تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت ضدحریق

ورق کامپوزیت ضدحریق

خرید ورق کامپوزیت ضدحریق

خرید ورق کامپوزیت ضدحریق با ما تماس بگیرید09120888600تماس با ما

کارخانه ایستاکاور تولید کننده ورق کامپوزیت مکس متال که این برند جزء ورق کامپوزیت های باکیفیت و 15 سال ضمانت کارخانه ایستاکاور با ضخامت آلومینیوم 3 دهم میباشد

شرکت ما یه شرکت قابل اعتماد برای خرید ورق کامپوزیت ضدحریق باکیفیت و ارزان میباشد  کارخانه ایستاکاور الومینیوم پلی استر و PVDF تولید میکند برای کسب اطلاعات محصولات و ورق امپوزیت الومینیوم با ماتماس بگیرید و بهترین ورق کامپوزیت ضدحریق و باکیفیت ترین و قابل رقابت ترین ورق کامپوزیت از ماتهیه کنید این ها ورق کامپوزیت با روکش پلی استخرید ورق کامپوزیت استانداردر دو طرفه هستند که برای کاربردهای روکش دیوار خارجی مناسب هستند.

وزن: 3.7kg مورد / ورق، جنس: آلومینیوم و پلاستیک و روکش مواد کامپوزیت
استودیو: مکس متال تولید تعداد قسمت: AB-10 رنگ: سفید
رایگان کالا ● واحد حمل و نقل از این محصول خریداری شده 10 ورق های به دلیل آن پنج و ده در است در مورد ، لطفا مجموعه ای از 10 محصول حمل و نقل رایگان را از لینک خریداری کنید.
ما 3 برش را بصورت رایگان قطع خواهیم کرد. برش اضافی 220 ین در هر برش است
لطفاً ابعاد مورد نیاز و تعداد ورق ها را در روش سفارش وارد کنید.
هنگام تعیین چندین تیغ ​​اره ، ضخامت تیغ اره 3 میلی متر را در نظر بگیرید.
مکس متال مواد بالشتک در هر طرف تخته قرار می گیرد و بسته بندی می شود ، بنابراین هزینه حمل و نقل لحاظ می شود.
هزینه حمل و نقل نمایش داده شده همان اندازه است (هنگام برش یکسان است) و هزینه حمل و نقل تا 25 کیلوگرم در هر بسته است. هزینه حمل و نقل برای چندین بسته ، تعداد بسته های ضرب شده در هزینه حمل و نقل نمایش داده شده است.
جزایر اوکیناوا / جزایر از راه دور به طور جداگانه نقل قول می شوند
be نمی توان با محصولات دیگر همراه شد.https://kiancogroup.com/

ورق های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) معمولاً از مواد کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) تشکیل شده است. طراحی قیمت ورق کامپوزیت شامل دو ورق آلومینیوم با روکش کویل نازک است که با یک هسته غیر آلومینیومی ادغام شده اند. کاربردهای پانل های کامپوزیت آلومینیومی (قیمت ورق کامپوزیت ) شامل روکش خارجی ، نمای ساختمان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) ، عایق بندی و علامت گذاری است. پانل های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) همچنین در پارتیشن ها ، سقف های کاذب ، تابلوها و ظروف بزرگ استفاده می شود. ورق  های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) گزینه مناسبی (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) برای بسترهای بزرگ ، سنگین و پرهزینه در صنعت علامت گذاری است. این عوامل مسئول رشد پایدار بازار در چند سال اخیر هستند.دیوار پرده آلومینیومی از صفحات آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا و با مقاومت بالا ساخته شده است ، ضخامت معمول 1.5 ، 2.0 ، 2.5 ، 3.0 میلی متر است ، مدل 3003 است و حالت H24 است. ساختار (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) آلومینیوم پرده ای دیوار مصنوعی لوژینگ عمدتا از (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)ها ، سخت کننده ها و گوشه ها تشکیل شده است. کد گوشه را می توان به طور مستقیم با خم شدن و مهر زدن به صفحه ، یا پرچ کردن کد گوشه در سمت کوچک صفحه ، تشکیل داد. ماده سخت کننده با پیچ جوشکاری برقی در پشت تخته متصل شده است (پیچ مستقیماً در پشت تخته جوش داده شده است) و آن را به صورت یک جامد در می آورد ، که مقاومت و استحکام دیواره پرده روکش آلومینیومی را بسیار افزایش می دهد و از صافی آن اطمینان می دهد در استفاده طولانی مدت درجه و مقاومت در برابر باد و زلزله. در صورت نیاز به عایق صدا ، می توان عایق صوتی با کارایی بالا و مواد نگهدارنده گرما را در داخل صفحه آلومینیوم نصب کرد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در نمای بیشتر پروژه های ساختمانی اداری و تجاری از ورق کامپوزیت مکس متال استافاده میشود برند مکس متال یه ورق کامپوزیت ضدحریق است که ضخامت آلومینیوم آن 3 دهم است و 15 سال ضمانت کارخانه ایستا کاور را داراست

ورق کامپوزیت مکس متال ورقتی است که در برابر باد و باران و دمای یالای جنوب کشور دوام میاورد

ورق کامپوزیت مکس متال ورقی که اطمینان خاطر شما و تمام نیاز شما برای نمای ساختمانتان را براورده میکند

ما اینجا هستیم تا خدمات عالی به شما ارائه دهیم

با ما تماس بگیرید09120888600

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *