تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی

ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی

ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی

در زندگی روزمره ما ، همه جا دیده می شود … دیوارهای خارجی ساختمان ، بیلبوردها ، غرفه ها و مکان های دیگر از ورق آلومینیوم  کامپوزیت مکس متال و سان متال استفاده می شود ، که یک ماده تزئینی جدید است.

تولید کنندگان ورق کامپوزیت با توجه به دامنه استفاده ، روش های استفاده و جلوه های تزئین سطح ، طبقه بندی اساسی را انجام می دهند.

ورق کامپوزیت علاوه بر برخورداری از یک سطح صاف و یکنواخت ، دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله انعطاف پذیری ورق کامپوزیت و وزن کم ، نصب ورق کامپوزیت بسیار آسان و سریع و قابلیت شستشو و عایق بندی بالا ورق کامپوزیت اشاره به گرما ، سرما و سر و صدا دارد. همچنین با قیمت پایین ورق های کامپوزیت می توانید زیباترین و متنوع ترین تغییرات را در فضای خانه خود ایجاد کنید. حمل و نقل آسان ورق های کامپوزیت برای سایر ویژگی های قابل توجه این دیوار پوش تزئینی است.

1. پوشش ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی

پوشش های تزئینی مختلفی روی سطح ورق کامپوزیت اعمال می شود. ورق کامپوزیت آلومینیوم سان متال و مکس متال به طور کلی در صحنه های داخلی استفاده می شود  البته در تابلو مغازه ها و نمای ساختمان از این دو برند استفاده زیاد تری داریم ولی چون این مقاله در مورد دکوراسیون داخلی است سیع کردم در مورد دکوراسسیون داخلی بیشتر صحبت کنم بنابراین ، معمولاً از پوشش های پلی استر و دابل پلی استر برای سان متال و از PVDF برای مکس متال که محافظ رنگ آن است استفاده کنیم . آنها عمدتاً شامل سیستم های رنگی فلزی ، سیستم های تک رنگ و سیستم های مروارید هستند که متداول ترین انواع موجود در بازار هستند.

2. انواع استفاده ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی

پانل های کامپوزیت آلومینیوم به طور گسترده ای برای صفحه نمایش، علامت، استفاده به عنوان تخته علامتدوم پنل های تبلیغاتی. پانل های کامپوزیت آلومینیومی می توانند به عنوان تابلوهای نگهدارنده علائم یا تابلوها استفاده شوند و در گالری ها و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و شکوفائی نمایشگاه را به وجود می آورند. پانل ها یا ورق های کامپوزیت آلومینیوم را می توان به منظور ایجاد حروف منفرد و شکل گیری آرم ، به دو شکل مسطح برش داد و آن را برای استفاده شرکتی ایده آل ساخت. پانل های کامپوزیت برای استفاده در ساخت و سازهای مدرن مناسب هستند.

3.خرید ورق کامپوزیت برای دکوراسیون داخلی

خرید پانل های کامپوزیت آلومینیوم در مراحل تکمیل شده و آماده استفاده آسان و مقرون به صرفه است.ورق آلومینیوم کامپوزیت به صورت شیت های صاف که در عرض 1/25 در طول 3/20 که در کل 4 متر مربع است قرار دارد آنها همچنین می توانند برای اهداف دکوراسیون داخلی استفاده شوند. پانل های کامپوزیت می توانند به عنوان تخته های دیواری و سقف های کاذب ، در خانه ها ، دفاتر ، کافه ها و رستوران ها ، هتل های بانک ها و ساختمانهای آپارتمانی مورد استفاده قرار گیرند.بیشتر استفاده ورق کامپوزیت در نمای ساختمان های تجاری پاساژ ها مراکز خرید و هاپر مارکت ها سر در مغازه ها بانک ها که همه و همه از ورق آلومینیوم کاپوزیت است از آنها می توان برای ساخت کابینت آشپزخانه یا پارتیشن استفاده کرد و به عنوان یک ماده تزئینی ایده آل برای دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان باعث بهبود فضای کلی می شود.در طرح ها و نقش های مختلفی که ورق کامپوزیت بر روی خو به وجود اورده الان از ورق کامپوزت در دکوراسیون داخلی به شدت استفاده میشود با توجه به کثرت استفاده ، جای تعجب نیست که بازار پانل های کامپوزیت آلومینیوم با سرعت بالایی در حال رشد است.

4.آن چیز که باید در مورد ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی بدانید

پانل های کامپوزیت آلومینیومی با روکش پلی استر و دبل پلی استر و PVDF برای استفاده در فضای داخلی ساختمان مناسب ترین هستند ، در حالی که پوشش PVDF با دوام تر با خواص ضد پیری و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش یا همون اشعه X بالا برای دکوراسون داخلی مناسب است. تغییر رنگ و تغییر رنگ در مواردی مشاهده می شود که ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی انتخاب نوع درستی نبود. پنل های کامپوزیت آلومینیوم با دو پوشش مختلف ، یک پوشش پلی استر یا PVDF ارائه می شوند.هنگامی که در کاربردهای بیرونی استفاده می شود باید از چسب سیلیکونی با پوشش PVDF استفاده شود. برای کاربردهای داخلی ساختمان می توان از هر نوع چسب دیگری استفاده کرد با رنگ پلی استر. ماده ایده آل برای استفاده به عنوان لوازم جانبی برای مواد کامپوزیت آلومینیوم در یک محیط در معرض استفاده از پروفیل های استیل یا آلومینیوم است ، این از برجستگی جلوگیری می کند. با انجام اقدامات فوق می توانید از مزایای استفاده از پانل های کامپوزیت آلومینیوم

5. ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی سبک های معماری

با ورق های کامپوزیت می توانید ترکیبی از تزئینات کلاسیک و مدرن ایجاد کنید البته در دیگر سبک های معماری از این ورق کاپوزیت در دکوراسیون داخلی منزل استفاده میشود.

ورق کامپوزیت مورد استفاده برای طراحی داخلی ورق کامپوزیت با رنگ پلی استر و ضخامت آلومینیوم پایین است که به اصطلاح ورق کامپوزیت اکونومی یا تابلویی در بازار و بین همکاران مرسوم است که با ورق کامپوزیت مخصوص نما متفاوت است

استفاده از ورق های کامپوزیت دست طراحان را کاملاً باز کرده و مورد توجه بسیاری از طراحان داخلی ، معماران و دکوراتورها قرار گرفته است زیرا آنها می توانند بدون هیچ محدودیتی و با استفاده از خلاقیت خود با استفاده از دستگاه CNC ورق کامپوزیت به طرح ها و نقش هی مختلفی در بیارن.

در نمایشگاه صنعت و ساختمان ما این طرح برای نشان دادن این که ورق امپوزیت به طرح هی مختلفی در میاد قرار دادیم

 

اگر قصد استفاده از ورق های کامپوزیت برای دکوراسیون داخلی را دارید ، باید بدانید که این نوع دیوار پوش دارای طرح های متنوعی است و با هر سلیقه ای که دارید می توانید نوع مناسب برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. اما قبل از تهیه و سفارش ملحفه های کامپوزیتی برای دکوراسیون منزل خود ، باید بدانید دکوراسیون منزل شما چگونه است تا بتوانید یکی از انواع ملحفه های کامپوزیتی مربوط به دکوراسیون داخلی را خریداری کنید.

 

6.مشخصات ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی

طیف گسترده ای از ورق کامپوزیت چیست برای دیدار و مطابقت با انواع برنامه های کاربردی همراه با ویژگی های پردازش و تاشو ، نتیجه دلپذیری را برای معمار ، پیمانکار و مشتری فراهم می کند.کارخانه ایستا =کاور تولید طیف گسترده ای از پانل های کامپوزیت آلومینیوم برای استفاده در محلول های روکش خارجی ، دیوار و نما و  تابلوهای مغازه، تا پنل های کامپوزیت آلومینیومی با کیفیت عالی ، مناسب برای تابلو سازی و صفحه نمایش در فضای باز ، طراحی پایه های تجاری و نمایشگرهای نقطه فروش.کارخانه ایستا کاور در تولید یک ماده کامپوزیت آلومینیوم برای استفاده در بازار چاپ پیشگام بوده و دارای یک پوشش فوق العاده سفید با کیفیت عالی چسبندگی جوهر است.

برند های کار خانه ایستاکاور ورق رایان مکس متال با ضخامت آلومینیوم 0/3 و لاکچری ایستا با ضخامت آلومینیوم 0/25 و سان متال با ضخامت آلومینیوم 0/2 وجود دارد

7. ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی براق

یک خانه زیبا با فضای داخلی شیک و مرسوم ، مد روز بسیار جالب است.در این دوره از ظرافت است که در آن صفحات کامپوزیت آلومینیوم جای فولاد را گرفته اند. پانل کامپوزیت آلومینیوم نوعی صفحه تخت است که از اتصال دو ورق آلومینیوم نازک به هسته غیر آلومینیومی که همون پلی اتیلن است تشکیل شده است. به طور گسترده ای برای دکوراسیون داخلی خانه و همچنین برای اهداف تجاری استفاده می شود ، استفاده از پانل آلومینیوم در ساخت علائم ،اهداف مهندسی عمران قابل استفاده داست.

برای پیشبرد کارتون در صنعت ساختمان حتما توجه خاصی به ورق آلومینیوم کامپوزیت داشته باشید

8.الومینیوم در ورق کامپوزیت

پانل های آلومینیوم کامپوزیت به عنوان بهترین ماده ای برای باز سازی استفاده زیادی در دکوراسیون داخلی دارد و شناخته می شوند.

استفاده های متعدد از آلومینیوم ، آن را به عنوان مورد اعتمادترین فلز تبدیل کرد چرا که وزن سبکی دارد و قابل شکل پذیر بودن است و با خلاقیت میتوان از آن در نما و دکوراسیون داخلی استفاده کرد، زیرا برای ساخت صنعتی ، نمایشگرهای محل فروش ، مواد علامت گذاری و همچنین در ساخت لوازم جانبی خودرو مورد نیاز است و این واقعاً آن را به یک ماده ساخت و ساز همه کاره تبدیل می کند. . اکثر خانه ها و ادارات از صفحات ساخته شده از آلومینیوم برای ایجاد دیوار پوش ، سقف های کاذب ، پارتیشن اتاق ، اتصالات مغازه و غیره استفاده می کنند. بسته به … می تواند از آن در برنامه های مسکونی و همچنین برنامه های تجاری استفاده شود.

سطح پانل آلیاژ آلومینیوم صیقل داده شده است تا مانند آینه به نظر برسد.

برای بسیاری از صنایع بسیار مهم است که سری های مختلف تخته پلاستیکی آلومینیوم متغیر maxmetal احساس متفاوتی را از دید مردم ایجاد می کنند.

بنابراین ، انتخاب صفحه پلاستیکی آلومینیوم متغیر مکس متال با اثر تزئین سطح متفاوت ، نمایش تصویر مختلفی را برای حامل تزئینی ایجاد می کند.

ورق کامپوزیت آلومینیوم

 

مواد اولیه ورق کامپوزیت چیست؟

1) روی آن: سیم پیچ آلومینیومی با PVDF یا پلی استر پوشانده شده است

2) هسته: مواد پلاستیکی نسوز یا مواد پلاستیکی معمولی

3) پشت ورق: آلومینیوم پوشش داده شده با پلی استر

 

امکانات ورق کامپوزیت چیست؟

1) خاصیت ضد آتش عالی

2) استحکام لایه برداری برتر

3) عملکرد کاملاً مناسب در برابر سرما و گرما

4) سطح صاف عالی

5) آب و هوای برتر ، خوردگی ، مقاومت در برابر آلاینده ها

6)رنگ های مختلف

7) مقاومت در برابر ضربه

8) سبک و آسان برای رسیدگی

9) سهولت نگهداری

 

3) استاندارد ورق کامپوزیت

الف) استاندارد (استاندارد DIN آلمان) ؛

ب) استاندارد (استاندارد روسی) ؛

ج) استاندارد (استاندارد انگلیس BS) ؛

د) استاندارد ایران ؛شش استاندارد صفحه آلومینیوم

1ورق کامپوزیت مکس متال و سان متال تولید کارخانه ایستا کاور فوجی و لاکچری ایستا.ساخته شده از آلومینیوم ضد زنگ و فویل آلومینیوم با کیفیت بالا در تبریز ساخته شده است. فن آوری Henkel برای آبکاری کروم در سطح آلومینیوم. رزین دوپونت یک مولکول 5 است. تصویب مواد اولیه و پلاستیک برتر بکر 6. سیستم کنترل کیفیت دقیق و 20 سال تجربه تولید و بازاریابی.

کاربرد ورق کامپوزیت

1. می تواند به طور گسترده ای در گالری ها ، سالن ها ، فروشگاه ها ، دفاتر ، بانک ها ، هتل ها ، رستوران ها و آپارتمان ها استفاده شود.

2. انواع دیگر ساختمان ها: به عنوان یک ماده تزئینی ایده آل برای دیوار خارجی و دیوار داخلی ساختمان.

3. کابینت آشپزخانه ، بیلبوردها ، تابلوها ، تونل ها و فضای داخلی.

4. سقف ، قرنیز ، بالکن ، پارتیشن و فضای داخلی.

5. غرفه های تلفنی ، بدنه اتومبیل و مصارف صنعتی.

6. ساختمان قدیمی را دوباره تزئین کنید

مقالات

با من تماس بگیرید یا به من پیام دهید09120888600 مهندس متین قدیری

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *