانه زنبوری آلومینیومی دارای ویژگی های نسوز عالی هستند. مواد اولیه آن ، صفحات آلومینیوم ، ذاتاً نوعی ماده غیر قابل احتراق است. ورق ها به عنوان یک ماده سازگار با محیط زیست ، هیچ گاز مضر را از بین نمی برند و هیچ گونه رادیواکتیویته ای ندارند. بعلاوه ، می توان آنها را تقریباً 100٪ بازیافت کرد.

ورق های لانه زنبوری آلومینیومی در برابر خوردگی نیز مقاوم هستند. آنها به مدت 48 ساعت با اپوکسی فلوئورکربن و تیغه های اسپری تحت درمان قرار گرفته اند که مقاومت در برابر خوردگی و یکپارچگی آنها را بسیار افزایش می دهد. هیچ سوراخ ، ترک یا حبابی در سطح یا داخل پانل ها وجود ندارد. سبک بودن و شکل ساده باعث می شود تا پانل ها از هم جدا یا مونتاژ شوند. پس از نصب ، آنها تحت فشار و فشار معمولی حرکت نمی کنند. آنها به قدری سبک هستند که حمل و نقل آنها از یک مکان به مکان دیگر آسان است.

ورق های لانه زنبوری آلومینیومی می توانند در ساخت ماشین آلات هوایی ، وسایل نقلیه و کشتی ها ، تزئین دیوارهای پرده ، پانل های دیواری ، سقف ، کف و آسانسور ، پارتیشن های اتاق ، تزئین آشپزخانه ، حمام ، ورق های مبلمان و ورق های با پشتوانه بالا استفاده شوند – صنعت نور ورق های تحمل بار تزئینی و مقاوم.

7 ویژگی ورق کامپوزیت آلومینیوم

  1. درجه فوق العاده لایه برداری

ورق کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک فرایند جدیدی را برای بهبود مهمترین شاخص فنی مقاومت پوست پانل کامپوزیت آلومینیوم به شرایط عالی اتخاذ می کند ، به طوری که صافی و مقاومت در برابر پانل کامپوزیت آلومینیوم از بیدار شدن بهبود می یابد.

  1. مواد به راحتی پردازش می شوند

وزن هر مترمربع صفحه آلومینیوم پلاستیکی مهندسی فقط 3.5 تا 5.5 کیلوگرم است ، بنابراین می تواند آسیب های ناشی از فاجعه زلزله را کاهش دهد و حمل و نقل آن آسان است. قابلیت ساخت برتر آن برای تکمیل برش ، برش فقط به ابزار نجاری ساده نیاز دارد. اشکال مختلف ، مانند طرح ، خم و زاویه راست ، می توانند برای ایجاد تغییرات مختلف با طراح همکاری کنند. نصب ساده و سریع است و هزینه ساخت آن کاهش می یابد.

  1. عملکرد عالی آتش

وسط صفحه آلومینیوم پلاستیکی مقاوم در برابر آتش یک ماده هسته پلاستیکی مقاوم در برابر شعله است و دو طرف برای سوزاندن لایه آلومینیوم بسیار دشوار هستند. بنابراین ، این یک ماده نسوز ایمن است که مطابق با الزامات مقاومت در برابر آتش کد ساختمان است.

  1. مقاومت در برابر ضربه

مقاومت در برابر ضربه شدید ، مقاومت بالا ، خم شدن بدون آسیب رسیدن به پایان ، مقاومت در برابر ضربه شدید و عدم آسیب در اثر باد و شن و ماسه در مناطق با باد و شن و ماسه.

  1. مقاومت فوق العاده در برابر آب و هوا

به دلیل استفاده از جوهر فلوروکربن که می تواند در برابر اشعه ماوراrav بنفش خورشید مقاومت کند ، از مزایای منحصر به فردی در مقاومت در برابر آب و هوا برخوردار است. به نور زیبای شما در زیر نور آفتاب گرم یا باد و برف سرد صدمه ای نمی زند و برای 15-20 سال محو نمی شود.

  1. پوشش یکنواخت و رنگی

پس از درمان تبدیل شیمیایی و استفاده از فناوری فیلم ورق کامپوزیت لانه زنبوری ، چسبندگی بین رنگ و صفحه آلومینیوم پلاستیکی یکنواخت است و رنگها متنوع است ، به شما امکان می دهد فضای بزرگتری را انتخاب کنید و فردیت خود را نشان دهید.

  1. نگهداری آسان

صفحه کامپوزیت آلومینیوم بهبود چشمگیری در مقاومت در برابر آلودگی دارد. آلودگی شهری در کشور ما نسبتاً جدی است. پس از چندین سال استفاده نیاز به نگهداری و تمیزکاری دارد. به دلیل خاصیت خود تمیز کنندگی خوب ، فقط به مواد شوینده و آب خنثی نیاز است.

ورق کامپوزیت لانه زنبوری آلومینیومی

ورق کامپوزیت لانه زنبوری لانه زنبوری آلومینیومی ، مناسب برای ساختمانهای مدنی ، تزئین ماشین و قایق و غیره این کاربرد مواد هواپیمایی و هوافضا در زمینه ساخت و سازهای غیرنظامی است. کل فرآیند پردازش در یک کارخانه مدرن با استفاده از فناوری تشکیل پرس داغ به اتمام رسیده است ، به دلیل ارزش انتقال حرارت بالا بین پوست آلومینیوم و لانه زنبوری ، انبساط حرارتی و انقباض پوسته های داخلی آلومینیوم و خارجی هماهنگ می شوند. پوست لانه زنبوری آلومینیومی سوراخ های کوچکی دارد ، بنابراین گاز داخل صفحه می تواند آزاد باشد. جریان؛ سیستم سگک کشویی باعث تغییر شکل ساختار در هنگام انبساط حرارتی و انقباض نمی شود.

ماده اصلی از 3003 هسته لانه زنبوری آلومینیومی شش ضلعی استفاده می کند ، ضخامت ورق آلومینیوم 0.04 ~ 0.06 میلی متر است و طول طرف آن 5 ~ 6 میلی متر است. شکل گیری پوست جلویی و پشتی توسط فناوری تشکیل رول تکمیل می شود. تجهیزات ماشین آلات کاملاً اتوماتیک تا شده و جلوی و جلوی آن نصب شده است. خوب گاز بگیرید. کل فرآیند پردازش در یک کارخانه مدرن با استفاده از فناوری تشکیل پرس داغ به اتمام رسیده است ، به دلیل ارزش انتقال حرارت بالا بین پوست آلومینیوم و لانه زنبوری ، انبساط حرارتی و انقباض پوسته های داخلی آلومینیوم و خارجی هماهنگ می شوند. پوست لانه زنبوری آلومینیومی سوراخ های کوچکی دارد ، بنابراین گاز داخل صفحه می تواند آزاد باشد. جریان؛ سیستم سگک نصب کشویی باعث تغییر شکل ساختار در هنگام انبساط و انقباض حرارتی نمی شود ، بنابراین می تواند ضخامت بسیار بالا را تضمین کند. چسب چسبنده: دو جز component چسب پخت پلی یورتان در دمای بالا با تجهیزات تولید کامپوزیت لانه زنبوری اتوماتیک دمای بالا فشرده شده برای غلبه بر شکنندگی لایه اتصال لایه لانه زنبوری. لایه داخلی یک لانه زنبوری آلومینیومی شش ضلعی ویژه است که از آلیاژ آلومینیوم با سختی H19 ساخته شده است. به عنوان یک صفحه مرکزی که به ساختار ساندویچ چسبیده است ، در جهت مماسی تحت فشار قرار می گیرد. این سلولهای متراکم متصل به یکدیگر مانند بسیاری از پرتوهای کوچک I هستند که می توانند فشار را از جهت صفحه پراکنده کرده و صفحه را تحت فشار قرار دهند.

سطح با یک رزین فلوئورکربن با مقاومت بالا تصفیه می شود ، که باعث می شود آن در تزئین دیوارهای پرده ، سقف ، صفحات نمای بزرگ و دیواره های داخلی ساختمان بسیار مورد استفاده قرار گیرد. ورق کامپوزیت لانه زنبوری های آلومینیومی جلوی ورق کامپوزیت لانه زنبوری لانه زنبوری آلومینیومی با توجه به استانداردهای کیفیت ECCA از رنگ فلوروکربن PVDF ساخته شده اند و به دو رنگ معمولی و فلزی تقسیم می شوند. بنابراین ، سطح نیز دارای مقاومت عالی در برابر آب و هوا است. نوآوری هایی که محصولات طبیعی را دنبال می کنند اغلب از ساختار و شکل طبیعت تقلید می کنند و اختراعات بشر از طبیعت الهام گرفته و متناسب با نیازهای طبیعت است. ورق های لانه زنبوری آلومینیومی به دلیل مزایای وزن سبک آنها به طور گسترده ای در ساخت دکوراسیون دیوارهای خارجی استفاده می شود ،

(1) جلوگیری از آتش سوزی: صفحه آلومینیوم مواد غیر قابل احتراق است.

(2) مقاومت در برابر خوردگی: ورق کامپوزیت لانه زنبوری لانه زنبوری آلومینیوم با فلوئوروکربن اپوکسی تصفیه شده و دارای مقاومت در برابر خوردگی قوی است. اسپری نمک به مدت 48 ساعت بدون سوراخ ، ترک و بدون حباب پاشیده شد.

(3) حفاظت از محیط زیست: ورق کامپوزیت لانه زنبوری های لانه زنبوری محصولات آلومینیومی خالص هستند ، که باعث از بین رفتن گازهای مضر ، رادیواکتیویته نمی شوند و 100 fully محصولات سازگار با محیط زیست را می توان به طور کامل بازیافت کرد.

(4) ورق کامپوزیت لانه زنبوری لانه زنبوری آلومینیومی به راحتی جدا و مونتاژ می شود و پانل برداشته نمی شود. به دلیل داشتن وزن سبک و حمل و نقل مناسب ، می توان آن را برای استفاده مکرر به مکان های مختلف حمل کرد. این قابل مقایسه با سایر کارتهای پارتیشن نیست.

1. گوش آویزان ورق کامپوزیت لانه زنبوری

روش نصب به این صورت است که نوارهای بالابر و صفحه لانه زنبوری از هم جدا می شوند و تسمه های بالابر جداگانه پردازش می شوند و به موقعیت اتصال ورق کامپوزیت لانه زنبوری لانه زنبوری متصل می شوند و عرض مناسب درز لاستیکی ≥ 12 میلی متر است. این روش نصب ، پردازش را برای نصب ساده و راحت می کند.

2. فلنج دار ورق کامپوزیت لانه زنبوری

این روش نصب شامل پردازش نصب ورق کامپوزیت لانه زنبوریلانه زنبوری آلومینیومی است ، یعنی نصب دارای فلنج نصب است ، نصب فقط به راحتی اتصال و مهره و اتصال چسب نیاز دارد ، عرض درز مناسب mm10 میلی متر است ، روش نصب راحت است ، اما پردازش آن کمی پیچیده است. برای مدل سازی ورق کامپوزیت لانه زنبوری های دیواری پرده ای مناسب نیست.

3. نوع سگک

این گره از نوع سگک آلومینیومی است ، سگک مشخصات خاصی است ، نصب آن ساده است ، اما این روش نیاز به دقت پردازش صفحه دارد ، استفاده از صفحه بیش از 3000 میلی متر توصیه نمی شود. با توجه به عرض سگک ، درز روی تخته 20 میلی متر و 40 میلی متر است.

ورق کامپوزیت آلومینیوم ورق کامپوزیت لانه زنبوری

به عنوان نوع جدیدی از مواد تزئینی ، ورق کامپوزیت لانه زنبوریهای کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک (که به آن ورق کامپوزیت لانه زنبوری های آلومینیوم-پلاستیک نیز گفته می شود) با تنوعی از رنگ های راحت و اختیاری ، در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 از آلمان به چین وارد شدند. روش ساخت ، عملکرد عالی پردازش ، مقاومت عالی در برابر آتش و کیفیت نجیب به سرعت مورد پسند مردم قرار می گیرد.

ویژگی های منحصر به فرد ورق کامپوزیت لانه زنبوری کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک طیف گسترده ای از کاربرد آن را تعیین می کند: می توان از آن برای ساخت دیوارهای خارجی ، پانل های دیواری پرده ای ، بازسازی ساختمان های قدیمی ، تزئینات دیوار و سقف داخلی ، پانل های تبلیغاتی ، نمایشگرها ، تصفیه و جلوگیری از گرد و غبار استفاده کرد. . مهندسی. متعلق به نوع جدیدی از مواد

تماس با ما

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *