تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت طرح چوب

برای مشاوره و سفارش محصول ورق کامپوزیت طرح چوب با شماره تماس 09120888600 تماس حاصل فرماییدتماس با ما

نظر به اینکه ورق کامپوزیت طرح چوب جزء مصالح صنعتی و تولید کارخانجات است بسیاری از خواص مصالح طبیعی نظیر سنگ و چوب درآن بهبود بخشیده شده است.چنانچه این محصول در برابر شرایط جوی و اشعه ماوراء بنفش و همچنین شرایط اسیدی و قلیایی قوی، آلودگی ها و خوردگی و رنگ پریدگی در صورتی که از رزین PVDF (که شرح آن در پی می آید) مقاومت فوق العاده ای از خود بروز می دهد و سالیان متمادی بدون تغییر، خواص ظاهری و فنی خود را حفظ می کند. همچنین از لحاظ مکانیکی، خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری عالی ورق ها برخلاف مصالح ویژه امکان تغییر شکل به هر فرم دلخواه را می دهد
ورق کامپوزیت طرح چوب در رنگ ها و طرح های بسیار بسیار متنوع تولید می شود. به طوری که علاوه بر رنگ های موجود در طبیعت، می تواند به شکل انواع سنگ، چوب و حتی طیف های متفاوت رنگ برحسب زاویه تابش نور و هرآنچه که بتوان تصور نموده باشد.همانطور که ذکر شد ورق های کامپوزیت وزن کمی در حدود ۶-۵کیلوگرم درهر مترمربع دارند که در مقایسه با دیگر مصالح از قبیل سنگ، شیشه و سیمان دارای پایین ترین وزن ممکن است. با بررسی های به عمل آمده ورق کامپوزیت آلومینیوم حدود ۹۰% سبک تر از سنگ گرانیت، ۶۵٪‏ درصد سبک تر از سیمان و۵۰٪‏ درصد سبک تر از شیشه می باشند که این کاهش وزن در بحث فواید استفاده از این محصول بررسی می شود.این محصول جزء مصالح آب بند محسوب می شود و همچنین خواص آکوستیکی داشته. ضمناً چنانچه به هر دلیلی نیاز به تعویض آنها باشد این کار به راحتی قابل انجام است که دیگر مصالح عموماً در همه موارد فوق ضعفهای فراوانی دارند. جدا از بحث زیبایی شناسی تنوع در اجرا و کیفیت متفاوت کامپوزیت آلومینیومی به طور خلاصه از ۲ منظر وجوه تمایز دیگری بین این محصول و سایر مصالح نماسازی وجود دارد.
اولین و مهمترین امتیاز این محصول وزن سبک آن و در نتیجه کمک قابل توجه به سبک سازی ساختمان می باشد.چرا که بر همه اهل دانش و فن ساختمان پوشیده نیست که کاهش وزن لرزه ای ساختمان منجر به کاهش نیروی برش پایه و در نتیجه کاهش نیروی زلزله در محاسبات سازه ای می گردد. به طوری که در نتیجه این امر المانهای سازه ای ساختمان اقتصادی تر و بهینه تر طراحى می شود که در واقع این امر جدا از مسئله خطر زلزله باعث سبکتر شدن مقاطع سازه ای می گردد .همچنین به دلیل نصب یک اسکلت فلزی به ساختمان برای نصب این ورق ها نمی توان از تأثیر مطلوب این اسکلت به عنوان میانقاب ها صرف نظر نمود. وجه تمایز دیگر این محصول لحاظ مبحث ۱۹ مقررات ملی است. چرا که به دلیل وجود لایه پلی اتیلن و همچنین آب بند بودن این محصول در کنار وجود هوای محبوس بین ورق وساختمان یک عایق حرارتی – صوتی پیرامونی ساختمان بوجود می آید که تأثیر آن بسیار مطلوب و قابل توجه است
ورق آلومینیوم کامپوزیت لاکچری ایستا با ضخامت ۰/۲۵ و ۱۵ سال ضمانت کارخانه ایستاکاور ورقی شیار خور و مقرون به صرفه که در رنگ ها و طرح های بسیار بسیار متنوع تولید می شود. به طوری که علاوه بر رنگ های موجود در طبیعت، می تواند به شکل انواع سنگ، چوب و حتی طیف های متفاوت رنگ برحسب زاویه تابش نور و هرآنچه که بتوان تصور نموده باشد.همانطور که ذکر شد ورق های کامپوزیت وزن کمی در حدود ۶-۵کیلوگرم درهر مترمربع دارند که در مقایسه با دیگر مصالح از قبیل سنگ، شیشه و سیمان دارای پایین ترین وزن ممکن است. با بررسی های به عمل آمده ورق کامپوزیت آلومینیوم حدود ۹۰% سبک تر از سنگ گرانیت، ۶۵٪‏ درصد سبک تر از سیمان و۵۰٪‏ درصد سبک تر از شیشه می باشند که این کاهش وزن در بحث فواید استفاده از این محصول بررسی می شود.این محصول جزء مصالح آب بند محسوب می شود و همچنین خواص آکوستیکی داشته. ضمناً چنانچه به هر دلیلی نیاز به تعویض آنها باشد این کار به راحتی قابل انجام است که دیگر مصالح عموماً در همه موارد فوق ضعفهای فراوانی دارند. جدا از بحث زیبایی شناسی تنوع در اجرا و کیفیت متفاوت کامپوزیت آلومینیومی به طور خلاصه از ۲ منظر وجوه تمایز دیگری بین این محصول و سایر مصالح نماسازی وجود دارد.
آلومکس، با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید و تامین ورق های آلومینیوم کامپوزیت نما، امروز با سه خط تولید و ظرفیت اسمی 120هزار متر مربع در ماه به عنوان یکی از بزرگترین تاثیرگذاران بازار این مجصول شناخته می شود.
این مجموعه با پیگیری و سرمایه گذاری در حوزه تحقیق و توسعه محصول و با تکیه بر دانش بومی، در سال 1398 اقدام به راه اندازی خط تولید جدید محصول فرافناوری خود یعنی ورق های کامپوزیت هسته آلومینیومی نمود که از پیشرفته ترین نوع ورق های کامپوزیت به شمار می  رود.
کارخانه محصولات آلومکس با نام ثبتی آلومینیوم سمراد پیام، در زمینی به وسعت 10000 هزار متر مربع در منطقه آزاد اقتصادی پیام واقع شده است. قرارگیری در این موقعیت هم راستای چشم انداز آلومکس برای افزایش ارتباط با بازراهای بین المللی و سهولت صادرات هرچه بیشتر این محصول ملی به کشورهای همجوار است. در حال حاضر علاوه بر تامین نیازهای داخلی، این مجموعه محصولات خود را به کشورهایی از جمله عراق، تاجیکستان، گرجستان، روسیه و ترکمنستان صادر می نماید. آلومکس برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان و ذینفعان راهبرد تمرکز بر افزایش کیفیت را در پیش گرفته و امیدوار است با این رویکرد در ارزش آفرینی پایدار برای ذینفعان خود ثابت قدم باشد.
ورق های کامپوزیت آلومکس از چند جنبه دارای کیفیت بسیار بالا هستند. ممکن است مهمترین مسئله از نظر طراحان رنگ باشد که این موضوع با پوشش های بسیار قوی در مقابل عوامل مختلف محیط زیستی مقاوم و با ثبات است. از طرف دیگر چسب استفاده شده برای چسباندن پلی اتیلن به سایر لایه ها دارای خاصیت چسبندگی بسیار بالاست که باعث می شود محصولات خود را با اطمینان کامل تحت پوشش بیست سال ضمانت بدون قید و شرط قرار دهیم.
لازم به ذکر است ورق های آلومکس ضد اسید بوده و از آلیاژ 3003 در تولید آن استفاده شده است.
ورق های هسته آلومینیوم آلومکس با بهره گیری از پوشش رنگ PVDF مناسب ترین و بادوام ترین گزینه برای پوشش بیرونی ساختمان از جمله نمای بیرونی است. از آنجا این محصول عایق خوبی در مقابل صوت و حرارت است می‎توان در مواردی از آن به عنوان جایگزین دیوارهای پیش ساخته گچی نیز استفاده نمود. اما دامنه مصرف ورق های سه بعدی آلومکس صرفا به صنعت ساختمان محدود نمی‎شود. به دلیل ساختار سبک، منعطف و مقاوم ورق های سه بعدی آلومکس، صنایع کشتیرانی، هوافضا، واگن سازی و خودرو تمایل بسیاری به استفاده از این ورق در تولید محصولات خود دارند.
ورق های کامپوزیت آلومینیومی پرمیوم باند توسط تکنولوژیهای مدرن روز و متد های حرفه ای و پیشرفته ، برای اولین بار در ایران در چندین کلاس مختلف از جمله پی وی دی اف ، دابل پلی استر ، طرح های خاص ، نانو ، همچنین دارای مزیت های مانند دفع گرد و غبار ، رنگ و طرح های منحصر به فرد دکوراسیون داخلی ، سنگ مصنوعی ، مقرون به صرفه اقتصادی با ضخامت پوسته کمتر و خاصیت ضد حریق و یا معمولی در ابعاد استاندارد و سفارشی عرضه می نماید.
ورق کامپوزیت طرح چوب چیست برند مکس متال و سان متال نه تنها کاربردهایی برای پوشش خارجی ساختمان هستند ، بلکه می توانند برای هر نوع روکش مانند دیوارها ، سقف های دیواری و غیره نیز استفاده شوند.
ورق کامپوزیت طرح چوب های کامپوزیت آلومینیوم همچنین به عنوان جایگزینی برای لایه های سنگین و گران تر ، در صنعت ساختمان به طور گسترده ای استفاده می شود.
کمپوزیت های آلومینیومی مکس متال و سان متال در ضخامت 4 میلی متر موجود است و همه آنها بر اساس کاربرد ، به راحتی با ابزار دستی / صنعتی برش داده می شوند ، خم می شوند ، سوراخ می شوند و شکل می گیرند
آلومینیوم کامپوزیت یک بشقاب از دو ورق آلومینیوم ساخته شده با هسته پلی اتیلن، فراهم می کند که مقاومت بالا در برابر ضربه، انعطاف پذیری خوب، و همچنین پایداری حرارتی و شیمیایی است. ورق کامپوزیت سان متالترکیب آلومینیوم است که با توجه به تولید به استانداردهای بین المللی کیفیت. کاربرد آن در انواع روکش های خارجی ، در ساختمانهای تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور گسترده ای در نمای ساختمان های بزرگ ، تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای مغازه ها و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده هست، بسیار مقاوم در برابر آب و هوا و اقدامات انسانی است ، ایده آل برای استفاده در محیط های بیرونی ، مانند ویترین فروشگاه ها ، خانه ها و ساختمان ها
ورق کامپوزیت طرح چوب کامپوزیت آلومینیومی (مکس متال و سان متال) ایده آل برای روکش های نمای و ساختمانها راه حل دیگری است که ورق کامپوزیت آلومینیوم برای بازار ساخت و سازهای مدنی ارائه می دهد. این ماده توسط دو ورق آلومینیوم رنگ آمیزی شده و دارای هسته پلاستیکی پلی اتیلن است که در استانداردهای کیفیت بین المللی تولید می شود.
ورقهای ورق آلومینیوم کامپوزیت با اتصال دو آلیاژ آلومینیوم با یک هسته پلی اتیلن تولید می شوند ، چگالی کمی را نشان می دهند. این ماده دارای هسته معدنی FR غیر قابل احتراق است.

بنابراین ، صفحه ورق آلومینیوم کامپوزیت از فرآیندی با بالاترین تکنولوژی تولید می شود و با استانداردهای ISO 9001 | 2015 مطابقت دارد.

ورق های ورق آلومینیوم کامپوزیت با رنگ های واضح و مشخص ، نقاشی های مختلفی دارند که آنها را برای نمای ساختمان ایده آل می کند. برخی از بافت ها معماران ، طراحان داخلی و دکوراسیون را تحت تأثیر قرار می دهند

https://www.instagram.com/maxmetal.iran/

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *