تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت سان متال

ورق کامپوزیت سان متال

ورق کامپوزیت سان متال

مقالات

آلومینیوم کامپوزیت یک بشقاب از دو ورق آلومینیوم ساخته شده با هسته پلی اتیلن، فراهم می کند که مقاومت بالا در برابر ضربه، انعطاف پذیری خوب، و همچنین پایداری حرارتی و شیمیایی است. ورق کامپوزیت سان متالترکیب آلومینیوم است که با توجه به تولید به استانداردهای بین المللی کیفیت. کاربرد آن در انواع روکش های خارجی ، در ساختمانهای تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور گسترده ای در نمای ساختمان های بزرگ ، تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای مغازه ها و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده هست، بسیار مقاوم در برابر آب و هوا و اقدامات انسانی است ، ایده آل برای استفاده در محیط های بیرونی ، مانند ویترین فروشگاه ها ، خانه ها و ساختمان ها.

مشخصات ورق کامپوزیت سان متال

ورق کامپوزیت آلومینیوم مکس متال علاوه بر ارائه کیفیت عالی موجود در ساخت آن ، باید با توجه به معیارهای فنی مانند گارانتی معتبر و ضخامت مناسب آلومینیوم ، طراحی شده باشد که عملکرد بیشتر قطعه و ایمنی برای مشتریان را دارا باشد

ورق آلومینیوم کامپوزیت مکس متال که با ماده اولیه عالی تولید شده است ، با ضخامت کلی 4 میلی متر ساخته شده است که در آن دارای 2 ورق کامپوزیت آلومینیوم به ضخامت 0.3 میلی متر است ، علاوه بر این دارای هسته پلی اتیلن است که بازدارنده شعله است.

کیفیت همراه با نگهداری کم در استفاده از ترکیب آلومینیوم ورق کامپوزیت سان متال

سبک بودن ، دوام ، استحکام و مقاومت برخی از مشخصات مکس متال کامپوزیت آلومینیوم است که علاوه بر این از تعمیر و نگهداری کم برخوردار است. این صفحه را می توان در چندین رنگ ، اندازه و مدل مختلف تولید کرد ، به طوری که با ترکیب مورد نظر سازگار می شود ، که صفحه را متنوع و قابل تنظیم می کند.

ورق کامپوزیت سان متال آلومینیوم کامپوزیت میتوان به عنوان از مدرنیته زمانی که در نمای ساختمان، پانل های و مکان های تبلیغاتی استفاده می شود. کاربردهای این نوع مواد را می توان در پوشش ها در محیط های مسکونی ، و همچنین در علائم شناسایی و علامت گذاری در کانکس ها ، اتومبیل های حمل بار ، کامیون ها ، علاوه بر علائم مختلف عمودی ، مانند علائم راهنمایی و رانندگی ، بزرگراه ها و خیابان ها .

از آنجا که سان متال و مکس متال کامپوزیت آلومینیوم ماده ای سبک وزن است ، استفاده از آن به روش های مختلف و همچنین اطمینان از نصب عملی و بدون عارضه امکان پذیر است. علاوه بر این ، ترکیب سازگار با محیط زیست 100٪ قابلیت بازیافت را دارد و رنگ آمیزی الکترواستاتیک آن 7 سال طول می کشد.

ترکیب ورق کامپوزیت سان متال آلومینیوم به نفع اجازه می دهد مشتری در نتیجه آماده با توجه به نیازها، الزامات و انتظارات مشتری، ارایه می توان در مراکز خرید، ایستگاه های گاز، بیمارستان ها، در میان پروژه های دیگر استفاده شود. پانل ها در اندازه استاندارد موجود هستند و می توانند برای انواع پروژه ها و اقدامات مناسب باشند.

چند برابر بودن ورق آلومینیوم با ورق های آلومینیوم در مزایا و سایر مشخصات موجود در گزینه

ورق کامپوزیت سان متال قادر است به سلیقه مشتری سفارشی شود ، با اشکال مختلف ، رنگ و امیال در هنگام نصب ساخته میشود و به طوری که نصب آن سریع است،علاوه بر این ، ورق مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی و اقدامات غیر طبیعی دارد.

ورق کامپوزیت سان متال به عنوان یک کالای قابل بازیافت در نظر گرفته می شود و کاملاً مطابق با سیاست ملی پسماندهای جامد پیش بینی شده در قانون است. بنابراین ، هنگام جستجوی چنین موردی ، لازم است که به دنبال شرکتی باشید که از تمام استانداردها پیروی کند، ورق کامپوزیت آلومینیوم مکس متال از کیفیت بالایی برخورداراست.

 

صفحات فلزی آلومینیوم ورق کامپوزیت سان متالم رجع در صفحه آلومینیوم ترکیبی مکس متال

ورق کامپوزیت سان متال برای ارائه راه حلهای نوآورانه در پوششهای ایجاد شده بر اساس صفحات کامپوزیت ، فعالیت خود را در سال 1395 آغاز کرد. مرجع در کارهایی که برای بخشهایی مانند مهندسی ، ساخت و ساز عمران ، معماری ، فلزکاری ، تزئینات و تابلوها تولید شده است.

مکس متال در سراسر ایران خدمت می کند ، تمرکز خود را بر روی بهبود فعالیت ها و محصولات خود حفظ می کند. به همین دلیل ، شرکت به طور مداوم در زمینه آموزش کارکنان خود سرمایه گذاری می کند تا بهترین محصولات را برای مشتریان خود ارائه دهد.

ورقهای کامپوزیت آلومینیوم مکس متال کارخانه ایستاکاور ورق رایان شرکتی با گواهینامه کیفیت بین المللی

ورق کامپوزیت آلومینیوم تولید کننده و تأمین کننده ورق ، صفحات و پانل های پوشش ، قابل استفاده در چندین بخش است. مکس متال به تمام ایران خدمات ارائه می دهد ، خدمات شخصی ارائه می دهد و راهنمایی های فنی را به مشتریان ارائه می دهد. ورق کامپوزیت مکس متال برای باقی ماندن در سطح بالا ، برای بیش از 5 سال سابقه فعالیت در بازار ایران ، تضمین كامل منشأ محصولات و برتری در خدمات ارائه شده را ارزیابی می كند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ورق کامپوزیت آلومینیوم با شماره 09120888600 مهندس متین قدیری تماس حاصل کنید

اثرات معمول تزئین سطح پانل های آلومینیوم پلاستیکی چیست؟

مقالاتدر زندگی روزمره ما ، همه جا دیده می شود … دیوارهای خارجی ساختمان ، بیلبوردها ، غرفه ها و مکان های دیگر از تخته پلاستیکی آلومینیوم مکس متال استفاده می شود ، که یک ماده تزئینی جدید است.

تولید کنندگان پانل های آلومینیوم و پلاستیک با توجه به دامنه استفاده ، روش های استفاده و جلوه های تزئین سطح ، طبقه بندی اساسی را انجام می دهند. در اینجا نگاهی خواهیم انداخت به طبقه بندی اثرات تزئین سطح.

1. پوشش تخته پلاستیکی تزئینی آلومینیوم

پوشش های تزئینی مختلفی روی سطح ورق پلاستیک آلومینیوم اعمال می شود. پانل های پلاستیکی آلومینیوم مکس متال به طور کلی در صحنه های داخلی استفاده می شود بنابراین ، معمولاً از پوشش های پلی استر و اکریلیک استفاده می شود. آنها عمدتاً شامل سیستم های رنگی فلزی ، سیستم های تک رنگ و سیستم های مروارید هستند که متداول ترین انواع موجود در بازار هستند.

2. پانل کامپوزیت آلومینیومی رنگ اکسید شده

تصفیه آنودایز شده و به موقع پانل آلیاژ آلومینیوم دارای رنگی منحصر به فرد مانند گل رز قرمز ، برنز و … است. این سری از محصولات معمولاً دارای اثر انعکاس خاصی هستند که از خاصیت تزئینی خاصی برخوردار است.

3. تخته کامپوزیت تزئینی چند لایه

صفحه آلومینیوم مکس متال آلومینیوم کامپوزیت نقش چسب ماکرومولکول را در فیلم رنگی Polaroid Green PET بازی می کند و از نظر حرارتی روی صفحه پلاستیکی آلومینیوم ترکیب می شود.
سری اصلی شامل سری دانه ، سری دانه چوب ، مجموعه انتزاعی ، سری گل و گیاه و غیره است.

4. پانل کامپوزیت آلومینیوم براق

پانل آلیاژ آلومینیوم را تصویب کنید که سطح آن با پردازش ابریشم مسواک زده می شود ، محصولات مشترک ابریشم نقره طلا و نقره نقره است ، لذت بصری مختلفی به مردم می دهد.

5. آینه صفحه پلاستیکی آلومینیوم

سطح پانل آلیاژ آلومینیوم صیقل داده شده است تا مانند آینه به نظر برسد.

برای بسیاری از صنایع بسیار مهم است که سری های مختلف تخته پلاستیکی آلومینیوم متغیر سان متال احساس متفاوتی را از دید مردم ایجاد می کنند.

بنابراین ، انتخاب صفحه پلاستیکی آلومینیوم متغیر مکس متال با اثر تزئین سطح

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ورق کامپوزیت آلومینیوم با شماره 09120888600 مهندس متین قدیری نیکخو تماس حاصل کنید

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *