تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

ورق کامپوزیت آینه ای طلایی

ورق کامپوزیت آینه ای طلایی

ورق کامپوزیت آینه ای طلایی

ورق کامپوزیت ترکیبی آلومینیوم max metal PVDF

ورق کامپوزیت آینه ای طلایی کامپوزیت آلومینیوم PVDF شامل دو ورق آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی است که به طور دائمی به ماده هسته پلی اتیلن پیوند خورده است. پوشش های آلومینیومی جلو PVDF (رزین فلور) رنگ است. این ماده کامپوزیت آلومینیومی به دلیل ضد آب بودن و سایر ویژگی های بسیار خوب ، به یک ماده روکش دار بسیار محبوب در جهان تبدیل می شود.

مشخصات ورق کامپوزیت آینه ای طلایی کامپوزیت آلومینیوم پوشش PVDF

به دلیل ساخت ، جابجایی ورق های پوشش به صورت جانبی در لبه های صفحه تا 2 میلی متر امکان پذیر است.

 آنودایز مطابق با DIN 17611. تمام صفحه های کامپوزیت آنودایز شده ورق کامپوزیت® دارای خطوط تماس (عرض 25 میلی متر) در کناره های کوتاه خود هستند. برای طول ورق کامپوزیت آینه ای طلایی های بیش از 3500 میلی متر ، ورق کامپوزیت آینه ای طلایی های کامپوزیت در کناره های طولانی خود دارای خطوط تماس (عرض حدود 2-3 میلی متر) هستند. حداکثر طول ورق کامپوزیت آینه ای طلایی 6500 میلی متر. لطفاً این مورد را هنگام اندازه گیری پانل ها در نظر بگیرید.

رنگها و سطوح
در صورت درخواست ، رنگها و سطوح بیشتری در دسترس هستند.

پوشش PVDF

ورق کامپوزیت طلایی کامپوزیت آلومینیوم فلوروکربن از مخلوطی از رزین فلوئورکربن با آنزیم فلورین به عنوان مونومر اساسی ، رنگ ، حلال استر الکل و مواد جانبی ساخته شده است. ساختار مولکولی در پوشش پس از پخته شدن در دمای بالا در تشکیل فیلم ، جمع و جور است ، که باعث می شود ورق کامپوزیت مقاومت بسیار خوبی در برابر آب و هوا داشته باشد. پوشش فلوروکربن در پوشش فلوروکربن معمولی قرار می گیرد. فلوئورکربن معمولی از فلوئورکربن KYNAR500 ساخته شده است و پس از سه لایه پخت و سه پخت ، روی سطح فیلم تشکیل می شود. پوشش با کیفیت برتر ، ورق کامپوزیت آینه کامپوزیت آلومینیوم را با مقاومت خوب در برابر اسید و قلیا فراهم می کند و به ورق کامپوزیت آینه ای طلایی اجازه می دهد تا در شرایط سخت محیطی مقاومت کند. بنابراین ، ورق کامپوزیت آینه ای طلایی پوشش داده شده PVDF طی 15 تا 20 سال هیچ تغییر شکل غیرطبیعی ندارد ،

ویژگی

از مزایای پوشش کامپوزیت PVDF آلومینیوم می توان به وزن سبک ، مقاومت بالا ، استحکام فوق العاده ، مقاومت در برابر ضربه برتر ، صافی و صافی سطح عالی ، عایق حرارتی ، عایق صدا ، مقاومت در برابر آتش ، مقاومت در برابر اسید ، مقاومت در برابر قلیایی ، ضد آب و خوب بودن و عدم تشدید آن اشاره کرد. ، رنگهای متنوع و متنوع و موارد دیگر. در همین حال ، این ماده ساختمانی به راحتی قابل پردازش ، ساخت و نصب سریع است. همچنین زیبا و باشکوه است و دارای انعطاف پذیری خوب ، نگهداری آسان و تمیز کردن ساده است. متناسب با طرح های مختلف است.

کاربرد تماس با ما

1) دیوارهای پرده خارجی ساختمانی
2) بازسازی تزئینی برای ساختمانهای قدیمی طبقه
3) تابلوی تبلیغات ، تزئینات نمای مغازه ، سکوها و تابلوهای تبلیغاتی
4) کاغذ دیواری و سقف تونل ها ؛ ستون های دایره ای برای استفاده در خارج
5) ورق کامپوزیت آلومینیوم PVDF نیز یک ماده اولیه ایده آل برای اهداف صنعتی است

نصب و راه اندازی

پانچ و برش قالب
ورق کامپوزیت می تواند با CNC پانچ و برش داده شود. نتیجه از ایجاد الگوهای سبک پوآنتالیستی یا هنری گرفته تا نقاشی های پیچیده و دقیق روی نما

لبه
سه نوع لبه وجود دارد:
· ساده ، که لبه را پنهان می کند
· فضای داخلی دوتایی ، لبه و بخشی از پشت را
پنهان می کند · دو برابر خارج ، لبه را پنهان می کند و یک فلنج را گسترش می دهد که اتصالات را با سایر ورق های صفحه پنهان می کند.

خم شدن غلتک

تابلو به راحتی و به دنبال حداقل شعاع خمشی لازم خم می شود. برای انجام این کار بهتر است از ماشین های خم کن با رول های 3/4 استفاده کنید.
با خم شدن محصول می توان ستون ها را پوشانده ، گوشه ها را با ظاهری گرد و غیره مخفی کرد.

حکاکی و حکاکی
با محدودیت های بیشتر از تحولات قبلی ، در می یابیم که در تابلو ، از طریق اصلاحات در عمق آن ، می توان حکاکی هایی را ایجاد کرد که فرم هایی ایجاد کند بدون اینکه لازم باشد تابلو برش داده شود.

شکل گیری
سه بعدی فرایند شکل گیری سه بعدی ، علاوه بر اینکه در ساخت پانل کامپوزیت آلومینیوم برای سیستم های آویز مورد استفاده قرار می گیرد ، می تواند برای ایجاد سطوح سه بعدی پیش بینی شده نیز مورد استفاده قرار گیرد.

فرزکاری
صفحه پانل نتایجی را ارائه می دهد که با انواع دیگر پردازش مانند مشت زدن و البته با تصور معمول صفحه ورق کامپوزیت آینه ای طلایی به عنوان یک سینی از نوع کاست متفاوت است. با CNC ، اره دیواری یا قابل حمل ساخته می شود. فرز جزئی ورق کامپوزیت آینه ای طلایی اجازه می دهد تا بعدی قطعات برش خورده و به آنها شکل های خلاقانه بدهد.

برای خرید با ما تماس بگیریدhttps://kiancogroup.com/wp-content/uploads/2021/04/%D9%85%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%AA%D8%A7%D9%841.pdf

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *