تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

قیمت ورق آلومینیوم کامپوزیت

قیمت ورق آلومینیوم کامپوزیت

قیمت ورق آلومینیوم کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم بستگی به ضخامت آلومینیوم و گارانتی معتبر برند تولید کننده و محافظ رنگ آن دارد

قطر تمام ورق های کامپوزیت 4 میل است که ورق آلومینیوم کامپوزیت از لایه های به ترتیب

پوشش و محافظ ضد خش و عایق ضد خش

لایه رنگ PVDF و یا FEVE

لایه بعدی ورق آلومینیم که قیمت اصلی بر اساس این ضخامت تعیین میشو که از ضخامت اکونمی،0/3 دهم و 0/5 دهم قیمت ها به ترتیب افزایش می یابد

برای دریافت لیس تقیمت مکس متال روی لینک بزنیدلیست قیمت برند مکس متال

لایه بعدی پلی اتیلن و دوباره یک لایه آلومینیوم قرار دارد

یک صفحه فلزی به طور گسترده برای تولید علائم جاده ها و پوشش های دیگر استفاده می شود. مکس متال ماده مقاوم ، سبک و نشکن است که دارای کیفیت های بی شماری است ، به همین دلیل در بازار به دنبال آن میباشند.

ورق کامپوزیت برند های کارخانه ایستا کاور

اکونومی سان متال که در دو دسته شیار خور 0/2 و 10 سال ضمانت و تابلویی که ورق اکونومی ما هست قرار دارد

برند بعدی لاکچری ایستا با 15 سال ضمانت و ضخامت 0/25

برند بعدی مکس متال با ضخامت 0/3 و 15 سال ضمانت کارخانه ایستا کاور مخصوص نمای ساختمان ها قرار گرفته است

برای دریافت لیس تقیمت لاکچری ایستا روی لینک بزنیدلیست قیمت برند لاکچری ایستا

مشخصات محصول و قیمت ورق آلومینیوم کامپوزیت

مدل مرکب آلومینیوم کامپوزیت با قیمت عالی ،توسط نهادهای نظارتی مانند انجمن استانداردهای فنی ایران تأیید می شود. این نوع ACP در هر طرف دارای دو تیغه ضخیم 0/3 میلی متر است.

لازم به ذکر است که قیمت ورق کامپوزیت  از سازنده ای به سازنده دیگر متفاوت است. با این حال ، از آنجا که این یک نوع محصول قوی با عمر مفید طولانی است ، نسبت هزینه و سود همیشه عالی است ، که تقاضای بالای آن را در توزیع کنندگان تخصصی توضیح می دهد.

مناسب قیمت ورق کامپوزیت مواد چند منظوره است که می تواند در مکان های مختلف و توسط شرکت های دولتی و خصوصی استفاده می شود. یافتن کامپوزیت آلومینیوم در محیط های داخلی و خارجی ، مانند فروشگاه ها ، مراکز خرید ، بیمارستان ها ، مناطق تجاری ، خانه ها و ساختمانهای مسکونی امکان پذیر است.

قبل از سرمایه گذاری در برند های مختلف ورق کامپوزیت با قیمت عالی باید مشخصات فنی این نوع مواد را به خوبی بدانید. صفحات کامپوزیت آلومینیوم دارای تیغه هایی با ضخامت 0.3 میلی متر یا 0.2 میلی متر هستند ، مشتری کسی است که مناسب ترین ابعاد را برای استفاده از مواد انتخاب می کند.

لازم به ذکر است که ورقهای کامپوزیت مکس متال و سان متال و لاکچری ایستا با قیمت بازار توسط یک برش و روتر ساخته می شوند تا مونتاژ و نصب را در اقدامات پیش بینی شده بهبود بخشند. این قطعه ای است که با استفاده از کنترل فنی دقیق تولید می شود و هدف آن تأمین کیفیت و ایمنی است ، بنابراین معمولاً ضمانتی دارد که می تواند تا 15 سال هم برسد.

ورق های فلزی سان متال لاکچری ایستا و مکس متال با کیفیت تضمین شده در آلومینیوم ترکیبی

کارخانه ایستا کاور صفحات فلزی کامپوزیت آلومینیوم ، آلومینیوم کامپوزیت را در سراسر ایران تولید و توزیع می کند. این شرکت سنتی که هم اکنون در تبریز مستقر است ، کارکنان و تجربه زیادی در بازار را آموزش داده است تا بهترین ها را در آلومینیوم کامپوزیت به مشتریان خود ارائه دهد.

ACP عادلانه M2 قیمت یک پانل آلومینیوم کامپوزیت مورد استفاده در انواع متنوع ترین برنامه، که شامل پوشش برای محیط های داخلی و خارجی، پس از اتمام در ساختمان های تجاری و مسکونی و حتی در تابلوهای مغازه ها است.

برای دریافت لیس تقیمت سان متال روی لینک بزنیدلیست قیمت برند سان متال

ساخت ورق آلومینیوم کامپوزیت

این صفحه دارای دو ورق آلومینیوم با ضخامت های 0.2 میلی متر ، 0.3 میلی متر یا 0.50 میلی متر در هر طرف ، با هسته پلی اتیلن و رنگ آمیزی الکترواستاتیک است. بنابراین ، ما یک محصول با دوام و مقاومت بالا ، با محافظت در برابر ضربه و هوا داریم.

آلومینیوم کامپوزیت M2 قیمت سازگار با بازار است پس از اتمام خاص در رزین پلی استر، PVDF، و یا با استفاده از فناوری نانو، با تضمین تا 15 سال است. علاوه بر این ، محصول را می توان در رنگ ها و سایه های مختلف یافت ، علاوه بر سازگاری با اشکال و اندازه های مختلف. ما همچنین صفحات فلزی متشکل از ورق های مس ، فولاد ضد زنگ ، فولاد گالوانیزه و حتی تیتانیوم و روی داریم.

برای دریافت لیس تقیمت آلومکس روی لینک بزنیدلیست قیمت برند آلومکس

ویژگی ها و مزایای استاندارد آلومینیوم کامپوزیتFEVE و کیفیت بالا

صفحه ورق کامپوزیت قیمت مترمربع با کیفیت آن دارای استحکام عالی ، صافی ، خاصیت انعطاف پذیری ، ویژگی هایی است که نگهداری و تمیز کردن را تسهیل می کند (فقط یک جت آب با مواد شوینده برای تمیز کردن صفحه). علاوه بر این ، صفحه را می توان با برش های روتر که با اندازه گیری های منطقه پوشش داده شده سازگار است ، با تشکیل چین ها و چین ها ، برای مناسب بودن نصب بر روی سازه های فلزی.

با توجه به ارزش سرمایه گذاری قابل دسترسی ، یکی از مزایای بزرگ قیمت اقتصادی در متر مربع ورق کامپوزیت سان متال و مکس متال در هزینه-سود عالی محصول است. علاوه بر این ، توجه به این نکته مهم است که صفحه آلومینیوم کامپوزیت از زیبایی زیبایی نیز برخوردار است و به همین دلیل ، یکی از پرطرفدارترین مواد در زمینه مهندسی عمران و ارتباطات تصویری است. در میان سایر ویژگی های قیمت ورق کامپوزیت موارد برجسته است

کیفیت و بهترین قیمت در پوششهای آلومینیومی با صفحات فلزی آلومینیوم کامپوزیت

مقالاتایستاکامپوزیت ورق رایان متخصص در ساخت ورقهای فلزی کامپوزیت برای استفاده در پوششها است ، همانطور که قیمت ورق کامپوزیت با بازار سازگار است ، با کیفیت بالا. این شرکت از سال 1395 در بازار بوده و به دلیل برتری محصولات و تولید صفحات مطابق با استانداردهای ABNT شناخته شده است. بنابراین ، ایستاکاور همچنان مرجع در سراسر ایران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ورق کامپوزیت

با شماره 09120888600تماس بگیرید

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *