تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت

 ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان

ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان پیش بینی می کند که بازار ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیوم از 6.3 میلیارد دلار در سال 2017 به 8.8 میلیارد دلار در سال 2022 رشد کند ، در حالی که ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان6.9 درصد در طول دوره پیش بینی شده است. بازار ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم به دلیل عواملی مانند افزایش فعالیت های صنعتی و تجاری ، رشد تقاضا از صنایع استفاده نهایی و افزایش محبوبیت ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان های ضد سمی و ضد باکتری همراه با مزایای مرتبط با کامپوزیت آلومینیوم ، شاهد رشد بالایی است. ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان ها مانند دوام و کاهش انتقال صدا ؛ از سطح در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید ، باران شدید ، باد ، رطوبت و باکتریها و میکروب های مضر محافظت کنید. افزایش شهرنشینی و رشد صنعت ساخت و ساز منجر به افزایش تقاضا برای ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم شده است

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیرید

با استفاده از صنعت ساخت و ساز و ساخت – بزرگترین صنعت کاربردی ورق های کامپوزیت آلومینیوم

تخمین زده می شود که ساختمان و ساخت بزرگترین صنعت کاربردی ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم باشد. بازار ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم با توجه به استاندارد سازی روزافزون در معماری ، ضرورت نصب ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم در ساخت و سازهای جدید و به دلیل کیفیت برتر دوام ، مقاومت در برابر آتش ، ضد باکتری و ضد آب بودن از ویژگی های ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان  های کامپوزیت آلومینیوم است. پیشنهاد. بازارهای نوظهور ، مانند منطقه آسیا و اقیانوس آرام ، به افزایش استفاده از ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم در ساختمان و ساخت کمک کرده اند. هزینه تعمیر زیاد در صورت شکستگی یا فرورفتگی از عوامل بازدارنده بازار ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم است.

“بخش مقاوم در برابر آتش ، براساس نوع ، در دوره پیش بینی با بالاترین رشد CAGR رشد می کند.”

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیرید

پیش بینی می شود که بخش مقاوم در برابر آتش ، بر اساس نوع ، در بالاترین سطح ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان بین سالهای 2017 و 2022 رشد کند. موقعیت غالب بازار بخش ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان های کامپوزیت آلومینیومی مقاوم در برابر آتش را می توان به خاصیت ضد آتش بودن آن نسبت داد که از حوادث آتش سوزی در محل سکونت جلوگیری می کند. یا بخشهای تجاری. ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم مقاوم در برابر آتش به دلیل ترجیح زیاد در بخشهای مسکونی و غیر مسکونی ، تقاضای فزاینده ای دارد. این ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان ها در برابر آتش مقاوم هستند ، مانعی در برابر باکتری ها و میکروب ها ایجاد می کنند و ضد گرد و غبار هستند و برای به حداقل رساندن بارهای الکتریکی ساکن ، ایده آل هستند. این عوامل در سالهای اخیر به گسترش بازار ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم کمک کرده است

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیرید

“آسیا و اقیانوسیه برای به دست آوردن حداکثر کشش در دوره پیش بینی.”

پیش بینی می شود که منطقه آسیا و اقیانوسیه سریعترین رشد بازار را در دوره پیش بینی داشته باشد و پس از آن آمریکای جنوبی قرار دارد. در آسیا و اقیانوسیه ، چین بزرگترین مصرف کننده پانل های کامپوزیت آلومینیوم است و پس از آن ژاپن قرار دارد. انتظار می رود چین با صنعت ساختمان و ساخت و ساز در حال رشد ، بازار ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم را هدایت کند. انتظار می رود ژاپن با گرایش روزافزون خود به سمت مصالح ساختمانی مناسب و ایمن ، بازار ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم را در منطقه آسیا و اقیانوسیه هدایت کند.

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیرید

پویایی بازار

راننده: رشد تقاضا از صنایع استفاده نهایی

ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم کاربردهای مختلفی در حمل و نقل ، ساختمان و ساخت و تابلوهای تبلیغاتی دارند. به دلیل خواص مختلف از جمله سبک بودن ، مقاومت در برابر فشار ، مقاومت در برابر آتش ، غیر قابل احتراق ، بخارهای غیر سمی ، مونتاژ آسان ، مقرون به صرفه بودن زمان و هزینه و عایق صوتی ، این ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان ها به طور گسترده ای در حمل و نقل استفاده می شود.

افزایش تقاضا برای ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیومی با عملکرد بالا و استاندارد سازی در صنعت ساختمان و ساخت منجر به توسعه نصب ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم شد. مقاومت بهینه در برابر آتش ، آب و هوا و شیمیایی و ویژگی های سبک وزن ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم همراه با کدهای بین المللی ساختمان در حال ظهور که بازار ساخت و ساز را به چالش کشیده است تا با پایداری و بهره وری انرژی طراحی گرا باشد ، از عوامل اصلی موثر در رشد هستند.

ویژگی های اصلی ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم نیز در رشد بازار به طور مداوم تأثیر دارد ، مانند پوشش در ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم ، که به بهبود ظاهر دیواره های داخلی و خارجی کمک می کند و با دوام بالا نگهداری آسان می کند. کاربرد آن در منطقه در معرض ساختمان به محافظت در برابر شرایط آب و هوایی خارجی و حفظ رنگ و براقیت آن برای مدت طولانی کمک می کند. پلی وینیلیدن دی فلوئورید (PVDF) و پلی اتیلن (PE) بیشترین مواد پوشش در بازار ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم هستند.

رشد صنعتی پس از کندی اقتصادی باعث ایجاد ساخت و سازهای جدید ، تجاری و غیر تجاری شده است. طبق گزارش ساخت جهانی 2030 توسط چشم انداز ساخت و ساز جهانی و اقتصاد آکسفورد ، صنعت ساخت و ساز جهانی انتظار می رود تا سال 2030 به 8 تریلیون دلار برسد. ساخت کارخانه ها ، کارخانه های تولیدی ، استادیوم ها و دفاتر کار افزایش یافته است. این امر به طور مستقیم بر نیاز به راه حل های ساختمانی پایدار تزئینی در این سازه ها تأثیر می گذارد که به دلیل آن افزایش تقاضا برای ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم مشاهده می شود.

طبق همین منبع ، صنعت ساخت و ساز طی چند سال گذشته در کشورهای خاورمیانه مانند عربستان سعودی ، امارات و قطر با نرخ 10 درصد رشد کرده است. پیش بینی شده است که منطقه آسیا و اقیانوسیه بیشترین تعداد ساخت و سازهای جدید را بین سالهای 2017 و 2022 شاهد باشد. رشد هزینه های ساخت و ساز در این دوره برای چین 7.3٪ ، برای هند 7٪ انتظار می رود ، در حالی که برای ویتنام انتظار می رود 6.8 درصد از هزینه های ساخت و ساز جهانی باشد. برنامه “ساخت در هند” که توسط دولت هند معرفی شد ، پروژه های ساختمانی جدید ، عمدتا صنعتی و تجاری را در این کشور ترویج می کند. بحران نیمه نخست در ایالات متحده باعث رکود در صنعت ساخت و ساز شد. با این حال ، این صنعت بهبود یافته و با سرعت متوسطی در حال رشد است.

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیرید

مهار: در صورت شکستگی یا فرورفتگی ، هزینه ترمیم بالا

نگهداری منظم ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم برای حفظ سختی و افزایش پایداری و دوام ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان مورد نیاز است. تمیز کردن مناسب همچنین برای از بین بردن تجمع گرد و غبار و جلوگیری از هرگونه رشد آلی ضروری است.

این ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان ها همچنین به حفظ نمای ساختمان کمک می کنند. با این وجود ، اگر شکسته یا فرورفته باشد ، ترمیم قسمت آسیب دیده بدون تأثیر بر کیفیت زیبایی صفحه ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان کامپوزیت آلومینیوم دشوار است. در صورت عدم نصب صحیح ، ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم به راحتی دندان می شوند. این امر همچنین ممکن است به ساختار اصلی تابلو آسیب برساند. از این رو ، هزینه و زمان مربوط به تعمیر می تواند چالشی اساسی باشد که سازندگان پانل کامپوزیت آلومینیوم با آن روبرو هستند. با این حال ، فن آوری های جدید مانند لمینیت با فیلم های چسب پیش ساخته و لمینیت اکستروژن از چنین عللی جلوگیری می کند. هزینه های مرتبط با این فناوری ها بسیار زیاد است ، بنابراین یک چالش محسوب می شود.

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیرید

فرصت: گسترش صنایع در اقتصادهای نوظهور

اقتصادهای نوظهور در چند دهه گذشته بر روی صنعتی سازی سریع تمرکز کرده اند. کشورهایی مانند چین ، هند ، اندونزی ، آفریقای جنوبی ، برزیل و آرژانتین در حال تبدیل اقتصاد خود از کشاورزی بر پایه تولید و سایر صنایع هستند. با ظهور صنایع جدید ، نیاز به ساخت و سازهای صنعتی نیز در حال افزایش است. این امر باعث ایجاد دامنه برای صفحات کامپوزیت آلومینیوم می شود.

صفحات کامپوزیت آلومینیوم معمولاً در دیوارهای پرده ای ، بازسازی تزئینی برای ساختمانهای قدیمی با داستان اضافه شده ، تابلوهای تبلیغاتی ، سکوها و تابلوهای تبلیغاتی ، تخته های مخصوص دیوارها و سقف تونل ها استفاده می شود. رشد این صنایع به عوامل مختلف اقتصاد کلان از جمله رشد تولید ناخالص داخلی ، میزان اشتغال و استاندارد زندگی بستگی دارد. تحولات اقتصادی همراه با در دسترس بودن آسان نیروی کار و مواد اولیه ، به ویژه در چین ، به طور عمده توسعه مستمر امکانات تولید را پیش می برد. از آنجا که پانل های کامپوزیت آلومینیوم تقریباً در هر صنعت مورد استفاده قرار می گیرد ، پیش بینی می شود با گسترش امکانات تقاضای آنها رشد چشمگیری داشته باشد.

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیریدhttps://kiancogroup.com/

چالش: قیمت بالای مواد اولیه S

رشد بازار ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم با نوسانات در عرضه و قیمت مواد اصلی مانند (PE) ، فلز آلومینیوم و سایر مواد پوشش محدود می شود. مواد اولیه ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم در مقایسه با سایر مواد ساختمانی گران هستند ، در حالی که هزینه تولید این محصولات نیز زیاد است. نوسان قیمت نفت خام و نوسانات ارز خارجی منجر به افزایش هزینه های مواد اولیه شده است. این امر فشار بیشتری به تولیدکنندگان ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم وارد می کند.

سرمایه اولیه اولیه مورد نیاز برای ایجاد امکانات تولید ، ذوب ، پالایش و بازیابی فلزات زیاد است. ذوب هایی که برای تبدیل بوکسیت به آلومینیوم استفاده می شوند گران هستند. طبق گفته متال ورلد ، صنعت آلومینیوم انرژی زیادی دارد و در هر تن حدود 13000-15000 واحد انرژی مصرف می کند.

طبق همان منبع ، صنعت آلومینیوم بسیار سرمایه بر است. حدود 1.2 میلیارد دلار برای ایجاد یک پروژه کارآمد ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان نیاز است. این هزینه ها شامل سرمایه مورد نیاز برای تأسیسات فرآوری ، انبار ، یا کارخانه و تجهیزات است. صنعت آلومینیوم نیز با فشار زیاد کار و انرژی انجام می شود. انرژی مورد نیاز در صنعت آلومینیوم حدود 25٪ از هزینه تولید را تشکیل می دهد.

دامنه گزارش

گزارش تحقیق صفحات کامپوزیت آلومینیوم را برای پیش بینی درآمد و تجزیه و تحلیل روند در هر یک از زیر بخش های زیر دسته بندی می کند:برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیرید

ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های آلومینیوم کامپوزیت با نوع پوشش

 • پلی وینیلیدن دی فلوئور
 • پلی اتیلن
 • پلی استر
 • پوشش لمینیت
 • فیلم اکسید

ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های آلومینیوم کامپوزیت بر اساس نوع

 • مقاوم در برابر آتش
 • آنتی باکتریال
 • آنتی استاتیک

ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم توسط ترکیب

 • پوشش سطح
 • پوست فلزی
 • هسته اصلی
 • پوست پشتی

ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم بر اساس نوع خودرو

 • اتومبیل های مسافری
 • وسایل نقلیه تجاری سبک

ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم توسط برنامه

 • ساخت و ساز ساختمان
 • تبلیغات
 • خودرو
 • حمل و نقل

ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم توسط Region

 • آمریکای شمالی
 • اروپا
 • آسیا و اقیانوسیه
 • آمریکای جنوبی
 • خاورمیانه و آفریقا

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیرید

پیشرفت های اخیر

 • در دسامبر 2017 ، ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزانتجارت آمریکای لاتین ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزانرا به یک شرکت تابعه از ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان واگذار کرد. این شرکت را قادر می سازد سبد محصولات خود را ساده کند.
 • در ژوئیه 2017 ، 3ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان خریداری کرد. این خرید به شرکت کمک می کند تا بازار خود را در تجارت و صنعت در اروپا تقویت کند.
 • در مارس 2016 ، ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان USA ورق کامپوزیت های جدید مقاوم در برابر آتش A2 را راه اندازی کرد. این شرکت برای ارتقا enhance فن آوری خود و ایمنی در برابر آتش سوزی این محصول را روانه بازار کرد.
 • در آگوست 2016 ، ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان 13.6 میلیون دلار برای کارخانه تولید جدید خود در امارات متحده عربی برای صفحات مقاوم در برابر آتش A2 سرمایه گذاری کرد. این امر به شرکت در افزایش ظرفیت تولید و حفظ موقعیت خود در بازار کامپوزیت آلومینیوم در خاورمیانه کمک کرده است
 • در ژوئن 2014 ، ورق کامپوزیت باکیفیت و ارزان خط تولید جدیدی را شامل شد که شامل محصولات مختلف کامپوزیت آلومینیوم – مواد دیوار خارجی ، ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های کامپوزیت آلومینیوم نسوز ، پانل های کامپوزیت آلومینیوم آینه و ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان های پلاستیکی دیواری است. این کار با هدف تقویت سبد محصولات این شرکت از طریق ارائه طیف وسیعی از محصولات به مشتریان خود آغاز شده است.

س questionsالات انتقادی گزارش پاسخ می دهد:

 • در دراز مدت همه این تحولات صنعت را به کجا می برد؟
 • روند آینده بازار ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزانهای کامپوزیت آلومینیوم چیست؟
 • کدام بخش بیشترین فرصت را برای رشد فراهم می کند؟
 • فروشندگان پیشرو در این بازار چه کسانی هستند؟
 • فرصت های ورود تازه وارد به بازار چیست؟

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت و ارزان با شماره مهندس قدیری 09120888600تماس بگیریدتماس با ما

ورق کامپوزیت آلومینیوم کامپوزیت در طول دو دهه گذشته یکی از مواد نما و روکش های محبوب بوده است. همانطور که در محبوبیت آن دیده می شود ، از مزایای بسیاری به عنوان یک ماده ساختمانی برخوردار است. با این حال ، این همچنین دارای معایب بسیاری از جمله ترکیب کشنده آن است که باعث فاجعه های مهلکی در چند وقت اخیر شده است. بدیهی است که این بلایا این موضوع و محصول مسئول را مورد توجه عموم قرار داده است. از این سوالات زیادی درمورد اینکه ورق کامپوزیت در واقع چیست ، ایجاد می شود ، چرا از آن استفاده شده است ، چه مزایایی دارد و مهمتر اینکه چرا و چگونه اینقدر خطرناک است؟ بنابراین ، بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم …

تاریخ

ورق کامپوزیت آلومینیوم ، که بیشتر ورق کامپوزیت نامیده می شود ، در دهه 1960 ایجاد شد. طرح و هدف اصلی آن ماده ای برای علامت گذاری بود. با این حال ، در اواسط تا اواخر دهه 1980 ، صنعت معماری و ساخت و ساز این مواد را کشف کرد و شروع به استفاده از آن به عنوان مصالح ساختمانی کرد. ویژگی های سبک و در عین حال بادوام آن ، آن را به یک ماده نمای عالی تبدیل کرده و به زودی از آن در بین الملل در مورد املاک مسکونی و تجاری استفاده می شود و باعث بهبود عملکرد معماری و کاهش هزینه ها می شود.

در این زمان ، هیچ کس از هسته قابل احتراق اصلی ورق کامپوزیت آلومینیوم آگاه نبود. این امکان ایجاد فاجعه است که تقریباً 6 سال پیش آشکار شد و بسیاری از افراد در صنعت از قابلیت های قابل اشتعال آن شوکه شده اند. با این وجود ، تنها در سال 2017 بود که فاجعه ویرانگر برج گرنفل باعث شد این صنعت “از خواب بیدار شود” و به حرف کسانی که سالهاست در مورد این موضوع هشدار داده بودند ، گوش فرا دهد.

ACP چیست؟

ورق کامپوزیت آلومینیوم یک ماده روکش خارجی ساختمان است که برای ایجاد نماهای زیبا و بادوام استفاده می شود. این شامل دو ورق آلومینیومی نازک است که به یک هسته غیر آلومینیومی متصل شده اند. ضخامت آن معمولاً 4 میلی متر است ، شامل دو پوسته آلومینیوم 0.5 میلی متری است که به هسته غیر آلومینیوم متصل شده اند ، به طور معمول 3 میلی متر ضخامت دارند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این ماده در ابتدا برای تابلو سازی طراحی شده بود ، اما به دلیل مزایای تقریباً بی شماری که داشت ، به زودی به یک ماده اصلی در صنعت ساخت نما تبدیل شد. این موارد شامل:

 • سبک وزن – نسبت قدرت به وزنی قابل توجه دارد
 • قابل انعطاف و انعطاف پذیر – می تواند در اطراف منحنی ها و گوشه ها استفاده شود ، به زودی تبدیل به آسانترین ماده برای استفاده در نمایهای “غیرمعمول” می شود.
 • با دوام – بسیار قوی و با دوام ، در برابر عناصر طبیعی ایستاد
 • همه کاره – در رنگهای متنوع و فرصتهای نامحدودی به معماران ارائه می دهد.
 • نگهداری کم – به دلیل پوشش و پایان PVDF ، به تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به سایر محصولات مشابه (مانند FC Sheet) نیاز دارد.

از این نکات می توانید دلیل محبوبیت آن در بین معماران و سازندگان را ببینید. هنوز هم یک نقطه ضعف قابل توجه وجود دارد که وقتی وارد صحنه ساختمان شد ، مورد توجه قرار نگرفت. قابل اشتعال هسته غیر آلومینیومی ورق کامپوزیت آلومینیوم اصلی بسیار قابل اشتعال بود و از پلی اتیلن ساخته شده است ، یک پلیمر ترموپلاستیک با ویژگی های بسیار قابل اشتعال.

ترکیب ورق کامپوزیت آلومینیوم بسیار قابل اشتعال

 

انواع مختلف ACP

ورق آلومینیوم کامپوزیت از زمان طراحی اصلی و قابل احتراق پیشرفت زیادی کرده است. تفاوت اصلی در هسته اصلی است که در واقع کل مشکل است. ماده ای که هسته را تشکیل می دهد و نحوه ورقه ورقه شدن آن به آلومینیوم مشخصه اصلی است که برای تعریف این موضوع قابل احتراق است یا نه. انواع مختلف ورق کامپوزیت آلومینیوم و ساختار هسته ای و قابل احتراق مربوطه در جدول زیر بیان شده است.

 

روکش PE روکش است که باعث آتش سوزی ساختمان مانند گرنفل ، داکلندز ، دبی و موارد دیگر شده است. از آنجا که این محصولات دیگر برای حفظ مزایای ورق کامپوزیت آلومینیوم تولید شده اند در حالی که یک گزینه ایمن تر ارائه می دهند. این گزینه های ایمن دیگر ، مواد بسیار خوبی را برای جایگزینی ورق کامپوزیت آلومینیوم قابل اشتعال موجود در ساختمان ها فراهم می کنند. این امر باعث کاهش هزینه اصلاح به دلیل سریعتر و آسانتر نصب با تغییرات کمتر در ساختمان مورد نیاز می شود. کلیه محصولات ورق کامپوزیت آلومینیوم هنوز برای هر کاربردی به آزمایش و گواهینامه کامل توسط مشاوران و مهندسان حرفه ای آتش نشانی و ایمنی احتیاج دارند.

وضعیت فعلی

مسئله ای که این محصول ایجاد کرده است ، خطر ارائه شده توسط نمای ساختمان های متشکل از این محصول در سطح بین المللی است. مسئله بزرگتر ابتدا شناسایی ساختمانهایی است که روی آنها ورق کامپوزیت آلومینیوم وجود دارد. با مراجعه به مقاله ما درباره این موضوع و مراحل حل آن بیشتر بیاموزید

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *