تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت تابلویی

ورق کامپوزیت تابلویی

ورق کامپوزیت تابلویی برای مغازه ها

 ورق کامپوزیت تابلویی تابلوی هر مغازه و مراکز تجاری دارای یک تابع بسیار مهم برای هر شرکت. به هر حال ، این ابزاری برای تبلیغ برند شما است که تأثیر مستقیمی در تجارت شما دارد.

از این نظر ، گزینه ورق آلومینیوم کامپوزیت برای این استفاده یکی از مناسب ترین گزینه ها است. بنابراین در اینجا برخی از مزایای اصلی استفاده از این ماده در صفحه نمای تجاری شما آورده شده است.

تابلوی نمای تجاری به برجستگی نیاز دارد

اینکه این نوع ساختار برای تجارت شما چقدر اساسی است ، چیز جدیدی نیست. واقعیت این است که چندین گزینه برای نمای تجاری وجود دارد ، مانند:

 • برزنت
 • فلز گالوانیزه
 • اکریلیک
 • پی وی سی منبسط شده
 • بنر

از این نظر ، آیا می دانید چرا ورق  کامپوزیت تابلویی را انتخاب می کنید؟ تعدادی از مزایا و مزایا وجود دارد که در زیر مشاهده می شود.

ورق نمای تجاری در ورق کامپوزیت تابلویی یک انتخاب عالی است

در میان تمام گزینه هایی که بازار ارائه می دهد ، ورق آلومینیوم کامپوزیت برای نمای تجاری قادر است مزایای زیادی را برای فروشگاه به همراه داشته باشد.

این به این دلیل است که ماده ای که ورق های آن از دو باند آلومینیومی تشکیل شده است ، دارای چندین مزیت است:

 • این موردی است که سبکی بیشتری را فراهم می کند.
 • ورق آلومینیوم کامپوزیت همچنین دوام بیشتری دارد ، حتی با سایش طبیعی و پارگی آن.
 • علاوه بر این یک مورد بسیار متنوع است که می تواند با عناصر دیگری مانند فولاد و شیشه ترکیب شود.

در کنار این ویژگی ها ،در صفحه سان متال نیز می تواند در رنگ ها و اندازه های مختلف ساخته شود. ناگفته نماند که کاربرد آن علاوه بر قابلیت استفاده به طور کلی در ساختمان ها ، می تواند داخلی و خارجی باشد.

کمک به موارد برجسته فروشگاه شما

بیش از هر زمان دیگر ، ارتباط تصویری ویترین فروشگاه ها سهم تعیین کننده ای در موفقیت آن دارد. این به این معنی است که شما به ماده ای نیاز دارید که بتواند برجستگی مورد نیاز شرکت شما را به وجود آورد.

از این نظر ، مهم است که شما به مزایایی که یک پانل ورق آلومینیوم کامپوزیت برای تأسیس شما دارد توجه کافی داشته باشید. داشتن این نوع ساختار می تواند به شما در موارد زیر کمک کند:

 • سطح بالاتری از سفارشی سازی برای نمای تجاری شما ؛
 • تطبیق پذیری در نوع نما که می خواهید در شرکت خود قرار دهید.
 • سهولت هنگام تمیز کردن و محافظت از نوشته های نما.
 • تعمیر و نگهداری ساده و کارآمد برای حفظ قطعه.

نکته خوب برای استفاده از همه این مزایا در هنگام استفاده از یک ورق آلومینیوم کامپوزیت برای نمای تجاری داشتن ترکیبی از این مواد همراه با مکس متال پانل ساخته شده با این مواد همراه با ورق آلومینیوم کامپوزیت نتایج بسیار خوبی به همراه دارد.

بهترین گزینه برای نمای شما

برای یک تابلوی نمای تجاری با کیفیت ، روی یک فروشگاه تخصصی حساب کنید. ورق آلومینیوم کامپوزیت خدماتی عالی با کیفیت عالی برای شما ارائه می دهد.

در فروشگاه ما گزینه های مختلفی را در بخش آلومینیوم پیدا خواهید کرد ، هم برای نمای تجاری خود و هم برای سایر نیازها. بنابراین ، وقت بگذارید و همه چیزهایی را که می توانیم برای شرکت شما ارائه دهیم ،

همراه با تضمین کیفیت و بهترین نسبت هزینه و سود بررسی کنید. ما منتظرت هستیم.

وقتی نوبت به نمای ساختمان می رسد ، ماده ایده آل ، که کیفیت و سلیقه کار را تضمین می کند ، نگرانی هر کارگر صنعت مدنی است. اما بیش از این: این نگرانی هر صاحب مشاغل است.

این به این دلیل است؟ این همان چیزی است که طولانی ترین دوام یک سازه و در نتیجه ایمنی برای استفاده را تضمین می کند.

در بازار ، متخصصان بیشتری از ورق های ورق آلومینیوم کامپوزیت برای روکش نمای ساختمان استفاده می کنند. مواد مناسب برای کنترل بیشتر دما نیز به دلیل هزینه کمتر در محیط ، در محیط خودنمایی می کند.

در قیمت ورق کامپوزیت ، شما طیف گسترده ای از محصولات را پیدا خواهید کرد تا پروژه شما را به پایان برساند.

انواع مختلفی از مواد مانند خود ورق آلومینیوم کامپوزیت را می توان خریداری کرد. بنابراین ، در مورد تهیه سازه نصب سازه ورق آلومینیوم کامپوزیت در نمای ساختمان در زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید!

ساختار برای ورق کامپوزیت تابلویی: یک راه حل در ورق های نمای ساختمان

در هنگام طراحی یک اثر بازتاب بی شماری وجود دارد. و وقتی فرد به مدرنیته و تفاوت در معماری اهمیت می دهد ، نگرانی های دیگری نیز بوجود می آید.

مراقبت از نگهداری مورد نیاز در این نوع پروژه ها و تأثیرات این مواد و این کار بر روی محیط مورد بحث برخی از نگرانی هاست. سرمایه گذاری اقتصادی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این ، به دلیل ترکیب آن ، مزایای دیگری نیز ظاهر می شود.

صفحه های ورق آلومینیوم کامپوزیت از چه ساخته شده اند

ورقهای ورق آلومینیوم کامپوزیت با اتصال دو آلیاژ آلومینیوم با یک هسته پلی اتیلن تولید می شوند ، چگالی کمی را نشان می دهند. این ماده دارای هسته معدنی FR غیر قابل احتراق است.

بنابراین ، صفحه ورق آلومینیوم کامپوزیت از فرآیندی با بالاترین تکنولوژی تولید می شود و با استانداردهای ISO 9001 | 2015 مطابقت دارد.

ورق های ورق آلومینیوم کامپوزیت با رنگ های واضح و مشخص ، نقاشی های مختلفی دارند که آنها را برای نمای ساختمان ایده آل می کند. برخی از بافت ها معماران ، طراحان داخلی و دکوراسیون را تحت تأثیر قرار می دهند.

این به دلیل فرایندی به نام “پوشش کویل” است. این مربوط به رنگ آمیزی ساختارهای ورق کامپوزیت تابلویی بر اساس پلی استر یا PVDF است ، وقتی که هنوز در سیم پیچ است و در حال ساخت است.

بنابراین ، طبیعی است که متخصصین منطقه و مشتریان به طور کلی برای نمای ساختمانهایی که این پایان را به ارمغان می آورند ، خوشحال شوند. بنابراین ، آثار عالی و متنوع در هنگام نقاشی متنوع است ، که اثرات خارق العاده ای را در کار شما تضمین می کند.

مزایای نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت برای تابلو مغازه

از جمله ویژگیهای اصلی که روکش ساختمانها را با ورقهای ورق آلومینیوم کامپوزیت و سایر مواد متمایز می کند ، هزینه کار است.

در حالی که در اجرای برخی از اتمام ها هزینه های بیشتری صرف مواد و زمان می شود ، اما نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت برعکس است. صفحات به سرعت جمع می شوند و بسیار سبک تر هستند و هیچ تاثیری در کار ندارند.

علاوه بر این ، زمان مراقبت و نگهداری نیز متفاوت است. در حالی که یک پوشش معمولی گاه به گاه نیاز به نوسازی دارد ، نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت این کار را نمی کند.

روکش نمای ورق آلومینیوم کامپوزیت بسیار بیشتر طول می کشد و فقط به تمیز کردن ساده با آب و صابون ملایم نیاز دارد.

سرانجام ، یکی دیگر از موارد سودمند در انتخاب ورق های ورق آلومینیوم کامپوزیت برای نمای ساختمان ، پالت گسترده رنگ و بافت ، محافظت از دیوار خارجی در برابر آلودگی و سایر تخریب های هوا و تأثیر بر کنترل دما در محیط ها است.

در ورق آلومینیوم کامپوزیت ، اندازه های مختلفی از این ورق ها وجود دارد ، تا استفاده از آنها را در انواع کارها تسهیل کند.

 

استفاده از ورق آلومینیوم کامپوزیت برای نما و مراقبت از گوشه ما فراتر از انتخاب اندازه یا مکان برای ساخت خانه است.

رنگ ها ، بافت ها و مواد کار چیزهای زیادی در مورد پروژه شما می گوید ، خواه زندگی باشد و خواه حرفه ای. و وقتی نوبت به اتمام می رسد ، احتمال ترک فضای با چهره حتی بیشتر است.

بنابراین ، مهم است که تمام کالاهایی را که بازار به شما ارائه می دهد ، برای انتخاب بهتر انتخاب کنید.http://sunmetal.org/ یک شرکت است که مدت طولانی فراهم می کند بهترین محصولات برای کار شما است.

علاوه بر این تنوع ، یک تیم به بهترین راهنمایی ها و نکات برای شما آموزش داده اند تا پروژه خود را با چهره خود بگذارید. در این مقاله ، کمی در مورد نمای چوبی ورق آلومینیوم کامپوزیت و مزایای استفاده از این ماده در نمای شما صحبت خواهیم کرد.

ورق کامپوزیت تابلویی

ورق کامپوزیت تابلویی های کامپوزیت ورق آلومینیوم کامپوزیت یا آلومینیوم یک گزینه عالی برای کسانی است که می خواهند یک کار تصفیه شده و با کیفیت به کار خود پایان دهند.

از مواد می توان در روکش های نما ، سقف و سایبان استفاده کرد. این یک محلول است که از دو ورق آلومینیوم با هسته پلی اتیلن ساخته شده است. با تغییر ضخامت سه تا چهار میلی متر ، مجموعه می تواند متفاوت باشد.

علاوه بر این ، این ماده ای است که اندازه گیری آن متفاوت است ، زیرا این جهت گیری به نحوه استفاده از آن بستگی دارد. برای مثال برای روکش های نمای ، مناسب ترین مشخصات ورق آلومینیوم کامپوزیت با ضخامت 4 میلی متر است.

در این حالت ، رنگ نوع Kynar 500 برای سیستم تضمین یکنواختی رنگ و مقاومت در برابر عوامل خارجی است. بنابراین ، انتخاب پانل های نمای چوبی ورق آلومینیوم کامپوزیت شرط بندی با تضمین طول عمر است.

علاوه بر این ، منحنی ، سبک بودن و زیبایی از دیگر نکاتی است که مواد تضمین می کنند. بنابراین محصول در مقایسه با سایر پوششهای موجود در بازار بسیار مقاوم و از کیفیت بالایی برخوردار است.

جزئیات بیشتر در مورد  ورق کامپوزیت تابلویی

قطعات آلومینیوم کامپوزیت (ورق آلومینیوم کامپوزیت) قطعات خود را از طریق یک فرآیند اتصال پیچیده که شامل چسب های شیمیایی در دمای بالا است ، ورقه ورقه می شود. فرآیند رنگ آمیزی Coil Coating Co یکی از مدرن ترین موارد استفاده برای استفاده از رنگ مایع است.

بنابراین ، این ماده ای از ذائقه خوب را نشان می دهد ، که نتیجه آن یک محصول بسیار بادوام با یکنواختی عالی رنگ است. علاوه بر این ، از زیبایی و طراحی بسیار خوبی توسط متخصصین دکوراسیون و معماری برخوردار است.

از این گذشته ، این محصولی با طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت های موجود است.

نمای چوبی ورق آلومینیوم کامپوزیت را می توان در چندین کاربرد با هدف بازار معماری و ساخت و سازهای داخلی استفاده کرد. مقاومت بالای آن امکان نصب و نگهداری آسان را نیز فراهم می کند. و از این طریق محصولی ایده آل برای ایجاد خلاقیت و منحصر به فرد پروژه شما می باشد.

و در ورق آلومینیوم کامپوزیت با توجه به نیاز خود می توانید پانل های ورق آلومینیوم کامپوزیت را در ضخامت های مختلف پیدا کنید.

مزایای استفاده و استفاده از ورق کامپوزیت تابلویی نما

از جمله مزایای این محلول ، عملکرد گرمایی خوب مشاهده شده ، علاوه بر ظرفیت صوتی ، برجسته است. پانل ورق آلومینیوم کامپوزیت به دلیل لایه پلی اتیلن بین ورق های آلومینیوم استفاده گسترده ای می کند.
برخی از برنامه های اصلی آن را بررسی کنید :

 • پوشش تیرها و ستون ها
 • ترکیب با نمای شیشه ای و قاب بین دهانه ها ؛
 • پوشش دیوار داخلی و خارجی؛
 • ارتباط دیداری؛
 • احیای مجدد ساختمان (مقاوم سازی)
 • سقف و سایبان
 • بالکن و قفل
 • روکش تونل؛
 • تزئین غرفه ها و ویترین ها
 • پنل های تبلیغاتی؛
 • علامت گذاری برای تصویر شرکت و
 • پوشش وسایل نقلیه ، ماشین آلات و تجهیزات.

 

تاریخچه صفحات کامپوزیت آلومینیوم.

. در آن زمان ، محققان آلومینیوم سوئیس ایده ترکیب ورق های آلیاژ آلومینیوم با مواد مختلف دیگر را ارائه دادند و سپس تعداد زیادی آزمایش را انجام دادند.

سرانجام ، در سال 1965 ، روند تولید صفحات کامپوزیت پلاستیک آلومینیوم و پلی اتیلن با چگالی کم تأیید شد. پس از چندین سال کاوش ، در سال 1969 ، شرکت آلمانی رسماً محصولات پانل کامپوزیت آلومینیوم پلاستیکی با نام تجاری Aruqbang را راه اندازی کرد.

 

هدف اصلی از اختراع پانل کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک ، تأمین نیازهای ویژه صنایع خاص برای خواص خاص مانند وزن سبک ، مقاومت بالا و تزئین سطح بود. بنابراین ، جهت استفاده از صفحات اولیه کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک عمدتا با توسعه سرعت مشخص شد. صنعت حمل و نقل.

بعداً ، با توسعه کار تحقیقاتی تجربی ، عملکرد صفحات کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک بیشتر درک شد. بسیاری از ویژگی های آن برای تزئینات معماری مناسب تر بود و انواع فن آوری های پردازش عمیق و تجهیزات مرتبط با آن توسعه یافته بود. گسترش و گسترش بیشتر.

در حال حاضر ، صنعت ساخت و ساز به بزرگترین بازار کاربرد پانل های آلومینیوم پلاستیکی تبدیل شده است. ورق کامپوزیت تابلویی  آلومینیوم-پلاستیک می توانند به طور گسترده ای در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار گیرند ، که جدا از تحقیقات گسترده و آزمایش های محققان اولیه نیست.

دیوار پرده هدف اصلی پانل آلومینیوم پلاستیکی است. به منظور اثبات اطمینان و ایمنی پانل آلومینیوم پلاستیکی برای دیوار پرده ، تحقیقات زیادی در مورد دوام پانل آلومینیوم پلاستیک ، مقاومت پس از پیچ و توانایی مقاومت در برابر آن انجام شده است.

علاوه بر این ، به منظور استفاده موثر از ورق کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک بر روی دیوار پرده ، کارهای زیادی در زمینه پردازش محصول و فناوری قالب گیری و همچنین سیستم نصب دیوار پرده انجام شده است.

این امر در اروپا ، جایی که پانل های کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک برای اولین بار متولد شده و مورد استفاده قرار گرفتند ، بارزتر شده است.

اروپا یک فرآیند بازبینی و صدور گواهینامه دقیق برای ساخت محصولات داخلی و فن آوری سیستم نصب ایجاد کرده است.

برای ورق های کامپوزیت مانند ورق های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک ، به دلیل ویژگی های عملکرد متفاوت آنها با سایر مواد همسانگرد سنتی ، دولت ایجاب می کند که تولیدکنندگان محصول طیف کاملی از کتابچه های راهنمای فنی کاربرد محصول ، از جمله مشخصات مواد اولیه ، عملکرد محصول و پردازش را ارائه دهند.

دستی ، محاسبه بار باد ، نحوه اداره و نگهداری ، نحوه تمیز کردن و نگهداری و … این کتابچه راهنما ابتدا باید توسط شخص ثالث معتبر و معتبر ملی برای بررسی و صدور گواهینامه به معمار ، صاحب پروژه و واحد ساخت و ساز ارسال شود.

انجام شده این اقدامات نقش مهمی در ارتقا application کاربرد صفحات آلومینیوم پلاستیکی در دیوارهای پرده داشته است.

 

در دهه 1999 ورق های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک وارد ایران شدند و ورق های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک فضای جدیدی برای توسعه یافتند. هم تولید و تنوع و هم فناوری تولید و زمینه های کاربردی به توسعه بی سابقه ای دست یافته اند.

  فقط در مدت 10 سال ، ایران به بزرگترین تولید کننده ، مصرف کننده و صادر کننده پانل های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک تبدیل شده است. در حال حاضر ، توسعه صنعت پانل های آلومینیوم و پلاستیک در ایران صعودی است و چشم انداز توسعه خوبی دارد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *