تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای ورق کامپوزیت آینه ای طلایی PVDF شامل دو ورق آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی است که به طور دائمی به ماده هسته پلی اتیلن پیوند خورده است. پوشش های آلومینیومی جلو PVDF (رزین فلور) رنگ است. این ماده کامپوزیت آلومینیومی به دلیل ضد آب بودن و سایر ویژگی های بسیار خوب ، به یک ماده روکش دار بسیار محبوب در جهان تبدیل می شود.

ورق کامپوزیت آینه ای طلایی فلوروکربن از مخلوطی از رزین فلوئورکربن با آنزیم فلورین به عنوان مونومر اساسی ، رنگ ، حلال استر الکل و مواد جانبی ساخته شده است. ساختار مولکولی در پوشش پس از پخته شدن در دمای بالا در تشکیل فیلم ، جمع و جور است ، که باعث می شود ورق کامپوزیت مقاومت بسیار خوبی در برابر آب و هوا داشته باشد.

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

پوشش فلوروکربن در پوشش فلوروکربن معمولی قرار می گیرد. فلوئورکربن معمولی از فلوئورکربن KYNAR500 ساخته شده است و پس از سه لایه پخت و سه پخت ، روی سطح فیلم تشکیل می شود.

پوشش با کیفیت برتر ، ورق کامپوزیت آینه طلایی را با مقاومت خوب در برابر اسید و قلیا فراهم می کند و به ورق کامپوزیت آینه ای طلایی اجازه می دهد تا در شرایط سخت محیطی مقاومت کند. بنابراین ، ورق کامپوزیت آینه ای طلایی پوشش داده شده PVDF طی 15 تا 20 سال هیچ تغییر شکل غیرطبیعی ندارد

استفاده ورق کامپوزیت طلایی

 • دیوارهای پرده خارجی / داخلی
 • موارد اضافی دکوراسیون و بازسازی ساختمان های قدیمی
 • تزئین دیوارهای داخلی ، سقف ، حمام ، آشپزخانه و بالکن
 • دکوراسیون درب فروشگاه را خریداری کنید
 • سکوها و تابلوهای تبلیغاتی صفحه تبلیغات
 • کاغذ دیواری و سقف تونل
 • ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

مقاومت در برابر آتش ، استحکام لایه برداری عالی ، سختی شدید ، سبک بودن سبک ، سازگاری با درجه حرارت مناسب ، ویژگی های عایق حرارتی و صوتی ، ساخت آسان ، کار با آن و نگهداری آسان و شخصیت عالی برای تمیز کردن خود.

ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای ماده ای است که از دو ورق آلومینیوم ساخته شده است. آنها به هسته پلی اتیلن متصل می شوند. ورق های آلومینیوم ضد زنگ هستند ، یعنی در برابر خوردگی حساس نیستند. این ویژگی نتیجه پیوند با هسته پلی اتیلن است. این ماده کامپوزیت خاص به دلیل فرآیند نهایی شدن با سایر صفحات کامپوزیت آلومینیوم متفاوت است. یعنی با مسواک زدن نهایی می شود. در نتیجه ، محصولات ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای محصولات خارق العاده ای هستند که در مناطق و اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

آیا می توان صفحه کامپوزیت آلومینیوم را برش داد و تحویل داد؟البته که ممکن است!
امکان برش ورق کامپوزیت آلومینیوم به اندازه دلخواه وجود دارد و همچنین می توان آن را به شکل دلخواه برش داد.
(به عنوان مثال ، ما می توانیم برش های مختلفی مانند دایره ای ، قلب شکل ، شخصیت تصویر و غیره را مدیریت
کنیم ) ما ماشین پردازش روتر پرسرعت خود را داریم ، بنابراین می توانیم به صورت انعطاف پذیر به تاریخ تحویل مشخص پاسخ دهیم.
لطفاً برای خدمات برش ورق کامپوزیت آلومینیوم به صفحه جزئیات زیر مراجعه کنید
(البته برش انبوه مانند 100 ورق و 500 برگ نیز امکان پذیر است!)
صفحه مفصل “خدمات برش تخته کامپوزیت آلومینیوم”صفحه کامپوزیت آلومینیوم چه نوع مواد صفحه ای است؟صفحه کامپوزیت آلومینیوم یک صفحه آلومینیومی نازک است که با رزین پلی اتیلن کف شده قرار گرفته است.
ویژگی های توشیماشیت ،
و

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600
صفحه سبک وزن با دوام مقاومت در برابر آب و مقاومت در برابر آب و هوا
پردازش برش یا مانند آن نیز می تواند
شما و مانند آن باشید.
کاربردهای متنوعی وجود دارد و بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز از تخته های کامپوزیت آلومینیوم به عنوان مواد استفاده می کنند.علاوه بر تابلو ،
・ مواد مخصوص وسایل نقلیه فروش موبایل مانند اتومبیل های آشپزخانه materials
مصالح ساختمانی برای بازسازی و غیره. این یک ماده تابلو است که می تواند از طیف گسترده ای از مشتریان حتی در شهر شهر ، مانند برنامه های کاربردی
، تخته های پارتیشن در کارخانه ها ،
مواد برای ساخت غرفه های تمیز
، قطعات قطعات
مانند ماشین زیر ورق و غیره خریداری شده است.
اگر به دنبال یک تخته سبک ، باریک و با دوام هستید ، ما همچنین یک نمونه رایگان داریم ، لطفاً امتحان کنید.

ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای

آیا می توان با استفاده از تخته کامپوزیت آلومینیوم یک تابلوی تبلیغاتی اصلی ساخت؟البته که ممکن است!
ما می توانیم تمام اندازه مورد نظر ، طراحی مورد نظر ، تولید شکل دلخواه و شهر نشانه را کنترل کنیم ^ ^
علاوه بر این ، پردازش لمینیت که ورق چاپ شده را برای مدت طولانی تمیز نگه می دارد ، که برای استفاده در فضای باز ضروری است ، البته ، ما می توانیم آن را در با تخفیف از جمله پردازش های مختلف مانند ، بنابراین لطفا با ما تماس بگیرید!
لطفاً برای جزئیات بیشتر در مورد ساخت تابلوهای تبلیغاتی اصلی برای صفحات کامپوزیت آلومینیوم به زیر مراجعه کنید.

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

آیا مزایای صفحات کامپوزیت آلومینیوم در مقایسه با صفحات آلومینیوم وجود دارد؟اولین شایستگی سبک بودن آن است.
برخلاف صفحات آلومینیوم ، در صفحات کامپوزیت آلومینیوم از رزین پلی اتیلن کف به عنوان ماده اصلی استفاده می شود ، بنابراین اگر آنها را با صفحات آلومینیوم با ضخامت یکسان مقایسه کنید ، می توانید وزن را کاهش دهید.
علاوه بر این ، صفحه کامپوزیت آلومینیوم به دلیل ساختار ساندویچی صفحه آلومینیوم در سطح و رزین پلی اتیلن کف ، به عنوان ماده اصلی دارای مزایایی از جمله صافی ، استحکام بالا ، میرایی در برابر لرزش و جذب صدا در مقایسه با صفحه آلومینیوم است.
از تخته های کامپوزیت آلومینیوم به دلیل وزن سبک برای تابلوهای بزرگ روی پشت بام استفاده می شود ، بنابراین ماده ای تخته ای است که بسته به نوع کاربری مورد نظر ، مزیت زیادی دارد.آیا تخته های کامپوزیت آلپولیک و آلومینیوم متفاوت هستند؟ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره اینام تجاری صفحه کامپوزیت آلومینیوم است که توسط میتسوبیشی شیمی فروخته می شود.
علاوه بر ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای، تخته های کامپوزیت آلومینیوم از تولیدکنندگان مختلفی مانندورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای در دسترس است.

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600
ساختار اصلی رزین ساندویچ با صفحه آلومینیوم همان محصول است.
صفحه لیست سفارشات “صفحه آلومینیوم کامپوزیت”من در استان آیچی زندگی می کنم. آیا می توانم مستقیماً به شهر سیگن بروم آن را خریداری کنم؟اگرچه محدود به موجودی است ، خرید در فروشگاه امکان پذیر است.
با این حال ، از آنجا که ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ایبه عنوان فروشگاه کار نمی کند ، همیشه یک صفحه ثابت از صفحات کامپوزیت آلومینیوم وجود ندارد. هنگامی که به فروشگاه می روید ، ما تماس خواهیم گرفت شما از قبل وضعیت سهام و غیره را بررسی می کنید و اگر بتوانیم پاسخ دهیم ، به این نتیجه پاسخ خواهیم داد.
لطفاً هنگام مراجعه به فروشگاه ما از قبل با ما تماس بگیرید.آیا می توان صفحه کامپوزیت آلومینیوم را با کاتر برش داد؟ممکن است.
اما در مورد برش ، برش در حالی که چندین بار به تیغه برخورد می کند ، انجام می شود ، بنابراین احتمالاً سوراخ هایی در سطح برش خورده ایجاد می شود و در صورت وجود ورق های متعدد ، این کار بسیار وقت گیر خواهد بود.
همچنین برش منحنی ها مانند گرد کردن گوشه ها (گوشه های گرد) با دستگاه برش کار بسیار دشواری است.
Sign City همچنین خدمات برش تخته کامپوزیت آلومینیومی جداگانه را با کمترین قیمت در شبکه ارائه می دهد ، بنابراین لطفاً از آن برای کاهش زمان کار استفاده کنید ^ ^
صفحه مفصل “خدمات برش تخته کامپوزیت آلومینیوم”من می خواهم قبل از خرید واقعاً بافت و غیره را بررسی کنم. آیا نمونه رایگان وجود دارد؟نمونه های رایگان نیز موجود است!
مقایسه هر صفحه کامپوزیت آلومینیومی برای تابلوها و مصالح ساختمانی ・ در مقایسه با مواد تخته ای که در حال حاضر استفاده می شود.

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600
اگر در نظر دارید یک صفحه کامپوزیت آلومینیوم داشته باشید ، لطفا از نمونه رایگان نیز استفاده کنید!
برای مشاهده جزئیات صفحه “نمونه رایگان صفحه کامپوزیت آلومینیوم” اینجا کلیک کنیداندازه بزرگترین صفحه کامپوزیت آلومینیوم چقدر است؟اندازه 1220 میلی متر در 3000 میلی متر اندازه بزرگترین صفحه کامپوزیت آلومینیوم در محصول استاندارد است.
ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای همچنین انواع مختلفی از صفحات کامپوزیت آلومینیومی در ابعاد بزرگ مانند 1000 2000 2000 و 1220 24 2440 را به فروش می رساند.
ما هر کالایی مانند ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ایرا خلاصه کرده ایم تا بتوانید آنها را از نظر اندازه مشاهده کنید ، بنابراین لطفاً نگاهی بیندازید
صفحه لیست سفارشات “صفحه آلومینیوم کامپوزیت”آیا صفحه کامپوزیت آلومینیومی شفاف وجود دارد؟هیچ نوع شفافی وجود ندارد
پیشرفت های رنگی مانند صفحه کامپوزیت آلومینیوم سیاه black صفحه لیست سفارشات “آلومینیوم رنگی صفحه” list
علاوه بر این ، یک صفحه اکریلیک به طور کلی به عنوان یک ماده صفحه شفاف استفاده می شود.
در Sign City ، ما تخته های اکریلیک را با قیمت بسیار پایین نیز می فروشیم ، بنابراین لطفا آن را بررسی کنید.
صفحه سفارش نامه “تخته اکریلیک” →

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600
تابلوهای تبلیغاتی صفحه با استفاده از صفحات اکریلیک نیز بسیار محبوب هستند! ↓
صفحه جزئیات “تابلو اکریلیک”آیا می توان با صفحه کامپوزیت آلومینیوم حروف برش ایجاد کرد؟ممکن است!
ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای اغلب توسط مشتریان دفتر طراحی به عنوان تخته های استایرن خریداری می شوند که پردازش آنها با برش برای مدل های معماری آسان است و دارای اقدامات ضد تاب است.
اگر دوست دارید لطفا آن را بررسی کنید!
بسیاری از درخواست ها را می توان در ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ایانجام داد نام شرکت با ورق دانه چوب با حروف برش خورده از صفحه کامپوزیت آلومینیوم روی صفحه کامپوزیت آلومینیوم چسبانده می شود و تابلوی تبلیغات فروشگاه با استفاده از حروف برش داده شده به صورت سه بعدی نشان داده می شود.
لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال با ما تماس بگیرید ، لطفا برای جزئیات بیشتر به زیر مراجعه کنید!
“صفحه اصلی تولید تابلو آلومینیوم از کامپوزیت صفحه” صفحه مفصل
علاوه بر این ، به عنوان راهی برای دادن حس سه بعدی بیشتر به تجمل ، تابلوهای تبلیغاتی برش خورده از جنس استنلس استیل نیز یکی از تولیدات محبوب تابلوهای تبلیغاتی خواهد بود …
صفحه تفصیلی “علامت برش برش فولاد ضد زنگ”ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

ساختار:

 1. فیلم محافظ برای محافظت از سطح پانل
 2. پوشش قلم مو با رنگ تمیز یا رنگی که روی ورق آلومینیوم اعمال شده است
 3. غشا Poly پلیمری آلومینیوم را روی هسته ترکیب می  کند
 4. هسته LDPE / FR از پلی اتیلن کم چگال یا از مواد نسوز ساخته شده است

مشخصات

و شیمیایی محصولاتورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای  به وضوح نشان می دهد که این محصول یا مواد خاص در هنگام ویژگی های مختلف در بالاترین سطح قرار دارد. این موارد شامل ضخامت ، طول و عرض مختلف هستند. یعنی ضخامت ها از 2 میلی متر تا 6 میلی متر است. به همین دلیل ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ایمحصولات دارای کاربرد گسترده ای هستند. وقتی صحبت از عرض می شود ، گزینه های زیادی نیز برای خریدار وجود دارد. می توان بین استانداردی که اندازه آن 1000 میلی متر است ، یا تغییرات تا اندازه گیری 2000 میلی متر را انتخاب كرد. طول این پانل ها نیز قابل تنظیم است. تا 6000 میلی متر می رسد. وقتی صحبت از ابعاد می شود ، این پنل ها بسیار انعطاف پذیر هستند. به همین دلیل با توجه به نیاز مشتری می توان از آنها در محیط های مختلف استفاده کرد.پایان براق :انواع ورق های آلومینیومی اگر سطح آنها صاف و صاف باشد از ارزش بیشتری برخوردار می شوند. وقتی نوبت به ورق  های کامپوزیت برس می رسد ، پایان آنها چند برابر است. یعنی دو نوع اتمام براق برای بی عیب و نقص بودن سطح این صفحات کامپوزیت استفاده می شود. اینها شامل پوشش های طلایی و نقره ای است. آنها همچنین به عنوان پوشش های برس رنگی شناخته می شوند. این پوشش ها ویژگی های برجسته مواد را به خود اختصاص می دهند. 

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

سفارشی سازی:
اگر فکر نمی کنید مهمترین تفاوت رقابتی محصولات ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای چیست ، پاسخ سفارشی سازی است. مفیدترین ویژگی این پنل ها است. به زبان ساده ، سفارشی سازی به شما امکان می دهد ابعاد یا خصوصیات این پنل ها را تغییر دهید تا برای استفاده خاص شما مناسب تر باشند. فرصت های سفارشی سازی تقریباً بی پایان هستند. این به اندازه ، رنگ و سایر ویژگی هایی که عملکرد ورق را بهبود می بخشد اشاره دارد.

ویژگی ها و کاربردها:
محصولات ورق کامپوزیت آلومینیومی مسواک زده شده به دلیل ویژگی های فوق العاده ای که دارند از جمله ویژگی های ضد حریق عالی ، مقاومت بسیار خوب ، دوام ، عایق صدا و صافی و صافی سطح بسیار ویژه ای هستند. به جز این ویژگی ها که در بسیاری از انواع دیگر ورق های آلومینیوم کامپوزیت نیز وجود دارد ، نوع پانل های براق تفاوت رقابتی دارند. این واقعیت است که مهمترین ویژگی آن به مقاومت در برابر هوا در آن اشاره دارد. یعنی این نوع پانل های آلومینیومی در برابر شرایط سخت آب و هوایی مقاوم هستند. علاوه بر این ، آنها می توانند چنین شرایطی را برای دهه ها مقاومت کنند. در بین تمام ورق های کامپوزیت آلومینیوم ، این نوع از نظر تأثیرات زیست محیطی با دوام ترین است.

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

ورق های آلومینیومی با برس تمام شده از جمله پرفروش ترین محصولات ورق کامپوزیت به ویژه در چند سال اخیر هستند. چنین تقاضای زیادی از این واقعیت ناشی می شود که این ورق ها از دوام فوق العاده ای برخوردار هستند ، در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم هستند و ویژگی های ارزشمند دیگری نیز دارند. زمینه های کاربرد آنها نیز همه کاره است و به اندازه و ضخامت بستگی ندارد ، زیرا همچنین انعطاف پذیر و همه کاره است. بنابراین ، آنها در مناطق مختلفی از جمله صنعت ، داخلی و خارجی استفاده می شوند. ورق های آلومینیومی مسواک زده شده اغلب به عنوان تخته های دیواری و سقف در تونل ها ، بلکه برای بیلبوردها ، علائم ، کشتی ها ، اتومبیل ها و انواع مختلف روکش های دیواری نیز استفاده می شوند. با تشکر از این واقعیت که این ورق  ها در رنگ های مختلف هستند ، مناطق کاربرد آنها حتی گسترده تر است. به همین دلیل می توان از آنها در فضای داخلی خانه های خانوادگی ، مدارس ، آشپزخانه و … نیز استفاده کرد.

A ◆ ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای ◇ ◆ ◇
Color Ace Mirror یک صفحه کامپوزیت رزین آلومینیومی است که با استفاده از یک روش تصفیه سطح ویژه برای آلومینیوم با خلوص بالا ، برای افزایش بازتاب نور سطح ، آینه کاری می شود.
Color Ace Mirror محصولی است که توسط وزیر زمین ، زیرساخت ، حمل و نقل و جهانگردی به عنوان ماده غیر قابل احتراق تایید شده است.
برخلاف آینه های شیشه ای (به استثنای آینه های سیاه) ، برش و دریل آن آسان است و می تواند برای قفسه های نمایش کالا ، مواد داخلی ، صفحه و غیره در فروشگاه ها و فروشگاه های راحتی استفاده شود.
ما یک ترکیب 7 رنگ برای استفاده در محیط داخلی داریم.

■ ویژگی ها
1. ایمن است
زیرا شکسته نمی شود ، از آنجا که صفحه کامپوزیت رزین آلومینیوم است ، حتی در صورت وارد آمدن ضربه نیز شکسته نخواهد شد.

2. نصب آسان می توان آن
را با چسب و نوار دو طرفه به راحتی روی پایه تخته نصب کرد .

3. ماشینکاری آسان ماشینکاری
متنوعی مانند برش و حفاری امکان پذیر است و برش در محل نیز آسان است.

4.
گواهی اخذ شده برای مواد نسوز با عملکرد نسوز (سری آینه به استثنای آینه سیاه)
* مواد غیر قابل احتراق شماره گواهینامه وزارت زمین ، زیرساخت ، حمل و نقل و جهانگردی: NM-3792 NM-3795

قیمت ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای

■ تحویل به
منازل شخصی تحویل به منازل شخصی (مشتریانی که نام فروشگاه یا نام شرکتی ندارند) به هزینه حمل و نقل جداگانه (+4،500 ین) نیاز دارد ، بنابراین لطفاً پیشنهاد قیمت دهید. متشکرم.
با این حال ، به دلیل راحتی شرکت حمل و نقل ، بسته به منطقه تحویل ممکن است از این کار امتناع کنیم.
در این صورت ، ما قبل از تنظیم محصول با شما مشورت خواهیم کرد ، بنابراین لطفاً درک کنید.

با این حال ، اگر محصول در دفتر شعبه یا دفتر فروش شرکت حمل و نقل بسته شود ، ممکن است برای افراد امکان سفارش بدون تغییر هزینه حمل و نقل وجود داشته باشد.
اگر می خواهید دفتر شعبه یا دفتر فروش شرکت حمل و نقل را متوقف کنید ، باید محصول را خودتان تحویل بگیرید.
لطفاً قبل از تحویل گرفتن ، اتومبیلی تهیه کنید که بتواند کالای سفارش داده شده شما را حمل کند.

* با توجه به شرایط شرکت حمل و نقل ، بسته به منطقه ممکن است نتوانیم پاسخ دهیم.
در صورت تمایل لطفاً با ما تماس بگیرید.
[Sign City: 052-265-7603]

* اساساً تعیین یک شرکت حمل و نقل برای مشتریان امکان پذیر نیست.

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

■ درباره خسارت محصول و حوادث حمل و نقل ، ما
محصولات را پس از بازرسی حمل می کنیم ، اما از آنجا که آنها مواد پلاستیکی هستند ، ممکن است به دلیل برجستگی های حین حمل و نقل ، با فرو رفتگی تحویل داده شوند. اگر مشکلی در مورد محصول تحویل داده شده دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید [0560-265-7603]

* هنگام تحویل محصول به شرکت حمل و نقل ، لطفا قبل از مهر شدن مهر رسید ، بسته بندی را از نظر سوراخ ، خراش یا آسیب دیدگی بررسی کنید. لطفا توجه داشته باشید که اگر مهر رسید را مهر کنید ، ممکن است واجد شرایط بازگشت یا مبادله نباشید.

* در صورت حادثه حمل و نقل ، ما نمی توانیم بازده یا مبادله کالاهایی را که مشتری استفاده کرده است بپذیریم.

* در صورت حادثه حمل و نقل محصولات بسته بندی شده ، تمام پلاک های بسته بندی شده پس داده می شوند و یا حتی در صورت خراب شدن یک قطعه تعویض می شوند. اگر حتی از یک برگ استفاده کنید ، برگردانده یا عوض نمی شود ، بنابراین لطفاً از استفاده از آن خودداری کنید.

* در صورت حادثه حمل و نقل ، بررسی وضعیت مقوا مورد استفاده برای بسته بندی محصول ضروری است. لطفاً مقوا استفاده شده را هنگام بسته بندی دور نریزید.

39 390 میلی متر زمان تحویل: حمل و نقل کارخانه 4 روز کاری پس از اتمام مدرسه
(به استثنای آخر هفته ها و تعطیلات ، مهلت: 17:00 در روزهای هفته)

تخته کامپوزیت آلومینیوم یک صفحه کامپوزیت سبک و با دوام از آلومینیوم و رزین است که دارای ساختاری سه لایه با استفاده از آلومینیوم در سطح و رزین برای ماده اصلی است و به آن Alpoli نیز می گویند.

با “برگه اجازه” که روی این صفحه کامپوزیت آلومینیوم در دفتر کار گذاشته شده است ، ما یک صفحه با قاب و حروف برگه اجازه را روی یک پایه نقره ای و طلایی ایجاد خواهیم کرد ، که تقاضای زیادی دارد.

“صفحه آلومینیوم کامپوزیت + ورق جوهر افشان (مات)”
نقره و طلا را با درجه بندی کامل چاپ نشان می دهد. این یک نوع ساده است که با نقره و طلای واقعی متفاوت است.

“صفحه کامپوزیت آلومینیوم + ورق مانند مو + ورق جوهر افشان (شفاف)”

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600
با چسباندن ورق فلز مانند نقره یا طلا روی صفحه کامپوزیت آلومینیوم و سپس چسباندن ورق با حروف چاپ شده روی آن ساخته می شود.

[ویژگی ها] این سبک است ، از استحکام و کارایی عالی برخوردار است و می تواند در طیف وسیعی از برنامه ها مورد استفاده قرار گیرد. این ماده بین ورق های آلومینیوم پوشش داده شده با رزین پلی اتیلن قرار دارد. [استفاده از] برای تابلوهای راهنما ، دیوارهای داخلی ، تزئینات فروشگاه ، پارتیشن ، درهای استیل ، و غیره شما می توانید به راحتی ، ارزان و تمیز “شعار ایمنی” ، “حرکت 5S” ، “جدول ضبط فاجعه” و غیره را در کارخانه ایجاد و چاپ کنید و آن را با قاب تابلوی تبلیغات ترکیب کنید.

[ویژگی ها] ساختار چند لایه ورق آلومینیوم سبک و پلی اتیلن کف دار دارای وزن مخصوص 0.7 یا کمتر است ، که پردازش و ساخت را ساده می کند و دوره دوم را کوتاه می کند. ورق آلومینیوم مواد صورت با رزین بسیار مقاوم در برابر هوا پخته می شود ، بنابراین دارای دوام عالی ، مقاومت در برابر هوا ، مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر لکه و مقاومت در برابر سایش است. از آنجا که هر دو طرف با آلومینیوم پوشانده شده اند ، ضریب انبساط خطی تقریباً مشابه ماده آلومینیوم است. پایداری عالی در برابر تغییرات دما. از آنجا که از کارایی مواد تشکیل دهنده بهره می برد ، دارای کارایی عالی مانند برش ، برش ، خمش ، خمش شعاع و سوراخکاری سوراخ است. از آنجا که از رزین فوم مستقل برای مواد هسته ای استفاده می کند ، برخلاف ماده اصلی تخته سه لا مقاومت در برابر آب بسیار خوبی دارد. [کاربرد] قاب ورق کمر درب ، مواد سطح درب ، مواد خارجی. صفحه چشم بند بالکن (کم ارتفاع ، خانه جداگانه). مواد سقف ، پارتیشن ، مواد دیوار داخلی. تابلوها ، تابلوها

[ویژگی ها] آلیاژ Al-Mg با مقاومت متوسط ​​که در بسیاری از زمینه ها در بین آلیاژهای آلومینیوم استفاده می شود. به طور خاص ، دارای مقاومت عالی در برابر آب دریا ، مقاومت در برابر خوردگی ، قابلیت پردازش قالب و قابلیت جوشکاری است. مقاومت خستگی علی رغم مقاومت در برابر کشش زیاد است ، بنابراین در بسیاری از زمینه ها اعمال می شود. از آنجا که این آلیاژ پیری را نشان می دهد که در صورت سرد ماندن ، استحکام آن کاهش یافته و کشیدگی آن افزایش می یابد ، صفحه نازک (1 تا 3 میلی متر) تثبیت می شود.

[ویژگی ها] ساختار چند لایه ورق آلومینیوم سبک و پلی اتیلن کف دار دارای وزن مخصوص 0.7 یا کمتر است ، که پردازش و ساخت را ساده می کند و دوره دوم را کوتاه می کند. ورق آلومینیوم مواد صورت با رزین بسیار مقاوم در برابر هوا پخته می شود ، بنابراین دارای دوام عالی ، مقاومت در برابر هوا ، مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر لکه و مقاومت در برابر سایش است. از آنجا که هر دو طرف با آلومینیوم پوشانده شده اند ، ضریب انبساط خطی تقریباً مشابه ماده آلومینیوم است. پایداری عالی در برابر تغییرات دما. از آنجا که از کارایی مواد تشکیل دهنده بهره می برد ، دارای کارایی عالی مانند برش ، برش ، خمش ، خمش شعاع و سوراخکاری سوراخ است. از آنجا که از رزین فوم مستقل برای مواد هسته ای استفاده می کند ، برخلاف ماده اصلی تخته سه لا مقاومت در برابر آب بسیار خوبی دارد. [کاربرد] قاب پانل کمر درب ، مواد سطح درب ، مواد خارجی. صفحه چشم بند بالکن (کم ارتفاع ، خانه جداگانه). مواد سقف ، پارتیشن ، مواد دیوار داخلی. تابلوها ، تابلوها

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

[ویژگی ها] بهداشتی! سخت پیچ خوردن! بدون آویز! تخته ترکیبی از پلاستیک و آلومینیوم. بهداشتی است زیرا تکثیر میکروب ها دشوار است. با ساندویچ کردن لایه آلومینیوم ، پیچ خوردگی سخت است و بر نقاط ضعف نوار معمولی غلبه می کند. حلق آویز آن سخت است و احتمال ورود مواد خارجی به غذا را کاهش می دهد.

[ویژگی ها] یک ماده فلزی مناسب برای سرگرمی ها و کاردستی ها. موادی برای تعمیرات مختلف ، سرگرمی ها و صفحات آلومینیوم DIY که سبک وزن بوده و دارای کارایی عالی هستند. ایده آل برای موارد کوچک ، پارتیشن ، پلاک نام ، کاردستی ، فضای داخلی و غیره

[ویژگی ها] از آنجا که توسط داده ها مدیریت می شود ، تکرار سفارشات آسان است. محبوب ترین ماده برای تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز. مقاومت بسیار خوبی در برابر آب و هوا دارد و به راحتی می توان با پیچ آن را برطرف کرد. تخته کامپوزیت آلومینیوم ماده ای با تابلو است که می تواند در فضای باز به نمایش گذاشته شود. با چاپ مستقیم روی مواد ، یک صفحه نمایش واضح و واضح داشته باشید. همچنین از فاصله دور دید بسیار خوبی دارد. [استفاده] هم در فضای داخلی و هم در فضای باز قابل استفاده است [ماده] صفحه آلومینیوم کامپوزیت [ضخامت (میلی متر)] 3 [ابعاد (عرض W x ارتفاع H) (میلی متر)] 910 x 1820 [چاپ] یک طرف [جوهر] UV اشعه ماورا بنفش [مقاومت در برابر آب و هوا] 1-2 سال

[ویژگی ها] یک پانل عایق حرارتی دارای سرعت انتقال حرارتی معادل دو جداره عایق بندی شده بالا ، که تقریباً 1/3 صفحه کامپوزیت ورقه ورقه شده با رزین آلومینیوم معمولی است. در زمستان ، اجازه نمی دهد گرمای گرمایش داخل منزل خارج شود ، و در تابستان ، به طور قابل توجهی گرمای خورشید را سرکوب می کند و اثر خنک کننده را افزایش می دهد. این ماده به عنوان یک ماده چند لایه جدید ایجاد شده است که با ساندویچ هر دو طرف با یک وانت آس بالا از ورق کامپوزیت چند لایه رزین آلومینیوم با پلی استایرن بالا به عنوان ماده اصلی ، سبک و مصنوعی است. این اثر عایق حرارتی بالایی دارد و می تواند به عنوان جایگزینی برای شیشه برای سطوح جعبه حمل و نقل و پنجره های خروجی دود ، با استفاده از وزن سبک و استحکام آن استفاده شود. [سری] ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ایون [طول (میلی متر)] 1800 [عرض (میلی متر)] 900 [توده (کیلوگرم / متر 2 )] 4.50 [ضخامت پنل (میلی متر)] 18

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

● وزن: تقریباً 3.7 کیلوگرم در ورق ، ماده: مواد کامپوزیت روکش شده آلومینیوم / رزین
● سازنده: ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ایشماره قطعه سازنده: AB-10 رنگ: سفید
shipping ارسال رایگان برای این محصول واحد حمل و نقل 5 و 10 است ، بنابراین 10 عدد را خریداری کنید مورد ، لطفا مجموعه ای از 10 محصول حمل و نقل رایگان را از لینک خریداری کنید.

bدر مورد برش≫
● ما 3 برش را بصورت رایگان قطع خواهیم کرد. برش اضافی 220 ین در هر برش است
● لطفاً ابعاد مورد نیاز و تعداد ورق ها را در روش سفارش وارد کنید.
● هنگام تعیین چندین تیغ ​​اره ، ضخامت تیغ اره 3 میلی متر را در نظر بگیرید.

bدر مورد هزینه حمل و نقل≫
ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ایمواد بالشتک در همه طرف تخته قرار می گیرد و بسته بندی می شود ، بنابراین شامل هزینه بسته بندی برای حمل و نقل جداگانه است.
ورق کامپوزیت آینه ای طلایی و آینه ای نقره ای هزینه حمل و نقل نمایش داده شده همان اندازه است (هنگام برش یکسان است) و هزینه حمل و نقل تا 25 کیلوگرم در هر بسته است. هزینه حمل و نقل برای چندین بسته ، تعداد بسته های ضرب شده در هزینه حمل و نقل نمایش داده شده است.
● جزایر اوکیناوا / جزایر از راه دور به طور جداگانه نقل قول می شوند
be نمی توان با محصولات دیگر همراه شد.

صفحه آلومینیوم کامپوزیت

از آنجا که این محصولی است که از رزین پلی اتیلن کف برای مواد اصلی استفاده می کند و بین آلومینیوم نازک قرار دارد ، سبک است و از استحکام بسیار خوبی برخوردار است.

■ به دلیل کارکرد عالی ، به راحتی قابل برش و سوراخکاری است و برای تولید تابلوهای تبلیغاتی داخل و خارج و پایه های دیواری استفاده می شود.

از آنجا که می توان آن را با چاقوی سودمند موجود در بازار برش داد ، می توان از آن برای تعمیرات ساده و DIY استفاده کرد که سوراخ های سطح دیوار را مسدود می کند.
(ما همچنین خدمات برش ورق کامپوزیت آلومینیوم را به اندازه دلخواه ارائه می دهیم.)

تخته های کامپوزیت آلومینیوم در طیف گسترده ای از اندازه های 910 x 1820 میلی متر تا 1220 3000 3000 میلی متر موجود است و برخی از محصولات از یک قطعه به فروش می رسند!
حتی اگر در اندازه استاندارد نباشد ، ما آن را برش می دهیم ، بنابراین لطفا با ما تماس بگیرید!
ما همچنین از تخته های کامپوزیت آلومینیومی برای استفاده حرفه ای به عنوان مصالح ساختمانی استفاده شده برای دیوارهای خانه و همچنین تابلوهای عمومی استفاده می کنیم.
ما همچنین تعداد زیادی برش ایجاد می کنیم ، اشکال نامنظمی مانند منحنی ها و نویسه ها را برش می دهیم ، چاپ می کنیم و صفحه هایی به اندازه زندگی درست می کنیم که می توانند در فضای باز استفاده شوند ، بنابراین لطفا در صورت هر گونه سوال با ما تماس بگیرید! !!

ورق کامپوزیت طلایی و نقره ای/مکس متال ورق کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان /ورق کامپوزیت ضد خش و ورق کامپوزیت کند سوز 09120888600

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *