تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

خرید ورق کامپوزیت

خرید ورق کامپوزیت

خرید ورق کامپوزیت

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت با ما تماس بگیرید09120888600تماس با ما

ما به عنوان یک شرکت قابل اعتماد به نام کارخانه ایستاکاور که قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم پلی استر تولید میکنیم و ورق کامپوزیت بسیار مورد تقاضا را ارائه می دهد  . این ها ورق کامپوزیت با روکش پلی استخرید ورق کامپوزیت استانداردر دو طرفه هستند که برای کاربردهای روکش دیوار خارجی مناسب هستند. محدوده ارائه شده در پوشش خدمات و پایان آسیاب است که به طور گسترده ای در بخش تجاری مورد نیاز است. ما با نهادهای شناخته شده همکاری می کنیم و بهترین موجودی مواد اولیه را برای ساخت ورق های ظریف تمام شده که با قیمت مناسب قابل دسترسی هستند ، تهیه می کنیم.خرید ورق کامپوزیت استاندارد

ازار ورق کامپوزیت آلومینیوم به دلیل توسعه سریع در ساخت و ساز و فعالیت های زیرساختی در سراسر جهان تا سال 2025 به سرعت رشد می کند | میلیون بینش

در بالا یک پاسخ دقیق برای تفاوت بین عملکرد پرده آلومینیومی دیوار و پانل کامپوزیت است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پانل آلومینیوم ، لطفاً به به روزرسانی مصالح ساختمانی خرید ورق کامپوزیت در زماخرید ورق کامپوزیت استانداردن واقعی توجه کنید. برای خرید صفحات آلومینیوم ، می توانید تولید کنندگان صفحه آلومینیوم مصالح ساختمانی خرید ورق کامپوزیت استانداردرا پیدا کنید. مصالح ساختمانی خرید ورق کامپوزیت استاندارددارای 15 سال تجربه تولید صفحه آلومینیوم حرفه ای و هزاران مورد مهندسی صفحه آلومینیوم است. شهرت تضمین شده و کیفیت محصول خوب است. همچنین می تواند به عنوان یک انتخاب مرجع ، نمونه های صفحه آلومینیوم رایگان را برای شما فراهم می کند.

 • صاف و قابل انعطاف است
 • سبک وخرید ورق کامپوزیت استانداردزن بودن
 • آسان تمیز میشود
 • حفظ برجستگی رنگ و براقیت
 • ضربه برتر و استحکام پوست
 • صافی سطح عالی
 • سبک قابل چاپ ، سطح عالی
 • رنگ های متنوع و نگهداخرید ورق کامپوزیت استانداردری آسان دامنه کاربردورق های آلومینیومی کامپوزیت – مناسب برای تزئینات نما ، راهروهای مرتفع ، پل های عابر پیاده و دیوارهای پرده کم ارتفاع.روکش آلیاژ آلومینیوم مناسب برای دیوارهای پرده خرید ورق کامپوزیت استانداردای بلند و دیوارهای پرده ای با مساحت بزرگ.15. حفاظت از محیط زیستگاز مضر صفحه آلومینیوم کامپوزیت در صورت درجه حرارت بالا تولید می شود که ضد آتش نیست و بازیافت آن دشوار است.روکش آلیاژ آلومینیوم نسوز ، بازیافت آن آسان است و محیط را آلوده نمی کند.

آلومینیوم قوی و بادوام به ذهن خطور می کنند. این امر آن را برای طیف گسترده ای از پروژه ها مناسب می کند ، اما کدام نوع آلومینیوم بهترین است؟در این وبلاگ، ما به برخی از جوانب مثبت و منفی (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) دو نوع ماده نگاهی می اندازیم ، و آنها را با هم مقایسه می کنیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که بهترین نتیجه برای پروژه شما کدام است

کیفیت ساخت

ورق های آلومینیومی کامپوزیت – از آنجا که (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) های دیواری بیشتر در محل پردازش می شوند ، شرایط کنترل کیفیت نامناسب است و گوشه های برش به راحتی در این پیوند ظاهر می شوند. کیفیت ورق کامپوزیت های دیواری بر کیفیت ساخت تأثیر می گذارد.

روکش آلیاژ آلومینیوم – کارخانه تولید کیفیت تولید را مطابق با استانداردهای جهانی کنترل می کند. کیفیت کاغذ دیواری قابل اعتماد است ، که پیش شرط اطمینان از کیفیت ساخت را فراهم می کند.

خرید ورق کامپوزیت استاندارد، کالیفرنیا ، 5 مارس 2019 / PRNewswire / – پیش بینی می شود اندازه بازار جهانی صفحه (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) آلومینیوم کامپوزیت 8.26 میلیارد دلار تا سال 2025 باشد. صنعت قیمت ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیوم به دلیل توسعه سریع در ساخت و ساز ، شاهد رشد قابل توجهی است. و فعالیتهای زیرساختی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه. رشد نمایی جمعیت

برای خرید ورق کامپوزیت با کیفیت با ما تماس بگیرید09120888600تماس با ما

آلومینیوم استاندارد قیمت ورق کامپوزیت ارزان دارای چگالی نوری است ، (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) حمل و نگهداری آن را در حالی که ثابت است خرید نسبت به سایر مواد ورق کامپوزیت آلومینیومی می تواند کمی ارزان تر باشد ، که اگر تازه کار در ساخت و ساز باشید می تواند مفید باشد.آلومینیوم دارای خواص ضد خوردگی است ، به این معنی که در بیشتر پروژه هایی که دارید برای مدت طولانی در شرایط خوب باقی می ماند.یک ماده بسیار مستحکم ، چندین بخش را می توان با هم جوش داد تا باعث استحکام آن یا افزایش اندازه شود.آلومینیوم استاندارد کاملاً قابل بازیافت است ، بنابراین برای محیط زیست مفید است.این یک ماده انعطاف پذیر است که می تواند به راحتی متناسب با پروژه شما شکل بگیرد.از نظر بصری مسطح است ، که جلوه ای صاف و لطیف ارائه می دهد.

صفحه آلومینیوم کامپوزیت – شیار دستی در محل. اگر عمق شیار به خوبی کنترل نشود (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) ، صفحه آلومینیوم خارجی آسیب می بیند ، که باعث شکستن خم شدن و تولید مواد زائد می شود. میزان عملکرد به طور کلی 96٪ تا 98٪ است.

انتظار می رود سرمایه گذاری قابل توجه دولت محلی برای بهبود زیرساخت های موجود و افزایش فعالیت های عمرانی ، رشد شاخص را افزایش دهد. در سطح جهانی ، پیش بینی می شود بازار قیمت ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیوم با خرید ورق کامپوزیت استاندارد6.92٪ در دوره پیش بینی رشد کند و فرصت های زیادی را برای فعالان بازار برای سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در بازار فراهم کند.

ورق کامپوزیت حتی در دمای شدید نیز شکل خود را حفظ خواهد میکند در حالی که ممکن است آلومینیوم استاندارد اینگونه نباشد.ورق های آلومینیوم کامپوزیت بیشتر دچار فرسایش می شوند و به عنوان مثال در برابر طوفان های شدید مقاوم در برابر ضربه نیستند. آلومینیوم استاندارد می تواند با جوشکاری چندین قطعه به یکدیگر تقویت شود.اگر اتصالات به درستی مهر و موم نشده باشند ، ورق کامپوزیت های آلومینیوم کامپوزیت ممکن است اجازه دهند که هنگام باران ، آب نشت کند.اگرچه هر دو نوع آلومینیوم سبک هستند ، اما به دلیل تراکم ورق تک ، فرم استاندارد کمی سبک تر است. اگر خودتان آن را نصب کنید این ممکن است ترجیح داده شود.

صفحه آلومینیوم کامپوزیت – می تواند در محل پردازش شود ، و می تواند با تغییرات بعدی ناشی از خطاهای ساخت و ساز در محل مقابله کند.

روکش آلیاژ آلومینیوم – ساخته شده توسط سازنده ، با خطاهای ضعیف ساخت سایت سازگار است و برای طراحی ثانویه نیاز بالایی دارد.

میزان بهره وری

برخی از خصوصیات مهم ورق کامپوزیت آلومینیوم مقاومت در برابر فرسایش ، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر حرارت است. چنین خصوصیاتی برای کاربردهایی مانند روکش خارجی ، سقف ، کفپوش و روکش داخلی حیاتی است. پیش بینی می شود که محبوبیت روزافزون ورق های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) باعث تقویت بازار در بازار طی دوره پیش بینی شود. علاوه بر این ، افزایش تعداد استفاده از ورق های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) در فرآیند های مختلف تولید در صنعت خودرو ، رشد بازار را بیشتر پیش می برد. پیش بینی می شود افزایش تصویب خودروی تجاری سبک (قیمت ورق کامپوزیت ) از صنعت تدارکات و حمل و نقل ، تقاضای ورق های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) را در سال های آینده افزایش دهد.

صفحه آلومینیوم کامپوزیت – به دلیل محدودیت مواد ، برای پردازش اشکال ساده مناسب نیست ، برای تاشو زاویه های داخلی مناسب نیست و وقتی خم شدن کمتر از 90 درجه باشد ، شکستن آن آسان است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

روکش آلیاژ آلومینیوم – پردازش آسان به صفحات مخصوص شکل ، با طیف گسترده ای از زاویه خم شدن. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ما در توسعه بهترین کیفیت قیمت ورق کامپوزیت ارزان  4 میلیمتری  کاملاً متعهد هستیم کارخانه ایستاکاور برند مکس متال و سان متال. این ورق کامپوزیت های آسان برای نگهداری از مواد آلومینیومی کامپوزیت ساخته شده اند و به طور گسترده ای برای ساخت نما و کاربردهای روکش دیوار و تابلوهای مغازه ها مورد نیاز هستند. با اطمینان از حفظ براقیت برتر با حداقل تلاش ، ورق کامپوزیت های ارائه شده در طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها مطابق روند در حال توسعه بازار ساخته می شوند. بعلاوه ، ما توجه ویژه ای به ترجیحات مشتری می کنیم و این ورق ها را در ابعاد متنوع و با قیمت مناسب ارائه می دهیم.

صفحه آلومینیوم کامپوزیت که در برابر صاعقه مقاوم نیست ، برای جریان قوی از طریق صفحه آلومینیوم کامپوزیت زمین دشوار است و صفحه آلومینیوم با ضخامت 0.5 میلی متر شکسته می شود.

روکش آلیاژ آلومینیوم – می تواند به عنوان یک هدایت کننده خوب الکتریسیته ، از طریق سیستم زمینی ساختمان ، جریان سریع رعد و برق را به زمین منتقل کند.

ایستا کاور تولید کننده ورق کامپوزیت طراحی ، تولید و تهیه خرید ورق کامپوزیت استانداردرا برای ساختمان های اداری، مراکز تجاری ، ساختمانهای مسکونی ، ساختمانهای شرکتهای دولتی و شهری و صنعتی و مدنی پیاده سازی می کند . (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

سیستم های آلومینیومی نما با نوع خاصی از مواد روبرو ساخته می شوند ، بنابراین سیستم نما برای نصب ورق های کامپوزیت یا ورق آلومینیوم کامپوزیت در حال توسعه است ، که وزن و ابعاد این نوع روکش ها را نیز در نظر می گیرد ، سیستم قیمت ورق کامپوزیت لیست قیمت برند مکس متال است که برای بستن آلومینیوم ، کامپوزیت ، مس یا آلومینیوم روی ، که از مواد ورق با ضخامت 2 تا 10 میلی متر تولید می شود.

صفحه آلومینیوم کامپوزیت – مقاومت ضعیف در برابر تغییر شکل فشار باد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

روکش آلیاژ آلومینیوم مقاومت خوبی در برابر تغییر شکل فشار باد دارد.

هفت ، مقاومت در برابر انحطاط دما (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحه آلومینیوم کامپوزیت – ضریب انبساط ورق و پلاستیک آلومینیوم کاملاً متفاوت است ، که مستعد تاول زدن و لایه برداری است.

روکش آلیاژ آلومینیوم – همان ماده ، ورق کامپوزیت دیواری در هنگام تغییر دما تاثیری ندارد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت آلومینیوم مبتنی بر پلی وینیلیدن دی فلوئور (PVDF) یکی از سریعترین رشد در بازار ورق کامپوزیت آلومینیوم با درآمدزایی قابل توجه در چند سال اخیر است. افزایش ارزش بازار ورق های کامپوزیت آلومینیومی مبتنی بر پلی وینیلیدن دی فلوراید (PVDF) به افزایش تصویب در برنامه های خودرو و تابلو تبلیغات نسبت داده می شود. ورق کامپوزیت های مبتنی بر پلی وینیلیدن دی فلوئور (PVDF) ویژگی های انحصاری مانند کارایی عملیاتی ، مقرون به صرفه بودن ، محافظت در برابر سایش ، مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش ، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. این مزایا آنها را در مقایسه با همتایان خود برای کاربردهای هیئت مدیره خودرو و تبلیغات ایده آل می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحه آلومینیوم کامپوزیت – تعداد کمی رنگ برای انتخاب وجود دارد ، به طور کلی خاکستری ، و رنگ های خاص نیاز به یک سفارش بزرگ برای پردازش منفرد دارند ، که دستیابی به آن دشوار است. رنگ از یکنواختی خوبی برخوردار است اما دارای جهت است که باعث کاهش میزان عملکرد می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

روکش آلیاژ آلومینیوم – رنگ را می توان به دلخواه و با توجه به طراحی و نیازهای مالک انتخاب کرد.

چهارم ، زندگی (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحه آلومینیوم کامپوزیت – حدود 10 سال.

روکش آلیاژ آلومینیوم – می تواند بیش از 50 سال باشد.

پنج ، هوادهی (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحه آلومینیومی کامپوزیت – دهانه چهار گوشه.

روکش آلیاژ آلومینیوم – جوشکاری چهار گوشه (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

بخش پانل های کامپوزیت پوشش – آلومینیوم نیز در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیری بوده است ، به دلیل افزایش تصویب در فرآیندهای مختلف تولید مانند لمینیت اکستروژن چند لایه. بعلاوه ، پیش بینی می شود که افزایش استفاده از پوششهای چند لایه قیمت ورق کامپوزیت در صنعت ساخت و ساز باعث رشد این بخش در سالهای آینده شود. برخی از ویژگی های اصلی پوشش های چند لایه قیمت ورق کامپوزیت شامل دوام ، طول عمر ، انعطاف پذیری ، تحمل بالا و سهولت در هنگام نصب است.

قیمت ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

طرح زیر بخش آلومینیوم سان متال برای گیره های هر شکل برای ایجاد هرگونه لیست قیمت برند سان متال پس از فاصله از 18 تا 350 میلی متر از دیوار است. امکانات نصب عناصر اتصال کاست متحرک را اضافه می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

آلومینیوم کامپوزیت  ( ورق کامپوزیت) یک ورق مواد سه لایه است که از ورق های آلومینیوم تشکیل شده است. بین ورق ها – یک ماده کامپوزیت پلیمری است که به یک حرکت قوی با ضد پرکننده اضافه می کند.

صفحه آلومینیوم کامپوزیت – دو لایه صفحه آلومینیومی خالص به ضخامت 0.5 میلی متر که بین پلاستیک PVC یا PEC قرار گرفته ، نورد و مهر و موم شده با حرارت است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

روکش آلیاژ آلومینیوم – صفحه آلیاژ آلومینیوم 2 ~ 3 میلی متر.

2. پوشش فلوروکربن (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق آلومینیوم کامپوزیت ساخته شده توسط چاپ رول یکبار مصرف ، ضخامت پوشش به طور کلی 20 میکرومتر است.

روکش آلیاژ آلومینیوم 2 بار یا 3 بار پاشش ، ضخامت پوشش به طور کلی 30 ~ 40μm است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

دستگاه نمای تهویه شده صفحات کامپوزیت آلومینیوم ، از نظر معماری و طراحی ، ممکن است زیبا باشد. ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیومی نما تهویه دار با دوام هستند و در دامنه متوسط ​​وزن 10-11 کیلوگرم دارند.

ورق کامپوزیت های نمای کامپوزیت آلومینیومی در حال خم شدن هستند (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) و نقش برجسته می تواند مدل های بیضی و استوانه ای باشد. نمای قیمت ورق کامپوزیت ارزان تهویه شده به مراقبت خاصی احتیاج ندارد و با اطمینان قراردادهای رنگی را برقرار می کند.

ورق های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) معمولاً از مواد کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) تشکیل شده است. طراحی قیمت ورق کامپوزیت شامل دو ورق آلومینیوم با روکش کویل نازک است که با یک هسته غیر آلومینیومی ادغام شده اند. کاربردهای پانل های کامپوزیت آلومینیومی (قیمت ورق کامپوزیت ) شامل روکش خارجی ، نمای ساختمان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) ، عایق بندی و علامت گذاری است. پانل های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) همچنین در پارتیشن ها ، سقف های کاذب ، تابلوها و ظروف بزرگ استفاده می شود. ورق  های کامپوزیت آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ) گزینه مناسبی (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) برای بسترهای بزرگ ، سنگین و پرهزینه در صنعت علامت گذاری است. این عوامل مسئول رشد پایدار بازار در چند سال اخیر هستند.دیوار پرده آلومینیومی از صفحات آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا و با مقاومت بالا ساخته شده است ، ضخامت معمول 1.5 ، 2.0 ، 2.5 ، 3.0 میلی متر است ، مدل 3003 است و حالت H24 است. ساختار (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) آلومینیوم پرده ای دیوار مصنوعی لوژینگ عمدتا از (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)ها ، سخت کننده ها و گوشه ها تشکیل شده است. کد گوشه را می توان به طور مستقیم با خم شدن و مهر زدن به صفحه ، یا پرچ کردن کد گوشه در سمت کوچک صفحه ، تشکیل داد. ماده سخت کننده با پیچ جوشکاری برقی در پشت تخته متصل شده است (پیچ مستقیماً در پشت تخته جوش داده شده است) و آن را به صورت یک جامد در می آورد ، که مقاومت و استحکام دیواره پرده روکش آلومینیومی را بسیار افزایش می دهد و از صافی آن اطمینان می دهد در استفاده طولانی مدت درجه و مقاومت در برابر باد و زلزله. در صورت نیاز به عایق صدا ، می توان عایق صوتی با کارایی بالا و مواد نگهدارنده گرما را در داخل صفحه آلومینیوم نصب کرد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در حال حاضر ، بازار مصالح نما با تعداد زیادی از محصولات مدرن و با کیفیت بالا با مزایای زیادی در مقایسه با گزینه های سنتی تر به پایان رسانده است.قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در میان گزینه های جدید روبرو میتوان نگاهی به ورق کامپوزیت انداخت ، به عنوان مثال ، ورق کامپوزیت های آلومینیوم برای پایان دادن به ساختارهای خارجی ساختمان ها ، به ویژه ، نما میتواند قابل استفاده باشد.قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق های آلومینیوم پلاستیکی و ورق های آلومینیومی کامپوزیت دو ماده جدید هستند که در سال های اخیر کاملاً محبوب هستند.از آنجا که این دو ماده شباهت های زیادی دارند ، بسیاری از دوستان این دو را اشتباه گرفته و آنها را به عنوان یک محصول اشتباه می گیرند. تفاوت ورق آلومینیوم کامپوزیت با ورق آلومینیوم کامپوزیت چیست و تفاوت این دو چیست؟ (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

آلومینیوم ترکیبی است – شکل آن را تغییر دهید – به عنوان مثال ، می توانید به یک ورق یک شکل مقعر یا محدب (برای پوشاندن سطوح بدون برنامه ریزی) بدهید ، ورق کامپوزیت ها را تا 180 درجه خم کنید.قیمت ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزانورق کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک (همچنین به عنوان ورق کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک شناخته می شود) ماده کامپوزیتی است که روی تجهیزات تولید ورق کامپوزیت آلومینیوم ویژه با یک ورق آلومینیوم پوشش داده شده با شیمیایی به عنوان ماده سطح و پلاستیک پلی اتیلن به عنوان ماده اصلی پردازش می شود.

علاوه بر این ، امکان برش مواد در هر جهت با هر ابزاری وجود دارد ، نکته اصلی این است که به پوشش تزئینی آسیب نمی رساند و نمای بیرونی امپوزیت آلومینیوم را خراب نمی کند .قیمت ورق کامپوزیت

خاصیت دیگری که ورق کامپوزیت را از انواع دیگر اصلاحات متمایز می کند – سطح بالایی عایق صدا.

این تفاوت ، به عنوان مثال ، با نمونه های وینیل است که هنگام باران بسیار پر سر و صدا هستند. دلیل این کیفیت ساختار چند لایه مواد است که می تواند امواج صوتی را حدس بزند و طنین انداز نباشد.

با وجود این واقعیت که اساس مواد فلزی ، آنها دارای وزن کم هستند ، که به طور قابل توجهی بار در سازه های پشتیبانی ساختمان را کاهش می دهد.

برای اندازه های بزرگ  دیوارهای کم وزن – یک مزیت قابل توجه است ، زیرا ساختارهای مرجع ساختمان ممکن است برای بار اضافی و بزرگتر طراحی نشوند.

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

علاوه بر آلومینیوم ، انواع دیگری از ورق کامپوزیت های نما نیز وجود دارد.قیمت ورق کامپوزیت

تمام انواع روکش های خارجی ذکر شده از نوع ترتیب نصب تقریباً یکسان هستند ، زیرا همه آنها مربوط به نوع یکنواخت نمای تهویه هستند. بیشترین تفاوت بین آنها در ساخت مواد ، ویژگی های آن و نیاز عملیاتی عملیاتی است.

انواع مختلفی از ورق های آلومینیوم-پلاستیک وجود دارد ، و این نوع جدیدی از مواد است ، بنابراین هیچ روش طبقه بندی واحدی وجود ندارد ، بنابراین ، در حال حاضر بازار معمولاً براساس استفاده ، عملکرد محصول و اثر تزئین سطح طبقه بندی می شود.

ورق کامپوزیت های آلومینیوم برای تزئین دیوار در فضای باز به موارد زیر تقسیم می شوند:

 • کاست آلومینیومی .
 • سپس از ورق کامپوزیت های سوراخ دار برای تقویت تهویه دیوارها استفاده می شود – به عنوان مثال ، در مکان هایی با رطوبت بالا یا انتخاب بخار بیشتر.
 • ورق کامپوزیت های سلولی و بعد از آن سلول های آلومینیومی بین ورق های آلومینیوم نصب می شوند. این ماده سفتی ، وزن کم و توانایی تولید ورقهای با اندازه بزرگ – تا 2 متر در هر 9 متر را افزایش داده است. در این حالت ، ضخامت ورق از 15 میلی متر است ، اما بیش از 3 برابر و در عین حال از فولاد سخت 5 میلی متر بیشتر است
برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید قیمت ورق کامپوزیت ارزان

قیمت ورق کامپوزیت ارزان

A. ورق های آلومینیوم پلاستیکی برای ساخت دیوارهای پرده

ب. ورق های آلومینیوم پلاستیکی برای تزئین دیوار خارجی و تبلیغات

پ. ورق های آلومینیوم پلاستیکی برای استفاده در محیط داخلی

A. تخته نسوز

ب. ورق پلاستیکی آلومینیومی ضد باکتری و ضد کپک

پ. ورق کامپوزیت آلومینیوم آنتی استاتیک

A. ورق های تزئینی آلومینیوم پلاستیکی

B. ورق کامپوزیت آلومینیوم رنگی اکسید شده

ج – تابلو کامپوزیت تزئینی فیلم

D. ورق کامپوزیت آلومینیومی چاپ رنگی

E. ورق کامپوزیت آلومینیوم براق

F. ورق کامپوزیت آلومینیومی آینه

یک پروژه 2.4 میلیارد دلاری برای بازسازی و نوسازی 260 مدرسه در (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) انگلیس با آخرین پروژه پوشش داده شده در مواد کامپوزیت آلومینیوم مکس متال (ورق کامپوزیت) در حال انجام است. این تلاش بخشی از ابتکاری است که به عنوان برنامه ساخت مدرسه اولویت ((ورق کامپوزیت)) شناخته می شود و توسط وزارت آموزش (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) نظارت می شود. تخمین زده می شود که هر پروژه 11 تا 18 ماه طول بکشد و تمام مدارس تا پایان سال 2017 به اتمام می رسند – دو سال زودتر از برنامه. هدف کوتاه مدت دستیابی به بهترین مدارس برای دانش آموزان است ، در حالی که در دراز مدت یک اقتصاد قوی تر و جامعه برابر ایجاد می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

نصب ورق کامپوزیت با نصب جعبه ، یا همانطور که اغلب نامیده می شود ، زیر سیستم ها شروع می شود. ایجاد یک ساختار تحمل ، یک قاب از قطعات فلزی تخصصی ، که سیستم صفحه ای را تشکیل می دهد که یک صفحه مسطح را تشکیل می دهد ، ضروری خواهد بود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • اول از همه ، شما باید روی دیوار علامت گذاری کنید ، و بعد از آن ، مکان های براکت های مستقیم به دیوار مشخص می (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) شوند.
 • ردیف های عمودی قوس ها 45-50 سانتی متر از یکدیگر قرار گرفته اند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 
 • فاصله بین براکت های مجاور افقی مستقیماً به اندازه روکش بستگی دارد.
 • براکت از دو قسمت تشکیل شده است ، یکی از آنها به دیوار متصل شده است و قسمت دوم متحرک است ، برای اتصال پروفیل حامل و در عین حال تنظیم سطح صاف سیستم عمل می کند. به این ترتیب ، تمام بی نظمی های دیواره ای که می توانند در بستن نرم نی ها تداخل ایجاد کنند ، جبران می شوند. نصب براکت بر روی دیوار با استفاده از یک لنگر رولپلاک ، از طریق یک واشر کف ساخته می شود که تشکیل پل سرد را از بین می برد.اولین مدرسه ، دبستان پارک ویتمور ، در دسامبر 2014 به پایان رسید و به سرعت الگوی تمام مدارس بعدی شد. دبستان ثابت کرد که این پروژه می تواند زودتر از موعد مقرر با هزینه کمتری نسبت به برنامه های قبلی دولت به اتمام برسد. (ورق کامپوزیت) دبیرستان و کالج فرم ششم در شرق ایالت یورکشایر درشمال انگلستان، طراحی شده توسط (ورق کامپوزیت)یک جعل پیشرو مهندسی روکش فلزی (ورق کامپوزیت)فلز، مدت کوتاهی پس از موفقیت ویتمور آغاز شد. دبیرستان هسل و دانشکده فرم ششم ، با هدایت معماران DLA (ورق کامپوزیت)، دو سایت را در یک سایت ادغام و آزمایشگاه های علوم جدید ، مناطق آموزشی و امکانات ورزشی را با بودجه 18.5 میلیون دلار معرفی کرد. این مدرسه 1،550 دانش آموز را در خود جای داده است كه 230 نفر از آنها دانشكده ششم فرم هستند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قیمت ورق کامپوزیت ارزان  ورق کامپوزیت آلومینیوم ماده جدیدی است که توسط صفحه آلومینیوم و صفحه آلومینیوم یا سایر مواد فلزی ترکیب شده است. به عنوان مثال ، ورق آلومینیومی لانه زنبوری که توسط کامپوزیت بستر آلومینیوم و هسته لانه زنبوری آلومینیومی تشکیل شده است ، نوعی ورق کامپوزیت آلومینیومی است. به طور معمول گفته می شود ورق های کامپوزیت مس – پلاستیک ، پانل های کامپوزیت فولاد ضد زنگ ، ورق های کامپوزیت سیلیکون – آلومینیوم – منیزیم ، ورق های کامپوزیت مرمر و ورقهای کامپوزیت تیتانیوم – روی همه از این سری هستند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • قسمت متحرک پس از آماده سازی هواپیما متصل می شود. دو میخ آلومینیومی (حداقل) که زیر آن سوراخ ها سوراخ می شوند. مافور برای تثبیت استفاده می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • برای تنظیم هواپیما ، ابتدا عمودی ایده آل را روی دو ردیف سفت نصب کنید ، سپس طناب بین آنها اجرا می شود و سایر ردیف ها تنظیم می شوند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • اگر نیاز به ورود به نما دارید ، ابتدا براکت ها را علامت گذاری و نصب می کنید ، سپس عایق تبدیل می شود (محکم ، بدون ترک خوردن) ، و پس از آن صفحه زیر سیستم تنظیم می شود. در مکانهایی که واحد عایق باید عبور کند ، لازم است یک برش عرضی ایجاد شود ، واحد کنترل را از طریق آن عبور داده و عایق اطراف آن را بدون ترک و شکاف محکم کنید.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

به عنوان نوع جدیدی از مواد تزئینی ، ورق کامپوزیت آلومینیوم در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 از آلمان به چین وارد شد. برای اقتصاد ، تنوع رنگ ، روش های ساخت مناسب و عملکرد عالی پردازش استفاده شده است. مقاومت در برابر آتش خوب و کیفیت نجیب به سرعت مورد پسند مردم قرار گرفته است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحه آلومینیوم کامپوزیت به دلیل فرایند پیچیده جوشکاری فلش و نیاز به تجهیزات در مقیاس بزرگ ، مشکل هزینه بالای محصول و محدوده کاربرد محدود را برطرف می کند. تولید ورق آلومینیوم کامپوزیت تنها یک حلقه در کاربرد واقعی این محصول است. اگر فرآیند نتواند کاملا مطابق با الزامات فرآوری سازماندهی شود ، به طور حتم بر بروز مشکلات کیفیت در پایانه کاربرد محصول تأثیر می گذارد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

این پروژه خواستار 4 میلی متر مکس متال ورق کامپوزیت در مس نیمه شب – رنگ موجود در انگلیس – و سیستم اتصال صفحه باران است. روش نصب محبوب ، تمیز و مدرن را به پایان می رساند. (ورق کامپوزیت)با همکاری  ، یک نصب کننده ، بیش از 1600 فوت ورق کامپوزیت مکس متا را برای نصب در حفره های عمودی تعیین کرد. این پنل در سیستم Optima TFC (ورق کامپوزیت)به خوبی کار کرد. سیستم مارک باران با نام تجاری توسط کارشناسان در (ورق کامپوزیت)از یک ظاهر بکر کامل همراه با محکم سازی تطابق رنگی در هر فرورفتگی صفحه تضمین می کند. رنگ مس نیمه شب دارای جلوه ای خیره کننده است – که همه رنگ های طیف ارائه می دهند – از برجستگی های کم نور و پایان درخشان.

حالت (ورق کامپوزیت)یک حالت آلیاژی مشترک در صفحه آلومینیوم سری 5 است که نشان دهنده مقاومت صفحه آلومینیوم پس از سخت شدن کار است. صفحه آلومینیوم 5052-(ورق کامپوزیت)پس از سخت شدن در اثر عمل پخت ناقص تثبیت می شود.سختی آن نرمتر از صفحه آلومینیوم سری

 • پس از نصب زیر سیستم ، می توانید ورق کامپوزیت را نصب کرده و پس از ساخته شدن آن به کمک قفل های فاصله دار که به راهنماها وارد می شوند. تابلو به اسکیت ها اشاره می کند ، براکت هایی در طرف آنها قرار می گیرد ، که با آنها اتصال به امواج متصل می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • همه گره ها به پیچ های آلومینیومی متصل می شوند که از خوردگی جلوگیری می کنند و پس از شکاف بین صفحات مجاور باید 10-12 میلی متر باشد (اجازه دما باعث گسترش حرارت می شود). گوشه ها به همان روش خود پانل ها ثابت می شوند.

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرماییدویژگی های منحصر به فرد ورق آلومینیوم کامپوزیت ، طیف گسترده ای از کاربرد آن را تعیین می کند: می توان از آن برای ساخت دیوارهای خارجی ، ورق های دیوار پرده ای ، بازسازی و بازسازی ساختمان قدیمی ، تزئینات دیوار و سقف داخلی ، علائم تبلیغاتی ، پایه های نمایش ، تصفیه و گرد و غبار استفاده کرد. پروژه های پیشگیری (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت های  آلومینیومی به سبک چوب با PVDF کربن فلوراید یا رنگ پلی استر پوشانده شده اند. انواع مختلفی از الگوی چوب موجود است.

این قیمت ورق کامپوزیت آلومینیومی با الگوی چوب از PPG و پوشش آغازگر بکر استفاده می کند. ما پوشش بیرونی PVDF و پوشش داخلی پلی استر قیمت ورق کامپوزی مبتنی بر چوب ما 20 سال ضمانت ارائه می دهیم. این نوع قیمت ورق کامپوزیت دارای مزایای رنگ روشن ، حفاظت از محیط زیست ، دوام و قابلیت پردازش عالی است. بنابراین این محصول می تواند به طور گسترده ای برای درب ، دکوراسیون منزل ، آشپزخانه ، صنایع دکوراسیون و پارتیشن مورد استفاده قرار گیرد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

علاوه بر این ، ورق کامپوزیت های سقفی آلومینیومی وجود دارد اما آنها برای دکوراسیون داخلی طراحی شده اند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورقهای فولادی گالوانیزه همراه با آلومینیوم با همین تکنولوژی تولید می شوند. آلومینیوم تا حدودی سنگین تر است و به نوع تصفیه نیاز دارد (تخریب لایه محافظ منجر به فرآیندهای خورنده می شود).

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت آلومینیوم مکس متال دارای وزن سبک ، دستیابی به جلوه های شکل پیچیده و نصب آسان است که به راحتی می تواند به جلوه های معماری شما برسد. تخته کامپوزیت فلزی مکس متال همچنین دارای صافی عالی ، مقاومت در برابر آب و هوا ، پایداری و ویژگی های نگهداری آسان است. ما از رنگ PPG با کیفیت بالا و پایدار برای پوشش کویل ورق های آلومینیوم کامپوزیت ، با انواع مختلف پوشش ، رنگ و گزینه های براق استفاده می کنیم و تقریباً هر رنگ مشخص شده را می توان سفارشی کرد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در بقیه صفحات گالوانیزه ، تقریباً با آلومینیوم ، نه با تکنولوژی نصب و نه با پارامترهای کاری تفاوت ندارد ، تنها تفاوت در مواد بسیار کم قیمت است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

هر مدرسه جدید به این معنی است که هزینه کمتری باید برای تعمیرات صرف شود و پول بیشتری می تواند برای تجهیزات بهتر و افزایش کارکنان هزینه شود. مدارسي كه بيشترين نياز را دارند از گرما و سرماي ضعيف ، نشتي سقف و تكنولوژي پيري رنج مي برند. مدارس جدید محیط یادگیری الهام بخشی را ارائه می دهند و تعالی آموزشی را ارائه می دهند. مدارس تأثیر بسزایی در جوامع خود دارند و این موفقیت چنان موفقیت آمیز به نظر می رسد که مدیران مرحله دوم را به ارزش 2 میلیارد دلار بیشتر با 277 مدرسه در خط اعلام کرده اند.(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت  های نمای آلومینیومی روشی مدرن و زیبا برای تزئین نمای خارجی ساختمان است که به آن ظاهری جدید و آینده نگرانه می بخشد. پارچه نرم از صاف ، منعکس کننده یا تقلید از مواد طبیعی پانل ها به نظر می رسد.

1) درجه فوق العاده لایه برداری (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

2) مقاومت در برابر ضربه

3) مقاومت فوق العاده در برابر آب و هوا

4) پوشش یکنواخت و رنگهای متنوع

5) پردازش و نگهداری مواد آسان است

6) عملکرد عالی آتش سوزی (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

آنها ساختمان را از سری معمول بصری برجسته می کنند و به آن شهری می دهند که مشخصه یکی از مدرن ترین پیامدهای معماری است. کیفیت عملیاتی ژاکت امکان تبادل هوا بین دیوار یا مواد عایق و جو را بدون نفوذ رطوبت به خارج فراهم می کند.

استحکام و دوام پارچه باعث می شود چرم ساخته شده از پوسته قابل اطمینان باشد و از ساخت و ساز از تمام تأثیرات خارجی محافظت کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

• یک برج 25 طبقه 140،000 فوت مربع و دیگری برج 35 طبقه 195،000 فوت مربعی – که مجموعاً 461 کانکس و آپارتمان اجاره ای در بازار را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این ساختمان یک ساختمان اداری 14 طبقه 250،000 فوت مربع و 225،000 فوت مربع فضای خرده فروشی شامل یک تریبون خرده فروشی سه طبقه را در خود جای داده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

• برای دستیابی به گواهینامه (ورق کامپوزیت)(ورق کامپوزیت)بیش از 200000 فوت مربع از مواد کامپوزیت آلومینیوم 4 میلی متر مکس متال ® Plus قابل بازیافت (ورق کامپوزیت ) دارد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

• چهار سایه سفارشی سبز مکس متالPlus در سیستم اتمام رنگ (ورق کامپوزیت)به عنوان بخشی از طراحی روکش منحصر به فرد انتخاب شده است (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

• انعطاف پذیری طراحی

• سبک وزن

• عملکرد با هزینه بالا

• عایق صدا خوب

• عایق حرارتی خوب

• سطح A2 غیر قابل احتراق

در اواخر دهه 1960 ، آلمان این نوع جدید از مواد دیوار پرده فلزی ، ورق های کامپوزیت آلومینیوم را تولید کرد و یک شرکت تولیدی در مقیاس بزرگ ایجاد کرد. شکل ظاهری صفحات کامپوزیت آلومینیومی ، با داشتن مواد عالی ، رنگ های غنی ، حمل و نقل آسان و پردازش آسان و تولید مداوم در مقیاس بزرگ و عملکرد با هزینه برتر ، دنیای جدیدی از دکوراسیون معماری مدرن را ایجاد کرده است.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان و خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت های آلومینیومی نما: مزایا و معایب ، نصب ورق کامپوزیت های کامپوزیت نمای فولاد گالوانیزه

این مقاله به پانل های آلومینیومی برای نمای فولاد گالوانیزه ، نکات مثبت و منفی آنها و همچنین تکنیک های نصب ورق کامپوزیت های نمای کامپوزیت برای دکوراسیون خارجی منزل اختصاص یافته است.

برای اطمینان و مشاوره رایگان با مهندس متین قدیری نیکخو مسئول فروش مکس متال تماس بگیرید09120888600

تخته کامپوزیت دو فلزی مکس متال تخته کامپوزیتی است که در آن یک لایه فلز از طریق یک فیلم پلیمری با فلز دیگری پوشانده می شود تا بدون صرفه جویی در ظاهر ، به صرفه جویی در منابع و کاهش هزینه ها منجر شود. صفحه کامپوزیت دو فلزی دارای صافی بالا ، عملکرد ضد تشدید خوب و عایق صدا و عایق حرارتی خوب است. به طور گسترده ای در دکوراسیون دیوارهای داخلی و خارجی آسانسورها ، وسایل نقلیه و ساختمانهای سطح بالا استفاده می شود. ورق کامپوزیت دو فلزی مکس متال مشابه ورق کامپوزیت فلزی سنتی است ، اما از 100٪ فلز ساخته شده است که می تواند به حفاظت از آتش A2 برسد.

استفاده از آلومینیوم برای دکوراسیون خارجی نمای ساختمان به خوبی شناخته شده است. علاوه بر دوام ، دقت و ظاهر قابل احترام ، تزئینات خارجی توسط سیستم های آلومینیومی نصب شده کاملاً با فناوری نمای تهویه مطابقت دارد. با افزایش نیاز به صرفه جویی در انرژی برای سازه های تمام لایه ها ، نمایهای تهویه شده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق های کامپوزیت دو فلزی متشکل از: ورق های کامپوزیت دو فلزی مس – آلومینیوم ، ورق های کامپوزیت دو فلزی فولاد ضد زنگ – آلومینیوم ، ورق های کامپوزیت دو فلزی تیتانیوم – روی – آلومینیوم و ورق های کامپوزیت دو فلزی آلومینیوم – آلومینیوم.

بسته به راه حل معماری ، ارتفاع ساختمان ، کلاس مقاومت در برابر آتش سازه و انتخاب مناسب ترین نوع ورق کامپوزیت های آلومینیومی در نما انجام می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

طراحی و نصب دکوراسیون خارجی آلومینیوم با استانداردهای ساختمان تنظیم می شود. برای هر نما ، بر اساس پارامترهای مهندسی ساختمان ، یک پروژه منفرد ساخته می شود.

پانل لانه زنبوری آلومینیومی مکس متال فرآیند ترکیب حرارتی مداوم را تصویب می کند ، محصول از 100٪ آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است و درجه آتش A2 است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) لانه زنبوری آلومینیومی به عنوان یک ماده تزئینی برای دیوار خارجی ساختمان استفاده می شود ، و مانع تابش نور خورشید می شود. لایه هوا بین (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) آلومینیوم و دیوار باعث کاهش گرمای دیواره خارجی ساختمان از طریق همرفت هوا و غنی بودن آن می شود رنگ مطابق با نمای ساختمان تغییر می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

اندرو گرانت ، رئیس جمهور ، گفت: “هدف (ورق کامپوزیت)ین بود که یک قطعه صنعتی خالی و کم مصرف چهار هکتاری را به یک مرکز پر جنب و جوش و ترانزیت گرا با استفاده از یک مرکز استفاده ترکیبی تبدیل کند که ترکیبی از خرده فروشی ، سرگرمی ، اداره ، محل سکونت و حمل و نقل در محل است.” ،(ورق کامپوزیت)این فرصت را دید که مستقیماً با حمل و نقل سریع و اتوبوس ادغام شود ، به ساکنان ، کارگران ، خریداران و بازدیدکنندگان امکان زندگی ، کار ، خرید ، بازی و رفت و آمد در یک مکان را می دهد.”

با توجه به روش ساخت و کاربرد ، انواع مختلفی از ورق کامپوزیت ها و نوارهای آلومینیومی وجود دارد: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق لانه زنبوری آلومینیومی مکس متال دارای ویژگی های عالی مانند مقاومت در برابر فشار باد بالا ، جذب شوک ، عایق صدا ، حفظ گرما ، بازدارندگی شعله و مقاومت بالا است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • ورق کامپوزیت ها یا نوارهای کامپوزیت آلومینیومی از ورق سه لایه ، دو لایه آلومینیوم با یک لایه پلاستیک در بین ، ضخامت از 2.5 میلی متر تا 6 میلی متر ؛(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • ورق آلومینیوم بدون لایه پلاستیکی ورق آلومینیوم سخت ، ضخامت 1.5 میلی متر تا 2.5 میلی متر: میله های آلومینیومی مسطح یا حجمی ؛
 • ورق کامپوزیت های آلومینیومی سوراخ شده در نما ؛
 • ورق کامپوزیت های سقفی آلومینیومی. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • ورق کامپوزیت های سلول آلومینیومی برای حذف صدا ؛ (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • ورق کامپوزیت های آلومینیوم برای تبلیغات و ساختارهای رسانه ایدر دهه 1990 ، کارآفرینان در مناطق آزاد ساحلی کاوش و بازپرداخت از قالب پرس تک قطعه ای به تولید مداوم کامپوزیت داغ ، گام به گام تا بلوغ را انجام دادند. در اواسط دهه 1990 ، چین برای اولین بار خط تولید پیشرفته در مقیاس بزرگ را معرفی کرد ، که مقدمه ای برای تولید مدرن ورق های کامپوزیت آلومینیوم در سرزمین اصلی ورق بود. کل صنعت در مقدمه ، هضم ، جذب و نوآوری رشد کرده و رشد می کند. در 15 سال گذشته ، صفحات کامپوزیت آلومینیوم ایران از صفر شروع شده و ظرفیت تولید نزدیک به 450 میلیون متر مربع در سال را تشکیل می دهند. با بیشترین میزان استفاده و بیشترین حجم صادرات ، به بزرگترین تولید کننده ورق های کامپوزیت آلومینیوم در جهان تبدیل شده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

صرف نظر از نوع کاست ها یا ورق کامپوزیت های صورت ، تجهیزات ویژه ای برای ساخت آنها مورد نیاز است ، از جمله دستگاه های CNC. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت های آلومینیوم با جزئیات مختصر ، نما را به سبک معماری مدرن پویا مطابقت می دهند. این پایان برای ساختمانهای مجتمع تجاری ، مرکز خودرو ، دیدنی و سرگرمی ، همچنین مراکز تجاری و حتی ساختمانهای تولید عالیدر حال حاضر ، بیش از 300 شرکت تولیدی هیئت مدیره کامپوزیت آلومینیوم در کشور وجود دارد. با توجه به کالیبر آماری ملی (کلیه شرکتهای صنعتی دولتی و غیر دولتی با درآمد فروش سالانه بیش از 5 میلیون یوان) ، 204 شرکت تولیدی ورق کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک وجود دارد که شرکتهای غیر دولتی بیش از 80 ، به طور عمده در گوانگدونگ ، شانگهای ، جیانگ سو ، ژجیانگ ، شاندونگ ، جیانگشی و جاهای دیگر توزیع شده است. در سال 2009 ، فروش سالانه کل صنعت نزدیک به 23 میلیارد یوان بود و تولید سالانه ورق های کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک حدود 240 میلیون متر مربع بود که در جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده و بیش از 90٪ از کل تولید جهان را به خود اختصاص داده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق  لانه زنبوری آلومینیومی مکس متال فرآیند کامپوزیت مداوم (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) کامپوزیت آلومینیوم سنتی را اتخاذ می کند ، که پردازش آن آسان تر و از نظر طراحی انعطاف پذیرتر از ورق لانه زنبوری آلومینیومی سنتی است.

در ساخت 372 میلیون دلاری (ورق کامپوزیت)دارای دو برج مسکونی – یک برج 25 طبقه 140،000 فوت مربع و یک برج 35 طبقه 195،000 فوت مربع – که در مجموع 461 کانکس و آپارتمان اجاره ای در بازار ارائه می دهند . علاوه بر این ، این ساختمان یک ساختمان اداری 14 طبقه 250،000 فوت مربع و 225،000 فوت مربع فضای خرده فروشی شامل یک تریبون خرده فروشی سه طبقه را در خود جای داده است. امکانات تفریحی خرید و سرگرمی شامل یک سالن سینما با 11 صفحه ، یک مرکز تناسب اندام بزرگ ، یک سوپرمارکت و یک منطقه کاملاً زیبا با نام “خیابان عالی” است که در آن فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها قرار گرفته است. پنج داستان پارکینگ زیرزمینی نیز ارائه می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق لانه زنبوری آلومینیومی مکس متا نه تنها از نظر وزن سبک ، از نظر صافی خوب است ، بلکه دارای انعطاف پذیری عالی در طراحی است. سطح عالی و پوشش فلوروکربن با کیفیت بالا می تواند ساختمان هایی را با مقاومت بهتر در برابر آب و هوا و مقاومت در برابر لکه ایجاد کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت های دیواری آلومینیومی اغلب برای پارتیشن های داخلی دستگاه یا تر و تمیز استفاده می شوند و استفاده از آنها به عنوان تزئینات نمای بیرونی و یا به عنوان سازه های محصور مستقل ضروری نیست. تقریباً به طور کامل توسط این متخصص ورق کامپوزیت های دیواری ساندویچ با یک لایه بیرونی فولاد اشغال شده است.و خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

(ورق کامپوزیت) برای دستیابی به (ورق کامپوزیت) شده است و بیش از 200000 فوت مربع از مواد کامپوزیت آلومینیوم مکس متال ® Plus 4 میلی متری قابل بازیافت ((ورق کامپوزیت)) توسط 3A ورق کامپوزیت USA به عنوان روکش ساختمان بیرونی و خریداران ویترین فروشگاه و به عنوان لهجه های دیوار داخلی و تر و تمیز ساخته شده است. مکس متال قابل بازیافت – که هم با محتوای پس از تولید و هم پس از مصرف تولید می شود – اعتبارات (ورق کامپوزیت)را به پروژه های ساختاری کمک می کند.(1) دیوار پرده دیوار هیئت مدیره آویز دیوار (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
(2) پروژه دکوراسیون داخلی
(3) بیلبورد
(4) ساختتابلو(
5) صنعت هواپیمایی
(6) پارتیشن داخلی و پایه نمایش کالا
(7) وسایل نقلیه حمل و نقل تجاری و کامیون های کانتینر بدنه اتومبیل
(8) وسایل نقلیه حمل و نقل اتوبوس ، قطار ، مترو و راه آهن
(9) صنعت مبلمان مدرن (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

انتخاب نامناسب ورق کامپوزیت آلومینیوم باعث تغییر رنگ و تغییر رنگ می شود. مواد کامپوزیت آلومینیوم به ورق های داخلی و ورق های بیرونی تقسیم می شوند. پوشش های سطح دو صفحه متفاوت است ، که موقعیت های مختلفی را که برای آنها کاربرد دارد تعیین می کند. سطح تخته مورد استفاده در اتاق معمولاً با روکش رزین پوشانده می شود. این پوشش نمی تواند با محیط بیرونی سخت سازگار شود. اگر از آن در فضای باز استفاده شود ، به طور طبیعی روند پیری آن را تسریع می کند و باعث تغییر رنگ و تغییر رنگ می شود. پوشش سطح ورق بیرونی به طور کلی با رزین فلوئورکربن پوشیده شده است که در برابر پیری و اشعه ماوراio بنفش مقاوم است و ورق گران است.و خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

محدودیت های کاربرد ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیوم و خرید ورق کامپوزیت(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

محدودیت استفاده ، اثر مخرب بارهای باد و الزامات ایمنی در برابر آتش است ، به ویژه ، هنگام ساخت سازه های کلاس F1.1i F1.2 بر عملکرد خطر آتش سوزی و موارد زیر شامل موارد زیر است: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

(1) محافظت در برابر آتش: صفحه آلومینیوم ماده ای غیر قابل احتراق است.

(2) مقاومت در برابر خوردگی: سطح (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) لانه زنبوری آلومینیوم با فلوروکربن اپوکسی ، که دارای مقاومت در برابر خوردگی قوی است ، تصفیه می شود.

(3) حفاظت از محیط زیست: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) های لانه زنبوری از محصولات آلومینیومی خالص هستند که هیچ گونه گاز مضر برای بدن انسان را از بین نمی برند و می توانند کاملاً بازیافت شوند. این یک محصول 100٪ سازگار با محیط زیست است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

(4) پانل لانه زنبوری آلومینیومی به راحتی جدا و مونتاژ می شود و پانل آسیب نخواهد دید.

(5) وزن سبک و حمل و نقل راحت آن.

 • سازمانهای آموزشی پیش دبستانی
 • خانه های سالمندان متخصص و معلول (غیر آپارتمانی) ؛
 • بیمارستانها (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرماییدباز و لایه برداری مواد کامپوزیت آلومینیوم عمدتا به دلیل انتخاب نامناسب چسب است. لاستیک سیلیکون به عنوان چسب ایده آل برای مهندسی روکش آلومینیوم در فضای باز دارای مزایای بی نظیری است. در گذشته ، لاستیک سیلیکون چین عمدتا به واردات متکی بود و ارزش آن باعث دلسرد شدن بسیاری از مردم شده است. فقط آن ساختمانهای بلندمرتبه با پروژه های پرده ای گران قیمت جرات توجه دارند. در حال حاضر ، ژنگژو ، گوانگدونگ ، هانگژو و سایر مناطق ایران به طور پی در پی مارک های مختلف لاستیک سیلیکون را تولید کرده و باعث افت قیمت ها شده اند. اکنون ، هنگام خرید قیمت ورق کامپوزیت، فروشنده چسب مخصوص خشک شدن سریع را به شما پیشنهاد می کند. از این نوع چسب می توان در محیط داخلی استفاده کرد و در محیط بیرونی که تغییرات آب و هوایی ناپایدار است و پدیده باز شدن و از بین بردن صفحه تخته اتفاق می افتد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

با استفاده از دستگاه های نمای تهویه ، این سوال جامع است ، استفاده از عایق بازالت در پروژه از گسترش آتش جلوگیری می کند.

(مکس متال از دو ورق گرما پیوند خورده آلومینیوم 0.020 اینچ به یک هسته پلاستیکی تشکیل شده است. مکس متال صافی و استحکام فوق العاده ای ، شکل پذیری عالی ، وزن کم و مقاومت در برابر آب و هوا را فراهم می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) های جلوی آلومینیوم آلوکوباند با هسته پلی اتیلن با ضخامت استاندارد 4 میلی متر ساخته می شوند (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) های دیواری مکس متال Plus هنگام آزمایش مطابق با ASTM E 84 دارای شاخص انتشار شعله کمتر از 25 و شاخص تولید دود کمتر از 450 هستند و دارای طبقه بندی داخلی داخلی A هستند.)

قانون فدرال “مقررات فنی در مورد الزامات ایمنی در برابر آتش سوزی” استفاده از ورق کامپوزیت های آلومینیوم و سازه های خطرناک انفجار درجه A ، B ، به ویژه برای پمپ بنزین ها را ممنوع کرده است.و خرید ورق کامپوزیت

ویژگی های استثنایی برای استفاده از کاست سوراخ دار: رسانه خراب است (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

تخته سنگ کامپوزیت فلز مکس متال نوع جدیدی از مواد دکوراسیون ساختمان است که از ورق سنگ 5 ~ 7 میلی متر و تخته لانه زنبوری آلومینیومی از طریق چسب ساخته شده است. این ماده نه تنها اثر طبیعی سنگ را حفظ می کند ، بلکه باعث صرفه جویی در سنگ گرانبها می شود و محصول نهایی را تا حد زیادی کاهش می دهد. وزن. این محصول نسبت به سنگ طبیعی معمولی مقاومت به ضربه بهتری دارد ، فقط 8 ~ 11 کیلوگرم در متر مربع ، که 1/7 وزن سنگ طبیعی طبیعی است و مقاومت فشاری آن 3 ~ 5 برابر است که کاملا بر سنگ طبیعی غلبه می کند. مانند وزن زیاد و شکنندگی تخته سنگ کامپوزیت فلز مکس متال نسل جدیدی از مصالح ساختمانی با عملکرد بهتر و زمینه های کاربرد گسترده تر است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

مطابق با “قانون ارزیابی تأثیرات زیست محیطی جمهوری خلق چین” (اصلاحیه 2018) ، “مقررات مدیریت حفاظت از محیط زیست پروژه ساختمانی” ((ورق کامپوزیت)) و سایر قوانین و مقررات مربوط ، (ورق کامپوزیت)مواد شرکت ، آموزشی ویبولیتین ارزیابی اثرات زیست محیطی پروژه های ساخت روکش آلومینیوم و کامپوزیت پانل آلومینیوم. مطابق با الزامات مربوط به “اقدامات مشارکت عمومی در ارزیابی تأثیرات زیست محیطی” (دستور شماره 4 وزارت بوم شناسی و محیط زیست) ، مشارکت عمومی در ارزیابی اثرات زیست محیطی این پروژه اکنون برای اولین بار به صورت عمومی اعلام شده است تا درخواست افکار عمومی. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

نام پروژه: پروژه ساخت روکش آلومینیوم (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) و کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) آلومینیوم

(ورق کامپوزیت)

ماهیت ساخت و ساز : ساخت و ساز جدید

سایت ساختمانی: پارک صنعتی چنگیا ، منطقه مینگشان ، شهر یاان ، استان سیچوان

نوارهای سوراخ شده در نما یک روند با بقایای جدید است که تمام چرخش های بزرگ را بدست می آورد ، که در واقع از اثر نور و عملکرد سطح در فرورفتگی استفاده می کند. تأثیر نماهای مدیای فلزی با انواع نورپردازی و مایه های براق چند رنگ حاصل می شود. کنتراست جالب و سوراخ دار بدون نور پس زمینه در پس زمینه دیوارهای بتونی ناشنوا.و خرید ورق کامپوزیت

باریکترین سنگ مورد استفاده در تخته سنگ کامپوزیت فلز مکس متال تنها 5 میلی متر ضخامت دارد. کاشی و سرامیک یا گرانیت که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند نیز دارای ضخامت 12 میلی متر هستند. با همان ضخامت ، در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی می شود. در صورت محدودیت بار در ساختمان ، بهترین انتخاب است. از آنجا که بسیار سبک است و وزن آن فقط 1/5 تا 1/10 کل تخته است ، تنها راه تزئین سقف با سنگ است.

تغییر شکل و درام زدن سطح (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

محتوای ساخت و ساز: پروژه را اشغال مساحت حدود (ورق کامپوزیت)ایجاد یک ساختمان کارخانه استاندارد با منطقه ساخت و ساز در مورد (ورق کامپوزیت) ایجاد خطوط تولید روکش 8 آلومینیوم، آلومینیوم 1 نفت پودر روکش اسپری خط تولید مشترک، روکش آلومینیوم رنگ مبتنی بر آب و فلورین یک خط تولید مشترک کربن ، خرید تجهیزات تولیدی مربوطه ، پشتیبانی از ساخت و ساز از امکانات کمکی مانند انبارها ، مجتمع های اداری و امکانات حفاظت از محیط زیست ، پس از اتمام ، تولید سالانه 2 میلیون متر مربع روکش آلومینیوم (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

دلایل زیادی دارد. در گذشته ، هنگام ساخت ، این مشکل کیفیت رخ داده است. ما فکر کردیم این دلیل کیفیت خود هیئت مدیره است. بعداً ، پس از تجزیه و تحلیل غلیظ ، متوجه شدیم که مشکل اصلی در ورق پایه تخته کامپوزیت آلومینیوم و به دنبال آن قیمت ورق کامپوزیت باست. کیفیت خود تابلو. فروشندگان اغلب مراحل ساخت قیمت ورق کامپوزیت برا در اختیار ما قرار می دهند. مواد پایه توصیه شده عمدتا تخته های با چگالی بالا ، تخته های چوب و موارد مشابه است. در حقیقت ، وقتی از چنین موادی در فضای باز استفاده می شود ، عمر مفید آنها بسیار شکننده است. پس از وزش باد ، خورشید و باران ، تغییر شکل اجتناب ناپذیر است. از آنجا که مواد پایه تغییر شکل داده است ، تغییر شکل قیمت ورق کامپوزیت ببه عنوان لایه سطحی چیست؟ دیده می شود که مواد پایه ایده آل در فضای باز باید ضد زنگ زدگی باشد و فولاد زاویه دار و لوله فولادی مربع شکل به یک اسکلت تبدیل می شوند. اگر شرایط مجاز باشد ، استفاده از پروفیل های آلومینیوم به عنوان اسکلت مطلوب تر است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

افراد یا واحدها می توانند نظرات کتبی خود را با نامه ، فکس ، پست الکترونیکی یا سایر روش ها به واحد ساختمانی و واحد ارزیابی تأثیرات زیست محیطی پروژه ارسال کنند (از عموم مردم تقاضا می شود در هنگام بیان نظرات خود اطلاعات تماس را تا حد ممکن ارائه دهند).

واحد ارزیابی تأثیرات زیست محیطی واقعاً نظرات و پیشنهادهای عمومی را در گزارش تأثیرات زیست محیطی پروژه ثبت می کند و نظرات و پیشنهادات ارزشمند مردم را به واحد ساخت پروژه ، واحد طراحی و ادارات مربوطه منعکس می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

زمان درخواست افکار عمومی 10 روز کاری از تاریخ تبلیغات است.

سنگ مرمر ، گرانیت و غیره سنگ های مرمر (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) ، با صفحات لانه زنبوری آلومینیومی ، مقاومت در برابر خمش ، خمش و برش آن به طور قابل توجهی بهبود می یابد و میزان خسارت هنگام حمل ، نصب و استفاده کاهش می یابد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

به گفته براگ ، خیابان High Street عابر پیاده با توجه به جزئیات معماری ، رنگ های زنده و مواد با کیفیت ، از جمله پانل های سان متال Plus ، چوب ، آجر و Terra Cotta در قاب های فولادی ، خود را از سایر مناطق خرده فروشی / سرگرمی متمایز می کند. برج اداری با دیوار پرده ای مفصلی و پانل های سفارشی سان متال Silver مکس متال Plus طراحی شده است ، در حالی که برج های مسکونی دارای یک پالت رنگ منحصر به فرد متغیر متغیر است که با روکش های مکس متال بدست آمده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

از آنجا که تخته سنگ کامپوزیت فلز (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) از تخته سنگ مرمر اصلی بریده شده است ، رنگ و الگوی آن تقریباً 100٪ یکسان است ، بنابراین اطمینان از سازگاری رنگ و الگو در هنگام استفاده در یک منطقه بزرگ آسان تر است.(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

نمای سوراخ دار و در اماکن ورزشی. برخی از استادیوم های روسیه تزئیناتی روی نما دارند – شکافی در شکل یک فرد شاغل یا ورزشکار دیگر است.

کاغذ کامپوزیت دارای یک پالت مداوم در فضای باز از رنگهای روشن و اشباع شده یا برعکس پاستلی است.

خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

هیئت مدیره کامپوزیت فلز سنگ (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) به دلیل ساختار لانه زنبوری آلومینیوم ، از عایق صدا ، ضد رطوبت و عملکرد گرمایی بهتر برخوردار است و می تواند مصرف انرژی الکتریکی و گرما را تا حد زیادی کاهش دهد در داخل و خارج نصب شده است.

براگ گفت: “ما می خواستیم ظاهری تازه با رنگ های به موقع ایجاد کنیم.” “ما می دانستیم که Spectra به طرز ظریفی تغییر می کند در حالی که با صفحات سفید استخوانی مکس متال کنتراست ایجاد می کند. ما همیشه فکر می کردیم که به نظر می رسد Spectra بیشتر از دور تغییر می کند تا از نزدیک. اما ، در واحدهای ساکنان ، می توانید تغییر را تحقق بخشید. Sp Spectra یک ماده بسیار جالب است. در گرفتن ظاهری که سعی داشتیم به دست بیاوریم بسیار موفق بوده است. ” (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

تخته سنگ کامپوزیت فلز (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) می تواند از سنگهای قیمتی استفاده و استفاده بهتری داشته باشد و اثر تزئینی همان سنگ اصلی است ، اما نازک تر و سبک تر است ، که باعث صرفه جویی در هزینه های بیشتر و مقرون به صرفه تر می شود .

غالباً صفحاتی برای نمای آلومینیوم وجود دارد که در نتیجه رنگ نقره ای خاکستری روشن دارای براقیت فلزی است. این رنگ توسط اکثر تولید کنندگان روسی ، اروپایی و آسیایی تولید می شود. با توجه به اینکه ورق آلومینیوم خارجی برای چسباندن گرما در لایه ها به منظور سفارش سایه های دیگر رنگ آمیزی شده است ، لازم است کاتالوگ رنگی سازنده را مطالعه کنید. در صورت سفارش بزرگ (معمولاً بیش از 500 متر مربع) ، رنگ آمیزی سفارشی امکان پذیر است. مقدار مواد کاتالوگ های رنگی تولید کنندگان مختلف در براق و سایه متفاوت هستند ، باید یک تامین کننده سفارش داده شود. شکل سطح بستگی به روش استفاده از لایه پایان دارد: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

تخته سنگ کامپوزیت فلز (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) به راحتی قابل مونتاژ ، نصب آسان ، سبک وزن و شکستن آن آسان نیست ، که به میزان زیادی بهره وری نصب و ایمنی ساخت را بهبود می بخشد و هزینه های نصب را کاهش می دهد.

 (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) با تکیه بر مقاومت R&D قوی در مرکز تحقیقات فناوری مهندسی مواد کامپوزیت فلزات غیر آهنی ، از تکنولوژی آماده سازی متالورژی پودر برای تهیه مواد کامپوزیت بر پایه آلومینیوم تقویت شده با ذرات سیلیکون (کامپوزیت Si / Al) استفاده می کند. عملکرد عالی ، ضریب انبساط حرارتی کم ، هدایت حرارتی بالا ، چگالی کم ، استحکام بالا ، پردازش و قالب گیری با دقت بسیار زیاد ، لحیم کاری و پوشش سطح ، سازگار با فرایندهای مونتاژ میکرو الکترونیکی استاندارد و غیره نیازهای الکترونیکی نظامی را برآورده می کنیم نیازهای توسعه فناوری بسته بندی. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قیمت ورق کامپوزیت ارزانهنگامی که از قیمت ورق کامپوزیتبرای تزئین سطح ساختمان استفاده می شود ، عموماً بین صفحات فاصله وجود دارد. به دلیل زیبایی شناسی ، پر کردن شکاف با یک درزگیر سیاه معمول است. به منظور صرفه جویی در وقت ، برخی از کارگران ساختمانی برای اطمینان از چسب مرتب و منظم به نوار کاغذی احتیاج ندارند ، اما از فیلم محافظ روی سطح قیمت ورق کامپوزیتبه عنوان جایگزین استفاده می کنند. از آنجا که هنگام برش قیمت ورق کامپوزیت، فیلم محافظ دارای درجات مختلفی از پارگی خواهد بود ، استفاده از نوار چسب به عنوان جایگزین نوار محافظ غیرممکن است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

(علاوه بر روکش بیرونی ، مکس متال  در رنگ Spectra Lime Zest سفارشی به عنوان دیوار برجسته دیوار که با لامپ های LED در لابی های مسکونی روشن می شود ، به طور منحصر به فرد نصب شده است. صندوق پستی و زنگ های ورود به سیستم با لهجه های سان متال Plus در Red Fire و Focus Black برجسته شده است. ) (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

دکوراسیون خارجی ورق کامپوزیت های آلومینیوم به صورت برس ، خطرات کوچک در زمینه خاکستری تیره توهم فولاد ضد زنگ را ایجاد می کند.و خرید ورق کامپوزیت

تخته کامپوزیت مس (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) از کامپوزیت مس-پلاستیک-آلومینیوم استفاده می کند ، با سطح صاف ، پردازش و شکل گیری آسان ، صرفه جویی زیادی در مواد مس گرانبها نسبت به تخته مسی منفرد دارد. سطح رنگ طبیعی مس قرمز روشن است. تحت تأثیر اکسیداسیون طبیعی ، رنگ از قرمز روشن red قرمز تیره → برنز → سبز مس تغییر می کند ، که به طور کامل ویژگی های زندگی رنگ دکوراسیون مس را با گذشت زمان تغییر می دهد. اگر سطح با رنگ شفاف مقاوم در برابر اثر انگشت پوشانده شود ، می توان روند تغییر رنگ را به تأخیر انداخت. سطح مس را می توان بصورت مصنوعی اکسید کرده و به صورت مس برنز ، برنز یا سبز رنگ آمیزی کرد.

ورق کامپوزیت آلومینیوم برای صفحات نما ممکن است دارای سطح پشتی باشد: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • چوب با ارزش
 • گرانیت یا مرمر صیقلی.

  تخته کامپوزیت مس (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) یک تابلوی تزئینی و ظریف است که برای کمال تولید شده است ، که بافت نجیب و پایدار مس را نشان می دهد و ویژگی های شکل پذیری و شکل گیری آسان مواد کامپوزیت را با هم ترکیب می کند.

 • تخیل ، نه یک تزئین هندسی.برجهای مسکونی مکس متال با روکش 50 درصد آلوکوباند و 50 درصد لعاب طراحی شده اند ، در حالیکه ساختمانهای مسکونی معمولی در ونکوور دارای 80 تا 90 درصد شیشه هستند ، به گفته براگ ، از طرح های دیوار پنجره ای که در سراسر ونکوور استفاده می شود.
برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

بسته به تفاوت در استفاده از پوشش بیرونی ، عمر مفید آن متفاوت است:

در این دوره سطح قیمت ورق کامپوزیت ارزانهای آلومینیومی نما کم رنگ نمی شود و تغییر رنگ نمی دهد. رنگ ماندگارتر و طولانی تر است ، اما ممکن است روشنایی سایه ها کمی از بین برود.

اساس تولید صفحات نما از یک ورق جامد یا کامپوزیت با استفاده از آلیاژ ساختمان آلومینیوم.

ترکیبات مختلف (مانند آلیاژ فلز یا درجه اکسیداسیون) باعث می شود که مس دارای رنگهای مختلف باشد ، بنابراین ما نمی توانیم رنگ نهایی مس را کنترل کنیم و در هر دسته مس تغییرات جزئی ایجاد می شود. مس طبیعی قرمز روشن است. پس از مدت زمان طولانی ، آنها به قرمز ، قهوه ای و برنز عمیق تبدیل می شوند. این بدان معنی است که مس دارای عمر مفید است. اگر یک لاک شفاف (بدون اثر انگشت) روی سطح وجود داشته باشد ، می تواند از تغییرات رنگ جلوگیری کند. اما اکسیداسیون سطح نیز می تواند به صورت دستی پردازش شود و سپس به رنگها و الگوهای مختلف غنی تغییر کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

براگ گفت: “برج های مکس متال با دیواری بسیار جامد تر طراحی شده اند که از پایداری و تغییر کدها در ساختمان صحبت می کنند.” “اینها ساختمانهایی با کارایی بالا هستند که دارای دیوارهای جامد و پنجره های کاملاً مناسب هستند. مکس متال دیوارهای پنجره عملکرد خوبی ندارند. ما می خواستیم با گرفتن نماهای مختلف و استفاده از تغییر رنگ Spectra ، برج های سان متال را بهتر عایق بندی کنیم. ” (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

نحوه تولید ورق آلومینیوم (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

این طراحی با عملکرد بالا با دیوارهای جامد کاملاً در راستای هدف شهر ونکوور است که تا سال 2020 سبزترین شهر جهان باشد. و ، کل توسعه یک نمونه برجسته از رشد است که توسط برنامه اقدام اقتصادی شهر ونکوور تشویق شده است ، که برای کمک به رشد پایدار ونکوور با جوامع ، مشاغل و خانواده ها طراحی شده است.

• صافی و سختی عالی

• (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) بزرگ

• پایداری ساختاری قوی

• می تواند به اشکال پیچیده پردازش شود

• تزئین نجیب مس

ورق ساخت و ساز آلومینیوم با نورد گرم و سرد و بازپخت بعدی ساخته می شود. برای تولید ، آلیاژی با مقدار زیادی منگنز AMG6 استفاده می شود. این سختی لازم برای محصول نهایی را فراهم می کند.و خرید ورق کامپوزیت

با توجه به تزئین نهایی روی کاغذ با روش الکتروشیمیایی ، در زیر رنگ پودری بعدی ، آبکاری با ضخامت حداکثر 14 مگا مونت را انجام دهید و یک لایه رنگ و لاک بزنید. به منظور حفظ ساختار فلزی قابل مشاهده ، یک لایه آنودایز شده به ضخامت 40-60 میلی متر و به دنبال آن یک لاک مخصوص استفاده می شود.و خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

یک ماده هیئت مدیره ترکیبی سه لایه مانند آلومینیوم / پلی اتیلن (PE) / آلومینیوم برای افزایش چسبندگی بین لایه ها به رزین چسب نیاز دارد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورقهای کامپوزیت آلومینیوم دو صفحه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم هستند که دارای ضخامت 0.25 میلی متر تا 0.5 میلی متر با لایه پلاستیکی چسب خورده و فشرده بین آنها هستند. سطح جلو قبل از اتصال صفحات به یکدیگر و محافظت از آن برای راحتی انتقال فیلم محافظ PVC ، اغلب با آرم سازنده ، رنگ آمیزی می شود. این فیلم حذف نمی شود و با یک ورق شل ، محصولات آماده از آن خارج می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قیمت ورق کامپوزیت ارزان و خرید ورق کامپوزیتدر طی پردازش رزین چسب لایه ای مبتنی بر پلی الفین پیوندی شده با اسید (ورق کامپوزیت)، یک لایه نازک بین لایه ها تشکیل می شود تا چسبندگی بین لایه ها افزایش یابد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

اغلب ، در شرایط تولید به اندازه یک اندازه ، برش فقط از جای خالی انجام می شود ، بنابراین کاست راحت تر است که هنگام نصب خارج می شود و مونتاژ نهایی در یک جعبه خوراکی مستقیم بر روی جسم انجام می شود ، از آنجا که یک بخش تولید کوچک برای این اهداف مجهز شده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

مراحل تولید کاست آلومینیوم و خرید ورق کامپوزیت

 • عملکرد عالی اتصال با مواد پلی الفین و انواع مواد فلزی
 • پایداری حرارتی بالا
 • مقاومت در برابر آب و هوا
 • عملکرد پیوند بلند مدت

تولید نوار آلومینیوم با محاسبه مقدار مورد نیاز مواد برای اجرای یک پروژه خاص آغاز می شود. بدین منظور ، میدان تمام نماها محاسبه می شود ، به جز مساحت پنجره و پنجره درب و پس از ارزیابی مقدار مورد نیاز ورق آلومینیوم ، در نظر گرفته می شود که روبرو میله ها از سطح نما عقب است حداقل با 100 میلی متر اندازه فلپ ورق برش خورده را نیز در نظر گرفتم. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

خرید ورق کامپوزیت

با توسعه مداوم بازار مواد دکوراسیون ، ورق های آلومینیوم یا خرید ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیوم به طور گسترده ای در بازار مواد دکوراسیون استفاده می شود که چندین دهه است در صنعت دکوراسیون اعمال می شود و می توان گفت که ساختمان ها رنگ های زنده ای به ارمغان آورده اند و کمکهای مهمی انجام داد! بنابراین چگونه روکش آلومینیوم و ورق کامپوزیت آلومینیوم را انتخاب کنیم؟ در میان آنها ، قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم پایین و عمر مفید کوتاه است ، در حالی که قیمت روکش آلومینیوم بالا است ، اما صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست تفاوت در این محدود نیست ، به آرامی نگاه کردن. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

به طور متوسط ​​، نسبت سطح خالص رابط به مقدار لازم ورق آلومینیوم 1.25 است. پس از ساخت اسناد کاری برای هر یک از عناصر کاست و زیر سیستم ، مواد وارد کارگاه می شوند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

انواع و خرید ورق کامپوزیت.تخته کامپوزیت یا کاغذ طلای قبلی برای سالهای طولانی مشکل خراب شدن خواهد داشت. پانل کامپوزیت رزین آلومینیومی از دوام خوبی برخوردار است و رنگ روشن بسیار شبیه به طلای خالص است ، سطح آن محکم است و مواد دیواری آن بسیار لوکس است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای حل وظایف مختلف معماری ، ورق کامپوزیت همیشه برای نما و با نسبت متفاوت لایه آلومینیوم و لایه گذاری داخلی پلاستیک در دسترس است.

برای ساختمانهای بلند مرتبه با افزایش نیاز به ایمنی و مقاومت در برابر آتش ، ورق کامپوزیت آلومینیوم با یک لایه داخلی قابل احتراق در داخل آزبست تولید می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

1. سطح قیمت ورق کامپوزیت و خرید ورق کامپوزیت آلومینیومی است و وسط آن یک لایه پلاستیکی است. مزایای آن رنگهای متنوع ، مزایای اقتصادی ، ساخت مناسب و مقاومت در برابر آتش مناسب است ، بنابراین مورد توجه بسیاری از پروژه ها قرار می گیرد! روکش آلومینیوم یک صفحه آلیاژ آلومینیوم فلز خالص است ، و روکش آلومینیوم دارای ویژگی های ضد آتش ، اسید و مقاومت در برابر خوردگی است. مقدار باقیمانده آلومینیوم زیاد است و به طور کلی آلومینیوم قابل بازیافت و فرآوری است.

از خارج ، به راحتی می توان بین قیمت ورق کامپوزیت ارزانهای نما ساخته شده از ورق های کامپوزیت آلومینیوم تشخیص داد ، آنها دارای یک لایه داخلی یا خاکستری روشن هستند و پس از یکی از معر (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • اندازه: 3 میلی متر × 910 میلی متر × 1820 میلی متر (منطقه واقعی استفاده: 904 میلی متر × 1814 میلی متر)
 • وزن: 3.7 کیلوگرم در هر قطعه
 • سطح: چاپ بر پایه حلال (تصفیه سطح) با درجه حرارت پایین
 • پشت: پردازش پوشش اپوکسی
 • مواد اصلی: رزین پلی اتیلن کف شده
 • ضخامت: 3 mm ± 10٪ (ضخامت آلومینیوم: 0.1 ~ 0.15 mm ± 10٪)
 • عرض ・ طول: -0 ، + 4 میلی متر
 • مورب: 1 میلی متر در هر 1 متر
 • MDF و غیره قابل پردازش است.

وف ترین مارک های چنین کامپوزیت کاغذی – ساخته شده از بیشترین آسمان خراش های دبی و شمال برج در مسکو – شهر. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

لایه داخلی ورق کامپوزیت آلومینیوم سری G1 می تواند سیاه باشد. هنگام خرید ، علاوه بر اطلاعات مارک گذاری روی فیلم محافظ ، نیاز به گواهی نامه نیز لازم است. ورق کامپوزیت های نمای ورق کامپوزیت ارزان تر G4 ممنوع است ، زیرا می تواند منجر به آتش سوزی با گسترش بسیار سریع آتش به سطح ، با دمای احتراق بالا و انتشار چندین گاز سمی شود. استفاده با وجدان از مواد برای تولید پانل قبلاً در روسیه بود.

 در مقایسه با (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) ، ورق های کامپوزیت آلومینیوم تقریباً هیچ ارزش بازیافتی ندارند و ورق های آلومینیوم قابل بازیافت و استفاده مجدد هستند. بنابراین ، در طولانی مدت وقت های آلومینیوم سازگارتر با محیط زیست هستند. اگرچه قیمت روکش های آلومینیومی گرانتر از ورق کامپوزیت آلومینیوم است ، اما عمر روکش های آلومینیومی به طور قابل توجهی بیشتر از صفحه کامپوزیت آلومینیوم است. روکش های آلومینیوم از نظر حفاظت در برابر آتش و محافظت در برابر خوردگی بسیار قوی تر از ورق کامپوزیت آلومینیوم هستند.

ضخامت لایه های آلومینیوم در ورق کامپوزیت ، از ورق کامپوزیت های نما اطمینان بیشتری می یابد. برای توسعه بیش از 18 متر مجاز است از نوارهایی با لایه های آلومینیوم به ضخامت 0.4 و 0.5 میلی متر استفاده شود. برای ساختمانهای کم ارتفاع ، برای صرفه جویی در هزینه ها ، می توانید از ورق کامپوزیت با لایه های آلیاژ آلومینیوم 0.3 میلی متر ، معمولاً مواد تولیدی چینی استفاده کنید ، اما بهتر است از چنین راه حل هایی خودداری کنید. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

پوشش های نما دوازده مزیت با اهمیت متفاوت نیستند. این فقط اصلی ترین آنهاست.

 • ضد آب با کیفیت بالا ، به استثنای تماس با دیوارها و عایق بندی با رطوبت.
 • قابل اطمینان ، تهیه شده توسط پرکننده های آتش نشانی ، که به آنها امکان می دهد برای تنظیم یک پمپ بنزین استفاده شوند.
 • سرویسی ساده و نادر که اصل آن استفاده از شستشوی موج روی صفحه جت آب است.
 • کمبود بار به پی به دلیل وزن کم.
 • صرفه جویی در رنگ پیچیده در فضای باز
 • گزینه های بزرگ گاما برای پایان دادن به پایان کار و امکان انتخاب رنگ.
 • بعد از پردازش اضافی ، شکل صفحه را تغییر دهید.
 • نصب در هر زمان از سال.
 • مقاومت نقره ای (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • تولید تحت حجم مورد نیاز
 • بازپرداخت برای 5-6 سال.
 • عمر مفید ، بستگی به آب و هوای 30-50 سال دارد.
 • 25 سال از گارانتی استفاده کنید.
برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

ورق کامپوزیت های نما ساخته شده از ورق آلومینیوم جامد (بدون لایه داخلی) با دوام ترین پوشش در فضای باز هستند و نیازی به پوشاندن به شکل قلع ندارند. جنب:

 • آلومینیوم عملاً تحت تأثیر زنگ زدگی و سهولت رنگ در اثر پودر در سایه های متنوع در مقیاس (ورق کامپوزیت)قرار نمی گیرد.
 • ورق نمای آلومینیومی به مواد غیر قابل احتراق مشروط اشاره دارد ، تخته های سر را می توان بدون هماهنگی اضافی در ساختمانهای بلند نصب کرد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

معایب آن شامل یک وزن بزرگ ، با تراکم آلومینیوم 2700 کیلوگرم در میلی وات ، 1 متر است. میله های (ورق کامپوزیت)ساخته شده از یک ورق آلومینیوم جامد به ضخامت 2 میلی متر و وزن – 5.4 کیلوگرم ، که باعث ایجاد بار اضافی در اتصال سازه ها و بنیاد

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

هنگام طراحی راهنماهای افقی و عمودی آلومینیوم ، براکت های نصب کننده حامل با لنگرهای مقاوم تر و شاخص های مقاومت در برابر بار بالاتر ، باید وزن زیادی در نظر گرفته شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای هواپیماهای نما که از ورق صلب تشکیل شده اند ، اقدامات بیشتری در دستگاه اتصال زمین لازم است و آلومینیوم نیز به عنوان یک جریان الکتریکی بسیار رسانا شناخته می شود.

ورق کامپوزیت های نمای آلومینیومی صدای قطرات کم باران را تشخیص نمی دهند

مزایای استفاده از صفحات ورق کامپوزیت آلومینیوم نما:

 • صافی زیبا از سطوح.
 • وزن کم (یک و نیم برابر کمتر از (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) های ورق آلومینیوم جامد) ؛
 • صدای باران به دلیل لایه داخلی پلاستیک کاملاً خاموش شده و از خاصیت محافظت در برابر صدا برخوردار است.
برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید
 • مقاومت نسبتاً کم
 • عدم امکان رنگ آمیزی و کاهش رنگ ها و رنگ ها فقط در گذرنامه سازنده است.

ورق کامپوزیت های آلومینیومی نما معمولاً به شکل مربع مسطح با ارتفاع 22-28- میلی متر هستند ، اما می توان میله های قطر را از شعاع سقف پلکسی گلاس یا ساختارهای پیچیده پیچیده با صفحه های انعطاف پذیر ساخت.

خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اتصال به دیوارها ، بسیاری از سیستم های مارک های مختلف ساخته شده اند ، اما اصل کلی تثبیت ورق ها در نما نزدیک است.

براکت های فلزی به دیواره دیوار ثابت می شوند ، طول از 100 تا 250 میلی متر به شکل حروف R یا P است. طول براکت ها ضخامت عایق دیواره خارجی را تعیین می کند. براکت ها سیستم راهنمای فلزی عمودی را ایجاد می کنند که کاست نما به آن متصل است. زیر سیستم ممکن است صفحات آلومینیوم یا فولاد باشد. شیارها پس از وقوع در سالازو ، در فلپ کاست گم شدند. یا از طریق قلاب های مخصوص ICLI – معمولاً چهار تا از آنها روی کاست هستند. اجزای معمولی نمای تهویه شده بر اساس ورق کامپوزیت های نمای آلومینیومی در کاتالوگ های سازنده زیر سیستم موجود است.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

کامپوزیت های گوشه ای به طور سیستماتیک توسعه یافته برای پایان دادن به ساختمان و واحدهای مجاور برای طراحی پنجره ها ، سطح دیوار و سقف ها را از طریق روبروی صندوقچه جفت کنید. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اسلب های فله ای ، گره های استاندارد با تخمگذار تکمیل می شوند یا سیستم فردی از وسایل ساخته می شود.

برای ساخت ورق کامپوزیت های نما – ضایعات ، برای تزئینات نما بر روی شیشه های شفاف یا تزئین سطح معمولی ، و همچنین برای ایجاد نمای رسانه ، از ورق کامپوزیت های آلومینیوم با شکاف از سوراخ های تزئینات استفاده می شود. علاوه بر این ، هرگونه ارقام ممکن است و محدودیت ها تنها این واقعیت است که سطح دهانه ها نباید بیش از 55 درصد از کل سطح باشد ، در غیر این صورت پانل های آلومینیوم در برابر بارهای باد ، خم شدن و ترک خوردگی مقاومت نمی کنند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قیمت ورق کامپوزیت ارزاناین شرکت دارای یک خط تولید محصول کامپوزیت Si / Al بالغ با ظرفیت تولید سالانه 100 تن می باشد. محصولات معمولی 27٪ Si / Al ، 50٪ Si / Al و 70٪ Si / Al است و می تواند سیلیکون را با سیلیکون مختلف تولید کند محتوای مطابق با تقاضا. مواد کامپوزیت آلومینیوم تا 80٪ محتوای سیلیسیم دارند. اندازه شمش قطر 100-500 میلی متر و ارتفاع 200-1000 میلی متر است.

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

دندان درآوردن در کاغذ سخت با روش های مختلف بسته به اندازه مهمانی انجام می شود:

 • قطعه کوچک – برش برش برای پلاتر برش خاص ، بر همان اصل حجم نامه ؛
 • برای ورق آلومینیوم جامد برای دسته های کوچک ، می توان از برش لیزری استفاده کرد ، که دقت و تکرارپذیری عالی دکوراسیون را می دهد. عیب این روش هزینه بالای آن است.
 • برای ساخت احزاب بزرگ بیش از 1000 متر مربع. می توانید از روزنامه نگاری جایگزین بهره مند شوید. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

رهبر جهانی تولید ورق آلومینیوم برای صنعت نوارهای نمای بعدی نگرانی بین المللی است که ظرفیت تولید در سراسر جهان را دارد.

در پایگاه آن مارک های شناخته شده ای مانند لاکچری ایستا، مکس متال و سان متال، ژاپن قرار دارند. رینوباند در قلب یک نام تجاری به همان اندازه شناخته شده ، از آلومینیوم Alcoa ، فرانسه استفاده می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

این بالاترین قیمت است ، بلکه مجموعه ای از مواد با کیفیت بالا برای ساخت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) های نمای آلومینیومی است.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان

این شرکت بیش از 20 سال است که در تحقیق و توسعه فناوری آماده سازی متالورژی پودر مشغول است و از تحقیقات پروژه ، طراحی مواد ، تحقیق و توسعه ، تولید آزمایشی تا تولید انبوه دارای فناوری مستقل کامل است. مواد کامپوزیتی Si / Al دارای حقوق مالکیت معنوی کاملاً مستقل ، 5 اختراع ثبت اختراع مجاز ، 1 استاندارد سازمانی ، 1 استاندارد ملی نظامی و چندین اختراع ثبت اختراع مفید هستند.

در ورقهای عرشه کامپوزیت تولید روسیه و ترکیه کمی کمتر. در گروه پایین ترین قیمت ، اما با کیفیت بسیار قابل قبول ، تامین کنندگان چینی آلومینیوم و ورق های کامپوزیت آلومینیوم وجود دارند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق های نمای آلومینیومی ایده آل ترین ماده برای اجرای هرگونه ایده معماری است ، زیرا به دلیل خم شدن و برش دادن ، شکل دلخواه بسیار آسان است. در ترکیب با گستره رنگی متنوع و بافت سطح ، چنین دکوراسیون فضای بیرونی جلوه ای بی نظیر از ساختمان ها ایجاد می کند.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان به چه عواملی بستگی دارد در نما (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق های آلومینیوم  کامپوزیت با جزئیات مختصر ، نما را به سبک معماری مدرن پویا مطابقت می دهند. این پایان برای عالی استپانل های نمای آلومینیومی یکی از محبوب ترین انواع مصالح روبرو است که برای دکوراسیون خارجی ساختمان ها دیده می شود.

ورق کامپوزیت های نمای آلومینیومی یکی از انواع متریال مورد استفاده برای دکوراسیون خارجی ساختمان بیرونی است. از جمله استفاده از آنها به عنوان صفحه محافظ در نمای تهویه جداگانه. در میان طیف وسیعی از مواد تکمیل کننده ، ورق کامپوزیت های آلومینیوم از نظر وزن سبک ، مقاومت ، مقاومت در برابر خوردگی و سایر تأثیرات خارجی متفاوت هستند.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

میله های آلومینیوم برای نصب سقف تاشو ، و همچنین برای اشیا complex پیچیده (به عنوان مثال ، با انتقال سقف به نما ، برای قطعات گرد و موج دار) اعمال می شود. همچنین می توان از یک ورق آلومینیومی ساده برای ساخت ورق کامپوزیت های قطعه نما و ایجاد عناصر تزئینی از جمله سوراخ استفاده کرد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت های نمای آلومینیومی جامد و کامپوزیت سطوح زیبایی را با لایه های کمتر از 2 تا 60 میلی متر برای اجرای کاست های ثابت هنگام نصب فراهم می کنند. ورق کامپوزیت های آلومینیومی در نما یک ساختار مربع ، مستطیل یا شکل هندسی دیگر با شعله های آتش در امتداد لبه برای بستن است. بالا I. گوشه های پایین بریده شده توسط یک پرس مخصوص. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قیمت ورق کامپوزیت ارزانمواد کامپوزیتی Si / Al که توسط شرکت ما تهیه شده است عمدتا در پوسته بسته اجزای رادار T / R استفاده می شود. در مدل های اصلی هواپیما ، کشتی ، موشک ، ماهواره و رادار زمینی نصب و مورد استفاده قرار گرفته است. سالها به طور مداوم و پایدار ، و پردازش و تولید انباشته شده است. بیش از 300000 مجموعه پوسته / R وجود دارد ، انحصار خارجی مواد کامپوزیتی Si / Al را شکست ، با موفقیت در جایگزینی واردات داخلی و محافظت از مواد مستقل برای تحقیق و توسعه تجهیزات (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق آلومینیوم سفت و سخت قابل انعطاف با خمش دستی یا خمش مکانیکی انجام می شود. کاغذ ترکیبی ضخیم تر قبل از خم شدن آسیاب می شود. این مواد انعطاف پذیر با حداقل حساسیت و ضخیم شدن زیبا روی سطوح را فراهم می کند. گوشه ها روی پرچ ها متصل شده و با عناصر آلومینیوم در قسمت مربع تقویت می شوند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قبل از ساخت پانل ، برای تعیین اندازه مطلوب با در نظر گرفتن زباله های حاصل از برش
ورق آلومینیوم ، توانایی مقاومت در برابر بارهای باد ، به ویژه از نظر ارتفاع. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

معمولاً نوارها از کاغذهایی که قبلاً رنگی هستند ساخته می شوند. برای کاست های ورق آلومینیوم جامد ، محصولات نهایی را می توان دوباره رنگ آمیزی کرد. برای به دست آوردن سطح صاف و کمبود لنز (تدارکاتی برای میله های تحت وزن خود) ، صفحات با اندازه بزرگ با آسترهای آلومینیومی موج دار اضافی انجام می شوند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت های آلومینیوم – ماده نهایی که “ساندویچ” پروفیل آلومینیوم با ضخامت 0.28-0.38 میلی متر است و بین لایه های پلیمری پلیمر بر اساس پلی الفین قرار دارد. ورق های آلومینیوم از قبل تصفیه شده و رنگ آمیزی می شوند. لایه پلیمر ممکن است ضخامت های مختلفی داشته باشد – معمولاً از 1.5 تا 5 میلی متر. ضخامت صفحه می تواند 2-6 میلی متر باشد. اغلب ، پانل هایی با ضخامت 3-4 میلی متر. یکی از کمبودهای مواد کامپوزیت این واقعیت است که آنها را فقط به صورت ورق و فقط عرض مشخص یعنی 1240 میلی متر یا 1520 میلی متر تحویل می دهد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحه آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیوم نیز به عنوان صفحه کامپوزیت راه راه آلومینیوم نامیده می شود. از این ماده از مواد آلیاژ آلومینیوم (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) -H18 استفاده می شود. ضخامت صفحه 0.8 ~ 1.0 میلی متر ، ضخامت صفحه پایین 0.4 ~ 0.5 میلی متر و ضخامت صفحه اصلی 0.2 میلی متر است. تجهیزات تولید برای مدیریت کیفیت سیستم ERPSy استفاده می شود. نوع موج آب با فشار دادن سرد در همان خط مونتاژ تشکیل می شود و سطح اتصال چسب رزین ساختاری دو جز therm حرارتی و صفحه پشتی صفحه به صورت قوسی است که باعث افزایش مقاومت پیوند و چسبندگی عالی به فلز می شود صفحه ، برای اطمینان از عملکرد باند ثابت ، محکم و با دوام با همان طول عمر ساختمان. ساختار محصول: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در نتیجه تماس شیمیایی و مکانیکی متراکم این دو جز ، محصولی با خواص کاملاً جدید از خواص مواد منبع بدست می آید. مواد از همگنی بالاتر (کاغذ راه حل نیست) و استحکام بالاتر است. لایه پلیمر ضربات را تکرار می کند. در نتیجه ، ورق کامپوزیت های آلومینیوم در برابر بارهای مکانیکی بیشتر از هر ورق فلز موجود در آنها با ضخامت یکسان ورق کامپوزیت های آلومینیوم ، مقاومت می کنند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

به دلیل ماندگاری بالا ، از ورق کامپوزیت های آلومینیوم می توان هم برای اتمام کار (داخل و خارج اتاق) و هم برای ساخت اشیا various مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال ، برای صنعت ساختارهای تبلیغاتی: شاخص های تبلیغات و حمل و نقل ، جعبه های روشن ، علائم. از ورق های آلومینیوم برای ساخت جزئیات غرفه های نمایشگاه ، تجهیزات نمایشگاه و خرید و تبلیغات تجاری نیز استفاده می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحه آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیوم نیز به عنوان صفحه کامپوزیت راه راه آلومینیوم نامیده می شود. از این ماده از مواد آلیاژ آلومینیوم AL3003H16-H18 استفاده می شود. ضخامت صفحه 0.8 ~ 1.0 میلی متر ، ضخامت صفحه پایین 0.4 ~ 0.5 میلی متر و ضخامت صفحه اصلی 0.2 میلی متر است. تجهیزات تولید برای مدیریت کیفیت سیستم ERPSy استفاده می شود. نوع موج آب با فشار دادن سرد در همان خط مونتاژ تشکیل می شود و سطح اتصال چسب رزین ساختاری دو جز therm حرارتی و صفحه پشتی صفحه به صورت قوسی است که باعث افزایش مقاومت پیوند و چسبندگی عالی به فلز می شود صفحه ، برای اطمینان از عملکرد باند ثابت ، محکم و با دوام با همان طول عمر ساختمان. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحات آلیاژ آلومینیوم از پیش روکش شده با پوشش PVDF کاملاً تصفیه می شوند. این می تواند خم شود (حداقل شعاع خمشی برابر با ضخامت (ورق کامپوزیت)ضربدر مدول 1.5-2) ، برش ، (ورق کامپوزیت). بسیاری از بینندگان می توانند مزایای استفاده از آلومینیوم با روکش PVDF را هنگام تولید این فرایندها با فلز به عنوان ساخت درز نورد یا تاشو ، هنگام پوشش توسط سقف آلومینیوم مشاهده کنند. نورد فلز تغییر شکل در امتداد جهت مشخص شده با استفاده از غلتک های خاص (غلتک) است. در واقع غلتاندن نوعی خم است. درز تاشو ترکیبی است که در آن دو جای خالی یا ورق آلومینیوم با لبه های خم شده به هم متصل شده و محکم به یکدیگر فشار داده شوند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید1. لایه هسته به طور مداوم لخته نشده و به شکل موج دار نورد می شود و هر دو طرف با رزین اپوکسی ترموست شده بهبود یافته پوشش داده می شوند ، که با صفحه آلومینیوم فوقانی و صفحه آلومینیوم پایین در کوره ترکیب شده است.

به همین دلیل ، ورق های آلومینیوم با پوشش پلیمری PVDF در ساختچندین شکل و ابعاد یش از مواد کامپوزیت هستند و بنابراین ، ورق کامپوزیت های آلومینیوم ممکن است دارای اندازه های استاندارد (عمدتا به شکل مستطیل) و اشکال پیچیده با عناصر محدب یا تجدید پذیر باشند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیومی کاملاً ترکیب زیبایی و زیبایی است ، که نواقص روکش آلومینیوم و پانل کامپوزیت آلومینیوم را برطرف می کند ، ظاهر را واضح تر می کند و تزئینات ظاهری ساختمان را بسیار بهبود می بخشد.

استفاده از آلومینیوم پوشش داده شده با فناوری Coil (ورق کامپوزیت)نه تنها باعث می شود تا رنگ صاف در کل حجم محصولات مورد نظر بدست آید ، بلکه مقاومت بسیار خوبی در برابرتاثیرات مکانیکی  عدم وجود (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) در گوشه های GIB و مقاومت در برابر رنگ در برابر اشعه ماورا بنفش وجود دارد. . یک فاکتور مهم مسئله قیمت است. تجهیزات تکنولوژی رک (ورق کامپوزیت)Seval به شما امکان می دهد اندازه های جداگانه نوار برای تولید صفحه آلومینیوم نما را در محدوده 60 تا 1600 میلی متر ارائه دهید ، که مقدار ضایعات را بسیار کاهش می دهد. استفائه صحیح به عنوان ضخامت پروژه پانل های نمای آلومینیومی نیز منجر به صرفه جویی قابل توجهی می شود. در نتیجه ، هزینه استفاده از آلومینیوم خالص با قیمت اکثر مواد روبرو با کیفیت قابل مقایسه است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرماییدورق آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیومی دارای عملکرد اتصال پایدار ، محکم و بادوام است. به دلیل مقاومت در برابر کشش و فشار ، مقاومت لایه برداری 180 درجه بالاتر از صفحه لانه زنبوری است ، بنابراین دارای سطح صاف سطح بسیار بالا و پردازش آسان است ، که باعث کاهش زمان ساخت در حین ساخت می شود. به منظور صرفه جویی در هزینه ها ، وزن سبک باعث کاهش بار افشای ساختمان می شود که می تواند عمر ساختمان را افزایش دهد و همان عمر ساختمان را تثبیت کرده و دوام می آورد. رنگ غنی ، تمیز کردن آسان ، نگهداری راحت ، مقاوم در برابر خوردگی ، ضد رسوب ، با دوام و تغییر رنگ ندارد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قیمت ورق کامپوزیت به چه عواملی بستگی دارد در نمای آلومینیومی نیز از ویژگی های عایق صوتی خوبی برخوردار هستند. صفحه نمای جلو تمام نویزهای خارجی (مفید برای خیابانهای حیاتی شهری) و همچنین سر و صدای داخل خانه (مفید برای تاسیسات صنعتی) را خاموش خواهد کرد.

ویژگی دیگر ورق های نمای آلومینیومی ایمنی بالای آتش است. تمام محصولات ساخته شده توسط کارخانه با نام تجاری (ورق کامپوزیت)نه تنها با استانداردهای روسیه ((ورق کامپوزیت)30244-94 ، “مواد به مواد غیر قابل احتراق اشاره می کنند” (NG) ، بلکه مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا – کلاس A1 دارای گواهی هستند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

وزن سبک ، وزن مخصوص 4.3 کیلوگرم در متر مربع است. به دلیل بار کم مواد سطح ، می توان از پیچ و مهره پشتیبانی سازه کاسته شود که از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.

ضخامت مواد می تواند به مشخصات بیشتری دست یابد: مشخصات 3 ~ 20 میلی متر ؛

مشخصات صفحه: (عرض) 0.8 ~ 1.55 متر ، (طول ورق) 10 متر اندازه بسیار بزرگ ، که باعث بهبود میزان استفاده از مواد ، انتخاب مناسب برای دیوارهای مختلف پرده ، میزان استفاده از مواد را بهبود می بخشد و هزینه ها را کاهش می دهد.

هسته آلومینیوم کامپوزیت وزن راه راه ورق آلومینیوم در 5KG / متر 2 نتیجه کوتاه شدن زمان ساخت و ساز ساخت و ساز ساختمان، یک موثر قوی است. به دلیل وزن سبک ، بار افشای ساختمان کاهش می یابد و می توان اثر عمر ساختمان را طولانی کرد.

پردازش و نصب ساده ، پردازش آسان ، قابل برش ، مشت ، خم شدن و می توان آنها را به صورت صفحات تخت مخصوص و صفحات قوس شکل در آورد. دنده های جانبی و کمک میانی تقویت شده را می توان با پرچ متصل کرد ، که ساده و محکم است و دارای هنر معماری است.

 1. محافظت از رطوبت این سیستم به گونه ای طراحی شده است که نقطه شبنم در خارج قرار داشته باشد ، به همین دلیل رطوبت متراکم به فاضلاب ارسال می شود ، بدون اینکه به عایق و حامل های سطح بیشتر برسد .
 2. عایق حرارتی. هزینه گرمایش کاهش می یابد ، ضخامت دیوارهای تحمل ساختمان های جدید بدون افزایش بار در پی کاهش می یابد.
 3. ضد صدا این سیستم با مسدود کردن اصوات در یک دامنه فرکانس وسیع ، عایق صدای ترکیبی را دو بار افزایش می دهد.
 4. انتشار بخار. جفت فضایی غالب که در اتاق ایجاد می شود به راحتی از طریق دیوار باز می گردد و در داخل دیوارها و مواد جمع نمی شود.
 5. جبران گرماي دوگانه. برنامه ریزی نصب (ورق کامپوزیت)بروز استرس ناشی از نوسانات دمای روزانه و فصلی را از بین می برد.
 6. ایمنی آتش. بیشتر تأسیسات تهویه از موادی ساخته شده اند که به گسترش شعله کمک نمی کنند.

خرید ورق کامپوزیت

صفحه آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیوم تمیز کردن آسان ، نگهداری آسان ، غیر سمی ، بدون انتشار گاز مضر ، و مطابق با الزامات حفاظت از محیط زیست است.

صفحه اصلی به شکل قوس شکل است ، که بازتابش سطح منحنی بر روی امواج صوتی ایجاد می کند ، اتصال موج صدا را بین صفحه و صفحه پشتی از بین می برد و دارای عایق صدا وزنی برابر با 26dB است که اثر میرایی خوبی بر روی صدای فرکانس پایین دارد سر و صدا.

مهم! با سختی برابر ، صفحه کامپوزیت 1.6 برابر آسانتر از ورق آلومینیوم است. ویژگی های عایق صفحه مواد کامپوزیت از فلز برتر است ، زیرا لایه داخلی متشکل از رزین ها چگالی کمتری دارد و به طور مثر لرزش های صوتی را جذب می کند.

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

برای مواجهه با ساختمان ها ، میله های نمای با ضخامت آلومینیوم از 0.5 تا 2 میلی متر استفاده می شود. این محصول از مقاومت کافی برای تحمل هرگونه بار مکانیکی عادی در رابط برخوردار است. برخلاف مصالح خشن ، سایدینگ و برخی از مواد طبیعی (آجر ، کاشی ، سنگ) ، صفحات فلزی بسیار شکننده نیستند. مربع ها و شکاف ها روی آنها تشکیل نشده است.

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

ورق های نمای آلومینیومی دارای وزن کمی هستند – تقریبا 5-6 کیلوگرم بر متر مربع. این با توجه به مقاومت بیشتر مواد ، شاخص خوبی است. نصب کاست های سبک باعث ایجاد بار اضافی در نما نمی شود و همچنین به طراحی بهینه ریشه نیازی نیست. به همین دلیل ، ورق های آلومینیوم به طور گسترده ای برای بازسازی نما استفاده می شود.

برای ساخت ورق های نما ، از ورق های آلومینیوم یا نوارهای آلومینیوم در کارخانه استفاده می شود. بنابراین ، یک مانع محافظتی دیگر به پایداری طبیعی خوردگی و رطوبت آلومینیوم اضافه می شود.

هسته راه راه آلومینیوم صفحه اصلی صفحه آلومینیوم کامپوزیت آب راه راه است که یک کانال هوا بین صفحه جلو و صفحه پشت تشکیل می دهد که بهترین محصول برای جداسازی است. تحت تأثیر تابش خورشید ، هوای کانال گرم شده و به سمت بالا جریان می یابد تا گرما را که دارای خواص عایق حرارتی است ، از بین ببرد. در مناطق سرد ، انتهای بالا و پایین کانال راه راه مهر و موم شده است ، و به دلیل ویژگی های ساختار مکانیکی خود بسته شونده ، میزان گرمایش به حداقل می رسد. در زیر نور خورشید ، گرمای ذخیره شده می تواند از دست دادن گرمای گرمایش داخلی را کاهش دهد ، و عملکرد عایق حرارتی دارد.

فن آوری های مدرن رنگ آمیزی آلومینیوم ، کویل (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) را با استفاده از روکشی فراهم می کند که در معرض آفتاب محو نمی شود ، با رطوبت نمی جنگد و حتی در شرایط محیط صنعتی یا آب و هوای دریا نیز قابل استفاده است. با گذشت زمان ، به دلیل چسبندگی ، پوشش پلی استر ، پلی اورتان یا پلی وینیلیدن با فلز رشد بیشتری خواهد کرد ، بنابراین پرتو تقریباً غیرممکن است.

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرماییدصفحه آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیومی یک ساختار کاملاً آلومینیومی است. در صورت آتش سوزی بزرگ ، محصولات احتراق حاوی گازهای سمی مانند نیتریدها ، سولفیدها ، هالوژن ها و فلزات سنگین نیستند. درجه آتش سوزی A است ، که می تواند الزامات حفاظت در برابر آتش در ساختمانهای بلند (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

استفاده از ورق های نمای آلومینیومی رنگ آمیزی شده می تواند ظاهر ساختمان ها را بسیار متنوع کند. پالت رنگ بسیار گسترده است ، و اگر موضوع بسیار خارق العاده است ، پس از آن توانایی انتخاب رنگ ورق ها نه تنها سایه ای نیست ، بلکه تقریباً هر بافتی (چوب ، سنگ ، بتن و غیره) است.

بنابراین ، مقاومت بالا ، وزن کم ، سایش کم و سایر عوامل خارجی ، طیف گسترده ای از رنگ ها ، اندازه ها و بافت ها ، عایق صدا و ایمنی در برابر آتش ، و هزینه نسبتاً کم ، باعث می شود صفحات آلومینیومی با انتخاب عالی برای پوشش ساختمان.

با کمک آنها ، می توان آخرین طرح ریگ دار ، طراحی های اصلی و پیچیده خارجی ، سبک مدرن و سبک تکنو را ایجاد کرد. این برای بسیاری از امکانات شهری عالی است: ساختمان های بلند مرتبه آپارتمانی ، مراکز خرید و مراکز خرید ، دفاتر مرکزی شرکت ها ، موسسات پزشکی و آموزشی ، مراکز موزه و گالری ها ، گالری ها ، رستوران ها ، کافه ها ، مراکز زیبایی ، داروخانه ها ، سوخت ، مراکز ازدحام جمعیت ، حمام ، و غیره.

خرید ورق کامپوزیتصفحه آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیوم نه تنها دارای مزایای منحصر به فرد در عملکرد مواد است ، بلکه از بیان هنری غیر معمول در تزئین رنگ نیز استفاده می کند. شما می توانید رنگ و بافت سطح را با توجه به نیاز طراحی آزادانه انتخاب کنید. سری های رنگی معمول همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است .:

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

نمای آلومینیوم در بسیاری از عملکردها ذاتی است ، به جز موارد تزئینی: حفاظت تزئینی ، عایق بندی ، تهویه. آنها نه تنها نشان می دهند ، بلکه بسیار تکنولوژیک نیز هستند که به تدریج غرش معمولی شهری را تغییر می دهند و به عنوان یک خط جدایی ناپذیر از برنامه ریزی های شهری مدرن عمل می کنند و نوع کاملاً جدیدی از معماری شهری را شکل می دهند.

انتظار می رود که سیستم های تهویه زیبایی زیبایی داشته باشند و به عنوان مانعی قابل اطمینان در برابر عوامل خارجی عمل کنند ، بنابراین اتصال دهنده ها باید دارای حاشیه ایمنی و مقاومت در برابر سایش باشند. برای تعمیر ، انواع اتصال دهنده های قابل مشاهده و پنهان استفاده می شود که آخرین آنها تا حدودی گران تر و ارائه می شوند.

 • اتصال دهنده های قابل مشاهده و پس از نصب صفحه در معرض دید قرار می گیرند. اینها شامل ناخن ، سرفه ، پیچ های خودکاری با واشر لاستیکی است. مواد اولیه برای ساخت کلاهبرداران از فولاد ضد زنگ استفاده می کنند. آنها زیر رنگ روکش یا علاوه بر آن رنگ آمیزی می شوند. ناخن ها هنگام نصب مواد سبک ، ساخته شده از آلومینیوم یا فولاد ، عملی هستند و روی برچسب ها چسبانده می شوند. پیچ های ضد ضربه ضد زنگ در بارهای زیاد باد استفاده می شود. آنها همچنین با توجه به رنگ انتخاب می شوند.
 • اتصال دهنده های پنهان و پس از استفاده اغلب به معنای عناصر اضافی است : تخته ها ، لنگرهای کولت ، پیچ های لنگر ، فن های مخفی و غیره تثبیت خود را می توان با استفاده از روش چسب ، مکانیکی یا ترکیبی انجام داد. Faster ها در انتهای پانل ها یا در سمت داخلی نصب می شوند. برای نصب ورق کامپوزیت های کامپوزیت استفاده می شود. روش های چفت و بست شامل بستن بسته “از طریق قلعه” است. هنگام استفاده از ورق کامپوزیت های عایق ، تثبیت آنها به دیوارها توسط پیچ های آب پهن با پلاستیک ، شیشه یا میله فلزی انجام می شود.
برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید و قیمت ورق کامپوزیت ارزان

صفحه آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیوم یک ماده تزئینی عالی برای ساختمان است و دارای مزایای زیادی مانند وزن سبک ، مقاومت بالا ، مسطح بودن بالا ، مقاومت در برابر آتش ، ظاهر زیبا ، مقاومت در برابر زلزله و حمل و نقل و ساخت مناسب است.

پانل های آلومینیوم کامپوزیت هسته راه راه آلومینیوم به دلیل خواص فیزیکی خوب و قابلیت پردازش عالی ، در مکان های عمومی مانند ساختمان های بلند ، فرودگاه ها ، کشتی های دریایی ، بیمارستان ها ، استادیوم ها و ایستگاه های مترو بسیار مورد استفاده قرار می گیرند .

سقف های داخلی ، لوازم خانگی کاملاً آلومینیومی ، لوازم و کنتورها ، پانل های عایق صدا ، محفظه ها ، صفحه نمایش و … نیز به طور گسترده

از جمله عناصر اساسی اکثر سیستمهای مرکب ، پروفیلهایی است که بصورت محکم بین براکتها و یک قاب تحمل وجود دارد که صفحه را تراز می کند ، یک لایه هوا ایجاد می کند و حالت ایستایی را ثابت می کند. پروفیل با ضخامت دیواره 1.2-2 میلی متر قابل اعتماد است. پروفیل 0.9 میلی متر است ، اما استفاده از آن فقط درصورتی که حداقل بار داشته باشد قابل توجیه است.

به منظور جلوگیری از آسیب خوردگی در محل برش ها و مته ها ، جایی که یکپارچگی لایه روی پروفیل های فولادی نقض می شود ، توصیه می شود که ناحیه باز را با یک سازه محافظ تصفیه کنید. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • M شکل – در میان انواع اصلی پروفیل برای ایجاد قفس از سیستم های عمودی و افقی. به براکت ها ببندید و بار را حمل کنید. هنگام نصب پانل ها ، عملکرد راهنما را انجام می دهد. استفاده مستقل و بدون مشخصات نمونه عمودی.
 • Z شکل – مناسب برای طراحی گوشه های داخلی و خارجی ، مجاور. هنگام تزئین بالکن ، در و پنجره و پس از نصب برآمدگی باریک بر روی پروفیل پایه افقی ، ضروری است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • کلاه – رایج ترین پایه گذار سیم پیچ عمودی ، نصب شده در براکت ها. شکل بخش شبیه کلاه با زمینه های گسترده است.
 • P شکل – نوعی فایل فاصله دار برای سیستم های عمودی افقی. آن را روی یک براکت P شکل یا روی پرچ های ضد زنگ 4×8-10 میلی متر بر روی پروفیل افقی ثابت کرد. برای رفع کلاهبرداران و غیره استفاده می شود
 • شکل t – مشخصات اتصال اضافی برای مونتاژ سیستم های فرعی.
 • C-shaped  دستیار نصب برای فایل نصب که در زیر سیستم های جداگانه استفاده می شود ، نشان دهید.

و خرید ورق کامپوزیت شامل گردش هوا بدون مانع از داخل اتاق خارج و خارج از داخل است. همچنین ، عایق گرما باید حداقل 1 لیتر بر متر مربع با بخار عبور کند و با این وجود ، با توجه به این موضوع ، استفاده از پلی استایرن و بهبود کف و خرید ورق کامپوزیت سوال برانگیز است. با توجه به اینکه عایق باید در اسرع وقت به دیوار وارد شود ، در اثر وزن وزن خودش تغییر شکل ندهد ، گرم شدن با مواد نورد نیز می تواند مشکلاتی ایجاد کند. در صورت استفاده از و خرید ورق کامپوزیت شیشه ای ، احتمال همگرایی و پایه بعدی آن وجود دارد ، که لزوم ایجاد اختلال در انتقال حرارت و تداخل از شکاف هوا را دارد.

راحت ترین وسیله عایق کاری از و خرید ورق کامپوزیت پشم معدنی الیاف سنگ است که در کوره تولید می شود ، زیرا جریان هوا در سیستم باید آزاد باشد ، اجازه عایق بندی با محتوای فنل و فرم های فرمالدئید را نمی دهد. و خرید ورق کامپوزیت در یک یا دو صفحه با تمام برش ها بسته شده است ، به ویژه در مکان های قوس ها. عایق تک لایه شامل تراکم صفحات حداقل 80 کیلوگرم در متر مکعب است و پس از عایق بندی ، دو لایه باید تحت فشار قرار گیرند تا اتصالات ورق کامپوزیت های لایه داخلی با ورق کامپوزیت های خارجی همپوشانی داشته باشند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

انتخاب روش بستن ورق کامپوزیت ها می تواند بر ارتفاع سازه تأثیر بگذارد. اگر بیش از 8 متر نباشد ، استفاده از چسب برای رفع آن مجاز است. هنگامی که زیر سیستم بالاتر است ، نصب صفحات با استفاده از پیچ های دارای میله پیچ و مهره انجام می شود.

با انجام عملکرد پشتیبانی ، براکت ها تحت بار ثابت قرار می گیرند. در دوره های بادهای شدید ، آنها باید بارهای چند جهته پویا را تحمل کنند. به همین دلیل است که مقاومت نما مستقیماً به درستی مونتاژ و براکت های نصب شده روی دیوار بستگی دارد. مواد کار ساخت آن آلومینیوم یا فولاد گالوانیزه است.

براکت از قطعات ثابت و موتور تشکیل شده است. در داخل استاتور ، یک واشر ایجاد می شود که از تشکیل یک پل دما جلوگیری می کند ، و یک پروفیل به روتور متصل شده به استاتور متصل می شود. طول قوس بسته به انحنای دیواره ها و ضخامت لایه عایق تعیین می شود. قوس های طولانی برای افزایش سختی نیاز به استفاده گسترده از موارد ، مانند واشرها دارند.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

هنگامی که بارهای ساکن زیاد و مداوم هستند ، براکت های مخصوص با سختی زیاد می چرخند ، اطمینان از افزایش قدرت بلبرینگ ها ، و در بارهای کم ، علاوه بر آویزان کردن قفسه ، می توانید از براکت های پشتیبانی گران قیمت استفاده کنید.

عایق نصب شده بر روی دیواره یاتاقان نیاز به محافظت در برابر آب و باد دارد که توسط غشای نفوذپذیر بخار محافظت می شود ، که از نفوذ رطوبت به خارج جلوگیری می کند ، اما در تبخیر آزاد از تخته و دیواره تداخلی ایجاد نمی کند. بنابراین ، رطوبت فقط در یک جهت عبور داده می شود ، که نظارت بر عایق حرارتی و بدتر شدن خاصیت آن را از بین می برد.

محافظت از رطوبت غشایی برای افزایش طول عمر سیستم به طور کلی ضروری است ، زیرا به دلیل حذف آب ،سازه های فلزی تحت تأثیر درجه زنگ زدگی کمتری قرار می گیرند.

استفاده از غشای نفتی بخار لزوما فقط هنگامی نیست که از پانل هایی با سطح آب جیغ بالا برای عایق بندی حرارتی استفاده شود. در موارد دیگر ، لزوماً از غشایی استفاده می شود که از نظر محیطی باید از نظر شیمیایی خالص و ایمن باشد.

 • اندازه شکاف (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) به طور تصادفی انتخاب نشده است ، بلکه باید با در نظر گرفتن دمای انتقال حرارت ، دمای ورودی و خروجی سیستم و شدت نفوذ گرما از طریق سیستم ، با پارامترهای محاسبه شده مطابقت داشته باشد. در تعیین اینکه او باید توسط Sniper 11-3-79 با تغییر شماره 3 هدایت شود.
 • نوع ساخت و محل آن نیز بر اندازه شکاف تأثیر می گذارد. اگرچه یک شکاف مهم هوا می تواند خمیدگی دیواره ها را جبران کند ، اما فراموش نکنید که افراط های فنی در انتخاب شکاف هوا قطعاً بر عملکردهای (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) تأثیر می گذارد.
 • یک شکاف بیش از حد بزرگ ممکن است در هنگام وزش باد شدید در یک جهت باعث سوت و خیره شدن شود. این امر در صورت استفاده از کمانهای بلند بی دلیل یا پشم معدنی با تراکم زیر اتفاق می افتد.
 • میانگین شکاف متوسط ​​هوا تقریباً 25 میلی متر است.
برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید
(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

از این مواد علاوه بر روبرو ، برای دکوراسیون داخلی ساختمانهای تجاری و زیبایی استفاده می شود: ایستگاه های قطار ، سالن های سینما ، فروشندگان اتومبیل ، مراکز خرید ، موسسات پزشکی و غیره ضخامت صفحات در 2-5 میلی متر متغیر است

آنها ورق کامپوزیت های کامپوزیتی را یک ساختار چند لایه بر اساس ورق می نامند ، از جمله:

 • لایه محافظ ضد خوردگی ؛
 • لایه آغازین گرفتگی به زنگ زدگی ؛
 • اولین ورق آلومینیوم ؛
 • لایه ترکیب پلیمر ؛
 • ورق آلومینیوم دوم
 • لایه آغازگر ؛
 • رنگ کردن
 • فیلم محافظ.
برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

وزن ورق های کامپوزیت 1 متر مکعب در حد 8-8 کیلوگرم است. این ماده مربوط به گروه عایق حرارتی نیست و برای افزایش کارایی تبادل گرما و متعادل سازی دماهای لایه خارجی و داخلی طراحی شده است. این دلیل دیگری است که نصب واشر عایق حرارتی بین براکت های سیستم و دیوار پیش نیاز نصب است. پانل ها به دلیل قرار گرفتن در لایه های سازه ای پانل ها ، دارای مقاومت در برابر آتش هستند که درجه آنها برای جلوگیری از اشتعال مواد در درصد مشخص شده است. طول ورق کامپوزیت از 244 سانتی متر تا 5.8 متر با عرض از 120-155 سانتی متر.

نوارهای مستطیلی و مربعی از ورق های آلومینیوم بدست می آیند. آنها از داخل لبه ها و قفسه های منحنی برای نصب پنهان در قاب استفاده می کنند. ابعاد بر اساس شرایط یک پروژه خاص تعیین می شود. تولید این عناصر فقط در یک کارخانه در چرخه بسته امکان پذیر است. در نتیجه آب بندی ، یک کاست با ضخامت 0.5-1.5 میلی متر بدست می آید.

(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

نوارهای فلزی مانند تابلوها برای دکوراسیون فضای باز و داخلی مناسب هستند. این غالباً برای یافتن ساختمانهای تولیدی ، ساختمانهای ورزشی و تأسیسات تجاری جدید و بازسازی شده مورد استفاده قرار می گیرد. آنها از نظر هندسه کامل و انواع بزرگ رنگ متفاوت هستند. وجود مواد افزودنی ویژه ای که به پلیمر آلومینیوم اعمال می شود ، محافظت در برابر عملکرد مخرب اشعه ماورا بنفش را ایجاد می کند. برای پوشش کاست ، ویژگی:

 • دوام
 • مقاومت در برابر خوردگی؛
 • صرفه جویی در رنگ در خورشید
 • تسهیل
 • محیط زیست.
برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

لیست نکات منفی بسیار گسترده نیست و به شکل گیری دید عینی تری از محصول مورد استفاده کمک می کند.

 • صفحات منسوب به درجه G4 مجاز به استفاده از چیدمان ساختمانهای مسکونی ، اشیا file پرونده های آموزشی و پزشکی نیستند.
 • خراش هایی که به اشیا sharp تیز اعمال می شوند ظاهر شدند و با آثار قوی برخورد نمی کنند.
 • به محاسبات دقیق و انطباق با استانداردهای فنی نیاز دارد.
 • محدودیت در گزینه های استفاده.
 • هزینه نسبتاً بالا
برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید
خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • یک قفل. این یک زیر سیستم را تشکیل می دهد که شامل براکت ، واشر عایق حرارتی ، انواع مختلف پروفیل های پشتیبانی ، اتصال دهنده ها است.
 • لایه عایق. با حصیرهایی از وات مدنی بالا و پس از پیش شرط عایق کاری ، نفوذ پذیری بخار فصل است.
 • غشای محافظت از رطوبت. پوشاندن بیش از عایق از آن در برابر بارندگی و رطوبت هوا محافظت کرده و گردش هوا را در سیستم کند می کند.
 • فاصله هوا. این فاصله تخمینی بین عایق و صفحه نما است. حذف طبیعی بخار آب و حرارت در خارج را فراهم می کند.
 • پایان (تلنگر) نقاشی با طراحی خاص ، محافظت شده از لایه های آغازگر ، رنگ و لاک الکل. در نهایت ، تیم خارج جذابیت معماری و ماهیگیری ساختمان را تعیین می کنند.

مجموعه سیستم کامپوزیت در هر زمان از سال اجرا می شود. طراحی برای نصب باید در چنین توالی انجام شود.

 1. در پرانتز نشانگرها را اعمال کنید. این نیاز به تعیین و دقت انطباق با فاصله های عمودی بین نقاط مجاور برای ثابت کردن براکت ها دارد ، که نباید بیش از 75-100 سانتی متر باشد. قیمت ورق کامپوزیت  قیمت ورق کامپوزیت ارزان
 2. براکت ها را نصب کنید. فاصله افقی با هندسه صفحات قابل نصب تعیین می شود. یک واشر برای عایق حرارتی در زیر براکت قرار می گیرد ، و یک پیچ لنگر برای بستن استفاده می شود. قیمت ورق کامپوزیت قیمت ورق کامپوزیت ارزان
 3. نصب پروفایل ابتدا مشخصات اولیه تنظیم می شود ، سپس نمایه نزدیک پنجره های زیر دامنه ها و سطح شیب دار نصب می شود.
 4. نصب عایق. تخمگذار بدون شکاف از پایین به بالا و با پشتیبانی از مشخصات موقعیت افقی شروع می شود. در صورت لزوم ، صفحات مرتب مرتب می شوند. برای نصب عایق ، از کدهای پلاستیکی استفاده می شود. قیمت ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 5. نصب غشا پارچه ای پارچه ای گذاشته می شود و پس از آن آن را می بندند. در این مرحله می توان پیچ های اضافی را از طریق غشا متصل کرد. به این ترتیب چگالی آن در مجاورت LS تأمین می شود. قیمت ورق کامپوزیت قیمت ورق کامپوزیت ارزان
 6. نصب نمایه شرکت مخابراتی از عناصر افقی و عمودی استفاده می شود که به داخل براکت ها پیچ می شوند. نصب نهایی فقط پس از آماده سازی پروفیل با توجه به سطح با انحراف بیش از 2 میلی متر در 10 متر انجام می شود. نوارهای پروفیل شکاف باید تا 10 میلی متر جدا شوند تا انبساط حرارتی را جبران کنند. قیمت ورق کامپوزیت قیمت ورق کامپوزیت ارزان
 7. نصب روکش سیستم های مرکب با توجه به نوع زیر سیستم از طریق یک روش باز یا مخفی با استفاده از سخت افزار مربوطه متصل می شوند. نصب از ردیف پایین شروع می شود و مشخصات اولیه را فشار می دهد. ورق کامپوزیت مجاور باید توسط شکافهای مجاز و نوارهای ترموکوپل از یکدیگر جدا شوند. قیمت ورق کامپوزیت قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

هنگام انتخاب نوع روکش بیرونی در خانه ، معمولاً دو روش با هم رقابت می کنند – استفاده از یک لایه گچ (“مرطوب” (“مرطوب”) ، یا نمای تمیزتر و دارای تهویه سریع. قیمت ورق کامپوزیت قیمت ورق کامپوزیت ارزان

این یک قطعه از مواد راهنما است که با فاصله کمی بالاتر از سطح دیوار ثابت می شود و یک شکاف تهویه ایجاد می کند که باعث خارج شدن بخار و رطوبت از مواد دیوار می شود. قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

نمای تهویه شده – روشی راحت برای مقابله با خانه بدون آلودگی ، معمول برای روش های پیرایش “مرطوب” و بعد از آن به عنوان تر و تمیز ، سایدینگ یا نوع آن سر تخته است. قیمت ورق کامپوزیت ارزان

آنها با موفقیت محافظت از مواد دیواری را انجام می دهند ، و یک اثر تزئینی قوی بر صحنه ها دارند. این ویژگی ها به افزایش مداوم انواع پانل های نما کمک می کند ، که یکی از آنها با جزئیات به نظر می رسد.قیمت ورق کامپوزیت ارزان

با پوشش خاکستری مکس متال ، سایه هایی از لهجه های اسپندل سبز وجود دارد. مانند بسیاری از گزینه های طراحی برای مکس متال، تابلو مکس متال برای 20 سال ضمانت رنگ ، سهولت در نگهداری و دوام در میان سایر کیفیت های مطلوب مانند زیبایی مدرن طراحی پیشرفته ، مشخص شده است. برای پروژه ای که برای سالمندان کم درآمد طراحی شده است ، مهندسان و مهندسان فدای کیفیت نکردند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق های کامپوزیت آلومینیوم (برای سادگی – کامپوزیت آلومینیوم یا قیمت ورق کامپوزیت) از مصالح مدرن جهت تزئین دیوارهای خارجی ساختمان هستند.قیمت ورق کامپوزیت ارزان

این ورق از سه لایه ، ورقهای آلومینیوم شدید تشکیل شده است و بین آنها یک لایه از پلیمر غیر قابل احتراق (ترموپلاستیک) قرار گرفته است.قیمت ورق کامپوزیت ارزان

سمت داخلی ورق رو به دیوار با یک لایه ضد خوردگی ، یک لایه محافظ خارجی که سطح را از اثر اشعه ماورا from بنفش ، تظاهرات جوی و غیره محافظت می کند ، پوشانده شده است.قیمت ورق کامپوزیت ارزان

قسمت بیرونی آن می تواند یک رنگ فلزی طبیعی داشته باشد ، یا می توان آن را در رنگ های مختلف – از سفید تا سیاه رنگ آمیزی کرد. علاوه بر این ، امکان تقلید از سطوح چوبی یا سنگی ، رنگ آینه یا پالت سایه های مروارید وجود دارد.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

دو باغ بام در سطوح هشت و 14 امکان دسترسی افراد مسن به فضاهای بیرونی را فراهم می کند. باغ های بام با پوشش گیاهی بومی و پذیرای معماری ونکوور معمول است که در بیشتر اوقات سال هوای مطبوع معمول است و چشم اندازهای شهر جذاب است.

نمونه هایی از کامپوزیت آلومینیوم سری آفتاب پرست وجود دارد که می تواند رنگ آنها را تغییر دهد ، بسته به زاویه دید ، به عنوان مثال از سبز تیره به آبی مایل به صورتی و غیره.

معماران مکس متال ، معروف به خلق طرح های بزرگ و جسورانه ، خط مقدم مجزای بالکن های استودیو را طراحی کردند. نتیجه یک نمای است که توسط جعبه های برآمده به طور مساوی پراکنده ، نقطه گذاری می شود. استفاده جالب بصری از شکل هندسی انتزاعی و جعبه های پراکنده توسط مکس متال تحت تأثیر ماهیت معماری کندوهای عسل قرار گرفت.

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

مزایای ورق کامپوزیت را می توان به موارد زیر نسبت داد:

 • کیفیت تزئینی بالا
 • وزن کم مواد باعث ایجاد اضافه بار در سازه های نگهدارنده ساختمان نمی شود.
 • عدم توانایی سوزش.
 • توانایی مقاومت در برابر کل دامنه دما با استفاده در فضای باز امکان پذیر است.
 • مقاومت در برابر آب و یخ زدگی مواد.
 • در اواخر دهه 1950 این سازه توسط بانک پس انداز محلی خریداری و به عنوان یک ملک اجاره ای مورد استفاده قرار گرفت. معماری تاریخی اغلب به نوسازی گسترده نیاز دارد زیرا مصالح ساختمانی نه تنها منسوخ می شوند بلکه با گذشت زمان نیز بی اثر می شوند. پس از نزدیک به 15 سال بیکار ماندن ، این ملک با یک سری پیشرفت های بهینه انرژی و فن آوری مدرن شد. امروزه این ساختمان فضای اداری را برای شرکتهای حقوقی و حسابداری در خود جای داده است.مشاوره با 127 انجمن مسکن و گروههای کاربری بر طراحی ساختمان تأثیر زیادی گذاشت. در جایی که معماران مکس متال در ابتدا یک طبقه همکف باز 4000 فوت مربعی را تصور می کردند ، فهمیدند که در صورت شکسته شدن به چندین منطقه بسته ، فضا بهتر بهینه می شود. طبقه همکف هم اکنون از چندین دفتر ، آشپزخانه ، کتابخانه ، اتاق غذاخوری چند منظوره و فروشگاه مواد غذایی ارزان قیمت تشکیل شده است. این طرح نسبت به یک نقشه طبقه باز نیاز به نگهداری و ایجاد اختلال در ساکنین دارد.
 • نصب آسان ، قابل نصب در هر زمان از سال و در هر شرایط آب و هوایی است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • عمر مفید (ضمانت) 50 سال.
 • مراقبت خاصی لازم نیست ، باران بسیار عادی است.
 • طیف گسترده ای از مواد رنگی.
 • ورق کامپوزیت قابل تجزیه و استفاده مجدد است.دوام و بهبود زندگی سالمندان دو هدف در مرکز این پروژه بودند. شرکت مکس متال برای دستیابی به دوام مطلوب ، درهای هسته ای محکم و دیوار خشک بسیار متراکم طراحی کرده است. به منظور مقابله با واحدهای باریک ، مهندس سازه برای مهندسین سازه مشاور وایلر اسمیت بوورز ، دیوارهای داخلی نازک تری را با قرار دادن بتن در دیوارهای خشک ، و در عین حال حفظ یکپارچگی سازه ، طراحی کرد.
برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید
 • مورد با ارزش بالاقوانین دقیق حفاظت ، نوسازی را حکم می کند اما امکان افزودن مدرن بصری به ساختار را فراهم می کند. معماران در اکر توضیح می دهند ، “افزودنیهای مدرن در پشت ساختمان اصلی تاریخی قرار گرفته اند و از طریق یک دهلیز لعاب دار به عرض 3 فوت بصری از سازه جدا می شوند.” (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • ورق کامپوزیت عایق حرارتی نیست. حتی برعکس ، دمای برگهای بیرونی و داخلی باید تا حد ممکن یکسان باشد ، در غیر این صورت برگها در یک جهت یا جهت دیگر شروع به خم شدن می کنند. بنابراین ، هنگام نصب ، شما باید از واشر برای پشتیبانی و براکت های دیواری استفاده کنید.قیمت ورق کامپوزیتطرح های معماری نئوکلاسیک به عنوان نشانه های گذشته عمل می کنند. آنها بافت شهری مکانهایی را که در آنها زندگی می کنیم به نمایش می گذارند. از همه مهمتر ، و حتی در برابر تغییر مداوم ، آنها نمایانگر زمینه های تاریخی زندگی ما هستند. معماران مکس متال  شهر بوخن را “یک شهر قرون وسطایی مستحکم در بادن شمالی ، آلمان” توصیف می کنند. در آنجا خانه “بالکنهول” را پیدا خواهید کرد که یک بنای برجسته ساخته شده در سال 1824 است و بیش از یک قرن به عنوان داروخانه شهر کار می کرد.

خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

این پروژه در سال 2014 وقتی مشخص شد که تاسیسات اصلی 87 واحدی شروع به نشان دادن مشکلات ساختاری می کند که منجر به مسائل ایمنی می شود ، زمین را شکست. 127 انجمن مسکن با همکاری مکس متال یک ساختمان 13 طبقه جایگزین در آن طرف خیابان و با ساخت سیستم طراحی مکس متال ایجاد کرد. KPS از ورق های کامپوزیت آلومینیوم مکس متال 4 میلی متری با استفاده از سیستم پیوست مکس متال خود استفاده کرد.

یک نقطه ضعف تأثیرگذار قیمت است ، اما کیفیت بالا ، دوام و طراحی چرمی کاملاً با این هزینه ها مطابقت دارد.

آلومینیوم کامپوزیت دارای مشخصات زیر است:

 • طول – 2.1-6 متر
 • عرض – 1.22-1.5 متر
 • ضخامت – 4 میلی متر.
 • ضخامت لایه آلومینیوم – 0.4-0.5 میلی متر.
 • تغییر دما در طول مواد 2.4 میلی متر در متر در دمای 100 درجه است.
 • نظرسنجی های نسبی – حداکثر 5٪
 • وزن تیم – از 3.7 تا 7.9 کیلوگرم.
 • پر کردن آنتی اکسیدان از لایه داخلی – 75.

خانه جدید جواد طلایی Leed Gold همکاری سازندگان ، معماران ، مهندسان ، سازندگان و طراحان داخلی با بازدهی بالا است که با بودجه محدود طراحی با کیفیتی را ایجاد می کنند. این که کیفیت زندگی مسن تران کم درآمد جدید در یک قطعه خاص و ارزشمند از املاک و مستغلات ونکوور واقع شده است ، به کیفیت طراحی کمک زیادی می کند. ورقهای کامپوزیت آلومینیومی خاکستری و ذغالی مکس متال 4mm بخش قابل توجهی از نما را تشکیل می دهند و نقش اصلی را در تهیه عناصر طراحی با دوام و بدون نگهداری دارند.

برای اطمینان و مشاوره رایگان با مهندس متین قدیری نیکخو مسئول فروش مکس متال تماس بگیرید09120888600تماس با ما  خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

آلومینیوم ترکیبی است – شکل آن را تغییر دهید – به عنوان مثال ، می توانید به یک ورق یک شکل مقعر یا محدب (برای پوشاندن سطوح بدون برنامه ریزی) بدهید ، ورق کامپوزیت  ها را تا 180 درجه خم کنید.قیمت ورق کامپوزیت

این پروژه شامل مجموعه ای از عناصر کامپوزیت آلومینیوم مکس متال است که هم در ارتفاع غرب و هم در امتداد تریبون قرار دارد. با استفاده از مکس متال PLUS در خاکستر ذغالی و خاکستری کادت ، پانل های آلومینیومی با رنگ خنثی ماده ای مکمل برای پیش بینی های دال بتنی ارائه می دهند. شرکت تولید کننده نیروگاه کانادایی ، Keith Panel Systems ، صفحات بزرگ سان متال را با استفاده از سیستم ضدآفتاب برابر فشار (عملکرد A) با کارایی بالا ساخت. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

علاوه بر این ، امکان برش مواد در هر جهتی با هر ابزاری وجود دارد ، نکته اصلی این است که به پوشش تزئینی آسیب نمی رساند و ظاهر کامپوزیت آلومینیوم را خراب نمی کند.قیمت ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

خاصیت دیگری که ورق کامپوزیت را از انواع دیگر تر و تمیز متمایز می کند – عایق صدا زیاد.

این تفاوت ، به عنوان مثال ، با نمونه های وینیل است که هنگام باران بسیار پر سر و صدا هستند. دلیل این کیفیت ساختار چند لایه مواد است که می تواند امواج صوتی را حدس بزند و طنین انداز نباشد. قیمت ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزانهدف از طراحی باز این بود که با تبدیل شدن به کانون فعالیت های استفاده عمومی ، از فضای اداری سنتی جدا شود. “کمک به تأسیس سان متال به عنوان یک منطقه شهری ، با فضاها و امکانات عمومی جدید ، هم کیفیت زندگی ساکنان آن را بهبود می بخشد و هم باعث می شود کسانی که روزانه در مکس متال کار می کنند با خود شهر سازگارتر شوند.”

با وجود این واقعیت که اساس مواد فلزی ، آنها دارای وزن کم هستند ، که به طور قابل توجهی بار در سازه های پشتیبانی ساختمان را کاهش می دهد. قیمت ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

بخشی از پروژه سه برج مکس متال  ، برج جنوبی شامل صفحات کف منحنی است که از هر زاویه دید منحصر به فردی را ایجاد می کند. هر سطح به دور نما پیچیده شده است و هم تفکیک 250 واحد را ارائه می دهد و هم سیالیت مشترک را ارائه می دهد. قسمت های زیرین هر بالکن رنگ آمیزی شده بود تا نمای چشمگیرتر و ابعادی بیشتر داشته باشد.

با اندازه های بزرگ دیوار ، وزن کم یک مزیت بزرگ است ، زیرا ممکن است سازه های پشتیبانی برای یک ساختمان برای بار اضافی بیشتر طراحی نشوند.قیمت ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

من قبلا “مشت زدن” روکش آلومینیوم مشت شده را معرفی کرده ام ، یعنی اصطلاحاً “مشت زدن” برای تکمیل و “مشت زدن” برای خرابی. به دلیل وجود سوراخ ها ، از نظر عینی ، از استحکام و مقاومت روکش آلومینیوم نیز تا حدودی کاسته می شود. اما عیب ها پنهان نمی مانند ، اگرچه تأثیر روکش آلومینیومی منگنه دار بسیار زیبا است و الگوهای مشت زنی متنوع است ، اما می تواند انواع مختلفی از سبک های معماری را ایجاد کند. روکش آلومینیومی پانچ شده نه تنها در فضای باز ، بلکه در محیط های داخلی نیز قابل استفاده است. از بین آنها ، روکش آلومینیومی منگنه شده می تواند به شکل های بسیار منحصر به فردی مانند صفحات هذلولی معمولی و برخی از اشکال صفحه پیچیده تر ساخته شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

علاوه بر آلومینیوم ، انواع دیگری از ورق کامپوزیت های نما نیز وجود دارد.

فضای مسکونی معاصر مورد نیاز در ونکوور ، قبل از میلاد را اضافه می کند. در سایت بازسازی شده راجرز آرنا ، برج دارای طرحی پایدار است که انواع مختلف پیشرفت را برای شهر ارائه می دهد. این ساختمان نه تنها منطقه ورزشی و تفریحی منطقه را تقویت می کند بلکه به کاهش ترافیک محله نیز کمک می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

روکش آلومینیومی با شکل خاص دارای سوراخ هایی به اشکال مختلف است ، اما شکل منحصر به فردی دارد. اشکال مختلف صفحات مشت زدن به شکل خاص ، جلوه بصری بسیار تأثیرگذاری را نشان می دهد. معمولاً این نوع مراحل ساخت صفحه پانچ بسیار پیچیده خواهد بود و مهمترین مراحل ، دو مرحله مشت زدن و ساخت مدلسازی است. قبل از ساخت تخته پانچ به شکل خاص ، طراح باید پس از باز شدن از صفحه تخته شکل مخصوص بداند. در فرایند مشت زدن ، لازم است که درک درستی از میزان مشت ، شکل ، اندازه و محل مشت زدن داشته باشید. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

معماران توضیح می دهند ، “قسمت زیرین حجم های معلق ، یک روکش شطرنجی بازیگوشانه است – نتیجه چین خوردگی نمای ساختمان در زیر نرده ها.” حجم های کنسول شناور از ترکیبی از ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیومیمکس متال  استفاده می کنند. روکش آلومینیومی ظرافت مدرنی را ارائه می دهد که متناسب با هدف منطقه است.

معماران مکس متال توضیح می دهند ، “این پروژه خیابان جورجیا را به پیشرفت های آینده در امتداد ساحل False Creek متصل می کند. نزدیکی به استادیوم ها فعالیت مبتنی بر رویداد را برای ساکنان ارتقا می دهد. برج جدید همچنین ترکیبی از انواع مسکونی بسیار مطلوب را برای حرفه ای ها و افرادی که در حال مسافرت هستند هدف قرار می دهد و به دنبال راهی هیجان انگیز برای زندگی در مرکز شهر هستند. ”

این شامل: قیمت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

دیوار پرده آلومینیوم عمدتا از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا از طریق ورق های فلز و پاشش ساخته شده است. مدلهای اصلی لایه های روکش آلومینیوم معمولی(ورق کامپوزیت)هستند. در زیر ، گروه(ورق کامپوزیت)شما را به درک مختصری از مشخصات این آلیاژهای آلومینیوم می رساند.

ورق کامپوزیت

 • (که بعضی اوقات تابلوهای نما نامیده می شود).
 • ورق های الیاف چوب.
 • جامد.
 • وینیل
 • اکریلیکآلیاژهای آلومینیوم 1100H24 و 1060H24 متعلق به آلیاژهای آلومینیوم سری 1xxx هستند که با نام “آلومینیوم خالص” نیز شناخته می شوند و به طور کلی برای آنودایزینگ سخت استفاده نمی شوند. این نوع آلیاژ آلومینیوم دارای محتوای آلومینیوم بالا ، با محتوای آلومینیوم بیش از 99.00 است. این نوع آلیاژ آلومینیوم از هدایت الکتریکی خوب ، مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت جوشکاری بسیار خوبی برخوردار است ، اما عیب آن این است که با عملیات حرارتی نمی توان آن را تقویت کرد.
برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

تمام انواع روکش های خارجی ذکر شده از نوع ترتیب نصب تقریباً یکسان هستند ، زیرا همه آنها مربوط به نوع یکنواخت نمای تهویه هستند. بیشترین تفاوت بین آنها در ساخت مواد ، ویژگی های آن و نیاز عملیاتی عملیاتی است.

 روزن گفت: “Spectra فوق العاده به نظر می رسد.” “این حتی شدیدتر از چیزی است که من انتظار داشتم. بسیار چشمگیر و معاصر است. اغلب شما یک چشم انداز برای یک طرح دارید و سپس باید دریابید که چگونه آن را به واقعیت تبدیل کنید. دسترسی به یک ماده منحصر به فرد و خاص مانند Spectra و کار با پیمانکاری که می داند چگونه از آن استفاده کند بسیار ارزشمند است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

آلیاژ آلومینیوم (ورق کامپوزیت)متعلق به آلیاژ آلومینیوم سری 3xxx است که به عنوان “آلیاژ آلومینیوم منگنز” نیز شناخته می شود. محتوای منگنز بین 1.0-1.5 است و عملکرد ضد زنگ نیز خوب است. مقاومت این آلیاژ آلومینیوم کمی بیشتر از آلومینیوم خالص صنعتی است و در حالت بازپخت ، دارای مقاومت در برابر خوردگی خوب و قابلیت جوش پذیری خوب ، از پلاستیک پذیری بهتری برخوردار است. عیب این آلیاژ آلومینیوم قابلیت تراشکاری ضعیف است.

ورق کامپوزیت های آلومینیوم برای تزئین دیوار در فضای باز به موارد زیر تقسیم می شوند: قیمت ورق کامپوزیت

 • کاست آلومینیومی .
 • سپس از ورق کامپوزیت های سوراخ دار برای تقویت تهویه دیوار استفاده می شود – به عنوان مثال ، در مکان هایی با رطوبت بالا یا انتخاب بخار بیشتر. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)5005H24 متعلق به آلیاژ آلومینیوم سری 5xxx است ، عنصر اصلی آن آلومینیوم – منیزیم است و محتوای منیزیم آن بین 3٪ تا 5٪ است. به آن آلیاژ آلومینیوم – منیزیم نیز گفته می شود. در همان منطقه ، وزن آلیاژ آلومینیوم و منیزیم نسبت به سایر سری آلیاژهای آلومینیوم سبک تر است و کاربردهای صنعتی آن بسیار گسترده است. عیب این است که اگر محتوای منیزیم زیاد باشد ، روشنایی کافی نیست.
 •  ورق کامپوزیت های سلولی و بعد از آن سلول های آلومینیومی بین ورق های آلومینیوم نصب می شوند. این ماده سفتی ، وزن کم و توانایی تولید ورقهای با اندازه بزرگ – تا 2 متر در هر 9 متر را افزایش داده است. در این حالت ، ضخامت ورق از 15 میلی متر است ، اما بیش از 3 برابر و در عین حال از فولاد سخت 5 میلی متر بیشتر است قیمت ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرماییدمواد افزودنی مدرن با مواد کامپوزیت آلومینیوم مکس متال Plus پوشانده شده است. با مطابقت با پالت رنگ تاریخی خاموش ، یک رنگ به همان اندازه ظریف برای آلومینیوم انتخاب شد. با نمای بیرونی ساخته شده در یک طرح خطی ، و علاوه بر این به پنجره های بزرگ ، بخش مدرن در مدرنیته خود غیر مستقیم است. ارائه یک الحاق مکمل به نمای تاریخی.

بنابراین ، هنگام ساخت دیوارهای پرده آلومینیومی ، باید با توجه به نیاز ساخت مشتری ، یک مدل آلیاژ آلومینیوم مناسب برای پردازش و تولید انتخاب شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

الکس بن بنفیلد ، معاون رئیس جمهور ، دیوارهای سفارشی و ویندوز ، گفت: “آنها چیز ویژه ای برای این پروژه می خواستند ، بنابراین ما مکس متال® Spectra را پیشنهاد کردیم .” “ما به یک رنگ صفحه ای نیاز داشتیم که بتواند رنگ شیشه الکتروکرومیک را تکمیل کند ، که چهار سایه را تیره می کند. بنابراین ، ما Spectra Ocean را پیشنهاد کردیم زیرا تغییر چشمگیری در رنگ پنجره ها ایجاد نمی کند. ”

علاوه بر این ، ورق های سقفی آلومینیومی وجود دارد ، اما آنها برای تزئینات داخلی در نظر گرفته شده اند.

این طرح که شامل دو حجم بزرگ است ، یک میدان عمومی را محدود می کند. این میدان یک هدف هدفمند برای ایجاد “گشودگی عمومی” به عنوان یک عنصر اساسی در طراحی بود. مکس متال به طور عمدی در سایت ایستگاه مترو آینده طراحی شده است و نه تنها برای افرادی که در مکس متال کار می کنند ، بلکه فضای خرده فروشی و خدمات غذایی برای مسافران آینده نیز با فضا ایجاد می شود. فراتر از فضای خرده فروشی ، این میدان آزاد باغ ها ، مبلمان شهری ، کافه ها ، نانوایی ها و رستوران ها را ارائه می دهد که همگی در طبقه همکف واقع شده اند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورقهای فولادی گالوانیزه همراه با آلومینیوم با همین تکنولوژی تولید می شوند. آلومینیوم تا حدودی سنگین تر است و به نوع تصفیه نیاز دارد (تخریب لایه محافظ منجر به فرآیندهای خورنده می شود).

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

معماران در ادامه توضیح می دهند ، “تفاوت بین ساختار” تاریخی “و” جدید “توسط دو نقش ساده طراحی نشان داده شده است. ساختمان موجود به صورت داخلی تقسیم شده است تا تقارن دو طرفه سازه را منعکس کند. افزودن مدرن به شکلی ساخته شد که بر خلاف این تقارن عمل کند و نقطه مقابل پویایی را برای فرمالیسم سکون سال 1824 فراهم کند. ”

در بقیه صفحات گالوانیزه ، آنها عملا با آلومینیوم نه با تکنولوژی نصب و نه با پارامترهای عملکرد تفاوت ندارند ، تنها تفاوت قیمت کمی پایین تر از مواد است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در مقایسه با محصولات استاندارد و ساده ، شکل محصولات روکش آلومینیوم از قبل طراحی نشده است. از روکش آلومینیوم معمولاً در زمینه دکوراسیون ساختمان استفاده می شود که مربوط به دکوراسیون دیررس ساختمان سازی است. این اساساً بر اساس طراحی و برنامه ریزی كلی ساختمان و محل كاربردی ، اندازه گیری در محل و سپس تقسیم بندی و نصب است. اگرچه روکش های آلومینیومی معمولی رایج است ، روکش های آلومینیومی با فرم خاص غیر معمول نیستند. اما صادقانه بگویم ، پردازش روکش های آلومینیومی با فرم خاص آسان نیست.

برج های دوقلوی 16 طبقه Exo از بالای ازاره پارکینگ منظره ای که دارای 646 پارکینگ است ، بالا می روند و توسط یک ساختمان پیوندی کاملاً شیشه ای هوشمند طراحی شده اند. نمای ساختمان ، مطابق اظهارات یک معمار ، “به صورت مدولار ساخته شده است ، به منظور استفاده از کارآیی در ساخت و ساخت ، در حالی که بالکن های پراکنده ارتفاعات را نقطه گذاری می کنند.”

نصب ورق کامپوزیت با نصب جعبه ، یا همانطور که اغلب نامیده می شود ، زیر سیستم ها شروع می شود. ایجاد یک ساختار تحمل ، یک قاب از قطعات فلزی تخصصی ، که سیستم صفحه ای را تشکیل می دهد که یک صفحه مسطح را تشکیل می دهد ، ضروری خواهد بود.

 • اول از همه ، شما باید روی دیوار علامت گذاری کنید ، و بعد از آن ، مکان های براکت های مستقیم به دیوار مشخص می شوند.پردازش روکش آلومینیوم به دو مرحله پردازش ورق فلز و پاشش رنگ تقسیم می شود. در مرحله پردازش ورق فلز ، روکش آلومینیومی با فرم خاص باید دقیق و با توجه به نیاز نقشه ها کار شود. باید مرحله به مرحله باشد ، و خطا باید کوچکتر باشد. نه تنها فرآیند پردازش ورق فلز ساده نیست ، بلکه مرحله پاشش رنگ نیز نسبتاً دردسرساز است.
 • ردیف های عمودی قوس ها 45-50 سانتی متر از یکدیگر قرار گرفته اند. قیمت ورق کامپوزیت
 • فاصله بین براکت های مجاور افقی مستقیماً به اندازه روکش بستگی دارد.طبق گفته روزن ، “رنگ شیشه های هوشمند رنگ شیشه های هوشمند ایجاد شده است ، بنابراین رنگ روکش ها باید با شیشه خوب به نظر برسند” ، گفت که این فناوری شیشه های هوشمند چهار رنگ برای ساکنان را از سایه های روشن تا تیره تر ارائه می دهد آبی. “دیوارهای سفارشی و ویندوز رنگ مکس متال ® Spectra Ocean را پیشنهاد می دهند . رنگ عالی بود ، بنابراین نیازی به پیگیری رنگ های سفارشی نبود. “
 • براکت از دو قسمت تشکیل شده است ، یکی از آنها به دیوار متصل شده است و قسمت دوم متحرک است ، برای اتصال پروفیل حامل و در عین حال تنظیم سطح صاف سیستم عمل می کند. به این ترتیب ، تمام بی نظمی های دیواره ای که می توانند در بستن نرم نی ها تداخل ایجاد کنند ، جبران می شوند. نصب براکت بر روی دیوار با استفاده از یک لنگر رولپلاک ، از طریق یک واشر کف ساخته می شود که تشکیل پل سرد را از بین می برد.

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرماییدخط تولید سمپاشی روکش آلومینیوم عمدتا برای آویز کردن روی خط تولید و سپس رنگ پاشی استفاده می شود. عمدتا سه لایه رنگ ، آستر ، پوشش بالا و رنگ پایان وجود دارد که در این میان سمپاشی الکترواستاتیک مورد نیاز است. اگرچه پاشش الکترواستاتیک پاشش هوشمند است ، اما به دلیل نامنظم بودن روکش آلومینیومی به شکل خاص ، اسپری الکترواستاتیک به تنهایی نمی تواند رنگ لایه به طور مساوی پاشیده می شود ، که در بعضی از نقاط دستیابی به آن دشوار است. بنابراین ، در این زمان غالباً به لمس دستی نیاز است و فقط استادان اسپری باتجربه می توانند این مشکلات را برطرف کنند. بنابراین ، یک تکنسین سمپاشی خوب قطعه ضروری خط تولید است ، زیرا او تأثیر مهمی در کنترل کیفیت پاشش دارد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ردیف های طاق نمای افراطی حداقل 15 سانتی متر از لبه دیوار فاصله دارند.

خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

این پروژه دارای 150،000 فوت مربع 4 میلی متر مکس متال ® PLUS در سیستم اتمام تغییر رنگ رنگ Spectra Ocean است. مکس متال ® رنگ طیف اجازه می دهد معماران به عنوان سمبل یک، همیشه در حال تغییر طیف رنگ منحصر به فرد در روکش فلزی از طرح های ساختمان پیچیده است. مکس متال ® ورق کامپوزت طیف تغییر رنگ به عنوان طول موج های مختلف در حال بازگشت به مخاطبان منعکس شده است، بسته به زاویه دید.

در صورت سمپاشی دستی ، بالاخره ممکن است خطاهایی وجود داشته باشد ، و گاهی ممکن است اثر پاشش مطابق با الزامات نباشد ، که در ارزیابی مشتری تأثیر می گذارد. بنابراین به طور کلی ، فرآیند پاشش روکش آلومینیومی با فرم خاص آسان نیست ، بنابراین هزینه نسبتاً زیاد است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • قسمت متحرک پس از آماده سازی هواپیما متصل می شود. دو میخ آلومینیومی (حداقل) که زیر آن سوراخ ها سوراخ می شوند. مافور برای تثبیت استفاده می شود.
 • برای تنظیم هواپیما ، ابتدا عمودی ایده آل را روی دو ردیف سفت نصب کنید ، سپس طناب بین آنها اجرا می شود و سایر ردیف ها تنظیم می شوند.
 • اگر نیاز به ورود به نما دارید ، ابتدا براکت ها را علامت گذاری کرده و نصب می کنید ، سپس بستن (محکم ، بدون بریدگی) انجام می شود و پس از آن صفحه زیر سیستم تنظیم می شود. در مکانهایی که واحد عایق باید عبور کند ، لازم است یک برش عرضی ایجاد شود ، واحد کنترل را از طریق آن عبور داده و عایق اطراف آن را بدون ترک و شکاف محکم کنید. قیمت ورق کامپوزیت
قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع و خرید ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

 • پس از نصب زیر سیستم ، می توانید ورق کامپوزیت را نصب کرده و پس از ساخته شدن آن به کمک قفل های فاصله دار که به راهنماها وارد می شوند. تابلو به اسکیت ها اشاره می کند ، براکت هایی در طرف آنها قرار می گیرد ، که با آنها اتصال به امواج متصل می شود.
 • همه گره ها به پیچ های آلومینیومی متصل می شوند که از خوردگی جلوگیری می کنند و پس از شکاف بین صفحات مجاور باید 10-12 میلی متر باشد (اجازه دما باعث گسترش حرارت می شود). گوشه ها به همان روش خود قیمت ورق کامپوزیت ها ثابت می شوند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

  “این دیوار های سفارشی و پیشنهاد ویندوز برای چادری ساختمان با مکس متال بود ® ورق کامپوزت طیف، گفت:” روزن. “فکر این بود: اگر شیشه رنگ عوض می کند ، چرا از ورق کامپوزت های فلزی که تغییر رنگ می دهند استفاده نمی کنید؟”

  فن آوری تولید و پردازش روکش آلومینیوم هذلولی نسبتاً پیچیده و قیمت آن نسبتاً گران است.یکی از دسته های روکش آلومینیوم است. شکل موج معمول ، روکش آلومینیومی تک منحنی است. سان متال به دو قوس مختلف گفته می شود که روی یک سطح قرار دارند ، یعنی شروع از مراکز مختلف و تقسیم به دو شعاع برای کشیدن قوس ها. روکش آلومینیومی هذلولی یک ماژول هذلولی است که مطابق با نقاشی طراحی شده است. روکش آلومینیومی هذلولی دارای وزن سبک ، استحکام خوب و مقاومت بالایی است. روکش آلومینیومی هذلولی پردازش شده اشکال مختلفی دارد و می تواند به صورت قوس و سطوح کروی پردازش شود هندسی مختلف اشکال ، زیبا و ظریف ، غنی از رنگ. مکس متال در مورد دو روش عمده تشکیل روکش آلومینیوم هذلولی صحبت خواهد کرد: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

مکس متال و سان متال برند های کارخانه استاکاور ، تولید کننده ورق کامپوزیت آلومینیوم در ایران، از سال1395 تولید ورق های کامپوزیت آلومینیوم را آغاز کرده است ، ما عمدتا ورق کامپوزیت آلومینیوم PVDF ، ورق کامپوزیت آلومینیوم PVDF مکس متال ، ورق کامپوزیت آلومینیوم پلی استر سان متال، ورق و برس آلومینیومی و ورق کامپوزیت، ورق کامپوزیت آلومینیوم نسوز ، با بیشتر بیش از 5 سال ساخت ورق های کامپوزیت ، ما دانش و تجربه زیادی را برای ارائه کیفیت بالا و قیمت رقابتی آموخته ایم.ساکنان آپارتمان می توانند پنجره های آپارتمان خود را از طریق اپلیکیشن کنترل کنند که به نور طبیعی اجازه می دهد ضمن کاهش تابش خیره کننده ، کاهش انرژی و کاهش نیاز به سایه یا پرده مدیران آپارتمان همچنین به یک کنترل ساختمان کلی برای پنجره ها دسترسی دارند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلی استر سان متال به دلیل پوشش ورق کامپوزیت ارزان با پوشش پلی استر است. max metalبه عنوان پیشرو در تولید ورق کامپوزیت آلومینیوم مستقر در ایران ، مجاز به تولید ورق کامپوزیت ارزان با پوشش پلی استر دو طرفه ، ورق کامپوزیت ارزان با پوشش پلی استر یک طرفه و غیره با خدمات روکش یا اتمام آسیاب است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

صفحه آلومینیوم را به شکل تقریبا هذلولی بغلتانید ، سپس آن را گرم کنید ، روی قالب از پیش ساخته شده قرار دهید ، سپس به آرامی با چکش روی آن ضربه بزنید تا شکل بگیرد ، و سپس برش ، جوشکاری ، تا زدن ، پرداخت و پرداخت و غیره برای اطمینان از کیفیت سطح صفحه آلومینیوم هذلولی ، فرآیند باید بسیار دقیق باشد. این روش فرم دهی برای قطعات با مدل های نسبتاً کوچک و تغییرات قوس نسبتاً بزرگ بسیار مناسب است. وقتی اندازه مدل نسبتاً بزرگ و پیچیده باشد ، می توان آن را به قطعات کوچک شکسته و سپس به قطعات بزرگ متصل کرد. چنین صفحات آلومینیومی هذلولی هزینه نسبتاً زیاد و دوره تولید طولانی است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

(خرید ورق کامپوزیت استاندارد) صفحات و آبشارهای مکس متال ® Plus را ساخت و آنها را در یک سیستم واحد در محیط کنترل شده فروشگاه شرکت و نه در مزرعه نصب کرد. این واحدها دارای قاب آلومینیومی سفارشی و سیستم قلاب و پین با میله های قفل هستند. در مجموع 827 واحد تمام شده با ابعاد تقریبی 5 فوت عرض در 6 فوت قد برای نصب به محل حمل شد.

مزایا و ویژگی ها
رنگ خوب و درخشش ماندگار
اثر
برتر و استحکام پوست نرمی و صاف بودن سطح عالی
وزن سبک سهولت پوشش سطح
رنگ های مختلف و نگهداری آسان

کاربرد قیمت ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

Sobotec مهندسی و ساخت حدود 300 شکل مختلف ,ورق کامپوزیت max metal ® Plus برای ایجاد طرح آفتابگیر در هر یک از چهار طبقه ساختمان با یک الگوی یکسان در طبقات دوم و چهارم و یک الگوی دیگر در طبقه سوم و سقف تکرار شده است. هر ارتفاع دارای صفحات منحصر به فرد مکس متال® Plus است که نمای زاویه دار و نمای کانتور باله ها را ایجاد می کند.

این روش برای ایجاد برخی تغییرات در دستگاه نورد ، تغییر یکی از شافت ها به شکل مقعر و دیگری به شکل محدب است. این روش می تواند یک صفحه آلومینیومی هذلولی منظم شبیه به یک سطح کروی تشکیل دهد و دامنه پردازش آن زیاد نیست ، اما دارای مزایای زیادی برای صفحه آلومینیوم هذلولی با انحنای کوچک است.

در تابلوهای تبلیغاتی ، دکوراسیون (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
دیوارهای داخلی ساختمان
، کارهای دکوراسیون و مرمت دیوارهای ساختمانهای قدیمی ،
دکوراسیون درب مغازه ها ، دیوارهای داخلی و سقف ، حمام ، آشپزخانه و بالکن استفاده می شود.
ورق کامپوزیت آلومینیوم-پلی استر آلوول نیز برای استفاده ایده آل است به عنوان تصویر زمینه ، سقف و تونل.

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

ورق کامپوزیت مکس متال کامپوزیت آلومینیوم max metal Nano-PVDF ضد سایش و خود تمیز شونده است. از یک هسته پلی اتیلن بین دو لایه آلومینیوم 0.3 میلی متری تشکیل شده است ، دارای یک سطح گلوله آب و چربی است ، در برابر خاک مقاوم است ، برای مدت طولانی تری تمیز می ماند و به راحتی با آب خالص تمیز می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

پرده سنگی آویز دار آلومینیومی کامپوزیت تکنولوژی عایق کاری بیرونی   / (ورق کامپوزیت)(ورق کامپوزیت)دیوارهای پرده ساختمان ، به ویژه دیوارهای پرده شیشه ای ، فعال ترین و حساس ترین هستند بخشهایی از پاکت ساختمان برای تبادل گرما. در مقایسه با سنگ تراشی بتونی یا آجری ، مورد دوم است. از دست دادن تبادل 5 تا 6 برابر است. به همین دلیل ، کلید طراحی دیوار پرده در پیگیری منطقی است استفاده از انرژی خورشیدی. مرکز کنترل و کنترل ترافیک شهر Taiyuan ، (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) دکوراسیون دیوار خارجی پروژه شامل دیوار پرده شیشه ای قاب کاملاً پنهان ، دیوار پرده آلومینیومی یک لایه و دیوار پرده سنگی و آویز خشک و دیوارهای پرده شیشه ای کل ، در مجموع 9 800 متر مربع ، که دیوار پرده شیشه ای قاب کاملا مخفی و دیوار پرده تمام شیشه ای با 6 میلی متر + 9 (لایه توخالی) + شیشه پوشش داده شده توخالی ضخامت 6 میلی متر طراحی شده است ، زیرا شیشه توخالی از حرارت خوبی برخوردار است ویژگی ، بدون عایق برای مجموع 6 700 مترمربع دیوار پرده آلومینیومی یک لایه و دیوار پرده گرانیتی خشک آویز ، در این طرح از شکاف بین مهره فولادی سبک و سیستم پشتیبانی آن استفاده شده است و پشم های معدنی فویل آلومینیوم دو طرفه را روی دیوار اصلی. مواد عایق نمدی با کارایی بالا از فضای اسکلت دیوار پرده استفاده می کنند ، و در عین حال یک دیوار خارجی عایق حرارتی کامپوزیت با دیوار آجری توخالی تشکیل می دهد ، که مصرف انرژی عایق حرارتی ساختمان و عملکرد عایق حرارتی عالی را نشان می دهد. 2 مواد اصلی

اثر (ورق کامپوزیت)بارزترین ویژگی ورق کامپوزیت آلوم (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) ینیوم max metal
(ورق کامپوزیت)-PVDF است . برگهای نیلوفر آبی هر چند از گل و لای به دست می آیند هرگز کثیف نمی شوند. این می تواند همانند برگ نیلوفر آبی ، مقاوم در برابر آب مکس متال و خاک موجود در سطح آن باشد که به راحتی و به دور از باران شدید تمیز می شود.

چرا ورق کامپوزیت آلومینیومی مکس متال (ورق کامپوزیت)-PVDF را انتخاب کنید؟ (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 
مکس متال ورق کامپوزیت آلومینیوم مکس متال (ورق کامپوزیت)-PVDF را به ثبت رسانده است که دارای مزایای زیر است.
آسان تمیز میشود. مقاومت در برابر
آلودگی
مقاومت در برابر
سایش
مقاومت در برابر قلیایی و اسید
مقاومت در برابر آب و هوا(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

به گفته روویرا ، وی اظهار داشت که این باله ها با پروفیل هایی طراحی می شوند که از داخل و خارج از ساختمان حرکت می کنند تا نیازهای متغیر کنترل تابش خنک کننده را برآورده کنند ، همچنین می تواند درک امواج طولانی را ایجاد کرده و حرکت رودخانه را منعکس کند.

مزایا و کاربردها خرید ورق کامپوزیت
با توجه به ویژگی های فوق ، خرید ورق کامپوزیت ،کامپوزیت آلومینیومی  مکس متالNano-PVDF برای تزئین دیوار و محافظت از ساختمان های اداری ، مراکز خرید ، ساختمان های صنعتی ، فرودگاه ها ، هتل ها ، مراکز اتوبوس ، بیمارستان ها ، مدارس ، فروشگاه ها و ساختمانهای مسکونی بسیار مناسب است. چندتا را نام بردن.

روویرا گفت: “ما روشنایی نقره و انعکاس آن را می خواستیم.” “وقتی نور به max metal silver نقره برخورد می کند ، حتی درخشان تر به نظر می رسد و تقریباً در آفتاب می درخشد. هنگامی که نور به رودخانه شیکاگو برخورد می کند ، به عقب برگردانده می شود تا بتوانید رودخانه را در تمام طبقات ساختمان منعکس کنید. بازتاب های درخشان و حرکت آب بسیار زیبا است. ”

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

خرید ورق کامپوزیت های نمای آلومینیومی روشی مدرن و زیبا برای تزئین نمای خارجی ساختمان است که به آن ظاهری جدید و آینده نگرانه می بخشد. پارچه نرم از صاف ، منعکس کننده یا تقلید از مواد طبیعی ورق کامپوزیت ها به نظر می رسد.

“هنگامی که در حال فکر کردن روی یک سطح فلزی بودیم ، فکر کردیم که max metal® مقرون به صرفه و کار با آن آسان بوده و به اشکال مختلفی شکل می گیرد. ما توانستیم یک دهلیز مرکزی منحصر به فرد معرفی کنیم تا نور روز بیشتری به ساختمان وارد شود و در عین حال در بودجه پروژه باقی بمانیم زیرا با انتخاب max metal® در هزینه های مصالح ساختمانی صرفه جویی کردیم. ما با استفاده از مواد کامپوزیت آلومینیومی max metal® بسیار راحت بودیم زیرا می دانستیم که می تواند پیچ ​​خورده و گوشه ها از نوارهای ساخته شده با صفحات فلزی تیزتر باشد. “پروفیل آلومینیوم 4 {؟]؟ L؟ e3a “@ 4Z : از سری 138 دانشگاه Jiangxi ، پروفیل آنودایز سطح ، رنگ سفید استفاده کنید. عمدتا برای دیوارهای پرده شیشه ای و آلومینیومی استفاده می شود. پروفیل فولاد سبک: به طور عمده برای دیوارهای سنگی آویز خشک استفاده می شود. کامپوزیت صفحه آلومینیوم: صفحه آلومینیومی تک لایه ضخامت 2.5 میلی متر تولید شده توسط شرکت (ورق کامپوزیت)Yide. سنگ: سنگ گرانیت شاندونگ با ضخامت 25 میلی متر و رنگ نقاط سفید کنجد. مواد عایق: با استفاده از نمد پشم معدنی با تراکم 16 کیلوگرم / متر مکعب ، رسانایی گرمایی 0.053 W / m2 · K است ، و فویل آلومینیوم در هر دو طرف باعث می شود که پشم معدنی ضد آب و ضد رطوبت باشد. پشم معدنی نمد با فویل آلومینیوم در هر دو طرف یک ماده رول با عرض 1 200 است میلی متر و ضخامت 50 میلی متر. 3 فرآیند ساخت. ؟ g7g؟ ~! ^ 4y6M1 \ ، F؟ z3n؛ u؟ v: [؟ M 3.1 روند ساخت o؛ z٪ z؟ Z؟ H آماده سازی ساخت line خط گزاف نصب قاب (ورق کامپوزیت)نصب لایه محافظت در برابر آتش → نصب لایه عایق → نصب لایه سطحی (شیشه ، صفحه آلومینیوم ، گرانیت) ing پر کردن میله های کف و استفاده از چسب مقاوم در برابر

آنها ساختمان را از سری معمول بصری برجسته می کنند و به آن شهری می دهند که مشخصه یکی از مدرن ترین پیامدهای معماری است. کیفیت عملیاتی ژاکت امکان تبادل هوا بین دیوار یا مواد عایق و جو را بدون نفوذ رطوبت به خارج فراهم می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

استحکام و دوام پارچه باعث می شود چرم ساخته شده از پوسته قابل اطمینان باشد و از ساخت و ساز از تمام تأثیرات خارجی محافظت کند.

“این یکی از پروژه های پیچیده ما بود. هر صفحه در یک ردیف منحصر به فرد است – از عمق صفحه تا بینی. باله ها به طور افقی و عمودی در سراسر ساختمان حرکت می کنند. آنها مانند موج به داخل و خارج حرکت می کنند. مهندسی یک چالش بزرگ و همچنین ساختگی بود زیرا این اشکال پیچیده نیاز به کمی پیچ و تاب در هر واحد داشت. این طرح به غیر از max metal® با هیچ ماده دیگری تکمیل نمی شد. این تنها ماده ای است که می تواند چنین اشکال پیچیده ای را در خود جای دهد و به عنوان یک انتخاب اقتصادی برای این پروژه بود. ”

(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 

برای اطمینان و مشاوره رایگان با مهندس متین قدیری نیکخو مسئول فروش مکس متال تماس بگیرید09120888600تماس با ما

خورخه روویرا ، (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) ، دانشیار ، معماران SOM ، گفت: “خلیج استرلینگ یک فرصت چالش برانگیز و هیجان انگیز به ما ارائه داد که سعی کردیم آن را با یک مفهوم طراحی پیچیده اما ساده حل کنیم.” وی گفت: “آنها از ما خواستند تا طرحی را ایجاد كنیم كه ساختمان را با رودخانه تلفیق كند و بتواند به طور كارآمد ساخته شود. ما برای دستیابی به گواهینامه LEED ترکیبی از مصالح ساختمانی با عملکرد بالا را بررسی کردیم. هنگامی که به تصویر بزرگ این طراحی نگاه کردیم ، می دانستیم که می خواهیم نور را در اعماق فضا بیاوریم – در حالی که با کنترل نور روز پایداری را به حداکثر می رسانیم – برای ایجاد یک محل کار بهتر. ما ایده “باله” های بزرگ را که به منظور کاهش تابش خیره کننده در داخل شکل گرفته و فرصتی برای کاهش نسبت پنجره به دیوار و ترکیب سطح بیشتر برای عایق بندی ارائه می دهیم. پشت باله ها ،1) آماده سازی ساخت و ساز: a1 طراح آماده سازی فنی باید به تکنسین مهندسی اعتراف کند تا هدف طراحی ، مشکلات مهندسی و کنترلهای اصلی فنی را در طول مراحل ساخت درک کند. پرسنل مهندسی و فنی باید نصب فنی ، کنترل کیفیت ، کنترل ایمنی و الزامات دوره ساخت را برای پرسنل ساختمانی شرکت کننده در پروژه روشن کنند. b1 آماده سازی در محل ، سطح وسیعی از این پروژه با یک سبد آویز نصب شده است ، و پرسنل حرفه ای یک بار در محل نصب و رفع اشکال می کنند. قسمت تریبون قاب های خارجی دو ردیف را تصویب می کند. c1 آماده سازی سطح پایه. به طور کلی ، سطح پایه پردازش نمی شود. اگر اختلاف ارتفاع موضعی بیش از محدوده قابل تنظیم پیچ باشد ، باید تراش داده شود یا ترمیم شود. d1 آماده سازی مواد ، تهیه و پردازش مواد کاملاً مطابق با قرارداد و الزامات طراحی انجام می شود و از این اصل پیروی می کند که مواد برای ساخت و نصب به میدان می رسد و مواد برای ساخت بعدی از قبل آماده می شوند. برای بازرسی و آزمایش مواد اولیه و محصولات نیمه تمام ، گواهی صلاحیت محصول و گزارش بازرسی آژانس بازرسی که توسط اداره مربوطه شناخته شده است ، صادر می شود. تست سازگاری ، چسب ساختاری ، درزگیر و موادی که در تماس با یکدیگر هستند باید توسط واحد تست مربوطه آزمایش شوند و فقط پس از احراز صلاحیت می توان از آنها استفاده کرد. آزمون عملکرد دیوار پرده باید بر اساس نقشه های ساختاری برای ساخت نمونه های آزمایش ، و آزمون عملکرد پایه دیوار پرده توسط یک مرکز بازرسی با صلاحیت های مربوطه باشد ؟ p؟ j؟ I. ~؟ Y؟ G ، قبل از ساخت رسمی . 2) (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) line: محور کنترل نصب (از جمله جهت های عمودی و افقی) دیوار پرده را مطابق با طرح طراحی مرتب کرده و موقعیت تخمگذاری هر قسمت تعبیه شده را مطابق با محور کنترل بررسی کرده و نشان خوبی ایجاد کنید. (ورق کامپوزیت)نصب قطعات تعبیه شده در عقب: با توجه به نصب ، قطعات تعبیه شده عقب را بر روی قطعات تعبیه شده جوش دهید گره ها ، به طور کامل جوش داده شده پس از بررسی صحیح ، جوشکاری باید اطمینان از کیفیت ، کیفیت و ضخامت جوش ، و حذف سریع سرباره و گزارش برای بازرسی(ورق کامپوزیت) 4) نصب اسکلت دیواری پرده: اسکلت دیواره پرده با آویز بر روی ساختار اصلی نصب می شود و قطعات ثابت کننده اتصال توسط پیچ و مهره های مکانیکی به قسمت های تعبیه شده عقب و سپس سیم پیچ عمودی و اتصال اتصالات فولادی متصل می شوند قطعات توسط پیچ و مهره های مکانیکی به یکدیگر متصل می شوند. اتصال را می توان در سه بعد تنظیم کرد ، که به تنظیم “سه درجه” دیوار پرده منجر می شود. نصب با نظم از بالا به پایین ، با مهره عمودی نصب شده انجام می شود ابتدا و سپس پیچ افقی.

محصولات نمای آلومینیومی ورق کامپوزیت های کامپوزیتی پیچیده ای هستند. طرح این ورق کامپوزیت ها 2 ورق آلومینیوم است که در آنها یک لایه فلز یا پلاستیک اعمال می شود.قیمت ورق کامپوزیت ارزان

ضخامت یک ورق جداگانه 4 میلی متر است ، طول – تا 6 متر و عرض – تا 1.25 متر. این بازار همچنین شامل ورق کامپوزیت های نما در اندازه های غیر استاندارد است.قیمت ورق کامپوزیت ارزان

روکش آلومینیوم نسبتاً در بازار داخلی ظاهر شده است ، اما به لطف انتخاب گسترده رنگها و بالاترین عملکرد ، قبلاً توانسته است خود را در جنبه مثبت اثبات کند.قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در بیشتر موارد ، بازار ایران محصولات نمای تولیدی تولید کنندگان جهانی و همچنین شرکت های داخلی را که از تجهیزات و مواد وارداتی با کیفیت بالا در کار خود استفاده می کنند ، ارائه می دهد.قیمت ورق کامپوزیت ارزان5) نصب لایه محافظ آتش دیوار: بین دیوار پرده و هر دال کف ، ورق فولاد گالوانیزه بر اساس طرح بر روی مواد متقابل ثابت می شود الزامات مورد نیاز ، و صفحه فولاد گالوانیزه با حفاظت از آتش پر شده است لازم است که پشم سنگ بدون جاروبرقی بسته بندی شود. _) (ورق کامپوزیت)! n N

برای تولید ورق کامپوزیت های آلومینیومی با کیفیت بالا ، تولیدکنندگان ملزم به ارتقا ورق کامپوزیت مداوم تکنیک های تولیدی استفاده شده ، روش ها ، تکنیک ها و اقدامات برای بهبود آموزش کارکنان هستند. تنها با استفاده از چنین ورق کامپوزیت هایی می تواند در تولید پیشرفته مواد تکمیل نما به رقابت با مارک های مطرح جهان بپردازد.قیمت ورق کامپوزیت ارزان

صنعت ورق های کامپوزیت آلومینیوم بر اساس مناطقی مانند آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیا-اقیانوسیه ، آمریکای لاتین و آفریقا تقسیم شده است . آمریکای شمالی به دلیل افزایش ابتکارات دولت در جهت ارتقا to فعالیتهای زیرساختی در منطقه و وجود بازیگران برجسته صنعت ، رشد چشمگیری را در سالهای اخیر نشان داده است. پیش بینی می شود منطقه آسیا و اقیانوسیه با رشد گسترده در دوره پیش بینی سهم عمده بازار در صنعت ورق کامپوزیت آلومینیوم را داشته باشد. کشورهایی مانند هند ، چین اندونزی و ویتنام پیشتاز آسیا و اقیانوسیه هستندبازار با رشد چشمگیر جمعیت ، منجر به تقاضای بالا برای مسکن ارزان قیمت می شود. از دیگر عواملی که موجب رشد بازار در منطقه می شود ، چندین برنامه دولت برای تأمین امکانات اولیه مانند غذا و سرپناه است ، همراه با سرمایه گذاری توسط فعالان برجسته صنعت با توجه به فرصت های بالقوه رشد در منطقه. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیوم با تکنولوژی منحصر به فرد هستند ، دارای ساختار چند لایه هستند ، نمی سوزند ، جنگ نمی کنند و در ابدیت تقسیم نمی شوند. این از چندین لایه تشکیل شده است ، اما اساس ورق آلومینیوم است.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان6) نصب عایق دیواری پرده: نصب نمد پشم معدنی باید قبل از نصب پانل دیواری پرده به پایان برسد ، اما باید با نصب تابلو به طور متوالی انجام شود. a1 موقعیت میخ های لاستیکی ابتدا مطابق با مشخصات نمد پشم معدنی تنظیم می شود. به طور کلی ، برای هر قطعه نمد پشم معدنی ، 9 گرد ناخن لاستیکی وجود دارد ، گرد و غبار و غیره ، و اطمینان و اطمینان را تضمین می کند. b1 چسباندن میخ های چسب: پس از تمیز کردن سطح چسبندگی ، از چسب رزین برای چسباندن میخ های چسب در محل میخ های چسب استفاده کنید. فرآیند چسباندن کاملاً مطابق با الزامات فرآیند چسب رزین انجام می شود. c1 نمد معلق پشم معدنی: پس از بهبود ناخن های چسب ، نمد پشم معدنی فویل آلومینیومی دو طرفه را به میخ های چسب آویزان کرده و آن را درست کنید. d1 درز نمد پشم معدنی با نوار فویل آلومینیومی چسبانده و ثابت می شود. $ H؟ ~ 6 ~ 9k؟ G & o؟ H؟ z ()

بدون شک مزایای نمای از مواد کامپوزیت آلومینیوم عبارتند از: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • خواص محافظتی بالا
 • ضد خوردگی
 • انزوای صوتی ،
 • دوام ،
 • تحت
 • میلیون بینش ، توزیع کننده گزارش های تحقیقات بازار است که فقط توسط ناشران برتر منتشر می شود. ما یک مکان جامع بازار داریم که به شما امکان می دهد قبل از خرید نقاط داده را با یکدیگر مقایسه کنید. امکان خرید آگاهانه شعار ما است و ما تلاش زیادی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما قبل از سرمایه گذاری می توانند از طریق چندین نمونه به مرور بپردازند. انعطاف پذیری خدمات و سریعترین زمان پاسخگویی دو رکن هستند که مدل کسب و کار ما بر اساس آنها بنا شده است. فروشگاه گزارش تحقیقات بازار ما ، شامل گزارش های عمیق ، از سراسر صنعت مختلف ، از جمله مراقبت های بهداشتی ، فناوری ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی و نوشیدنی ها ، کالاهای مصرفی ، علوم مواد و خودرو است.(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

هنگام نصب نما و روکش با ورق های کامپوزیت آلومینیومی ، ورق کامپوزیت را می توان با هر رنگ در استاندارد NCS ، از جمله رنگ های گروه فلزی ، رنگ چوب ، گرانیت و سایر مواد سفارش داد.

ظاهر و رنگ ورق کامپوزیت آلومینیوم بر اساس درخواست و نیاز مشتری انتخاب می شود. قیمت7) لایه سطحی (شیشه ، صفحه آلومینیوم ، گرانیت) نصب: قبل از نصب لایه سطح ، اسکلت کار پذیرش پنهان باید انجام شود و ثبت شود. شیشه و آلومینیوم لایه سطح صفحه باید به طور خودکار نصب شود. از بالا به پایین بروید ، طرح و آرم صفحه آلومینیومی را مقایسه کنید و آن را با پیچ های خودکاری و خود حفاری بر روی قاب ثابت کنید. گرانیت خشک آویز از پایین به بالا ساخته شده است. قبل از نصب رنگ سنگ را بررسی کنید ، سعی کنید اختلاف رنگ را از بین ببرید و شرایط صاف را برآورده کنید. ابتدا آویز سنگ را درست کنید و سپس چسب مخصوص سنگ را به داخل تزریق کنید شکاف نصب سنگ ، شکاف را با آویز هماهنگ کرده و وارد کرده و تنظیم کنید بعد از صاف بودن ، پیچ های ثابت آویز را محکم کنید. 8) میله های کف و چسب هوازدگی: میله های کف پر کننده بین پانل ها باید متراکم و صاف باشد و فاصله سطح چوب کف و لایه سطحی باید کاملاً کنترل شود. درزگیر به طور مساوی با یک اسلحه چسب به درز چسب تزریق می شود و سپس با چاقوی خاکستر خراشیده می شود و لازم است سطح صاف ، صاف و بدون کف باشد و سپس سطح تزئینی بیرونی تمیز شود. ) (ورق کامپوزیت) (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

به لطف بالاترین رقابت ، تقریباً همه سرهای آلومینیومی ، از آنچه در بازار ارائه می شود ، از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. در عین حال ، کارشناسان توصیه می کنند برای جلوگیری از احتمال دستیابی به کالاهای بی کیفیت ، خریدهای صورت گرفته با مارک های معروف ایرانی و خارجی را انجام دهید.

در مورد انتخاب بین تولیدکنندگان مشهور مختلف ، تصمیم بر این است که شما در اینجا مطابق خواسته ها و نیازهای خود عمل کنید.

بازار جهانی ورق کامپوزیت آلومینیوم 7.33 میلیارد دلار در سال 2019 به خود اختصاص داده و انتظار می رود تا سال 2027 با رشد (ورق کامپوزیت)8.9٪ در دوره پیش بینی به 14.50 میلیارد دلار برسد . افزایش تقاضا از صنایع مصرف نهایی عامل اصلی رشد بازار است. با این وجود ، هزینه بالای ترمیم در صورت شکسته شدن یا فرورفتگی احتمالاً مانع از رشد بازار می شود.
قیمت ورق کامپوزیت ارزان

صدها رنگ مختلف از محصولات آلومینیومی برای مواجهه با نما در بازار ارائه شده است ، برخی از مواد طبیعی را تقلید می کنند ، برخی دیگر ورق کامپوزیت مخصوص نمابه راحتی نمایانگر انواع رنگ ها هستند.

به لطف طیف گسترده ای ، هر صاحب خانه ای قادر به جمع آوری چنین موادی در خانه خود خواهد بود ، زیرا پیاده سازی هرگونه راه حل طراح ، یعنی جسورانه و پیشرفته امکان پذیر خواهد بود.1) استفاده از دیوارهای کامپوزیت عایق حرارتی خارجی می تواند نیازهای صرفه جویی در انرژی در مناطق شمالی را برآورده کند و راحتی زندگی و ثبات حرارتی داخلی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد(ورق کامپوزیت) I 2) دیوار کامپوزیت عایق حرارتی خارجی را تصویب کنید ، وضعیت رطوبت دیوار بهبود می یابد. به منظور جلوگیری از تراکم ، لایه عایق داخلی باید به یک لایه هوا مجهز شود. هنگام استفاده از عایق خارجی ، نیازی به تهیه لایه هوا نیست و مواد عایق تحت حفاظت از دیوار پرده خارجی مرطوب نخواهد بود در همان زمان ، لایه عایق بیرونی باعث ایجاد کل دیواره لایه سازه می شود (ورق کامپوزیت) استفاده از دیوار کامپوزیت عایق حرارتی خارجی منجر به بهبود کیفیت محیط دمای اتاق می شود. به دلیل ظرفیت گرمای زیاد دیواره داخلی جامد ، لایه عایق اضافی در خارج دیوار باعث تغییر درجه حرارت داخلی می شود ، سرعت شما پایین تر است ، که منجر به صرفه جویی در انرژی می شود ؛ و در تابستان ، مواد عایق خارجی می توانند انتقال گرمای تابش خورشید و تأثیر دمای بالا در فضای باز را کاهش دهند ، به طوری که ساختمان در زمستان گرم و در تابستان خنک باشد . A؟ j؟ n؟ o $ R؟ T 4) استفاده از دیوار کامپوزیت عایق حرارتی خارجی می تواند باعث افزایش سطح استفاده از خانه شود. فناوری عایق حرارتی ، به طور م effectivelyثر میزان استفاده داخلی را تقریباً 1٪ افزایش می دهد. 5) روش اتصال دیواره پرده ایمن و قابل اعتماد است ، خصوصاً برای ساختمانهای بلند مرتبه مناسب است ، ساخت و ساز تحت تأثیر فصل نیست و عملیات راحت ، که مشکلات ترک خوردگی و حفره دیوار ناشی از عایق حرارتی خارجی قبلی و کار مرطوب را برطرف می کند و ظاهر ساختمان زیبا است. 6) حلقه و قطعات تعبیه شده به راحتی پردازش می شوند و اتصال دهنده ها اساسی هستند. موارد فوق همه قطعات استاندارد هستند ، ورق آلومینیوم کامپوزیت یک محصول صنعتی است و مواد عایق حرارتی یک منبع ثابت است و کیفیت پایدار است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

خریداران اصلی مواد کامپوزیت نمای نهایی ، نصاب ها و سازندگانی هستند که قبلاً با ارزش بسیار جذاب توانسته اند مزایای فوق العاده این گونه محصولات را ارزیابی کنند.ورق  های کامپوزیت آلومینیوم ماده ترکیبی سبک وزنی هستند که از دو ورق پوشش آلومینیومی از پیش آماده شده با گرما به یک هسته ساخته شده از ماده پلاستیکی پلی اتیلن تشکیل شده است. این ورق ها به طور گسترده به عنوان لایه سطح بیرونی ساختمان های تجاری و خانه های سازمانی استفاده می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت های کامپوزیت می توانند برای دکوراسیون داخلی و ساختمان استفاده شوند ، آنها جذابیت کلی ساختمان را نمی شکند یا فقط فضای داخلی را می شکند ، برعکس ، آنها را تکمیل می کند ، و طراحی را کامل تر ، بهتر و مدرن تر می کند.

اخیراً ، تمایل به استفاده از مواد کامپوزیت برای اتمام دکوراسیون داخلی و خارجی اتومبیل های مختلف ، به ویژه اتومبیل های حمل و نقل ریلی دیده می شود. این محصولات همچنین می توانند برای تولید مبلمان ، ایجاد ساختارهای جذاب برای قرار دادن تبلیغات در فضای باز و غیره مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

هر ساختمانی که باید با دیوارهای بیرون به پایان برسد. یکی از راه حل های مدرن و عملی برای این کار ایجاد صفحات آلومینیومی در نما است. این یک ماده چند لایه است که از صفحات نازک فلزی تشکیل شده است.

از ورق کامپوزیت های آلومینیوم در طراحی ساختمانهای صنعتی و عمومی و بعضاً منازل شخصی استفاده می شود. این نوع پوشش روبرو دارای مزایا و معایب زیادی است.بر اساس نوع خودرو ، تخمین زده می شود که بخش اتومبیل های سواری به دلیل افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه شخصی در بین مشتریان در سراسر جهان ، رشد سودآوری داشته باشد. با شهرنشینی سریع و درآمد قابل استفاده بالا ، ترجیح مشتری بیشتر از مسافرت با حمل و نقل عمومی به سمت وسیله نقلیه شخصی است. این تغییر باعث تقاضای خودروهای سواری می شود و در نتیجه رشد بازار را تسریع می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

بخشهای مسکن و توسعه شهری و روستایی همه استانها و مناطق خودمختار ، کمیسیون مسکن و توسعه شهری و روستایی شهرداری ، کمیسیون شهر و شهر پکن و دفتر ساخت و سازه سپاه تولید و ساخت شین جیانگ:

بیایید بیشتر در مورد ورق کامپوزیت های دیواری آلومینیومی که کامپوزیت نیز نامیده می شوند بیشتر صحبت کنیم. قسمت بالا و پایین مواد ورق های آلومینیومی با ضخامت 0/2 و 0/25 و 0/3 میلی متر ارائه می دهد که بین آنها ماده پرکننده مواد معدنی یا پلیمری وجود دارد.

ضخامت کل معمولاً از 4 میلی متر بیشتر نیست ، عرض آن 1.25 متر و طول آن 3/20 متر که هر شیت ورق 4 متر مربع است . با توجه تماس با ما ساختمان ، غالباً مواد به صورت سفارشی تولید می شوند . در داخل صفحه ، سوراخ های خاصی برای از بین بردن رطوبت اضافی وجود دارد.از نظر جغرافیایی ، آسیای اقیانوسیه در طی دوره پیش بینی به دلیل گسترش صنعت ساخت و ساز در کشورهای در حال توسعه مانند هند ، چین ، اندونزی و ویتنام ، رشد سودآوری خواهد داشت.. علاوه بر این ، افزایش سریع جمعیت ، افزایش تعداد ساختمانهای سبز و تقاضای زیاد برای خانه های ارزان قیمت ، رشد بازار را بیشتر تقویت می کند.

لایه صورت آلومینیومی را می توان با یک فیلم اکسید مخصوص پوشاند. سطح فلز را از آسیب مکانیکی و اثرات محیطی محافظت می کند. این فیلم شفاف یا تزئینی است و شامل سایه های مختلف – برنز ، فیروزه ای ، نقره ای و … است. همچنین می توان با تقلید از یک درخت یا یک سنگ ، جلوه ای از آینه را ایجاد کرد. در مورد مشخصات  قیمت ورق کامپوزیت های دیواری آلومینیومی بیشتر بخوانید؟

قبل از انتخاب این قیمت ورق کامپوزیت ها برای بهبود ساختار خود ضمن بهبود ارزش های زیبایی خانه. تعیین اینکه آیا بودجه کافی برای تأمین اعتبار پروژه دارید ، مهم است. اگر پول کافی برای تخصیص اعتبار به پروژه خود ندارید ، توصیه می شود قبل از انجام بازسازی های واقعی ، پس انداز چند ماه قبل را در نظر بگیرید. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

انواع قیمت ورق کامپوزیت ارزان

به منظور اجرای ترتیبات کاری کمیته مرکزی حزب و شورای دولتی در زمینه صرفه جویی در انرژی ، کاهش انتشار ، جلوگیری از آلودگی هوا و ارتقا (ورق کامپوزیت)شهرنشینی جدید ، مفاد مربوط به “قانون صرفه جویی انرژی” و “مقررات مربوط به مدنی صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان “برای اطمینان از اجرای وظایف مختلف برای ساخت و ساز در مصرف انرژی و ساختمانهای سبز در محل ، پس از تحقیقات ، برنامه ریزی شده است که بازرسی ویژه ای از عملکرد بهره وری انرژی ساختمان و اقدامات ساختمان سبز از اکتبر تا دسامبر 2014 آغاز شود. بدینوسیله موارد مربوطه به شرح زیر ابلاغ می شود:(ورق کامپوزیت)

از نوع پوشش بالا و استفاده از پرکننده های مختلف ، خصوصیات مواد به توانایی آن در مقاومت در برابر تأثیرات خارجی بستگی دارد. این خصوصیات محدوده رنگ را مشخص می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق های آلومینیوم که سطوح مختلفی را پوشش می دهد و هر ساله این مواد به طور فزاینده ای در بین مصرف کنندگان محبوب می شوند. این وضعیت ممکن است ، مواد کامپوزیتی با مزیت زیادی ندارد. از جمله مزایای اصلی ورق های آلومینیوم کامپوزیت می توان تشخیص داد: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

پیشرفت و صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان ، ساختمانهای سبز و اندازه گیری گرمایشی را در مناطق مختلف در سال 2014 بررسی و درک کنید ، خلاصه و ارتقا تجربه کار و روشهای مناطق مختلف ، کشف نقص در کار و پیشنهاد اقدامات بهبود.

شما باید تعیین کنید که آیا خانه شما در منطقه ای واقع شده است که به ویژه در معرض آسیب های طبیعی مانند طوفان یا طوفان باشد. این نکته مهمی است که باید برای کمک به شما در انتخاب نوع مناسب قیمت ورق کامپوزیت ها مورد توجه قرار گیرد

به طور خلاصه می توان گفت که امروزه از ورق کامپوزیت های آلومینیوم برای اتمام نماها و سایر عناصر برای طراحی ساختمانها و سازه های مختلف استفاده وبلاگ در رده قیمت آن

(1) صرفه جویی در انرژی ساختمان. اجرای “قانون صرفه جویی در انرژی” ، “آیین نامه های مربوط به صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان های مدنی” و توسعه سیاست های حمایتی مرتبط ؛ تمرکز بر بازرسی “اطلاعیه شورای دولتی در مورد صدور برنامه جامع کار برای صرفه جویی و انتشار انرژی” کاهش در طول برنامه پنج ساله دوازدهم “((ورق کامپوزیت)Fa [2011] 26 No.) ،” اطلاعیه شورای دولتی در مورد چاپ و توزیع برنامه اقدام برای پیشگیری و کنترل آلودگی هوا “((ورق کامپوزیت)Fa [2013] شماره 37) ، و “اطلاعیه دفتر عمومی شورای دولتی چاپ و توزیع برنامه اقدام برای صرفه جویی در انرژی ، کاهش انتشار و کاهش کربن 2014-2015” (صادر شده توسط شورای دولتی) [2014] شماره 23) پیشرفت وظایف روشن کار ، از جمله اجرای استانداردهای اجباری صرفه جویی در انرژی ساختمان برای ساختمان های جدید ، اندازه گیری حرارت و بازسازی ساختمان های مسکونی موجود در مناطق گرمایش شمالی ، نوسازی صرفه جویی در انرژی ساختمان های مسکونی موجود در مناطق گرم تابستان و زمستان سرد ، و ساخت عمومی سیستم نظارت بر بهره وری انرژی ساختمان و بازسازی صرفه جویی در انرژی ، برنامه ساختمان انرژی های تجدید پذیر و غیره ؛ مشکلات موجود در بازرسی ویژه 2013 و اصلاح پروژه صادر شده توسط اعلامیه اجرای قانون. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

با تشکر از گسترده ترین مزایا و شیوع کالر چارت این مواد روبرو می توانند در هر شرایط خارجی مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت ورق کامپوزیتهای آلومینیومی نما: چه چیزی را انتخاب کنیم و چگونه از آنها استفاده کنیم

قبل از استخدام کمک حرفه ای ، تعیین سبکی که می خواهید بدست آورید مهم است. شما باید طراحی مورد نظر خود را در قسمت داخلی و خارجی محل اقامت برنامه ریزی کنید. در هنگام خرید سبک ها ، انواع مختلفی را برای انتخاب پیدا خواهید کرد.

قیمت ورق کامپوزیت های آلومینیومی نما از محبوب ترین بازارها هستند (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) .

(2) ساختمانهای سبز. تمرکز بر بررسی پیشرفت وظایف روشن در “اطلاعیه دفتر عمومی شورای دولتی در زمینه ارسال برنامه اقدام به ساختمان سبز وزارت مسکن و توسعه روستایی کمیسیون توسعه و اصلاحات” ((ورق کامپوزیت)[2013] No. 1) ، از جمله تدوین و اجرای برنامه اجرای عملیات ساختمان سبز در مناطق مختلف ، سرمایه گذاری دولت در ساختمانهای رفاه عمومی ، شهرداریها مستقیماً تحت دولت مرکزی ، شهرهای تحت برنامه دولت جداگانه ، مسکن ارزان قیمت در مراکز استانها و ساختمانهای بزرگ عمومی اجرای استانداردهای ساختمان سبز از سال 2014 ، پیشرفت ارزیابی و برچسب گذاری ساختمان سبز ، و استانداردهای ساختمان سبز ، فناوری ها ، مواد و صنعت و سایر ظرفیت سازی های مرتبط.

برای دستیابی به بهترین نتیجه ، یافتن یک ارائه دهنده خدمات مطمئن برای انجام کار برای شما مهم است. ارائه دهنده مناسب دارای بیمه معتبری است و سالهاست در زمینه تعمیر پنل ها فعالیت می کند. خدمات با کیفیت آنها از طریق بررسی و مراجعه مشتری تأیید می شود. ارائه دهنده خدمات برای مدیریت طراحی و همچنین مراحل نصب قادر به پذیرش چالش خواهد بود. 

در مورد مزایای اصلی و گزینه های پیش روی در این مقاله بخوانید. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

(3) اندازه گیری تأمین گرما. مناطق گرمایش شمالی یک طرح اصلاحی برای اندازه گیری گرما تنظیم می کنند و شرایط اندازه گیری و شارژ حرارت را طبق برنامه پیش بینی می کنند ؛ نصب و شارژ دستگاه های اندازه گیری گرما برای ساختمانهای جدید و ساختمانهای موجود که تحت بازسازی صرفه جویی در انرژی قرار گرفته اند ؛ شرکت گرمایشی مسئول خرید دستگاه های اندازه گیری گرما ، نصب ، بهره برداری و مدیریت ؛ معرفی قیمت اندازه گیری گرمایش ، قیمت پایه گرمایش قیمت اندازه گیری گرمایش به 30٪ کاهش یافته است ، لغو سیاست عدم شارژ حرارت بیش از “محدوده منطقه” وضعیت بسیج کامل کاربران برای مشارکت در اندازه گیری گرمایش و شارژ ، از جمله تبلیغات اندازه گیری گرمایش و شارژ ، اعلامیه عمومی شهر از منطقه اندازه گیری و شارژ گرمایش برای دوره گرمايش 2013-2014 ، قیمت های اندازه گیری شده گرما ، تماس های تلفنی نظارت ، قراردادهای اندازه گیری گرما ، و غیره ، و شرکت های گرمایشی به طور منظم کاربران را از هزینه های گرما و گرما به اطلاع کاربران می رسانند وضعیت اجرا ، و غیره ؛ محدودیت هزینه اندازه گیری حرارت و اقدامات سیاست تشویقی.

هنگام خرید  قیمت ورق کامپوزیت های آلومینیومی نما ، بهترین کار این است که محصولی را خریداری کنید که مشخصات و برند باشد. در غیر این صورت ، اتصال دهنده های نامناسب می توانند منجر به تغییر شکل پوشش نهایی شده و مقاومت آن را کاهش دهند.مکس متال و سان متال این امکان را به شما میدهد که ورق کامپوزیت ارزان و قیمت ورق کامپوزیت مناسب و از کیفیت بالا برخوردار باشید.

ورق های کامپوزیت آلومینیومی تقریباً در 40 رنگ مختلف موجود هستند و حتی می توانند در رنگ های سفارشی ساخته شوند تا متناسب با کاربرد ساختمان شما باشد. طراحان می توانند ظاهری از رنگ های آلومینیوم ، مس ، روی یا فولاد ضد زنگ را انتخاب کنند. یافتن مصالح ساختمانی دیگری که بتواند این نوع انعطاف پذیری طراحی را با چنین خطوط تمیز و مدرنی که در برابر آزمون زمان مقاومت می کنند ، پیدا کند دشوار است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

(1) زمان بازرسی. این بازرسی به دو مرحله تقسیم می شود. مرحله اول: خود بازرسی های سازمان یافته توسط محلات. قبل از پایان اکتبر 2014 ، همه محلات “اطلاعیه دفتر عمومی شورای دولتی در مورد صدور اقدامات ارزیابی برای اجرای برنامه اقدام پیشگیری از آلودگی هوا (آزمایش) ) “(مکس متا [2014] شماره 21) ، و شش بخش از جمله وزارت حفاظت ، قوانین اجرای اقدامات ارزیابی اجرای برنامه اقدام پیشگیری و کنترل آلودگی هوا (آزمایشی) (ورق کامپوزیت [2014] شماره 107) را صادر کردند. و نکات و الزامات کلیدی این بازرسی ویژه ، و بازرسی خودکار منطقه ای را به پایان رساند. مرحله دوم: وزارت ما بازرسی های تصادفی ، در نوامبر 2014 ، بازرسی های تصادفی در مناطق بسیار سرد و سرد ؛ در دسامبر 2014 ، بازرسی های تصادفی در مناطق گرم تابستان و زمستان سرد و مناطق گرم تابستان و زمستان گرم.

همانطور که گفته شد ، ورق کامپوزیت های آلومینیوم – یک تماس با ما است که در زمینه های مختلف استفاده شده است. از آنها برای بستن دیوارهای داخلی و خارجی مراکز خرید ، ساختمانهای کوچک جداگانه (کارواش ها ، پمپ بنزین ها ، غرفه ها ، ساختمان های هنری) ، ایجاد تابلوهای تبلیغاتی و بانک های مختلف استفاده می شود. گاهی اوقات از ورق کامپوزیت های آلومینیوم در ساخت کلبه استفاده می شود و این امر به ویژه اگر در نظر گرفته شود خانه ای به سبک طراحی میشود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

(2) منطقه را بررسی کنید. همه استانها ، مناطق خودمختار (به استثنای منطقه خودمختار تبت) ، شهرداریهایی که مستقیماً تحت دولت مرکزی هستند ، سپاه تولید و ساخت سین کیانگ و شهرهایی که به طور خاص در برنامه ایالت مشخص شده اند. در مرحله بازرسی خودکار ، دامنه بازرسی هر منطقه اداری استان باید تمام شهرستانها و شهرستانها را شامل شود ؛ در مرحله بازرسی در سطح وزارت ، هر استان (منطقه خودمختار) باید پایتخت (مرکز منطقه خودمختار) را بازرسی کند و 1 شهر در سطح استان و 1 شهرستان ؛ شهرداری ها و برنامه ها شهرهایی که به طور جداگانه لیست شده اند به طور تصادفی سطح شهر و 1 منطقه (شهرستان) را بررسی کنید.

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت ارزان با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

اگرچه در ترکیب معدنی وجود دارد ، وزن مرتب سازی نسبتاً کم است – حدود 3-7 کیلوگرم در متر؟ بسته به ضخامت این اجازه می دهد تا مواد تقریباً در هر دیواری مورد استفاده قرار گیرد ، در بیشتر موارد شما می توانید این کار را بدون بهبود پایه انجام دهید.قیمت ورق کامپوزیت ارزان انتخاب برای ساخت با ورق های آلومینیوم کامپوزیت یک انتخاب عالی برای محیط زیست است. زیرا مصالح ساختمانی پایدار در نظر گرفته می شود. قیمت ور قکامپوزیت ها معمولاً از حدود 85٪ مواد بازیافتی آلومینیوم ساخته می شوند. بسته به اینکه در کدام ایالت زندگی می کنید ، حتی ممکن است واجد شرایط اعتبار مالیاتی باشید. برای اطلاعات بیشتر ، به شورای ساختمان سبز ایالات متحده مراجعه کنید تا ببینید آیا ساخت شما واجد شرایط است یا خیر. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

دوره گارانتی خدمات مانند قیمت ورق کامپوزیت های نمای آلومینیومی از 10 سال شروع می شود و می تواند به 15سال برسد که سان متال 10 سال ضمانت نامه کارخانه ایستاکاور را دارد و مکس متال 15 سال. این ماده دما را از -60 تا +120 درجه سانتیگراد حفظ می کند (دامنه به خصوصیات ماده پر کننده بستگی دارد) ، جذب صدا در محدوده 30-20 دسی بل است.قیمت ورق کامپوزیت ارزان برای رسیدگی به کدهای ساختمانی فعلی در سراسر جهان ، ورق های کامپوزیت آلومینیومی با هسته هایی ساخته شده اند که از مواد مقاوم در برابر آتش ساخته شده اند. این هسته برای مطابقت با کدهای ساختمان های بزرگ مانند آسمان خراش ها و ساختمان های بلند مرتبه ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که از مواد غیر قابل احتراق متناسب با کاربردهای ساختمان استفاده می شود. هنگام خرید ورق های کامپوزیت آلومینیومی خاص ، حتماً مشخصات حریق را بررسی کنید تا مطابق با الزامات کد ایالت شما باشد.

(3) روشهای سازمانی. خودآزمایی توسط اداره ساخت و ساز در سطح استان و مسکن برگزار می شود. وزارت ما تیم های بازرسی را برای انجام بازرسی های تصادفی سازمان می دهد. هر گروه 2 استان (مناطق خودمختار و شهرداری ها را به طور مستقیم تحت دولت مرکزی) بازرسی می کند ، و شهرستانها و شهرستانها در سطح استان برای بازرسی توسط تیم بازرسی تعیین می شود. برنامه مشخص هر تیم بازرسی به طور جداگانه اطلاع داده خواهد شد.

برگها خاصیت ارتجاعی خوبی دارند و می توانند با زاویه 180 درجه خم شوند. این به شما امکان می دهد از الگوهای پیچیده نما درست کنید ، قوس ها را صاف کنید ، خم های صاف ایجاد کنید.قیمت ورق کامپوزیت ارزان پس از معرفی برخی نکات در مورد نحوه انتخاب ورق های کامپوزیت آلومینیوم ، به ویژگی های اصلی پانل نیز باید توجه داشت. یک صفحه کامپوزیت آلومینیوم از کامپوزیت های آلومینیوم و پلاستیک ساخته شده است. بنابراین ، از توده کوچکی برخوردار است که سبک معماری مطلوبی را ارائه می دهد که با محیط اطراف سازگار است. علاوه بر این ، می توان ورق ها را از تنوع رنگی تولید کرد. این امر امکان مطابقت آنها با الگوهای مختلف را فراهم می آورد. الگوهای با کیفیت بالا ، که غنی از طرح و رنگ هستند ، شرایط سازگاری با محیط های مختلف را برآورده می کنند. ورق ها از آلومینیوم و تراکم کمی از مواد هسته پلاستیکی ساخته شده اند. برش ، سوراخ کردن ، سوراخ کردن ، خم شدن و ماشینکاری آنها را آسان می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

 1. بر اساس اتمام بازرسی خود منطقه ای ، تمام بخشهای ساخت و ساز در سطح استان و ساخت و سازهای شهری و روستایی باید “گزارش خلاصه صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان و ساختمان سبز 2014” را براساس محتوای بازرسی بنویسند و مواد مربوطه را برای بازرسی توسط تیم بازرسی.

تاثیر قیمت ورق کامپوزیت ارزان در ویژگی های مونتاژ (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

غالباً ، از  قیمت ورق کامپوزیت های آلومینیوم در دستگاه نمای تهویه استفاده می شود. تجارت را می توان در هر زمان از سال انجام داد. درباره دستگاه نمای آلومینیومی تهویه شده بیشتر بخوانید؟ اگر این مطالعه را به پایان برسانید ، باید ایده ای در مورد نحوه انتخاب ورق های آلومینیوم کامپوزیت و ویژگی های اصلی آن داشته باشید. ما در ارائه قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم با کیفیت بالا برای مشتریان خود تخصص داریم. خوش آمدید با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر.09120888600

به لطف خاصیت پلاستیکی بودن ، مواد به راحتی گذاشته می شوند ، اما برای بدست آوردن پوشش با کیفیت بالا ، باید به تعدادی از قوانین پیروی کنید:قیمت ورق کامپوزیت ارزان

 • از صفحات برش کارخانه ایستاکاور ورق رایان یا الکترولیز استفاده کنید و ورق را روی گیره ثابت کنید. هنگام تعمیر ، استفاده از واشر لاستیکی ضروری است.
 • قاب ساخت عمودی. این از قسمتهایی که در یک گروه کار می کنند تقسیم می شود ، مرحله بین پروفیل بر اساس وزن مواد تعیین می شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
 • کلیه بخشهای استانی و ساخت و سازهای شهری (روستایی) (گرمایش) باید با دقت تکمیل فرم بازرسی را سازماندهی کنند (برای جزئیات به پیوست مراجعه کنید). فرم بازرسی باید با مهر رسمی مهر شده و قبل از ارائه به تیم بازرسی ارائه شود. تیم بازرسی استان بازرسی شده (منطقه خودمختار ، شهرداری) را ترک می کند (با نسخه الکترونیکی) ، “جدول آماری شرایط اساسی صرفه جویی در انرژی ساختمان” و “جدول آماری شرایط اساسی ساختمانهای سبز” به طور جداگانه به اداره انرژی ساختمان گزارش شد کارایی و فناوری وزارتخانه ما در پایان دسامبر 2014.چک لیست را می توان از وب سایت ما (http://www.mohurd.gov.cn ) بارگیری کرد.
 • اتصال دهنده ها فقط از فولاد ضد زنگ استفاده می شوند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

این مجموعه از سال ۱۳۹۲ در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز تاسیس و شروع به تولید انواع ورق کامپوزیت و کویل رنگی نموده است.در حال حاضر دارای ۲خط تولید ورق کامپوزیت، ۱خط شست و شو و ۱ خط رنگ آمیزی کویل آلومینیومی میباشد. شرکت ایستا کامپوزیت ورق رایان با دارا بودن آزمایشگاه های مجهز و مدرن قادر به ارائه ورق کامپوزیت هایی با کیفیت و قیمت مناسب میباشد.

این مجموعه تولید کننده ورق کامپوزیت آلومینیوم، دارای ۴ برند از جمله : ورق کامپوزیت مکس متال، ورق کامپوزیت لاکچری، ورق کامپوزیت سان متال و ورق کامپوزیت فوجی میباشد.برندها دارای رنگ های متنوع و کارامد هستند و میتوان از آنها در نمای ساختمان، تابلوی فروشگاه، دکوراسیون داخلی و …. بهره مند شد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
برند مکس متال دارای بیش از ۴۰ رنگ ورق کامپوزیت میباشد که کارفرما میتواند با توجه به پروژه مورد نظر رنگ مناسب را تهیه نماید.کارشناسان با تجربه و متعهد شرکت ایستا کامپوزیت ورق رایان با توجه به نیاز کشور و مشتریان محترم اقدام به ارائه ورق کامپوزیت استاندارد نموده اند.از خدمات دیگر این مجموعه میتوان به رنگ آمیزی و شست و شوی کویل های آلومینیومی اشاره کرد.    تخته کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک از چندین لایه مواد تشکیل شده است ، لایه های بالا و پایین از صفحات آلیاژ آلومینیوم با خلوص بالا و میانه آن یک تخته هسته پلی اتیلن با چگالی کم غیر سمی است. برای فضای باز ، جلوی ورق آلومینیوم-پلاستیک با یک پوشش رزین فلوئورکربن (PVDF) پوشانده شده است ، و برای داخل خانه ، جلو می تواند با یک رزین غیر فلوروکربن پوشش داده شود.

 1. در مرحله بازرسی خودکار ، ساختمانهای جدید در هر منطقه اداری استان موارد بازرسی از استانداردهای اجباری برای صرفه جویی در انرژی ساختمانهای مدنی و ساختمانهای رفاه عمومی را که توسط دولت سرمایه گذاری شده است ، شهرداریها ، شهرهای جداگانه در برنامه دولت ، شهرهای مرکز استان ذکر شده ، مسکن ارزان قیمت و ساختمانهای عمومی بزرگ سبز را اجرا می کنند تعداد کل موارد بازرسی برای استانداردهای ساختمان کمتر از 50 نیست ؛ هر شهر گرم در سطح استان و بالاتر در منطقه گرمایش شمالی باید به طور تصادفی 10 ساختمان جدید را که در سال 2014 تکمیل و پذیرفته شده است بررسی کند و پروژه های ساختمانی موجود که تحت اندازه گیری و تحول قرار گرفته اند ، براساس هزینه های مصرف گرما قیمت گذاری می شوند (5 پروژه ساختمان مسکونی جدید ، 2 پروژه نوسازی ساختمان صرفه جویی در مصرف انرژی ، 2 پروژه ساختمان عمومی جدید ، 1 پروژه نوسازی ساختمان صرفه جویی در ساختمان عمومی) (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

_ مقاومت در برابر عوامل جوی (باد، باران، اشعه فرابنفش خورشید و …)
_ استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربه
_ قابلیت برش به سایز مورد نیاز
_سازگار با محیط زیست
_ عایق حرارتی و صوتی
_ دارای سطحی صاف

 1. در مرحله بررسی نقطه ای ، شهرهای مرکز استان بررسی 2 پروژه صرفه جویی در انرژی ساختمان جدید (1 پروژه ساختمان مسکونی ، 1 پروژه ساختمان عمومی ، بررسی سند طراحی نقشه ساخت و بازرسی کیفیت ساخت ساختمان با صرفه جویی در انرژی در سایت پروژه) پروژه سبز 4 شهرهای سطح استان (مناطق) ساختمان های جدید را به صورت تصادفی بررسی کنید 4 پروژه صرفه جویی در انرژی (2 پروژه ساختمان مسکونی ، 2 پروژه ساختمان عمومی) ، 2 پروژه ساختمان سبز ؛ بررسی تصادفی 3 پروژه جدید صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان های جدید در سطح شهرستان ها (مناطق ) (2 پروژه ساختمان مسکونی ، 1 پروژه ساختمان عمومی).اندازه گیری گرمایش و موارد شارژ با توجه به وضعیت خود بازرسی در مکان های مختلف ، باید از نظر نقطه ای بررسی شوند.

(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
_ نصب آسان
_        PVDF: پلی وینیلیدن فلورید ، مقاومت در برابر هوای مناسب. کت و شلوار برای ورق کامپوزیت آلومینیوم مت مات ، ورق کامپوزیت آلومینیوم چوب ، ورق کامپوزیت آلومینیوم با رنگ سنگ. مدت ضمانت طولانی برای نمای بیرونی با استفاده از قیمت ورق کامپوزیت 15 سال است.

3- از مقامات ساخت و ساز در سطح استان و شهر و روستا خواسته می شود لیستی از کلیه موارد موجود در الزامات بازرسی را ارائه دهند. موارد بازرسی شده توسط تیم بازرسی با مشخص کردن در لیست موارد و بررسی های تصادفی در محل تعیین می شود.

ورق کامپوزیت آلومینیوم PVDF شامل یک هسته پلی اتیلن است که بین دو پوسته آلومینیوم 0.5 میلی متر قرار گرفته است. همانطور که از نام آن پیداست، قیمت ورق کامپوزیت با پوشش PVDF فلوئورکربن پوشش داده شده است تا دارای دوام و مقاومت گردد.به طور گسترده ای ورق کامپوزیت در روکش خارجی، نمای ساختمان، عایق حرارتی و تابلوها استفاده می شود. کاربردهای این ماده روکش نه تنها به روکش خارجی محدود می شود بلکه می تواند به عنوان پارتیشن، سقف کاذب و غیره نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ورق کامپوزیت آلومینیوم یک متریال ساختمانی رایج است که چندین کاربرد برای نمای بیرونی ساختمان دارد. این متریال از ورق های آلومینیومی نازک و مسطح تشکیل شده است که به یک هسته غیر آلومینیومی متصل شده اند. می توان آن را با پلی وینیلیدن فلوراید (PVDF)، رزین های فلوروپلیمر (FEVE) یا رنگ پلی استر در طیف گسترده ای از رنگ های فلزی و غیر فلزی و همچنین الگوهایی که مواد دیگر مانند چوب یا سنگ مرمر را تکرار می کنند، پوشش داد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

ورق کامپوزیت آلومینیوم (ورق کامپوزیت) یک صفحه تخت است که از دو ورق آلیاژ آلومینیوم پیوند داده شده با یک هسته غیر آلومینیومی ساخته شده است تا یک کامپوزیت را تشکیل دهد. ورق کامپوزیتمصالح ساختمانی خوبی است و اغلب برای روکش دیوار یا مواد نمای ساختمان ، عایق بندی و علامت گذاری استفاده می شود.

 1. این بازرسی عمدتا بر بازرسی در محل و دسترسی به داده ها متمرکز خواهد بود و به گزارش ها گوش نخواهد داد.پس از اتمام بازرسی ، تیم بازرسی مجموعاً نتایج بازرسی را به مقامات مسکن در سطح استان و ساخت و سازهای شهری و روستایی در منطقه بازرسی شده گزارش می دهد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

فعالیت های ساختمانی، در دو بخش تجاری و مسکونی، برخی از عوامل محرک تقاضا برای بازار ورق کامپوزیت آلومینیوم است.علاوه بر این، افزایش فعالیت های ساخت و ساز صنعتی و تجاری در اقتصادهای نوظهور همراه با افزایش تولید خودرو در رشد بازار نقش دارد.

نصب آسان، مقاومت در برابر خوردگی زیاد سطح از ویژگی های صفحات کامپوزیت است که منجر به افزایش تصویب در بخش های مختلف می شود.بخش خودروسازی جهانی طی چند سال گذشته به دلیل رشد سرمایه گذاری ها، تولید زیاد و تقاضا در اقتصادهای در حال ظهور، به ویژه چین و هند، شاهد رشد سریع بوده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

ورق کامپوزیتدارای وزن سبک ، سفت و سخت و بادوام است و مقاومت مناسبی در برابر آتش نشان می دهد. همچنین از قابلیت ضد آب شدن برخوردار است و با قرار گرفتن در معرض نور خورشید رنگ آن کمرنگ نمی شود. هزینه های نصب ورق کامپوزیتمعمولاً در قسمت پایین است.

(1) برای مشکلات موجود در بازرسی ، تیم بازرسی اقدامات اصلاحی و نظارت پیگیری را پیشنهاد می کند. برای پروژه هایی که مقررات اجباری قوانین ، مقررات و استانداردهای فنی مربوط را نقض می کنند ، وزارتخانه ما اطلاعیه های اجرای قانون را صادر می کند.

این، به نوبه خود، بازار جهانی را پیش خواهد برد، زیرا از ورق های کامپوزیت در صنعت خودرو برای کاهش وزن کلی وسایل نقلیه و بهبود بهره وری سوخت و کاهش هزینه های نگهداری استفاده می شود. روند اخیر نشان می دهد که تقاضا برای ورق کامپوزیت آلومینیوم خود تمیز کننده نانو در حال افزایش است و در سال های آینده نیز به سمت خود کشیده خواهد شد.با این حال، هزینه ترمیم زیاد در صورت آسیب دیدگی یا فرورفتگی از جمله مهمترین عوامل محدود کننده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

بر اساس کاربرد، بازار جهانی ورق کامپوزیت آلومینیوم به ساختمان و ساخت و ساز، تبلیغات، حمل و نقل و خودرو تقسیم شده است.تخمین زده می شود که بخش ساخت و ساز بیشترین سهم بازار را در طول دوره پیش بینی به دلیل استاندارد سازی روزافزون در معماری ساختمان ها به خود اختصاص دهد. طراحی و استاندارد سازی مدرن به دوام بالا، مقاومت در برابر آتش و خاصیت ضد آب و هوا نیاز دارد که پانل کامپوزیت آلومینیوم از قبل ارائه می دهد.

در اینجا لیستی از پنج تولید کننده برتر صفحه آلومینیوم کامپوزیت در جهان وجود دارد. لطفاً توجه داشته باشید که این لیست پویا و مطابق با گزارش اخیر تحقیقات بازار است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

(2) نتایج بازرسی از اجرای استانداردهای اجباری برای صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمانهای مدنی ، ارتقا of ساختمانهای سبز ، و اندازه گیری حرارت و شارژ ساختمانهای جدید به عنوان پایه ارزیابی ارزیابی آلودگی ملی هوا عمل می کند برنامه اقدام پیشگیری و کنترل.

گروه صنعتی ایستا کاور دارای دفتر مرکزی و کارخانه تولید در تهران  است. این شرکت ورق های کامپوزیت آلومینیومی با کیفیت بالا را به بازرگانان ورق کامپوزیت ساختمان ، ساختمان و تبلیغات عرضه می کند. این شرکت بزرگترین تولید کننده ورق های کامپوزیت آلومینیوم در بازار داخلی ایران است.

احتمالاً هر روز صفحه کامپوزیت آلومینیوم را می بینید اما فقط نمی دانید که چیست. “معماری از آنجا شروع می شود که شما دو آجر را با دقت کنار هم قرار دهید. آنجا شروع می شود.” گفت لودویگ میس ون روهه. و این درست است ، بزرگترین بناهای تاریخ با کنار هم قرار دادن آجرها با دقت ساخته شده اند. آجرها با بتن ، چوب و فولاد بزرگترین شاهکارهای جهان را دیده اند. هیچ شخصی زنده نیست که بتواند اهمیت این مواد را در صنعت معماری و ساخت و ساز انکار کند. اما همانطور که دیوارهای بتونی و نقاشی دارای کاستی هایی بودند ، چوب و فولاد نیز دارای نقایصی بودند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

بر اساس نوع خودرو، بازار جهانی کامپوزیت آلومینیوم در اتومبیل های سواری و وسایل نقلیه تجاری سبک تقسیم شده است. پیش بینی می شود بخش اتومبیل های مسافری با افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه شخصی در بین مشتریان در سراسر جهان، در دوره پیش بینی با سهم بیشتری از بازار رشد کند. با شهرنشینی سریع و درآمد قابل استفاده بالا، ترجیح مشتری به سمت مسافرت با وسایل نقلیه عمومی است.این تغییر باعث تقاضای خودروهای سواری می شود و در نتیجه رشد بازار جهانی ورق آلومینیوم کامپوزیت را تسریع می کند.

مواد ساختمانی کامل دارای دو ویژگی اصلی هستند. اولین مورد این است که باید سبک باشد و دوم اینکه به راحتی قابل استفاده است. با توجه به این تعریف ، آجر ، بتن ، چوب و فولاد مواد ساختمانی کاملی نیستند. به همین دلیل سالها و قرنها معماران تا 100 سال پیش با مصالح مشکل داشتند. آلومینیوم در معماری شروع به کار کرد اما حتی آلومینیوم نیز برخی از عوارض را ایجاد کرد. محلول کامل در سال 1969 ارائه شد. آلومینیوم در تولید پانل های کامپوزیت آلومینیوم استفاده شد و معماران شگفت زده شدند. پانل های آلومینیوم کاملا نمای شهر را تغییر داده اند. اما این قیمت ورق کامپوزیت چیست و برای چه استفاده می شود؟         (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

 1. گزارش خلاصه 2014 در مورد عملکرد صرفه جویی در انرژی ساختمان و اقدامات ساختمان سبز (طرح کلی تهیه)
 2. جدول اندازه گیری گرمایش و شارژ استانها (مناطق خودمختار و شهرداریها مستقیماً تحت دولت مرکزی) در سال 2014
 3. جدول هزینه های اندازه گیری گرمایش برای شهرها در سطح استان و بالاتر در سال 2014
 4. لیست پروژه های جدید ساختمانی که در سال 2014 تکمیل و پذیرفته شده اند
 5. لیست پروژه های نوسازی ساختمان صرفه جویی در انرژی موجود که در سال 2014 تکمیل و پذیرفته شده اند

10 بازرسی خودکار از اندازه گیری گرمایش و شارژ برای ساختمانهای تازه احداث شده و پروژه های ساختمانی موجود که تحت اندازه گیری و تحول برای شهرهای سطح استان و بالاتر قرار گرفته اند و در سال 2014 تکمیل و پذیرفته شده اند

 1. در سال 2014 ، استان و منطقه خودمختار (تولید و ساخت و سازهای شین جیانگ) اندازه گیری حرارت و صفحه بازرسی شارژ
 2. در سال 2014 ، برگه معیار اندازه گیری گرمایش و شارژ شهرها در سطح استان و بالاتر

این ماده از ورق های آلومینیومی نازک و مسطح تشکیل شده است که به یک هسته غیر آلومینیومی متصل شده اند.می توان آن را با پلی وینیلیدن فلوراید (PVDF)، رزین های فلوروپلیمر (FEVE) یا رنگ پلی استر در طیف گسترده ای از رنگ های فلزی و غیر فلزی و همچنین الگوهایی که مواد دیگر مانند چوب یا سنگ مرمر را تکرار می کنند، پوشش داد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

به زبان ساده قیمت ورق کامپوزیت ها دو ورق آلومینیوم با هسته ترموپلاستیک ساخته شده از پلی اتیلن هستند که آنها را در کنار هم نگه می دارد. قیمت ورق کامپوزیت به دلیل ساختار آن برای سیستم های روکش دیوار خارجی مناسب است. در زبان معماری ، روکش کاری فرآیندی است که برای محافظت از ساختمان در برابر آب و هوا و یا ایجاد جلوه ای ظریف و مدرن در ساختمان ، مواد نمای ساختمان با برخی از مواد دیگر پوشانده شود. جدا از استفاده خارجی ، قیمت ورق کامپوزیت می تواند در طراحی داخلی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ورق کامپوزیت آلومینیوم با زیرکی از اصل مکانیکی ساختار فولادی شکل I استفاده می کند و از ویژگی های مکانیکی منحصر به فرد آن برخوردار است. علاوه بر این، ورق کامپوزیت آلومینیوم در دمای بالا ترکیب می شود.در این فرآیند، دو لایه ورق کامپوزیت آلومینیوم در یک حالت کششی خاص قرار دارند، پس از قالب گیری و خنک سازی، به دلیل سرعت انقباض ورق آلومینیوم متقارن و مواد هسته، تنش داخلی ورق تشکیل شده و  سختی ایجاد می شود.

۳. رنگ غنی و مناسب برای تزئین :
صفحه تصویر ورق آلومینیوم کامپوزیت می تواند به تنوع رنگی تبدیل شود و در انواع تصاویر قابل طراحی باشد.علاوه بر این، فناوری کپی کردن امکان شبیه سازی الگوهای گرانیت، دانه چوب و فلز را فراهم می کند تا طرح را با بافت دقیق و کیفیت بالا ارائه دهد. رنگ های غنی و طرح های متناسب با محیط های مختلف باعث ایجاد احساس هماهنگی می شوند.
ترکیب عالی رنگ ها و الگوها به یک وحدت مصنوعی عالی کمک می کند و یک جشن بصری روشن و نرم ایجاد می کند. دیوار پرده ای که با ورق کامپوزیت آلومینیومی تزئین شده است را می توان با دیوار پرده شیشه ای زیبا و دیوار پرده سنگی زیبا مقایسه کرد. در حالی که از آلودگی نور جلوگیری می کند، در زیر نور خورشید، بسیار زیبا و باوقار است.
۴. سطح صاف : (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

معماری به چیزی سبک ، مستحکم و کار با آن نیاز داشت و راه حل آن (ورق کامپوزیت)بود. همانطور که در آغاز کار ذکر شد ، بسیاری از ساختمانها از (ورق کامپوزیت)برای محافظت از ساختمان و افزایش عمر مصالح ساختمانی استفاده می کنند. ورق های آلومینیوم نه تنها برای محافظت بلکه برای محصور کردن نمای ساختمان استفاده می شوند. نمی دانید چه دلایلی وجود دارد که باید از پانل های کامپوزیت آلومینیوم استفاده کنید؟

ورق کامپوزیت آلومینیوم با فرآیند تولید کامپوزیت حرارتی مداوم تولید می شود، بنابراین صافی سطح بالاتر از ماده تک، به ویژه صفحه بزرگ است. هنگامی که برای دکوراسیون ساختمان استفاده می شود، سطحی صاف و یکنواخت را نشان می دهد.
۵. دوام خوب :
ورق کامپوزیت آلومینیوم از تکنولوژی کامپوزیت حرارتی مواد فلزی و هسته ای استفاده می کند و اتصال آن محکم است و پوشش سطح با توجه به مواد مختلف مورد استفاده در محیط انتخاب می شود. به طور معمول از سه نوع پوشش استفاده می شود، یعنی پوشش فلوروکربن، پوشش پلی استر و پوشش اکریلیک، که در این بین پوشش فلوروکربن توانایی آب و هوایی بسیار خوبی دارد، که به طور گسترده ای در تزئین دیوار پرده ای و موارد خاص استفاده می شود. مطالعات تجربی نشان داده است که می تواند بیش از ۲۰ سال در محیط های بیرونی سخت مورد استفاده قرار گیرد.
۶. عملکرد عالی نسوز : (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

به عنوان نوع جدیدی از مواد تزئینی ، ورق کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک (همچنین به عنوان ورق  کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک شناخته می شود) یکی از متداول ترین مواد تولید صفحه پایین صفحه تابلو است. در حال حاضر محتمل ترین ماده ای است که در تولید سر درها استفاده می شود. مزایای سر درب صفحه آلومینیوم-پلاستیک عمدتا موارد زیر است: رنگ یکنواخت ، سبک وزن ، مقاومت در برابر ضربه ، صاف و مسطح ، با دوام ، نگهداری آسان ، پردازش آسان ، غیر قابل اشتعال و غیر سمی

آتش نشانی تحقیق و توسعه جدیدی از مواد اصلی را تصویب کرد. مواد اصلی مواد غیر آلی را پر می کنند، بنابراین بهبود عملکرد آتش سوزی جهشی ایجاد می کند که می تواند استاندارد سطح B1 را برآورده کند و نیازهای مقررات ساختمان را برآورده کند.
محصولات ما دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند. اگر می خواهید جزئیات بیشتری در مورد ورق کامپوزیت نسوز بدانید، با ما تماس بگیرید.09120888600

تاثیر قیمت ورق کامپوزیت ارزان در مزایا و معایب

ورق کامپوزیت های نمای آلومینیومی به دلیل ذهن ظریف مربوط به روند معماری مدرن ، تقاضا می کنند. علاوه بر این ، مواد دارای مشخصات فنی عالی است.خرید ورق کامپوزیت

از جمله مزایای اصلی  قیمت ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم:

 • عمر طولانی (تا 50 سال) ؛
 • کلاس ایمنی در برابر آتش سوزی بالا
 • انعطاف پذیری و انعطاف پذیری
 • زیرکی
 • توانایی جذب سر و صدا ؛
 • مقاومت در برابر خوردگی ، رطوبت و دما کاهش می یابد.
 • مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش ، که به مواد اجازه می دهد برای مدت طولانی ظاهر بدوی را حفظ کنند.
 • تمیز کردن آسان با آب ؛
 • بسیاری از راه حل های رنگی.
 • مواد با وزن متوسط.

1. نمونه ها: این شرکت نمونه های رایگان را برای مشتریان جدید و قدیمی ارائه می دهد و همچنین می تواند نمونه هایی را تهیه کند تا محصولات با کیفیت به مشتریان ارائه دهد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

2. تضمین کیفیت: کارخانه ما دارای یک بخش کنترل کیفیت حرفه ای است که آزمایشات مختلفی را بر روی هر دسته از محصولات انجام می دهد و تنها پس از گذراندن آزمون می تواند کارخانه را ترک کند. پس از ثبت سفارش ، ما بصورت سیستماتیک سفارش را پیگیری می کنیم و عکسهای واضح از بسته بندی و بسته بندی را به موقع در اختیار مشتری قرار می دهیم. علاوه بر این ، ما خدمات جامع پس از فروش را ارائه می دهیم. خدمات پس از فروش ما شامل موارد زیر است: محدود به تحویل و حمل به موقع ، یک سری کامل از اسناد ترخیص کالا از گمرک ، گواهینامه های مربوطه و غیره

3. خدمات تیم حرفه ای: شرکت ما دارای یک تیم تجارت خارجی حرفه ای عالی برای ارائه خدمات به موقع پیش فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان است. تمام خدمات ما مشتری محور خواهد بود ، همیشه بسیار سریع به مشتریان پاسخ می دهیم و مشکلات مشتری را به زودی برطرف می کنیم تا جایی که ممکن است. ما مسئول هر دسته از محصولات حمل شده از کارخانه هستیم.

4. لجستیک: این شرکت دارای تعداد زیادی پرسنل مدیریت و عملیات تدارکات است و کالاهای شما طبق برنامه به سلامت به بندر کشور شما می رسند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید
برای اطمینان و مشاوره رایگان با مهندس متین قدیری نیکخو مسئول فروش مکس متال تماس بگیرید09120888600تماس با ما
برخلاف خواص مثبت ، معایب مختلفی وجود دارد:
 • سطح خارجی ماده به دلیل عدم وجود پوشش محافظ اضافی ، در برابر آسیب مکانیکی ناپایدار است. ورق کامپوزیت های آلومینیوم به راحتی خراشیده می شوند ، که بر خصوصیات تزئینی آنها تأثیر می گذارد. به همین دلیل ، مواد برای تزئین قطعات ، که نیاز به افزایش مقاومت در برابر آسیب ، مانند قسمت اصلی ساختمان دارند ، مناسب نیست.خرید ورق کامپوزیت
 • هزینه این قیمت ورق کامپوزیت ارزان ها کاملا زیاد است ، که توضیح داده شد زیرا آنها از نظر مقاومت بالا متفاوت هستند و به مواد تکمیل کننده نخبه تعلق دارند.قیمت ورق کامپوزیت ارزان

قیمت ورق کامپوزیت ارزان های نمای آلومینیومی یک فضای باز برای راه حل های مختلف قیمت ورق کامپوزیت ارزان پس از مطابقت با تمام الزامات مواد تکمیل مدرن ، برای کسانی که می خواهند خانه را با ظرافت تر جلوه دهند ، گزینه ای عالی خواهند بود. هنگام خرید  ورق کامپوزیت های آلومینیومی با کیفیت بالا و نصب حرفه ای آنها ، میزبان می تواند اطمینان داشته باشد که دیوارهای ساختمان به طور قابل اعتماد محافظت می شوند و هدف تصادفی را برای سالهای طولانی حفظ می کنند.خرید ورق کامپوزیت

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

ورق کامپوزیت های آلومینیوم در نما: انواع ، کاربرد ، نصب (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

هنگام روکش ساختمان های صنعتی و مسکونی از ورق های نمای آلومینیومی استفاده می شود. پیکربندی آلومینیوم شامل قدرت و ظرافت است.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان و خرید

ورق کامپوزیت های آلومینیوم را نصب کنید. می توان آن را با مخفی ، باز یا متصل پیوست کرد. کار در جهت پایین شروع می شود. در حالت اول ، صفحه با پیچ به قفسه ها ثابت می شود ، لبه بالایی یک ورق با یک شیار به لبه پایین بعدی متصل می شود.خرید ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزان

بر اساس آخرین “اقدامات مدیریت ساختمان ساختمان سبز منطقه پیشرفته سوژو” ، منطقه پیشرفته سوژو توسعه گسترده ای از ساختمان های سبز شهری را ترویج می دهد و “منطقه نمایشی ساختمان سبز استان جیانگ سو” و “ملی زیست محیطی سبز” را به طور فعال ایجاد می کند. شهر “. اخیراً ، نویسنده از منطقه پیشرفته سوژو آموخته است که پروژه های عمرانی جدید در شهرها و شهرهای منطقه ، استانداردهای ساختمان سبز را به طور کامل اجرا می کند. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در نوع دوم ، ورق کامپوزیت ها با یک چسب کوچک بست می شوند و با پیچ ثابت می شوند. با یک روش ثابت شده ثابت ، ورق های مواد با پیچ ثابت می شوند ، و در بخشهای برگ واشر لاستیکی وجود دارد. آخرین گزینه ترجیح داده می شود زیرا جایگزینی عناصر منفرد هنگام ترمیم پوشش را ساده می کند.خرید ورق کامپوزیت

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

همه چیز در مورد قیمت ورق کامپوزیت ارزان نما: از انتخاب قبل از نصب

انواع مختلفی از ترکیبات از مدت ها قبل وجود داشته و از محبوبیت بالایی برخوردار بوده اند. همین اصل یک مجموعه لایه با لایه ای از مواد معدنی ، پلیمرها و حتی یک درخت است ، به منظور اصلاح خواص ، از مدت ها قبل شناخته شده است. منحصر به فرد بودن گزینه های مدرن در انتخاب این نوع اتصالات و ظرافت اتصال مواد توضیح داده شده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ورق کامپوزیت آلومینیومی با سطح براق و بالا ، پلی استر ورق کامپوزیت است. این یک سطح براق با رنگهای یکنواخت و روشن مشخص می شود. این ورق های کامپوزیت اغلب برای تبلیغات ، تزئینات و علائم تبلیغاتی استفاده می شود. ورق کامپوزیت آلومینیومی با براقیت سبک ، پردازش آسان و تمیز کردن آن آسان است. این صفحات کامپوزیت آلومینیومی به طور گسترده ای در جبهه های فروشگاه ، چراغ راهنمایی و راهنما ، سیستم های رانندگی در ساختمان های عمومی مانند فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار و استادیوم ها ، علائم هویتی شرکت ها ، بیلبوردها و تیرهای نمایشگاهی یافت می شوند.

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

خرید ورق کامپوزیت و قیمت ورق کامپوزیت ارزان

طراحی ساده سامی شامل ورق های آلومینیوم با لایه ای از پلیمر یا پرکننده فلز است. علاوه بر این ، محصول توسط لایه های آغازگر ، رنگ و محافظ محافظت می شود.”استفاده از بودجه ویژه برای پرداخت هزینه های تشخیصی ، گام های بعدی را برای واحدهای اصلی مصرف کننده انرژی که اطلاعات زیادی در مورد مدیریت انرژی قراردادی ندارند ، تسهیل می کند.” مسئول گفت که کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری در حال حاضر اقدامات اولیه را انجام می دهد برای سازماندهی خدمات تشخیصی فضای کم مصرف. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

روند ساخت تخته پلاستیکی آلومینیومی خشک آویز ، تخته چوب وسط را از بین می برد ، یعنی تخته پلاستیک آلومینیوم مستقیماً بر روی قاب آهنی ثابت می شود. هیچ پشتیبانی از صفحه زیرین وجود ندارد ، بنابراین این روش برای صفحات آلومینیوم-پلاستیک الزامات نسبتاً بالایی دارد. به طور کلی ، یک صفحه آلومینیوم پلاستیکی خوب با ورق آلومینیوم ضخیم برای دستیابی به هدف سطح صاف استفاده می شود. حلق آویز خشک معمولاً با کشیدن پرچ ها در مکان های پنهان تر ثابت می شود و مکان هایی که نمی توان جلو را درمان کرد با چسب ساختار مهندسی اتصال می یابد تا زیبایی و استحکام کلی را تضمین کند.

خرید ورق کامپوزیتبه همین منظور ، چنگدو واحدهای کلیدی مصرف کننده انرژی را با تشخیص فضای کم صرفه جویی در انرژی و خدمات مدیریت صدور گواهینامه صرفه جویی در انرژی پروژه مدیریت انرژی از طریق خرید خدمات دولتی فراهم می کند. به عنوان مثال ، شرکت های خدمات صرفه جویی در مصرف انرژی ، صرفه جویی در مصرف انرژی را برای واحدهای اصلی مصرف کننده انرژی انجام می دهند. مناطق غیرصنعتی توسط یک واحد صرف کننده انرژی 20،000 یوان پشتیبانی می شوند ؛ مناطق صنعتی با یک انرژی مصرفی واحد پشتیبانی می شوند واحد 30000 یوان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

در نگاه اول ، به بسیاری از محافظ های آلومینیومی نیاز نیست. این ماده دارای فعالیت شیمیایی بالایی است ، که در این حالت در حال اجرا دارای یک ویژگی است: آلومینیوم بلافاصله اکسید می شود و یک فیلم اکسید در سطح تشکیل می دهد. دومی برای غیر حساس بودن رطوبت. با این حال ، این خواص مفید فقط در مواد معدنی خالص و در تولید یک ورق ذاتی است ، اگرچه ضد عفونی شده است – از نظر شیمیایی در معرض بستن است ، اما هنوز هم این امر خلوص یا یکنواختی زیادی ایجاد نمی کند.خرید ورق کامپوزیت

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

خرید ورق کامپوزیت های نمای کامپوزیت می توانند چیدمان سخت تری داشته باشند. اما در اینجا یک عامل کوتاه وجود دارد: هرچه تعداد لایه ها بیشتر باشد ، تخته ضخیم تر است ، به این معنی که سنگین تر است. یکی از مثبت ترین کیفیت های نمای آلومینیومی نمای آسان است. 1 متر مربع وزن این ماده فقط 3-8 کیلوگرم است که به شما امکان می دهد محصولاتی در اندازه های بزرگ تشکیل دهید. در عکس – نمونه ای از روکش آلومینیوم.

قیمت ورق کامپوزیت ارزاندر فرض “(ورق کامپوزیت)تفاهم” ، برای کاربران انرژی آسان نیست که “فعالانه” “هزینه” کنند تا فضای صرفه جویی در انرژی را برای خود تشخیص دهند ، و بدین ترتیب تصمیم بگیرند که آیا پروژه های مدیریت انرژی قرارداد را اجرا کنند.

اتمام با پارامترهای استاندارد کاملاً مشخص تولید می شود. با این حال ، با تولید محصولات نامتعارف – از نظر اندازه و شکل ، هیچ مشکلی وجود ندارد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

روش نصب کف تخته چوب ساخت سطح پایین تخته چوب ، و سپس استفاده از چسب چوب برای اتصال است. این روش ساخت دارای طرز کار پیچیده ، نیازهای زیاد در صنعت نجاری و هزینه بالایی است. صفحه آلومینیوم-پلاستیک مورد استفاده اغلب ارزان ترین است. از آنجا که مقاومت در برابر آب و هوا روی تخته چوب نسبتاً ضعیف است ، تغییر شکل آن توسط رطوبت آسان است ، بنابراین صفحه آلومینیوم پلاستیکی سطح به طور طبیعی تغییر شکل داده و برآمدگی ایجاد می کند. باز شدن چسب بین تخته پلاستیکی و آلومینیومی و تخته چوب نیز یکی از دلایبه گفته مسئول مربوطه در بخش منابع محیط زیست کمیسیون توسعه و اصلاحات چنگدو ، هنوز فضای زیادی برای توسعه در بازار مدیریت انرژی قرارداد چنگدو وجود دارد. در طول دوره “برنامه پنج ساله دوازدهم” در چنگدو ، 249 واحد کلیدی مصرف کننده انرژی وجود دارد که در ارزیابی های ملی و استانی گنجانده شده اند و تنها تعداد کمی از آنها مدیریت صرفه جویی در مصرف انرژی را برای مدیریت انرژی قرارداد انجام داده اند. به گفته فرد مسئول ، دلایل متعددی برای این پدیده وجود دارد. از یک طرف ، سیاست های موجود مکانیزم محدودکننده نیرو را برای واحدهای مصرف کننده انرژی تحمیل نمی کند و واحدهای مصرف کننده انرژی آگاهی کمی از صرفه جویی در مصرف انرژی فعال دارند. واحدهای صرفه جویی در انرژی چیز جدیدی به عنوان “مدیریت قرارداد انرژی” را قبول ندارند و حتی “سوerstand تفاهم” دارند. کارخانه های داروسازی و شرکت های شیمیایی فکر می کنند که امکان اجرای مدیریت انرژی قراردادی وجود دارد. بر تولید طبیعی تأثیر بگذارید ؛ برخی از شرکت های بزرگ و شرکت های دارای مزایای اقتصادی خوب معتقدند که منافع اقتصادی ناشی از مدیریت انرژی انرژی ضعیف است و انگیزه آن ناکافی.
ل تغییر شکل و برآمدگی سطح تخته پلاستیکی آلومینیوم است. عوامل زیادی وجود دارد ، این روند نصب به تدریج از بین می رود.

اندازه ورق کامپوزیت دارای موارد زیر است: (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • طول – از 244 تا 580 سانتی متر ؛
 • عرض – 120 یا 155 سانتی متر ؛
 • ضخامت – از 2 تا 6 میلی متر ، بسته به پیچیدگی ترکیب.
قیمت ورق کامپوزیت ارزانبر پاداش مستقیم به شرکت های خدمات صرفه جویی در انرژی ، در این سیاست جدید همچنین یک شرکت کننده مهم دیگر در پروژه های مدیریت انرژی قرارداد-کاربران نیز به طور کامل در نظر گرفته شده است.

مشخصات فنی و قیمت ورق کامپوزیت ارزان نما(خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

کیفیت مواد توسط اجزای آن تعیین می شود: خلوص ورق آلومینیوم ، ضخامت پرکننده و استفاده از یک یا یک پوشش پلیمری دیگر. ویژگی های مشترک کاربر برای پانل های کامپوزیت شامل موارد زیر است.خرید ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزاناستقرار صندوق ویژه ، به این معنی است که شرکت های خدمات صرفه جویی در انرژی واجد شرایط دریافت پاداش مضاعف هستند. از آنجا که “اطلاعیه” نشان می دهد برای پروژه های مدیریت انرژی قراردادی که به تازگی بودجه اعطای دولت را دریافت كرده اند ، علاوه بر بودجه جایزه دولت ، چنگدو مشوق های منطبق در سطح شهر 100 یوان به ازای هر تن ذغال سنگ استاندارد را ارائه می دهد. شرکت ضبط کننده فقط در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.برای پروژه های مدیریت انرژی قراردادی که توسط شرکت های پرونده سازی غیر دولتی اجرا می شوند و آستانه برنامه بودجه را برآورده نمی کنند ، 300 یوان در هر تن ذغال سنگ استاندارد در سطح شهرداری اهدا می شود. پاداش ویژه صندوق برای یک پروژه تنها از 500000 یوان بیشتر نیست. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • بالاترین مقاومت در برابر سایش – مواد و لایه های محافظ 100٪ تضمین می کنند.
 • وزن سبک به شما امکان می دهد زمان نصب را به حداقل برسانید. می توان با دستان آنها را بالا برد.
 • خواص عایق حرارتی مواد ، البته ، ندارند ، اما سر و صدا با موفقیت جذب می شود. راز استفاده از مواد پراکندگی حرارتی به عنوان واشر بین دو لایه آلومینیوم. لایه دما را تراز می کند ، به طوری که وقتی ورق آلومینیوم بالایی گرم می شود ، لایه دوم تقریبا گرم نمی شود و بر این اساس تغییر شکل نمی یابد. همین ماده پلی مری اثر سرما را تأمین و کاهش می دهد.
 • ورق های کامپوزیت آلومینیوم کیفیت معمول خود را در محدوده دما از -60 تا +120 درجه سانتیگراد حفظ می کنند ، تثبیت در هنگام سرما مجاز است.خرید ورق کامپوزیت و قیمت ورق کامپوزیت ارزان
 • دکوراسیون پانل های نما نه تنها از طریق رنگ یا بافت بلکه از انعطاف پذیری بالای محصولات نیز برخوردار است. ورق می تواند با زاویه 180 درجه خم شود ، که امکان اتصال نمای شیب دار ، گوشه های صاف گرد ، قوس ها و موارد دیگر را فراهم می کند.
 • مقاومت در برابر قرار گرفتن در معرض مکانیکی و اشعه ماورا بنفش محصولات لایه محافظ تزئینی را ایجاد می کند. اغلب برای این استفاده از خطوط پلی وینیل کلراید لعابی با رزین های اکریلیک استفاده می شود.خرید ورق کامپوزیت و قیمت ورق کامپوزیت ارزان

1. مواد اولیه (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
برای ورق های کامپوزیت آلومینیوم ، مواد از 
سیم پیچ آلومینیومی  و پلاستیک هستند.ن
 چی ثروتمندترین معدن آلومینیوم جهان را دارد ، بنابراین محصولات آلومینیوم ساخت چین دارای مزایای منحصر به فرد در بازار بین المللی است.

2. هزینه های کارباعث شد لی کیانگ به سرعت روحیه خود را تغییر دهد این است که در خط مشی تازه منتشر شده در چنگدو ، این” خط قرمز “استاندارد را پایین می آورد ، خواه یک یک پروژه صنعتی یا یک پروژه غیرصنعتی ، به شرطی که یک شرکت خدمات صرفه جویی در مصرف انرژی ثبت شده باشد ، در صورتی که صرفه جویی در مصرف انرژی سالانه بیش از 50 تن زغال سنگ استاندارد باشد ، پروژه های مدیریت انرژی مدیریت قرارداد که در شهرداری اجرا می شوند ، قابل استفاده هستند. با توجه به لی Qiang ، پروژه های صرفه جویی در انرژی انجام شده توسط سیچوان (ورق کامپوزیت)انرژی سرمایه گذاری شرکت ، آموزشی ویبولیتین عمدتا در زمینه ساخت و ساز است. “دستیابی به استاندارد 50 تن ذغال سنگ استاندارد نباید دشوار باشد.” پس از (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

جمعیت چین با داشتن یک سوم آنها در تولید صنعتی در رتبه دوم جهان قرار دارد. بنابراین ، از نظر تولید ، چین هزینه کار نسبتاً کمی دارد.

3. برق ، تجهیزات ، هزینه های کارخانه
چین دارای بزرگترین نیروگاه بادی جهان ، نیروگاه هسته ای است ، و اساسی ترین شرایط برق را برای تولید صنعتی فراهم می کند. علاوه بر قلمرو وسیع و پایگاه صنعتی نسبتاً قوی ، ماشین آلات و تجهیزات می توانند خودکفا باشند و به خوبی نگهداری شوند.

سه شرط فوق تعیین می کند که هر قطعه ورق کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک در چین ارزان تر از سایر کشورها است. چین به بزرگترین صادر کننده ورق های پلاستیکی آلومینیوم در جهان تبدیل شده استچرا کمتر از 10٪ پروژه ها پاداش مالی می گیرند؟ مشخص شد که برای بدست آوردن وجوه تشویقی ملی ، علاوه بر روشهای کاربردی پیچیده و مدت زمان طولانی ، آستانه صرفه جویی در انرژی پروژه نیز بالا است. طبق مقررات ملی مربوطه ، صرفه جویی در مصرف انرژی سالانه یک پروژه کمتر از 10 هزار تن ذغال استاندارد و بیش از 100 تن (شامل) زغال سنگ استاندارد است. در این میان ، صرفه جویی انرژی سالانه در پروژه های صنعتی باید بیش از 500 تن باشد (شامل) ذغال سنگ استاندارد برای واجد شرایط بودن برای استفاده. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

بنابراین اگر می خواهید ورق قیمت ورق کامپوزیت را  در چین خریداری کنید ، لطفاً از (ورق کامپوزیت)خرید کنید.

خط تولید نقاشی و کامپوزیت (ورق کامپوزیت)متعلق به یک شرکت است که باعث می شود اختلاف قیمت خرید کویل آلومینیومی روکش شده صرفه جویی شود. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

تامین کننده مواد اولیه آلومینیوم ما قوی ترین تامین کننده آلوم در چین است. علاوه بر این ، آنها 20 سال است که با ما همکاری می کنند.

تیم تجارت خارجی ما ارتباطات روان و خدمات پیش فروش و خدمات پس از فروش درجه یک را با کیفیت حرفه ای ارائه می دهد.

اگر می خواهید ورق کامپوزیت آلومینیوم وارد کنید ، (ورق کامپوزیت)بهترین انتخاب شما است! تولید کننده آلومینیوم کامپوزیت حرفه ای ، متخصص صنعت تبلیغات ، پروژه بزرگ ساخت و ساز و استقبال از عمده فروشان ، توزیع کنندگان ، نمایندگان و پیوستن به ما ، ما همچنین خدمات نصب شده را ارائه می دهیم که به معنای چاپ آرم خود بر روی فیلم محافظ است (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

ویژگی ها
1. وزن سبک و سطح عالی با قابلیت چاپ
2. عالی نگه داشتن رنگ و براقیت
3. مقاومت در برابر آب و هوای عالی در فضای باز
4. مقاومت بالا و ساختار سادهطبق آمارهای اداره منابع زیست محیطی کمیسیون توسعه و اصلاحات چنگدو ، در حال حاضر حدود 120 شرکت خدمات صرفه جویی در انرژی در چنگدو فعالیت می کنند (از این تعداد 81 شرکت مجوز ثبت ملی را کسب کرده اند). در سه سال گذشته ، حدود 80 پروژه انرژی قرارداد در چنگدو اجرا شد ، مانند تحول صرفه جویی در انرژی موتورهای لوله های فولادی (ورق کامپوزیت)ویژه ، تحول LED صرفه جویی در انرژی سیستم روشنایی شاخه زنجیره (ورق کامپوزیت)، تحول صرفه جویی در انرژی اولین منطقه اداری دولت شهرداری و تحول صرفه جویی در انرژی روشنایی جاده های شهری در شهرستان شینجین. صبر کنید.

5. صافی و صافی عالی سطح (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)
6. رنگ های مختلف پایدار هستند

کجا می توان از ورق های کامپوزیت آلومینیوم استفاده کرد؟
1. دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون دیوار داخلی ساختمانها.
2. مرمت تزئینی ساختمانهای قدیمی.
3. دکوراسیون درب فروشگاه ، دیوارهای داخلی ، حمام ، آشپزخانه ، بالکن
4. تابلوهای تابلو تبلیغاتی ، استندهای نمایش و تابلوهای مغازه

با این حال ، انتخاب در اینجا به مقصد بستگی دارد. مواجهه با صفحات کامپوزیت نما به حداکثر مقاومت نیاز دارد ، بنابراین استفاده از ترکیبات فلوئورکربن کاملاً توجیه پذیر است. اما برای کار های داخلی واحدها با لایه نازکی از رنگ های پایه پلی استر آغشته می شوند ، زیرا مقاومت در برابر اشعه ماورا UV بنفش مهم نیست.خرید ورق کامپوزیت قیمت ورق کامپوزیت ارزان

 • تمیز کردن فازی بسیار آسان است – یک جت آب ، سطح برق نیست و خاک و گرد و غبار تجمع نمی یابد. انتهای داخلی آن را 3-4 بار در سال با پارچه مرطوب پاک می کنند.خرید ورق کامپوزیت قیمت ورق کامپوزیت ارزان

برای بارهای شوک ، مواد دندانه دار نیستند: سطح برای کاهش ضربه یا خراش بسیار آسان است ، بنابراین هنگام نصب توصیه نمی شود فیلم را حذف کنید. همچنین فقط اتصال دهنده های مخصوص مجاز هستند ، ترجیحاً “اصلی”.خرید ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

ویژگی ای مونتاژقیمت ورق کامپوزیت ارزان

ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیوم – مواد خاص. اول ، هنوز هم برای استفاده در مناطق وسیع ، برای سیستم های تهویه نما و سایر موارد طراحی شده است. ثانیا ، از نظر یک طراح ، جذاب ترین ویژگی آن انعطاف پذیری ، توانایی خم شدن و برش است. با این حال ، خودتان این کار را انجام دهید و انجام آن بدون تجهیزات دشوار است.خرید ورق کامپوزیت

 • برای برش محصولات می توان از الکترولوکا استفاده کرد ، اما بهترین نتایج از چوب یا آسیاب نشان داده می شود. در این حالت ، ورق برای محافظت باید روی گیره با واشرهای لاستیکی بسته شود.خرید ورق کامپوزیت
 • قاب آستر از راهنماهای عمودی ویژه ایجاد می شود ، که توسط براکت ها ، همان طاقچه به دیوار متصل می شوند. مرحله بین راهنماها و فرکانس اتصال دهنده با توجه به وزن ورق تعیین می شود.خرید ورق کامپوزیت (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

طبق گزارش جدید (ورق کامپوزیت) ، بازار جهانی قیمت ورق کامپوزیت پیش بینی می شود تا سال 2026 به 11.06 میلیارد دلار برسد. ورق های کامپوزیت آلومینیوم در برابر آب و هوا ، با دوام و مقاوم در برابر لکه هستند زیرا با پلاستیک و فلز مخلوط می شوند. آنها به کاربران نهایی پیشنهاد می کنند تا شاهد کاهش صدا از محیط خارج باشند. ورق ها با وجود تغییرات شدید هوا ، شکل و اندازه خود را حفظ می کنند ، و آنها را برای مناطق با فصول سخت ایده آل می کند. علاوه بر این ، آنها در برابر خوردگی مقاوم هستند ، اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان می توانند از مزایای آن در سالهای آینده بهره مند شوند. این مصالح ساختمانی یکی از مقرون به صرفه ترین مصالح موجود در بازار برای روکش دیوار و دکوراسیون است. ورق های کامپوزیت آلومینیوم به دلیل هزینه اولیه پایین و دوام طولانی مدت از همان ابتدا صرفه جویی در هزینه ایجاد می کنند. آنها همچنین ثابت کرده اند که راحتی گرمایی با کیفیت بالا را ارائه می دهند ،

قیمت ورق کامپوزیت ارزانمدیریت انرژی پیمانکاری مکانیزم خدماتی است که معمولاً در کشورهای پیشرفته اجرا می شود و از ابزارهای بازار برای ارتقا cons صرفه جویی در انرژی استفاده می کند. از سال 2010 که شورای دولتی “نظرات تسریع در اجرای مدیریت انرژی پیمانی و ارتقا توسعه صنایع خدماتی با صرفه جویی در انرژی” را در سال 2010 صادر کرد ، “مدیریت انرژی پیمانی” به کلمه ای داغ در جامعه تبدیل شده است. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

 • نصب ورق های کامپوزیت شامل یک کف پنهان یا یک روش باز و پس از اولین ، البته معمول تر: محصول با پیچ به قفسه ها ثابت می شود و لبه پایین به شیار عنصر پایه می افتد. روش باز با این واقعیت متمایز می شود که ماژول بعدی توسط براکت در نظر گرفته شده و با پیچ و مهره تعمیر می شود.خرید ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزاندر این زمینه ، چرا چنگدو بودجه ویژه ای برای پشتیبانی پس از 3 سال ارتقا of مدیریت انرژی قرارداد ایجاد کرد؟ ایجاد بودجه ویژه چه نوع “انگیزه” ای را برای شرکت های خدمات صرفه جویی انرژی چنگدو و واحدهای مصرف کننده انرژی به همراه خواهد داشت؟

 • از اتصال دهنده های فولادی ضد زنگ استفاده می شود. بنابراین ، خطر ایجاد یک جفت گالوانیک مانع می شود.
 • روش نصب دیگر -نصب دقیق رای فروش با دستان خود بسیار دشوار است. صفحات با پیچ به قفسه های V شکل ثابت می شوند. در کنار ورق ها در این حالت واشرهای لاستیکی وجود دارد ، هشدار لغزش.خرید ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزاندر مرحله اولیه ، تحریک اشتیاق شرکت های خدماتی با صرفه جویی در مصرف انرژی وسیله مهم بودجه دولت است. با توجه به سیاست های موجود کشور و استان سیچوان ، پروژه مدیریت انرژی قرارداد که مطابق با شرایط است می تواند 300 یوان / تن ذغال سنگ استاندارد (240 یوان ملی / تن ذغال سنگ استاندارد و حمایت استانی 60 یوان / تن) دریافت کند از زغال سنگ استاندارد). (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

افزایش فعالیت های ساختمانی مسکونی در سراسر جهان ، همراه با افزایش جمعیت ، رشد بازار را به دنبال دارد. شهرنشینی سریع و صنعتی شدن نیز تقاضا برای صفحات کامپوزیت آلومینیوم را در دوره پیش بینی پیش می برد. صنعت ساخت و ساز صنعتی پررونق است و انتظار می رود با ادامه روندهای توسعه ، به ویژه در کشورهای در حال توسعه ، این روند ادامه یابد. علاوه بر این ، افزایش سرمایه گذاری ها در شهرهای هوشمند در اقتصادهای نوظهور همچنین تقاضا برای صفحات کامپوزیت آلومینیوم را در سراسر جهان افزایش می دهد.     اخیراً ، به منظور تحریک بیشتر شور و شوق شرکت های خدماتی صرفه جویی در انرژی و ترویج استقرار یک مکانیسم پوشش کامل برای پاداش وجوه پروژه های مدیریت انرژی قراردادی در چنگدو ، دفتر مالی شهرداری چنگدو و کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری “در مورد تقویت مدیریت صندوق های ویژه شهرداری برای پروژه های مدیریت انرژی پیمانکاری در چنگدو” “اطلاعیه” (از این پس “اطلاعیه” نامیده می شود): چنگدو از سال 2014 صندوق ویژه ای را برای حمایت از بهبود خدمات بازار مدیریت انرژی قرارداد ایجاد می کند سیستم.

ورق های کامپوزیت نمای آلومینیومی: ویژگی ها ، نصب با دستان خود

ویژگی ها و کاربرد پانل های کامپوزیت آلومینیوم را شرح دهید.

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

محصولات مقاوم در برابر آتش بیشترین سهم بازار را با 42٪ پوند در سال 2018 به خود اختصاص داده اند و پیش بینی می شود بالاترین نرخ رشد 7.2٪ را در دوره پیش بینی داشته باشند. ورق های مقاوم در برابر آتش به عنوان روکش خارجی و داخلی یا پوشش سقف در ساختمان های جدید و همچنین برنامه های مقاوم سازی استفاده می شود. هنگامی که در معرض دمای بالاتر قرار بگیرید ، محصول ذوب می شود. علاوه بر این ، بخارها و گازهایی را که اثبات می کنند برای محیط زیست مضر هستند ، منتشر نمی کند.

ویژگی های متمایز ورق کامپوزیت های آلومینیومی نما

خرید ورق کامپوزیت های کامپوزیت آلومینیوم (برای سادگی – کامپوزیت آلومینیوم یا ورق کامپوزیت) از مصالح مدرن جهت تزئین دیوارهای خارجی ساختمان هستند.قیمت ورق کامپوزیت

اجزای اصلی مواد بیشترین سهم بازار را در سال 2018 32 ~ به خود اختصاص داده اند. قیمت ورق کامپوزیتها از دو ورق آلومینیوم با مقاومت بالا تشکیل شده است که شامل ماده هسته ای عایق با چگالی کم است. ماده اصلی شامل یک ماده معدنی غیر قابل احتراق و کسری کوچک از ترموپلاستیک است که عملکرد بالا در برابر خطرات آتش را تضمین می کند.    اخیراً ، دولت شهرداری Wuxi یک کنفرانس کار در زمینه صرفه جویی در انرژی و ساختمان سبز در سطح شهر برگزار کرد تا وظایف اصلی را در مرحله بعدی بصورت جامع به کار گیرد. یکی روشن کردن اهداف و وظایف است. در سال 2014 ، این شهر از اتمام 16 میلیون متر مربع مساحت صرفه جویی در انرژی ساختمانهای تازه ساخته شده و صرفه جویی در مصرف انرژی اضافی 150 هزار تن ذغال سنگ استاندارد استفاده كرد ؛ استفاده از انرژی تجدید پذیر را در ساختمانهای با مساحت 5.85 میلیون متر مربع ؛ ساختمان های اداری دولتی ، ساختمانهای عمومی بزرگ و ساختمانهای مسکونی راه اندازی شده 650،000 متر مربع با صرفه جویی در مصرف انرژی در بازسازی ساختمانهای موجود ؛ 2.3 میلیون متر مربع از پروژه های جدید برچسب گذاری ساختمانهای سبز ؛ 60 پروژه ارزیابی و کارایی انرژی انرژی ساختمان جدید ؛ 400 پروژه جدید آمار مصرف انرژی ساختمان و 40 پروژه حسابرسی انرژی ساختمان. 40 پروژه نصب دستگاه های اندازه گیری مصرف انرژی ساختمان وجود دارد. دوم این است که توسعه ساختمان های سبز را به طور همه جانبه ترویج دهیم ، تدریجاً مقررات و سیستم های سیاست گذاری ساختمان سبز را برای کل چرخه زندگی برنامه ریزی سبز ، ساختمان سبز ، ساخت و ساز و ارزیابی سبز ، بهبود فضای سبز ایجاد و بهبود دهیم. ساخت سیستم استاندارد فنی و سیستم مدیریت پروژه نمایشی ، و ارتقا the مقیاس ساختمانهای سبز توسعه جهانی سازی ، بازارسازی و صنعتی سازی. مورد سوم سرعت بخشیدن به ساخت پنج منطقه در سطح استان های دارای صرفه جویی در مصرف انرژی و ساختمان های سبز نمایشی ، از جمله منطقه نمایشی ملی شهر بوم گردی(ورق کامپوزیت)، برای تحول بیشتر ساختمانهای جدید از مصرف انرژی تا ساختمانهای سبز. چهارم این است که ساخت یک شهر نمایشی برای استفاده از انرژی های تجدید پذیر در ساختمان ها به طور کامل تکمیل شود و نسبت و کیفیت استفاده از انرژی های تجدید پذیر در ساختمان ها بهبود یابد. پنجم تقویت ساخت و ساز ساختمان های سبز و سیستم های مدیریت مدیریت صرفه جویی در انرژی ساختمان ، بهبود روش های مدیریت و اقدامات ساختمان های سبز در مراحل برنامه ریزی ، تأمین زمین ، طراحی ، ساخت ، بهره برداری و شناسایی و بهبود اجرا میزان استانداردهای ساختمان سبز و کیفیت پروژه. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد) 

سمت داخلی قیمت ورق کامپوزیت ارزان رو به دیوار با یک لایه ضد خوردگی ، یک لایه محافظ خارجی که سطح را از اثر اشعه ماورا (ورق کامپوزیت)بنفش ، تظاهرات جوی و غیره محافظت می کند ، پوشانده شده است.

قسمت بیرونی آن می تواند یک رنگ فلزی طبیعی داشته باشد ، یا می توان آن را در رنگ های مختلف – از سفید تا سیاه رنگ آمیزی کرد. علاوه بر این ، امکان تقلید از سطوح چوبی یا سنگی ، رنگ آینه یا پالت سایه های مروارید وجود دارد.قیمت ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزان منطقه آسیا و اقیانوسیه بیشترین سهم بازار را با 31 درصد پوند در سال 2018 به خود اختصاص داده است و پیش بینی می شود بالاترین نرخ (ورق کامپوزیت)با 6.7 درصد را در دوره پیش بینی داشته باشد. هزینه های بالای ساخت و ساز و زیرساخت ها در اقتصادهای نوظهور ، از جمله ایران ، به طور عمده تقاضا برای ورق های کامپوزیت آلومینیوم را افزایش می دهد.

نمونه هایی از کامپوزیت آلومینیوم سری آفتاب پرست وجود دارد که می تواند رنگ آنها را تغییر دهد ، بسته به زاویه دید ، به عنوان مثال از سبز تیره به آبی مایل به صورتی و غیره. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید

مزایا و معایب قیمت ورق کامپوزیت ارزان

مزایای ورق کامپوزیت را می توان به موارد زیر نسبت داد:

 • کیفیت تزئینی بالا
 • وزن کم مواد باعث ایجاد اضافه بار در سازه های نگهدارنده ساختمان نمی شود.
 • عدم توانایی سوزش.
 • توانایی مقاومت در برابر کل دامنه دما با استفاده در فضای باز امکان پذیر است.
 • مقاومت در برابر آب و یخ زدگی مواد.
 • نصب آسان ، قابل نصب در هر زمان از سال و در هر شرایط آب و هوایی است.
 • عمر مفید (ضمانت) 15 سال.
 • مراقبت خاصی لازم نیست ، باران بسیار عادی است.
 • طیف گسترده ای از مواد رنگی.
 • ورق کامپوزیت قابل تجزیه و استفاده مجدد است.
 • علاوه بر این ، صنایع رو به رشد حمل و نقل و خودروسازی در منطقه منجر به افزایش تقاضا برای انبارها ، هتل ها ، رستوران ها و سایر موارد شده است که بر رشد بازار تأثیر مثبت می گذارد. بازار در بخش خودرو با توجه به نیاز به حداقل وزن خودرو برای افزایش بازده سوخت و کاهش هزینه های نگهداری انجام می شود. ”اقدامات” تأكید می كند كه برای شركتهایی كه دارای حوادث مضر برای محیط زیست و حوادث كیفیت اصلی هستند ، آژانس ارزیابی مصالح ساختمانی سبز لغو می شود یا مقام صالح به آژانس ارزیابی مصالح ساختمانی سبز دستور می دهد كه علامت اعطا شده را لغو كرده و به عموم اعلام كند از طریق بستر انتشار اطلاعات. شرکتی که آرم آن باطل شده است ظرف دو سال از تاریخ ابطال مجدداً درخواست نخواهد کرد. (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

قیمت ورق کامپوزیت ارزان های فولادی گالوانیزه برای آلومینیوم نما

هنگام انتخاب نوع دکوراسیون فضای باز در خانه ، معمولاً دو روش با هم رقابت می کنند – استفاده از یک لایه گچ (“مرطوب” (“مرطوب”) ، یا نمای تمیزتر و هوای مطبوع تر.قیمت ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت ضدحریق)

این یک قطعه از مواد راهنما است که با فاصله کمی بالاتر از سطح دیوار ثابت می شود و یک شکاف تهویه ایجاد می کند که باعث خارج شدن بخار و رطوبت از مواد دیوار می شود.

نمای تهویه -روش مناسب برای روبرو شدن در خانه ای بدون خاک رس ، معمولاً برای روش های پیرایش “مرطوب” و در عین حال به عنوان برآمدگی ، سایدینگ یا نوع آن ، سرپوش است.قیمت ورق کامپوزیت

آنها با موفقیت محافظت از مواد دیواری را انجام می دهند ، و یک اثر تزئینی قوی بر صحنه ها دارند. این ویژگی ها به افزایش مداوم انواع قیمت ورق کامپوزیت ارزان های نما کمک می کند ، که یکی از آنها با جزئیات به نظر می رسد.

“اقدامات” خاطر نشان كرد كه وزارت مسكن و شهرسازي و روستايي و وزارت صنعت و تكنولوژي اطلاعات مسئول مديريت ارزيابي و برچسب گذاري مصالح ساختماني سه ستاره سبز هستند. در همان زمان ، شرکت متقاضی برچسب ارزیابی مصالح ساختمانی سبز باید دارای شخصیت حقوقی مستقل ، دارای ظرفیت تولید و حقوق مالکیت معنوی مطابق با برنامه ، شرایط دسترسی به صنعت را داشته باشد و یک مدیریت کیفیت کامل ، مدیریت محیط زیست ، و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی .محصولات مصالح ساختمانی کاربردی مطابق با الزامات فنی مصالح ساختمانی سبز است و کاربردهای مهندسی عملی در ساختمانهای سبز دارد. (خرید ورق کامپوزیت ضدحریق)

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت با شماره 09120888600 تماس حاصل فرماییدچرا دیوار پرده ورق کامپوزیت آلومینیوم بسیار کاربردی است؟ از آنجا که قیمت بسیار ارزان تر است و عملکرد پردازش آن آسان است. قیمت ها را در نظر بگیرید ، پانل های لانه زنبوری آلومینیومی دو برابر بالاتر از ورقکامپوزیت آلومینیوم هستند. ورقلانه زنبوری آلومینیومی معمولاً بیش از دو برابر قیمت ورقکامپوزیت آلومینیوم است. در مقایسه با مونتاژ صفحه آلومینیومی تمام شده ، هزینه هر متر مربع مونتاژ صفحه آلومینیوم-پلاستیک کمتر از حدود 30٪ از مونتاژ صفحه آلومینیوم تک لایه است. با این حال ، به منظور مقابله با رقابت در بازار و نیاز به کاهش قیمت کور ، بسیاری از تولید کنندگان قیمت ورق کامپوزیت و تولید کنندگان دیوار پرده در انتخاب مواد به شدت گوشه ها را بریده اند. مشخصات بیان می کند که ورقهای دیواری پرده ای ورق کامپوزیت آلومینیوم باید از دو صفحه ضخامت 0.5 میلی متر ساخته شده از صفحه آلیاژ آلومینیوم استفاده کنند ، سطح ورق آلومینیوم لایه بیرونی باید با پوشش فلوروکربن تصفیه شود. واقعیت این است که ترکیب بسیاری از ورقهای آلیاژ آلومینیوم ورقهای دیواری پرده آلومینیومی مطابق با الزامات نیست. ضخامت لایه خارجی کمتر از 0.4 میلی متر است ، در حالی که ضخامت صفحه داخلی به 0.3 میلی متر کاهش می یابد. برخی حتی دیوار داخلی را به ضخامت 3 میلی متر تزئین می کنند. از تخته ها به طور مستقیم برای ورق های دیوار خارجی استفاده می شود. حتی تخته سرد پرس که از بین رفته است به عنوان تخته دیوار خارجی استفاده می شود. به دلیل عدم مقاومت کافی در اتصال باعث لغزش بین هسته صفحه و هسته PE می شود. ضخامت لایه خارجی کمتر از 0.4 میلی متر است ، در حالی که ضخامت صفحه داخلی به 0.3 میلی متر کاهش می یابد. برخی حتی دیوار داخلی را به ضخامت 3 میلی متر تزئین می کنند. از تخته ها به طور مستقیم برای ورقهای دیوار خارجی استفاده می شود. حتی تخته سرد پرس که از بین رفته است به عنوان تخته دیوار خارجی استفاده می شود. به دلیل عدم مقاومت کافی در اتصال باعث لغزش بین هسته صفحه و هسته PE می شود. ضخامت لایه خارجی کمتر از 0.4 میلی متر است ، در حالی که ضخامت صفحه داخلی به 0.3 میلی متر کاهش می یابد. برخی حتی دیوار داخلی را به ضخامت 3 میلی متر تزئین می کنند. از تخته ها به طور مستقیم برای ورقهای دیوار خارجی استفاده می شود. حتی تخته سرد پرس که از بین رفته است به عنوان تخته دیوار خارجی استفاده می شود. به دلیل عدم مقاومت کافی در اتصال ، باعث لغزش بین هسته صفحه و هسته PE می شود.
 • مورد با ارزش بالا
 • ورق کامپوزیت عایق حرارتی نیست. حتی برعکس ، دمای برگهای بیرونی و داخلی باید تا حد ممکن یکسان باشد ، در غیر این صورت برگها در یک جهت یا جهت دیگر شروع به خم شدن می کنند. بنابراین ، هنگام نصب ، شما باید از واشر برای پشتیبانی و براکت های دیواری استفاده کنید.

برای اطمینان و مشاوره رایگان با مهندس متین قدیری نیکخو مسئول فروش مکس متال تماس بگیرید09120888600تماس با ما

معایب قادر به تأثیر در انتخاب هستند – قیمت ، اماکیفیت بالا دوام و چرم مرتب چرم کاملا با این هزینه ها مطابقت دارد.قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت ضدحریق)

“اقدامات اداری برای ارزیابی مصالح سبز ساختمان” (که از این پس “اقدامات” نامیده می شود) که اخیراً توسط وزارت مسکن و شهرسازی و روستایی و وزارت صنعت و فناوری اطلاعات صادر شده است (از این پس “اقدامات” نامیده می شود “) روشن می کند که برچسب های ارزیابی مصالح ساختمانی سبز از پایین به بالا به یک ستاره ، دو ستاره و سه ستاره تقسیم می شوند. 3 سطح وجود دارد ، 3 سال معتبر است و قابل انتقال ، جعل یا جعل نیست. برای شرکت هایی که یک رویداد شرورانه دارند که بر محیط زیست و حوادث با کیفیت عمده تأثیر می گذارد ، آرم آنها لغو می شود و نمی توانند ظرف دو سال دوباره درخواست دهند. (خرید ورق کامپوزیت ضدحریق)

مشخص نمودن قیمت ورق کامپوزیت

آلومینیوم کامپوزیت دارای مشخصات زیر است:

 • طول – 2.1-6 متر
 • عرض – 1.22-1.5 متر
 • ضخامت – 4 میلی متر.
 • ضخامت لایه آلومینیوم – 0.4-0.5 میلی متر.
 • تغییر دما در طول مواد 2.4 میلی متر در متر در دمای 100 درجه است.
 • نظرسنجی های نسبی – حداکثر 5٪
 • وزن تیم – از 3.7 تا 7.9 کیلوگرم.
 • پر کردن آنتی اکسیدان از لایه داخلی – 75.

برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق با شماره 09120888600 تماس حاصل فرمایید قیمت ورق کامپوزیت ارزان (خرید ورق کامپوزیت استاندارد)

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *