تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

خرید ورق کامپوزیت ارزان

خرید ورق کامپوزیت ارزان

خرید ورق کامپوزیت ارزان

با ما تماس بگیریدتماس با ما
صفحه آلومینیوم کامپوزیت به دلیل فرآیند پیچیده جوشکاری فلش و نیاز به تجهیزات در مقیاس بزرگ ، مشکلات هزینه بالای محصول و محدوده کاربرد محدود را برطرف می کند. تولید صفحات آلومینیوم کامپوزیت تنها یک پیوند در کاربرد واقعی این محصول است. اگر فرآیند نتواند کاملاً مطابق با الزامات فرآوری سازماندهی شود ، به طور حتم بر بروز مشکلات کیفیت در ترمینال کاربرد محصول تأثیر می گذارد.

معرفی مختصر

مزیت – فایده – سود – منفعت

مس و آلومینیوم به طور مستقیم قابل جوشکاری نیستند بدین معنا نیست که نمی توان آنها را جوش داد ، اما واکنش های الکتروشیمیایی پس از جوشکاری رخ می دهد ، که خطر ایجاد می کند! !
یک قطعه انتقال مس و آلومینیوم ویژه وجود دارد ، اصل این است که یک آلیاژ مس و آلومینیوم در جوش ایجاد کنید .

“کد ساخت و پذیرش تاسیسات باسبار مهندسی تاسیسات برق” به وضوح بیان می کند که:

محصولات آلومینیوم کامپوزیت

وقتی سیم ها ، میله های اتوبوس و سیم های شاخه ای ، میله های باس و پایانه های برق با هم همپوشانی دارند ، تصفیه سطح همپوشانی باید شرایط زیر را داشته باشد:

(1) مس و مس: در فضای باز ، دمای بالا و اتاق مرطوب یا گاز خورنده به اتوبوس ، باید قلع شود ؛ در یک اتاق خشک ، می توان آن را مستقیماً متصل کرد.
(2) آلومینیوم و آلومینیوم: اتصال مستقیم.
(3) مس و آلومینیوم: در یک اتاق خشک ، هادی های مس باید قلع شوند. در فضای باز یا داخل خانه با رطوبت نسبی هوا نزدیک به 100٪ ، باید از صفحات انتقال مس و آلومینیوم استفاده شود و انتهای مس باید قلع شوند. به همین ترتیب ، کابل های مس و آلومینیوم را می توان با لوله های اتصال مس و آلومینیوم ، کابل های مسی و سیم های آلومینیومی را با پایانه های مس و آلومینیوم متصل کرد ، و انتهای مس باید قلع شوند و غیره

کاربرد عملی

با افزایش تعداد جایگزینهای آلومینیوم مس در سیستم برق ، تماس ضعیفی در اثر خوردگی در تماس بین آلومینیوم و مس ، جرقه ، افزایش مقاومت و حتی حوادث تجهیزات ، افزایش زمان تعمیر و نگهداری و تأثیرگذاری بر عملکرد ایمن ایجاد شده است. : اگر در اتصال از اتصال انتقالی آلومینیوم و مس استفاده شود ، می توان این مشکلات را به طور م effectivelyثر حل کرد.

بازار کامپوزیت آلومینیوم

همانطور که همه ما می دانیم ، همه اقشار در کشور ما به طور مداوم در حال توسعه هستند و با استانداردهای بین المللی مطابقت دارند. صنعت ساخت و ساز نیز از این قاعده مستثنی نیست و در راستای حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی در حال توسعه است. این دو موضوع اصلی در جهان امروز است. این الزامات بالاتر را برای تأمین کنندگان مصالح ساختمانی مطرح می کند تامین کننده مواد درب و پنجره یکی از اولین افرادی است که متحمل فشار می شود. پروفیل آلومینیوم کامپوزیت نوع جدیدی از مواد ساختمانی دیوار درب ، پنجره و پرده است که ترکیبی از آلیاژ آلومینیوم و مواد عایق حرارتی پلیمری است . از طریق این ترکیب ، مرکز پروفیل آلیاژ آلومینیوم یک لایه لایه عایق حرارتی را تشکیل می دهد ، در نتیجه به هدف حفظ گرما می رسد و صرفه جویی در انرژی درها و پنجره های ساخته شده از پروفیل آلومینیوم کامپوزیت (درب و پنجره های آلومینیومی کامپوزیت) محصولات جایگزین درب و پنجره های آلیاژی آلومینیوم سنتی و پنجره های پلاستیکی استیل هستند. این نوع درها و پنجره ها در ایالات متحده تقریباً 40 سال سابقه دارند و بیش از 85 درصد بازار را به خود اختصاص داده اند. با این حال ، کشور ما در این زمینه هنوز در مراحل ابتدایی است ، پتانسیل بازار بسیار زیاد است و باید سریعاً توسعه یابد.https://kiancogroup.com/
از سال 1930 ، در سیستم بین المللی ساختمان ، مواد آلیاژ آلومینیوم مواد انتخابی برای تولید درها ، پنجره ها و سیستم های دیوار پرده بوده است و آنها از یک سهم بازار برتری دارند. بعداً ، با توسعه مداوم صنعت آلیاژ آلومینیوم مدرن ، از مواد آلیاژ آلومینیوم به عنوان مصالحی برای ساخت درب های ساختاری ، پنجره ها و سیستم های دیوار پرده استفاده گسترده ای شد. با تعمیق برنامه ، مردم در مورد مواد آلیاژ آلومینیوم آگاهی یافتند و شروع به قبولشون کن به این ترتیب ، درها و پنجره های آلیاژ آلومینیوم در اوایل دهه 1980 در ایران به بازار آمدند. به دلیل مزایای منحصر به فرد آنها از جمله وزن سبک ، ظاهر زیبا ، مقاومت در برابر خوردگی ، عدم برش پذیری در دمای پایین و پردازش و شکل گیری آسان ، آنها به تدریج جایگزین اصلی شدند پنجره های فولادی و مورد علاقه مصرف کنندگان قرار گرفت. با این حال ، به دلیل توسعه سریع پروفیل های پلاستیکی فولادی با مزایای منحصر به فرد آنها – عایق حرارتی در سال های اخیر ، پروفیل های آلومینیوم سنتی موقعیت غالب خود را در گذشته از دست داده اند. اما امروز ، ظهور پروفیل های آلومینیوم عایق حرارت ، اصلاح بازار پروفیل را تسریع می کند. مزایای منحصر به فرد آلیاژ آلومینیوم مدت ها است که توسط جهان شناخته شده است. می توان از آن برای ساخت درها و پنجره های چند منظوره با بخشهای مختلف پیچیده استفاده کرد و عمر مفید می تواند بیش از 50 سال یا حتی 100 سال باشد. با این حال ، یکی از بزرگترین نقایص پروفیل های آلومینیوم معمولی ، اثر ضعیف صرفه جویی در انرژی است. برای حل این مشکل ، بسیاری از تولید کنندگان تحقیق و توسعه پروفیل های آلومینیوم عایق حرارت را آغاز کرده اند و بیش از ده تولید کننده عایق حرارتی تولید کرده اند. پروفیل های آلومینیوم. ، به طور کامل معایب درب و پنجره های آلیاژ آلومینیوم معمولی را که صرفه جویی در مصرف انرژی ندارند برطرف کنید و به در و پنجره های آلیاژ آلومینیوم نشاط جدیدی دهید.
علائم مختلف نشان می دهد که توسعه آلومینیوم کامپوزیت در کشور ما ضروری است. در چنین دوره ای ، به عنوان هدایتگر این شرکت ، باید دور اندیش باشید ، فرصت را بخرید ، بازار را بیابید ، بلافاصله شرکت را به سمت تنظیم جهت تولید هدایت کنید و در اسرع وقت بازار مشخصات گسترده آلومینیوم کامپوزیت را تصاحب کنید. مشخصات آلومینیوم کامپوزیت عمدتا دارای دو نوع است: نوع نواری و ریخته گری پلی اورتان. نوع ، موارد زیر یک تحلیل مقایسه ای از عملکرد فنی و چشم انداز بازار دو محصول است:
1. مقایسه هزینه خرید ورق کامپوزیت ارزان
(1) تجزیه و تحلیل هزینه مشخصات:خرید ورق کامپوزیت ارزان
پروفیل آلومینیوم کامپوزیت با طول 6 متر و ضخامت دیواره 1.5 میلی متر می تواند RMB 3.8 یوان در مقایسه با نوع pvc و 14.1 یوان در مقایسه با نوع نایلون 66 صرفه جویی کند . این شامل قیمت برش آلومینیوم باقیمانده از پروفیل ریخته گری نمی شود.
(2) تجزیه و تحلیل هزینه تجهیزات: 1. قیمت هر مجموعه خط تولید پروفیل آلومینیوم کامپوزیت نواری: 200،000-500،000 RMB. 2. قیمت هر مجموعه خط تولید پروفیل آلومینیوم کامپوزیت نوع ریخته گری:
(1) تجهیزات خانگی: دستگاه ریخته گری پلی اورتان پروفیل آلومینیوم کامپوزیت با نام تجاری Lianshi تولید شده توسط شرکت دالیان Lianshi Technology Co. ، Ltd. قیمت هر مجموعه: 250،000-320،000 RMB.
(2) تجهیزات وارداتی: قیمت هر مجموعه تجهیزات تولید شده توسط شرکت Asson آمریکایی
2. مقایسه فرایندخرید ورق کامپوزیت ارزان
(1) ریختن پروفیل آلومینیوم کامپوزیت به دو قسمت تقسیم می شود: پل ریخته و برشخرید ورق کامپوزیت ارزان
(2) پروفیل آلومینیوم کامپوزیت سوراخ کننده به سه قسمت منبت ، سوراخ و کامپوزیت تقسیم می شود.خرید ورق کامپوزیت ارزان
3. مقایسه کیفیت محصول نهایی (1) مشخصات آلومینیوم کامپوزیت نوع ریخته گری در طول تولید تحت اکستروژن یا سایر نیروها قرار نمی گیرد ، بنابراین کیفیت سطح و تنش داخلی در مقایسه با قبل از ریختن تغییر چندانی نکرده است.
(2) پروفیل آلومینیوم کامپوزیت از طریق نوار تحت تأثیر زمان برجستگی و کامپوزیت قرار دارد و مستعد نقص مانند خراش سطح ، تغییر شکل ، اطمینان از اندازه ، ترک و تنش زیاد است.خرید ورق کامپوزیت ارزان
4. مقایسه بازار آینده (1) پروفیل های آلومینیوم کامپوزیت ریخته گری برای مدت طولانی بازار را اشغال می کند. خرید ورق کامپوزیت ارزان توسعه سریع و استقامت پروفیل های آلومینیوم کامپوزیت ریخته گری در کشورهای پیشرفته خارجی می تواند این مشکل را توضیح دهد.
(2) پروفیل آلومینیوم کامپوزیت نواری دقیقاً مانند جایگزین آلیاژ آلومینیوم به سبک قدیمی جایگزین خواهد شد و از شر روند اجتناب ناپذیر تاریخی توسعه چنین مواردی خلاص نخواهد شد.خرید ورق کامپوزیت ارزان
تحلیل فوق برای اثبات بهتر بودن کافی است. علاوه بر این ، تکنولوژی پیرسینگ در اروپا ارائه شد که برای سبک معماری اروپایی – از نوع پنجره کوچک مناسب است ، در حالی که بیشتر کشور ما از نوع پنجره بزرگ است که بیشتر برای ریخته گری پروفیل های آلومینیوم مناسب است. فناوری ریختن توسط فناوری مکس متال نشان داده می شود ، که بیش از 40 سال در ایالات متحده استفاده می شود. از سال 1975 تاکنون ، تنها 1.95 میلیارد متر یا 142396،415 تن پروفیل آلومینیوم عایق حرارتی در آمریکای شمالی با استفاده از فناوری ریخته گری Asia Pine تولید شده است. در دو دهه گذشته ، در اکثر ساختمانهای معتبر ساخته شده و یا مرمت شده در کشورهای مختلف جهان از فناوری عایق ریختن Asson آمریکایی استفاده شده است. در سال 1990 ، هنگامی که بیش از 100 طبقه ساختمان امپایر استیت در نیویورک 60 سالگی خود را جشن گرفت ، تمام 6500 پنجره فولادی اصلی با پنجره های آلومینیومی عایق حرارت ساخته شده از فناوری عایق حرارتی و مواد اولیه ریخته گری آسیا سانگ جایگزین شدند. این ساختمان تقریباً 1 میلیون دلار در هزینه های انرژی صرفه جویی کرد. در کره جنوبی ، “Asson” مترادف با “عایق بندی و صرفه جویی در مصرف انرژی” درب های آلیاژ آلومینیوم ، پنجره ها و سیستم های دیوار پرده است ؛ در ژاپن ، برنامه کم مصرف صرفه جویی در مصرف انرژی برای درب ها و پنجره ها به رهبری وزارت ساخت و صنعت ژاپن برای اتخاذ فناوری عایق از نوع ریخته گری تعیین شده است بنابراین ، در کره و ژاپن ، مردم می توانند عایق حرارتی ریخته گری را در مکان های جام جهانی ، مراکز مطبوعاتی ، هتل های مربوط به خارج از کشور و سایر امکانات جانبی احساس کنند ، همچنین ساختمانهای مسکونی ، ساختمانهای تجاری و غیره. با وجود فناوری ، فضای مناسب محیط زیست سبز ، راحت ، سالم و دلپذیری را که توسط فناوری عایق حرارتی ریخته شده به ارمغان می آورد احساس می کنم. ما اغلب می گوییم: امروز در کشورهای پیشرفته فردای ماست. این نوع پروفیل آلومینیوم عایق حرارتی ریخته شده بیش از 40 سال در ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کشور ما تازه شروع به کار کرده است و سیاست ملی صنعت حمایت از استفاده از این ماده کم مصرف است. دیده می شود که پتانسیل توسعه پروفیل های آلومینیوم کامپوزیت نوع ریخته گری در کشور من بسیار زیاد اس خرید ورق کامپوزیت ارزان

وزق پلاستیک آلومینیوم

هم معنی خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک به طور کلی به خرید ورق کامپوزیت ارزان پلاستیک آلومینیوم اشاره دارد

به عنوان نوع جدیدی از مواد تزئینی ، خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک (همچنین به عنوان خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک شناخته می شود) از آلمان در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 به چین وارد شده است. روش ساخت ، عملکرد عالی پردازش ، مقاومت در برابر آتش عالی و کیفیت نجیب به سرعت مورد پسند مردم قرار گرفته است.
عملکرد بی نظیر خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک طیف وسیعی از کاربردهای آن را تعیین می کند: می توان از آن برای ساخت دیوارهای خارجی ، پانل های دیوار پرده ای ، بازسازی و بازسازی ساختمان قدیمی ، تزئینات دیوار و سقف داخلی ، علائم تبلیغاتی ، غرفه های نمایش ، تصفیه و مهندسی پیشگیری از گرد و غبار. متعلق به نوع جدیدی از مواد دکوراسیون ساختمان است .

تعریف

در کشورهای خارجی ، نامهای زیادی برای خرید ورق کامپوزیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم وجود دارد ، مانند خرید ورق کامپوزیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم (خرید ورق کامپوزیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم) ، و مواد کامپوزیت آلومینیوم ( مواد کامپوزیت آلومینیوم) ؛ اولین خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم در جهان مکس متال نامیده می شود. شرکت های خارجی تولیدکننده خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک زیاد نیستند ، اما مقیاس تولید بسیار زیاد است. از شرکتهای مشهور می توان به سان متال، دفتر مرکزی آن در سوئیس ، Reynolds Metals در ایالات متحده ، شرکت میتسوبیشی ژاپن و Daming Korea اشاره کرد. شرکتهای سرزمین اصلی خوش یمن تایوان شامل جیانگشی یالیتای ، آلومینیوم هواتین ، شانگهای Huayuan ، مصالح ساختمانی نینگبو آیجیا و غیره هستند.
پانل پلاستیک آلومینیوم

[خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم] از دو ماده (فلزی و غیر فلزی) با خصوصیات کاملاً متفاوت تشکیل شده است. این نه تنها خصوصیات اصلی مواد اصلی (آلومینیوم فلز ، پلاستیک پلی اتیلن غیر فلزی ) را حفظ می کند ، بلکه بر نواقص نیز غلبه می کند. از مواد اصلی اصلی ، و بسیاری از ویژگی های مواد عالی مانند لوکس ، دکوراسیون رنگارنگ ، مقاومت در برابر آب و هوا ، مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر آتش ، مقاومت در برابر رطوبت ، عایق صدا ، عایق حرارت ، مقاومت در برابر ضربه ؛ وزن سبک ، پردازش آسان و شکل گیری ، حمل و نقل و نصب آسان و سایر ویژگی ها. بنابراین ، در تزئینات مختلف معماری ، مانند سقف ، ستون ، پیشخوان ، مبلمان ، غرفه های تلفن ، آسانسور ، ویترین فروشگاه ها ، بیلبوردها ، دیوارهای کارخانه و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به یکی از سه دیوار اصلی پرده (سنگ طبیعی ، دیوار پرده شیشه ای ، دیوار پرده فلزی) نماینده دیوار پرده ای فلزی. در کشورهای پیشرفته ، از صفحات آلومینیوم پلاستیکی در ساخت اتوبوس و واگن های قطار ، مواد عایق صدا برای هواپیماها و کشتی ها و کابینت های ابزار نیز استفاده می شود.

ترکیب بندی خرید ورق کامپوزیت ارزان

خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک از چند لایه مواد تشکیل شده است ، لایه های بالا و پایین خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلیاژ آلومینیوم با خلوص بالا ، وسط یک صفحه هسته پلی اتیلن با چگالی کم غیر سمی است و یک فیلم محافظ چسبانده شده است در سمت جلو برای فضای باز ، سطح جلوی خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک با یک پوشش رزین فلوروکربن (PVDF) پوشانده شده است. برای داخل خانه ، قسمت جلویی را می توان با یک رزین غیر فلوروکربن پوشش داد.

استفاده کنید خرید ورق کامپوزیت ارزان

1. ساخت دیوارهای خارجی و پانل های دیوار پرده.
2. دیوار بیرونی ساختمان قدیمی را مرمت و بازسازی کنید.
3. بالکن ، واحدهای تجهیزات و محفظه های داخلی.
4. پانل ، صفحه شناسایی ، پایه نمایشگر.
5 ، پانل های تزئینی دیواری داخلی ، سقف ، علائم تبلیغاتی.
6. مواد صنعتی و بدنه وسایل نقلیه عایق سرما.
7. مسکن تهویه هوا ، تلویزیون و سایر لوازم خانگی.

کارایی و خرید ورق کامپوزیت ارزان

درجه فوق العاده لایه برداری
خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک فرایند جدیدی را برای بهبود مقاومت لایه برداری ، مهمترین شاخص فنی پانل کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک ، به یک حالت عالی اتخاذ می کند ، به طوری که صافی و مقاومت در برابر خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک متناسب است بهبود یافته.
پردازش مواد آسان است
وزن خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم فقط حدود 3.5-5.5 کیلوگرم در متر مربع است ، بنابراین می تواند خطرات ناشی از بلایای زلزله را کاهش دهد و به راحتی قابل کنترل است. عملکرد برتر ساخت آن را می توان با ابزارهای ساده نجاری برش ، برش و برنامه ریزی کرد اشکال مختلف مانند لبه ها ، خم شدن به قوس ها و زاویه های راست می توانند برای ایجاد تغییرات مختلف با طراحان همکاری کنند و نصب آن ساده و سریع است و باعث کاهش هزینه های ساخت می شود .
عملکرد عالی آتش سوزی
وسط خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم یک ماده هسته پلاستیکی ماده ضد شعله است و دو طرف آن لایه های آلومینیومی هستند که سوزاندن آن بسیار دشوار است. بنابراین ، این یک ماده نسوز ایمن است ، که مطابق با الزامات مقاومت در برابر آتش مقررات ساختمان است .
مقاومت در برابر ضربه
این دارای مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت بالا ، خم شدن بدون آسیب رساندن به پایان و مقاومت در برابر ضربه قوی است و در مناطق با باد و ماسه بزرگ خسارتی در اثر باد و شن ایجاد نخواهد شد.
مقاومت فوق العاده در برابر آب و هوا
به دلیل استفاده از رنگ PVDF فلوئورکربن مبتنی بر KYNAR-500 ، از مزایای منحصر به فردی در مقاومت در برابر آب و هوا برخوردار است. مهم نیست که در زیر آفتاب گرم یا در باد شدید و برف که به مدت 20 سال ادامه یابد ، به زیبایی ظاهری آسیب می رساند. محو شدن
پوشش یکنواخت و رنگهای متنوع
پس از درمان تبدیل شیمیایی و استفاده از فناوری فیلم Henkel ، چسبندگی بین رنگ و صفحه آلومینیوم پلاستیکی یکنواخت است و رنگ ها متنوع است ، به شما امکان می دهد فضای بیشتری را انتخاب کنید و فردیت خود را نشان دهید.
تعمیر و نگهداری آسان
خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک از نظر مقاومت در برابر آلودگی به طور قابل توجهی بهبود یافته اند. آلودگی شهری در کشور ما نسبتاً جدی است. پس از چندین سال استفاده ، نگهداری و تمیز کردن نیاز است. به دلیل خاصیت خود تمیز کنندگی ، فقط به مواد شوینده و آب خنثی نیاز است. پس از تمیز کردن ، هیئت مدیره مانند همیشه جدید خواهد شد .
پردازش آسان
خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم ماده خوبی است که پردازش و شکل گیری آن آسان است. این یک محصول عالی برای پیگیری کارایی و زمان است. می تواند دوره ساخت را کوتاه کرده و هزینه را کاهش دهد. خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک را می توان برش ، برش ، شکاف ، باند اره ، سوراخ شده ، غوطه ور پردازش شده ، سرد ، تاشو ، نورد سرد ، پرچ ، پیچ یا چسب زد.
1. مقاومت در برابر آب و هوا ، مقاومت بالا و نگهداری آسان.
2. ساخت مناسب و دوره ساخت کوتاه.
3. قابلیت پردازش عالی ، عایق حرارتی ، عایق صدا و مقاومت در برابر آتش عالی.
4. انعطاف پذیری خوب ، مقاومت در برابر ضربه ، می تواند باعث کاهش بار ساختمان و مقاومت در برابر ضربه شود.
5. صافی خوب ، سبک و محکم.
6. رنگ های زیادی برای انتخاب وجود دارد.
7. دستگاه پردازش ساده است و می توان آن را در محل پردازش کرد.
8. الگو و الگو را می توان سفارشی کرد

طبقه بندی

انواع مختلفی از خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک وجود دارد ، و این نوع جدیدی از مواد است ، بنابراین تاکنون هیچ روش طبقه بندی یکپارچه ای وجود ندارد.

طبقه بندی شده بر اساس هدف
خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیک برای ساخت دیوارهای پرده
حداقل ضخامت صفحات آلومینیوم بالا و پایین نباید از 0.50 میلی متر کمتر باشد و ضخامت کل آن از 4 میلی متر کمتر باشد. مواد آلومینیوم باید الزامات GB / T 3880 را داشته باشد. به طور کلی ، از صفحات آلیاژ آلومینیوم سری 3000 ، 5000 باید استفاده شود و پوشش باید از پوشش رزین فلوئورکربن باشد.
ب خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیک برای تزئین دیوار خارجی و تبلیغات
صفحات آلومینیوم بالا و پایین از آلومینیوم ضد زنگ ساخته شده اند که ضخامت آنها از 20/0 میلی متر کمتر نیست و ضخامت کل آنها نباید از 4 میلی متر کمتر باشد. این پوشش به طور کلی پوشش فلوروکربن یا پوشش پلی استر را می پذیرد.
ج خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی برای استفاده در محیط داخلی
صفحات آلومینیوم بالا و پایین معمولاً از صفحات آلومینیوم با ضخامت 0.20 میلی متر و حداقل ضخامت کمتر از 0.10 میلی متر استفاده می کنند. ضخامت کل به طور کلی 3 میلی متر است. پوشش از پوشش پلی استر یا پوشش اکریلیک استفاده می کند.
طبقه بندی شده توسط عملکرد محصول
هیئت مدیره نسوز
مواد هسته ای مقاوم در برابر شعله انتخاب می شوند و عملکرد احتراق محصول به سطح بازدارنده شعله (سطح B1) یا سطح غیر قابل احتراق (سطح A) می رسد ؛ در عین حال ، سایر شاخص های عملکرد نیز باید دارای شاخص فنی باشند نیازهای خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی.
ب خرید ورق کامپوزیت ارزان پلاستیکی آلومینیوم ضد باکتری و ضد کپک
پوشش با پوشش ضد باکتری و ضد باکتری بر روی صفحه آلومینیوم-پلاستیک باعث می شود عملکرد کنترل تولید مثل میکروارگانیسم ها و در نهایت از بین بردن باکتری ها باشد.
ج خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آنتی استاتیک آلومینیوم
خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آنتی استاتیک آلومینیوم با رنگ آنتی استاتیک پوشانده شده است. مقاومت سطح زیر 109Ω است که کمتر از خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم معمولی است. بنابراین تولید برق ثابت نیست و چسباندن گرد و غبار در هوا آسان نیست به سطح آن
طبقه بندی شده توسط اثر تزئین سطح
خرید ورق کامپوزیت ارزان های تزئینی آلومینیوم پلاستیکی
پوشش های تزئینی مختلفی روی سطح صفحه آلومینیوم اعمال می شود. معمولاً از پوشش های فلوروکربن ، پلی استر و اکریلیک استفاده می شود که عمدتا شامل رنگ های فلزی ، ساده ، مروارید و فلورسنت است که از نوع تزئینی هستند و رایج ترین واریته های موجود در بازار هستند.
ب خرید ورق کامپوزیت ارزان پلاستیکی آلومینیوم رنگی اکسید شده
پانل آلیاژ آلومینیوم با آندایزاسیون به موقع پردازش می شود و دارای رنگهای منحصر به فردی مانند گل رز قرمز و برنز است که جلوه تزئینی خاصی دارند.
ج فیلم صفحه کامپوزیت تزئینی
به این معنی که فیلم الگوی رنگی با توجه به شرایط فرآیند تعیین شده و با تکیه بر عملکرد چسب ساخته می شود تا چسب فیلم الگوی رنگی روی صفحه آلومینیوم اولیه یا مستقیماً به صفحه آلومینیوم چربی زده شود. انواع اصلی آن دانه باند ، تخته دانه چوب و غیره است.
د خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیومی چاپ رنگی
الگوهای مختلفی توسط فن آوری پیشرفته نگارگری رایانه چاپ می شود تا الگوهای مختلف طبیعی تقلیدی را بر روی کاغذ انتقال با جوهر رنگ چاپ کنید ، و سپس به طور غیر مستقیم الگوهای مختلف طبیعی تقلیدی را بر روی صفحات آلومینیوم-پلاستیک از طریق فناوری انتقال حرارتی تکرار کنید . این می تواند خلاقیت طراح و انتخاب شخصی مالک را برآورده کند.
e. خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم مسواک زده
خرید ورق کامپوزیت ارزان آلیاژ آلومینیوم با نقاشی سیم بر روی سطح مورد استفاده قرار می گیرد و موارد رایج محصولات ترسیم سیم طلا و نقاشی سیم نقره ای است که لذت بصری متفاوتی را برای افراد به ارمغان می آورد.
f. آینه خرید ورق کامپوزیت ارزان پلاستیکی آلومینیوم
سطح خرید ورق کامپوزیت ارزان آلیاژ آلومینیوم صیقل داده شده تا مانند آینه به نظر برسد.

فن آوری ساخت و ساز خرید ورق کامپوزیت ارزان

فناوری ساخت تخته های آلومینیومی و پلاستیکی خشک
la کار تخمگذار با توجه به خط اصلی و نقطه ارتفاع ساخت و ساز مدنی انجام می شود ؛ طراحی پایان بر اساس محور ساختمان است. قاب خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک از قطعات افقی و عمودی تشکیل شده است. نقطه لنگر میله عمودی تعیین می شود.
connecting نصب و اتصال قطعات اتصال بر اساس سیم کشی سیمها ، و ثابت کردن قطعات اتصال با جوشکاری الکتریکی ، و درز جوشکاری باید دو بار ضد زنگ باشد. قطعه اتصال با قطعه تعبیه شده بر روی سازه اصلی جوش داده شده و ثابت می شود ، هنگامی که قطعه آهن تعبیه شده بر روی سازه اصلی جاسازی نشده باشد ، می توان ساختار اصلی را برای نصب پیچ و مهره های انبساطی حفاری و با قطعه آهن اتصال ثابت کرد
Inst اسکلت را نصب کنید اسکلت را با جوشکاری نصب کنید. در هنگام نصب در هر زمان ارتفاع و موقعیت خط مرکزی را بررسی کنید. در همان زمان ، جوش های اتصال مقطع با رنگ ضد زنگ درمان می شوند و قطعات اتصال ثابت سوابق بازرسی شامل طول ، ضخامت و موقعیت قطعات اتصال ، ارتفاع ، مقدار و عمق تعبیه را تنظیم کنید.
خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم پلاستیکی را روی قاب داخلی پروفیل نصب کنید ، ابتدا سوراخهای پیچ را بزنید و آسیاب کنید و از پرچ ها برای تنظیم پانل آلومینیوم پلاستیکی روی قاب فولادی پروفیل یکی یکی استفاده کنید ؛ فاصله بین خرید ورق کامپوزیت ارزان ها 10 است ~ 15 میلی متر ، و سپس سیلیکون به درزگیر مقاوم در برابر آب تزریق می شود ؛ جدا کردن کاغذ بسته بندی قبل از نصب ورق آلومینیوم کاملاً ممنوع است ، تا اینکه فیلم محافظ بسته بندی قبل از اتمام پاره شود ؛ طبق جهت مشخص شده ساخته شود با پیکان صفحه آلومینیوم پلاستیکی.

تجزیه و تحلیل کیفیت خرید ورق کامپوزیت ارزان

تغییر رنگ و رنگ زدایی از صفحه پلاستیکی
تغییر رنگ و تغییر رنگ خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی عمدتا به دلیل انتخاب نامناسب خرید ورق کامپوزیت ارزان ها ایجاد می شود. پانل های آلومینیوم – پلاستیک به پانل های داخلی و پانل های بیرونی تقسیم می شوند. پوشش های سطح دو پانل متفاوت است که کاربرد آنها را در موارد مختلف تعیین می کند. سطح تخته مورد استفاده در فضای داخلی به طور کلی با یک پوشش رزین پاشیده می شود. این نوع پوشش نمی تواند با محیط طبیعی سخت خارج از منزل سازگار شود. اگر در فضای باز استفاده شود ، به طور طبیعی روند پیری آن را تسریع می کند ، باعث تغییر رنگ و تغییر رنگ می شود. پوشش سطح خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی در فضای باز به طور کلی پوشش های ضد پیری ، ضد اشعه بنفش از نوع پلی فلوئوروکربن را انتخاب می کند که گران هستند. برخی واحدهای ساختمانی با استفاده از تخته های داخلی به عنوان تخته های ضد پیری و ضد خوردگی با کیفیت بالا از فلوروکربن برای استخراج سودهای نامعقول ، منجر به تغییر رنگ و بی رنگ شدن تخته های آلومینیوم مورد استفاده در پروژه می شوند.
چسب بزنید و از صفحه پلاستیکی بیفتید
دلیل اصلی باز و از بین رفتن صفحه آلومینیوم پلاستیکی به دلیل انتخاب نامناسب چسب است. لاستیک سیلیکون به عنوان یک چسب ایده آل برای پروژه های آلومینیوم و پلاستیک در فضای باز دارای مزایای منحصر به فردی است. در گذشته ، لاستیک سیلیکونی کشور ما بیشتر به واردات متکی بود و ارزش آن بسیاری از افراد را ناامید می کرد. در حال حاضر ، کشور ژنگ ژو ، گوانگدونگ ، هانگزو و سایر کشورها مارک های مختلفی از لاستیک سیلیکون را تولید کرده و باعث افت قیمت ها شده اند. اکنون ، هنگام خرید خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی ، فروشنده آن نوع چسب مخصوص خشک شدن سریع را به شما پیشنهاد می کند. این نوع چسب را می توان در فضای بسته نیز استفاده کرد ، اما وقتی از آن در فضای باز و در حال تغییر آب و هوا استفاده شود ، ورق باز شده و می افتد.
تغییر شکل و برآمدگی سطح صفحه آلومینیوم پلاستیکی
وقتی در هر شهری گشت و گذار می کنید ، یافتن برخی پروژه های هولناک با صفحات پلاستیکی و آلومینیومی تغییر شکل یافته و برآمده مشکل نیست. این پدیده در پروژه های کوچک تزئینات نما و همچنین در ساختمان های بزرگ مرتفع رخ می دهد. در گذشته ، این نوع مشکل کیفیت در ساخت و ساز وجود داشت. ما فکر کردیم که این کیفیت صفحه است. بعداً ، پس از تجزیه و تحلیل متمرکز همه ، متوجه شدیم که مشکل اصلی صفحه پایه صفحه آلومینیوم پلاستیک است و به دنبال آن صفحه پلاستیکی و آلومینیومی وجود دارد. کیفیت صفحه خود. توزیع کنندگان اغلب مراحل ساخت خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک را به ما ارائه می دهند و مواد پایه توصیه شده عمدتا تخته های با چگالی بالا ، تخته های چوب و موارد مشابه است. در حقیقت ، وقتی از این نوع مواد در فضای باز استفاده می شود ، عمر مفید آن بسیار شکننده است و به طور حتم پس از باد ، خورشید و باران تغییر شکل می یابد. از آنجا که مواد پایه تغییر شکل یافته است ، آیا دلیلی دارد که خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک مورد استفاده به عنوان لایه سطح تغییر شکل ندهد؟ دیده می شود که مواد پایه ایده آل در فضای باز باید پس از درمان ضد زنگ با فولاد زاویه دار و لوله های فولادی مربع شکل قاب شود . اگر شرایط مجاز باشد ، استفاده از پروفیل های آلومینیوم به عنوان اسکلت ایده آل تر است. هزینه اسکلت ساخته شده از این نوع مواد فلزی خیلی بیشتر از کفپوش چوبی و تخته چگالی بالا نیست ، که در واقع می تواند کیفیت پروژه را تضمین کند .
درز چسب خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیومی به زیبایی
وقتی از خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم – پلاستیک برای تزئین سطح ساختمان استفاده می شود ، عموماً شکاف هایی به عرض مشخص بین پانل ها وجود دارد. برای زیبایی ، به طور کلی لازم است که شکاف را با مهر و موم سیاه پر کنید. به منظور صرفه جویی در وقت هنگام چسباندن ، برخی از کارگران ساختمانی از نوار کاغذی برای اطمینان از مرتب و منظم بودن چسب استفاده نمی کنند ، بلکه از فیلم محافظ روی سطح تخته پلاستیک آلومینیوم به عنوان جایگزین استفاده می کنند. از آنجا که هنگام برش خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک ، فیلم محافظ در درجات مختلف پاره خواهد شد ، تمیز کردن درز چسب به طور مرتب غیرممکن است ، زیرا از آن به عنوان جایگزین نوار محافظ استفاده می شود.
مشکلات معمول کیفیت در فرآیند کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیک و راه حل های آنها
دو مشکل اصلی کیفیت وجود دارد که اغلب در خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی رخ می دهد ، یکی کیفیت پوشش ؛ دیگری کیفیت کامپوزیت. مشکلات کیفیت پوشش در پیش تصفیه صفحات آلومینیوم و فرآیند پخت رنگ ظاهر می شود و مشکلات کیفیت کامپوزیت عمدتا مشکلات فنی و مدیریتی در فرآیند کامپوزیت است. برخی از این مشکلات تحت تأثیر یک عامل واحد قرار دارند و برخی دیگر نیز تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارند. مشکلات کیفیت در فرآیند کامپوزیت خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک عمدتاً شامل حباب روی سطح خرید ورق کامپوزیت ارزان ، حفره روی سطح خرید ورق کامپوزیت ارزان ، ریزش و چسبندگی ضعیف است. تحلیل و بحث زیر جداگانه انجام خواهد شد
حباب زدن
حباب روی سطح تخته پلاستیک آلومینیوم این است که تخته هسته با مواد قابل انعطاف دانه ای اکسترود می شود ، هنگامی که قطر متوسط ​​این مواد قابل تزریق تا حدی زیاد باشد ، روی سطح تخته هسته بیرون زده و باعث ایجاد سطح می شوند. از هیئت مدیره در هنگام ترکیب. هنگامی که ورق آلومینیوم را جدا می کنیم ، متوجه خواهیم شد که علائم پیوند ضعیفی در اطراف حباب وجود دارد ، دلیل این علامت این است که وقتی حباب در ترکیب غلتکی قرار دارد ، نمی توان هوای اطراف حباب را کاملاً فشرده و سفت کرد. در وسط تخته ، یک لایه هوای بسیار نازک از چسبندگی کامل تابلو جلوگیری می کند. این مواد قابل تزریق ممکن است ناخالصی های دیگری باشند که در ذرات پلاستیک یا ذرات پلاستیکی دیگر مخلوط شده اند. نقطه ذوب این پلاستیک ها بسیار بالاتر از پلی اتیلن است. آنها نمی توانند در بشکه ذوب شوند و در کنار توری سیم فولادی ضد زنگ مسدود شده اند . ، هنگامی که تا حدی جمع شود ، باعث افزایش فشار برگشتی اکستروژن می شود ، به طوری که فیلتر را می شکند و به هم فشرده می شود تا باعث حباب صفحه هسته شود. اگر اندازه ذرات ماده قابل تزریق خیلی زیاد باشد ، ممکن است در قالب گیر کرده باشد ، و تأثیر عمیق تری روی سطح تخته هسته اکسترود شده ایجاد کند ، که باعث کیفیت سطح تخته نیز می شود.
برای تولید صفحات نازک پلاستیکی ، استفاده از تعداد مشخصی از شبکه های سیم فولادی ضد زنگ برای فیلتر کردن ضروری است. برای صفحات هسته آلومینیوم-پلاستیک ، می توان از یک صفحه سوراخ خاص با قطر خاص بسیار کوچکتر از ضخامت صفحه برای فیلتر استفاده کرد بدون شکستن. مشکل حباب را حل کنید.
فرورفتگی سطح تخته
سطح خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک دارای یک فرو ریختگی به اندازه اثر انگشت است که به دلیل سختی فیلم پلیمر ایجاد می شود . سختی فیلم پلیمر از نظر اندازه متفاوت است ، به طور کلی اندازه دانه های برنج است و سفید است که از کیفیت لایه چسب است. وقتی این ذرات بیرون زده ترکیب می شوند ، نمی توان هوای اطراف آنها را مانند پدیده حباب فوق الذکر کاملاً فشرده کرد و در صفحه پیچید. وقتی سفتی گرم و ذوب می شود ، می تواند با تخته پیوند بخورد ، اما وجود دارد لایه هوا برای جلوگیری از آن. منطقه مستقیماً تحت تأثیر قرار گرفته و گودال هایی ایجاد می شود. مشکل کیفیت این مواد باید از مدیریت تهیه و تهیه مواد حذف شود.
تلاطم
لبه برگ نیلوفر موج لبه تخته است. این یک مشکل معمول است که عمدتا توسط امواج لبه سیم پیچ آلومینیوم ایجاد می شود. موج سیم پیچ آلومینیوم یک مشکل کیفیت غلتکی است و تغییر شکل موج نسبتاً جدی حتی پس از کشش ، خم شدن و اصلاح فرآیند اتمام نیز نمی تواند به طور کامل حل شود. علاوه بر این ، کویل آلومینیوم در رنگ پخت خیلی سریع گرم می شود. اگر بلافاصله پس از ورود به اجاق گاز دمای صفحه به دمای بسیار بالا برسد ، ورق آلومینیوم به سرعت منبسط می شود. این یک کنتراست عالی با آلومینیوم گرم نشده ایجاد می کند صفحه در منطقه مرزی ، که به طور حتم باعث ایجاد سطح می شود تغییر شکل حرارتی باعث ایجاد لبه برگ نیلوفر آبی می شود.
لازم است سطح كلاف آلومینیوم کاملاً صاف پردازش شود و بدون تأثیر بر صافی پانل کامپوزیت آلومینیوم در محدوده نیازهای فنی قابل استفاده است. در عمل تولید ، به نظر می رسد که گاهی اوقات کوئل آلومینیوم دارای خطوط واضح آشکاری نیست ، اما در طی فرآیند ترکیب ، ریفل تولید می شود. چرخش در یک طرف سیم پیچ آلومینیومی به شدت تغییر شکل داده است. اگرچه این پارچه در اثر تغییر شکل خیلی جدی ایجاد نمی شود اما باعث شل شدن یک طرف می شود. دستگاه ترمز کنترل کشش چرخش در خط تولید کامپوزیت به طور کلی در یک طرف سیم پیچ نصب می شود. از آنجا که سختی هسته سیم پیچ آلومینیومی خیلی زیاد نیست ، حتی سیم پیچ های دارای طرف صاف در هر دو طرف از طرف دیگر باز می شوند صفحه آلومینیوم نیز اندکی شل است. اگر سیم پیچ آلومینیومی با کمی لقی در یک طرف در طرفی که ترمز وجود ندارد نصب شود ، ممکن است باعث ایجاد برگ نیلوفر آبی شود ، در غیر این صورت باعث ایجاد برگ نیلوفر آبی نمی شود. برای حل این پدیده تصادفی ، یک روش م toثر برای نصب دستگاه های ترمز در هر دو طرف دستگاه خاموش برای کنترل آن است.
به طور خلاصه ، تشکیل flounces عمدتا مشکل کویلهای آلومینیومی است. کویلهای آلومینیومی به شدت تغییر شکل یافته فقط می توانند از بین بروند ، اما برای تغییر شکل های کمتر شدید ، می توان با افزایش کشش از بین برد. در بعضی از خطوط کامپوزیت دو تراکتور وجود دارد در این حالت به رابطه نسبت سرعت بین دو تراکتور توجه ویژه ای داشته باشید ، یعنی تنش این قسمت از برد را تنظیم کنید ، اگر کوچک باشد باعث پریدن نیز می شود.
پیوند ضعیف
اتصال ضعیف یا حتی جداسازی در تولید صفحات کامپوزیت آلومینیوم مسئله ای بسیار نگران کننده است. عوامل زیادی باعث ایجاد این مشکل می شوند ، از جمله تجهیزات و عملکرد. جمع شدن سرد صفحه هسته ، تغییر شکل سیم پیچ آلومینیوم و آلودگی دود سطح آلومینیوم در رنگ پخت ، باعث چسبندگی ضعیف می شود. وقتی پلاستیک حاوی مواد افزودنی شیمیایی کم مولکولی مانند عامل بازشو و ماده لغزنده باشد ، نیروی چسب لایه چسب به آرامی از بین می رود و از بین بردن رطوبت ایجاد می شود. بنابراین ، برای پدیده چسبندگی ضعیف ، ما نیاز به تجزیه و تحلیل مشکلات خاص و پیدا کردن اصل حل آنها هستیم.
نتایجی که اظهار شده
از طریق تجزیه و تحلیل برخی از مشکلات کیفیت رایج که در هنگام پردازش و مونتاژ پانل های آلومینیوم پلاستیکی (پانل های آلومینیوم کامپوزیت ) وجود دارد ، راه حل ها و روش هایی ارائه می شود. این مطمئناً کارکنان ساختمانی را قادر می سازد تا هنگام پردازش و نصب آلومینیوم با خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیک برخورد کنند – خرید ورق کامپوزیت ارزان های پلاستیکی. مشکلات معمول کیفیت را می توان پیشگیری و کنترل کرد. پانل کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک ماده کامپوزیتی است که روی تجهیزات تولید پانل آلومینیوم پلاستیک ویژه با خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم پوشش داده شده با شیمیایی به عنوان ماده سطح و پلاستیک پلی اتیلن به عنوان ماده اصلی پردازش می شود. خرید ورق کامپوزیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک به طور گسترده ای در چین مورد استفاده قرار گرفته و به نوع جدیدی از مواد دکوراسیون ساختمان تعلق دارند .
از اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 دیوار پرده کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک به چین وارد شده است ، به طور گسترده ای در صنعت دیوار پرده ساختمان چین مورد استفاده قرار گرفته و توسعه یافته است و به تنوع محصولات دیوار پرده ساختمان و سبک های معماری چین کمک کرده است. . با این حال ، به عنوان محصولی از دیوار پرده ای آلومینیومی-پلاستیکی ، مشخصات فنی در کشور ما هنوز کامل نیست و تحت فشار برخی از رقابت های نامناسب بازار ، بازار محصولات صفحه آلومینیوم-پلاستیک آشفته است و کیفیت کاهش می یابد. بسیاری از مشکلات کیفیت در نصب ، و بسیاری از عوامل ناامن در کمین است. در حال حاضر ، این یک دوره خطرناک از محصولات درجه یک تا محصولات درجه پایین را تجربه می کند. در روند تدوین مجدد استاندارد محصول ملی “ساخت دیوارهای پرده ای” ، ما تحقیقات مقدماتی در مورد وضعیت فعلی صنعت صفحه خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم و پلاستیک و صنعت دیوار پرده خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم و پلاستیک انجام دادیم. در مورد توسعه صنعت بحث کنید برای برانگیختن توجه صنعت ، به سرعت برخی از اقدامات نادرست را اصلاح کنید ، شک و تردید مردم را برطرف کنید و در اسرع وقت صنعت پرده آلومینیوم-پلاستیک و دیوار پرده صفحه آلومینیوم-پلاستیک را در مسیر درست قرار دهید.

وضعیت محصول

خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیک به عنوان محصولی از مواد کامپوزیت با تکنولوژی پیشرفته ، بیش از 30 سال از تحقیق و توسعه آنها در دهه 1960 در اروپا گذشته است. خواص مختلف آن نیز به طور مداوم بهبود یافته و بهبود می یابد ، و محصولات به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند در صنعت حمل و نقل ، صنعت ساختمان و برخی صنایع خاص مانند صنعت تبلیغات وجود داشته باشد. خصوصاً در صنعت ساختمان ، به دلیل داشتن وزن سبک در واحد سطح ، مقاومت نسبی زیاد و پردازش و نصب آسان ، از آن استفاده گسترده ای شده است. از دکوراسیون داخلی به فضای باز ، از ساختمان های کم ارتفاع گرفته تا ساختمان های بلند ، خرید ورق کامپوزیت ارزان های پلاستیکی و آلومینیومی دیده می شوند. در عین حال ، کشورهای خارجی مجموعه ای از مشخصات عملیاتی بسیار سختگیرانه و معتبر را در استفاده از خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی برای اطمینان از استفاده صحیح از خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی ارائه می دهند. به ویژه هنگامی که محصول به ساختمان اعمال می شود ، گواهینامه محصول و واحد کاربر باید کاملاً از مقررات مربوطه پیروی کنند. به دلیل سیستم دقیق صدور گواهینامه ، در 30 سال گذشته ، استفاده از صفحات کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک در خارج از کشور ، به ویژه در اروپا ، رو به جلو بوده است و محصولات و سیستم های جدید همچنان ظاهر می شوند.

داخلی

خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک نوع جدیدی از مصالح ساختمانی محیط زیست است. از زمان اختراع آن در دهه 1970 ، به طور گسترده ای برای ساختار و ویژگی های مواد کامپوزیت پیشرفته ، عملکرد عالی هزینه و پردازش آسان ، جلوه های تزئینی رنگارنگ و دوام ، صرفه جویی در منابع قابل توجه و حفاظت از محیط زیست و سایر عملکردهای جامع محصول مورد استفاده قرار گرفته است. دیوار پرده ساختمان ، دکوراسیون داخلی و خارجی ، پلاک تبلیغاتی ، تزئینات وسیله نقلیه و کشتی ، تولید مبلمان و سایر زمینه ها. خرید ورق کامپوزیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک بیشتر در ساختمان های شاخص شهری مانند فرودگاه ها ، استادیوم های بزرگ و تئاترها مورد استفاده قرار می گیرند ، بنابراین مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند و از محصولات مهم مرتبط با اقتصاد ملی و معیشت مردم هستند. پس از ورود به قرن بیست و یکم ، با توسعه سریع صنعت ساخت و ساز چین ، به ویژه پیشنهادات موفقیت آمیز برای بازی های المپیک پکن و نمایشگاه جهانی شانگهای ، پانل های کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک توسط معماران بعنوان نسل سوم دیوار پرده بعد از سنگ (سرامیک) خوانده شده اند. کاشی) و شیشه. ، به سرعت توسعه یافته است.
طبق آمار ناقص ، بیش از 300 شرکت خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک در کشور وجود دارد و 204 تولید کننده خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک با توجه به کالیبر آماری ملی (کلیه شرکت های صنعتی دولتی و غیر دولتی با محصول سالانه) درآمد فروش بیش از 5 میلیون یوان ). توزیع شده در گوانگدونگ ، شانگهای ، جیانگ سو ، ژجیانگ ، شاندونگ ، جیانگشی و جاهای دیگر ، حدود 45000 کارمند وجود دارد که بیش از 80٪ آنها شرکت های غیر دولتی هستند . در سال 2008 ، این صنعت در حدود 1.8 میلیارد یوان سود و فروش سالانه نزدیک به 20 میلیارد یوان سود کسب کرد. در سال 2008 ، خروجی خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک 220 میلیون متر مربع بود که در جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده و بیش از 80٪ کل تولید جهانی را به خود اختصاص داده است. چین بزرگترین تولید کننده ، مصرف کننده و صادر کننده خرید ورق کامپوزیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک در جهان است و کیفیت محصول برخی از شرکت ها از سطح کشورهای پیشرفته رسیده یا از آن فراتر رفته است.
پس از بیش از 15 سال توسعه ، صنعت تولید پنل کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک در سال 2008 به مقدار تولید حدود 20 میلیارد یوان رسیده است. در ده سال گذشته ، متوسط ​​نرخ رشد سالانه حدود 20٪ است و صنعت خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک به یک نقطه رشد اقتصادی جدید در زمینه مصالح ساختمانی برای اقتصاد ملی تبدیل شده است. در همان زمان ، تعدادی از شرکت ها با مقیاس پیشرو در جهان در ظرفیت تولید ، تجهیزات تولید ، فناوری تولید و تنوع و کیفیت محصول ظهور کرده اند.
صادرات محصولات خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم-پلاستیک کشور من برای چندین سال متوالی رشد چشمگیری داشته است. در سال 2008 ، محصولات به 103 کشور و منطقه صادر شده است ، از جمله به کشورهای پیشرفته جهان صادر شده است. حجم صادرات سالانه صفحات کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک حدود 65 میلیون متر مربع است و درآمد صادراتی آن 910 میلیون دلار است. این تحول را از اتكا به واردات در اوایل دهه 1990 به تولید خودكار و فروخته شده در پایان قرن گذشته و سپس به صادرات گسترده در ابتدای قرن تحقق بخشیده است. در حال حاضر ، صفحات کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک چین بیش از 85 درصد از حجم تجارت واردات و صادرات جهان را تشکیل می دهند.
وضعیت فعلی محصولات پرده ای پرده ای آلومینیوم پلاستیکی در کشور من
محصولات دیواری پرده ای صفحه ای کامپوزیت آلومینیومی به عنوان نوعی محصولات دیواری پرده ای خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیومی دارای یک سری مزایا از جمله عملکرد پردازش آسان ، اقتصادی و عملی و کیفیت بالا در مقایسه با دیوارهای پرده خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیومی تک لایه و دیوارهای پرده خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیومی لانه زنبوری هستند. این پرکاربردترین محصول دیواری پرده ای آلومینیومی است. بیشترین تنوع. این سری از مزایای دیوارهای پرده ای صفحه ای آلومینیومی-پلاستیکی است که فقط در مدت یک دهه باعث پیشرفت فوق العاده دیوارهای پرده ای صفحه ای آلومینیومی-پلاستیکی شده است. شکل 3 پروژه دیوار پرده ای صفحه آلومینیوم-پلاستیک را نشان می دهد که توسط کشور ما طراحی ، پردازش و نصب شده است. با این حال ، بسیاری از وضعیت فعلی دیوارهای پرده ای صفحه آلومینیوم و پلاستیک در کشور من و مجموعه ای از مشکلات ایجاد شده ناشی از سو abuse استفاده از این مزایا است.
عملکرد آسان برای پردازش را به کم لطفی تبدیل کنید
سهولت پردازش دیوار پرده خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک کاملاً شناخته شده است. می توان آن را در کارگاه یا در محل با توجه به پردازش واقعی پردازش کرد. تجهیزات پردازش را می توان با یک میز کار برش و برنامه ریزی منظم ، یا با یک دست ساده تکمیل کرد ابزار . دقیقاً به دلیل همین ویژگی است که محصولات دیواری پرده ای خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم و پلاستیک فعلی کشور من رفتارهای بسیار نامنظمی در ده به علاوه دارند. برخی از پانل های دیواری پرده دارای لبه هایی هستند ، برخی از پانل ها ناهموار هستند و برخی از خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیومی و خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیومی ظاهر می شوند در لبه های خرید ورق کامپوزیت ارزان ها هسته پلاستیکی تقسیم می شود و غیره. دلایل اصلی این پدیده ها به شرح زیر است.
شکاف لبه تا شده خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک یک قسمت پردازشی مهم است تا اطمینان حاصل شود که خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک از مقاومت کافی برخوردار است. آسیب رساندن به پشت پانل آلومینیوم در طی شیار زدن کاملاً ممنوع است و باید یک قسمت پلاستیکی به ضخامت کمتر از 0.3 میلی متر باقی بماند. با این حال ، در فرآیند پردازش فعلی ، به دلیل نادرست بودن کار و تجهیزات ، پدیده برش ورق آلومینیوم و ترک خوردن قسمت تاشو از اجزای خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک اغلب رخ می دهد ، که مقاومت آلومینیوم را بسیار کاهش می دهد- پانل پلاستیکی
مونتاژ دنده های جانبی تقویت شده و دنده های سخت کننده اجزای پانل آلومینیوم پلاستیکی کلید اطمینان از استحکام و صافی اجزای خرید ورق کامپوزیت ارزان پیچ خورده آلومینیومی است. با این حال ، مشکلات زیادی در روند پردازش و مونتاژ وجود دارد. اگر طراحی دنده های جانبی تقویت شده و سخت کننده ها مطابق با مشخصات نیست ، مقاومت خود آنها ناکافی است و تعداد سخت کننده های تنظیم شده ناکافی است. همچنین در اتصال بین دنده های جانبی تقویت شده و سختی گیرها و صفحات آلومینیوم-پلاستیک نقص زیادی وجود دارد ، به خصوص اتصال سخت کننده ها و پشت صفحه های آلومینیومی-پلاستیکی مشکلات بیشتری دارد. از آنجا که خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی توسط پیچ های جوشکاری برقی نمی توانند به سخت کننده ها متصل شوند ، فقط می توان از نوارهای چسب دو طرفه ساختاری یا چسب های ساختاری برای اتصال سازه استفاده کرد. این دو روش اتصال لازم است مطابق با مشخصات سختگیرانه عملکرد کار کنند ، در غیر این صورت قدرت اتصال و مزایای لازم حاصل نمی شود. در حال حاضر ، از آنجا که بسیاری از خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک طبق مشخصات کار نمی کنند ، اتصال بین سخت کننده ها و خرید ورق کامپوزیت ارزان از بین رفته و قبل یا بعد از نصب خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک برای یک مدت زمان جدا شده است ، که باعث می شود آلومینیوم – پانل های پلاستیکی تحت فشار باد. ، محدب و ناهموار ، قدرت کاهش می یابد ، که به طور جدی بر عملکرد خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم پلاستیکی تأثیر می گذارد.
از آنجا که خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم از دو لایه ورق آلومینیوم در داخل و خارج ساخته شده است ، صفحه در داخل گیر کرده است ، بنابراین در فرآیند استفاده ، قطع لبه ها یا سوراخ های پردازش خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم به طور مستقیم در معرض محبوبیت بدون تزئین و آب بندی ، در غیر این صورت باعث ورق آلومینیوم و شکاف لایه کامپوزیت می شود. بعضی از واحدهای ساختمانی به منظور صرفه جویی در مصالح ، اغلب لبه های خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم – پلاستیک را بدون تزئینات برش می دهند و مستقیماً از آنها استفاده می کنند و عواقب غیر قابل تصوری و جدی به بار می آورند.
اقتصادی و عملی را به محصولی ارزان قیمت تبدیل کنید.
دیوار پرده خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک اقتصادی و عملی عمدتا از قیمت و عملکرد پردازش آسان محصول خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک ناشی می شود. ، محصولات خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم و قیمت آنها بر روی صفحه از نظر قیمت خرید ورق کامپوزیت ارزان های لانه زنبوری آلومینیومی در مقایسه با قیمت پانل های لانه زنبوری آلومینیومی به طور معمول بیش از دو برابر قیمت صفحه آلومینیومی است. در مقایسه با مونتاژ خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیومی تمام شده ، هزینه هر متر مربع مونتاژ خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک حدود 30٪ کمتر از مونتاژ پانل آلومینیوم تک لایه است. با این حال ، برای مقابله با رقابت در بازار و الزامات کاهش قیمت کور ، بسیاری از تولید کنندگان خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیک و تولید کنندگان دیوار پرده گوشه های برش جدی در انتخاب مواد دارند. مشخصات صریحاً تصریح می کند که خرید ورق کامپوزیت ارزان های دیواری پرده ای خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم و پلاستیک باید انتخاب شوند با دو لایه ضخامت 0.5 میلی متر. از صفحه آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است ، سطح صفحه آلومینیوم خارجی باید با پوشش فلوروکربن تصفیه شود. واقعیت این است که ترکیب پانل های آلیاژ آلومینیوم بسیاری از پانل های دیواری پرده آلومینیومی مطابق با شرایط نیست. ضخامت خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم خارجی کمتر از 0.4 میلی متر است ، در حالی که ضخامت خرید ورق کامپوزیت ارزان داخلی به 0.3 میلی متر کاهش می یابد. حتی دیوار داخلی را با ضخامت 3 میلی متر تزئین کنید. از تخته به طور مستقیم برای تخته دیوار بیرونی استفاده می شود. حتی از خرید ورق کامپوزیت ارزان های پرس سرد حذف شده به عنوان خرید ورق کامپوزیت ارزان های دیواری خارجی استفاده می شود در نتیجه ، خرید ورق کامپوزیت ارزان و پلاستیک کامپوزیت به دلیل عدم مقاومت کافی در اتصال ، از هم جدا می شوند.
محصولات با تکنولوژی پیشرفته را به عنوان محصولات سطح پایین در نظر بگیرید
با توجه به وجود و تأثیر مشکلات فوق ، خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک که باید محصولی با تکنولوژی پیشرفته باشد و دیواره پرده پانل کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک که از پانل کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک به عنوان ماده پانل استفاده می شود ، محصول غیر قابل اعتماد یا درجه پایین در ذهن مردم است. در انتخاب محصولات دیوار پرده اغلب نگرانی های زیادی وجود دارد. برخی از ساختمانهای مهم یا بلند مرتبه دیگر دیگر از دیوارهای پرده ای صفحه آلومینیوم پلاستیکی استفاده نمی کنند.

توسعه آینده

صرف نظر از مشکلات مختلف در استفاده از دیوارهای پرده ورق آلومینیوم-پلاستیک ، به دلیل ویژگی های ذاتی خود ، دیوار پرده پانل آلومینیوم-پلاستیک همچنان نیروی اصلی دیوار پرده ورق آلومینیوم خواهد بود. با این حال ، اگر مشکلات موجود به درستی درک نشده و اصلاح نشود ، این امر ضررهای قابل ملاحظه ای برای صنعت دیوار پرده ساختمان و صنعت ورق های آلومینیوم و پلاستیک به همراه خواهد داشت ، و همچنین تعداد زیادی از خطرات پنهان را در دیوارهای خارجی ساختمان کشور من برجای می گذارد. با تجزیه و تحلیل مشکلات موجود ، باید از جنبه های زیر آنها را اصلاح کنیم.
دیوار پرده ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم و پلاستیک یک کار مشترک از صنعت خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم و پلاستیک و صنعت دیوار پرده معماری است و همچنین مدیریت تبلور دو مقام صنعت است. بنابراین ، ما باید با مشکلات موجود روبرو شویم و توجه کنیم آنها برای از بین بردن خطرات احتمالی پنهان ناامنی در ساختمان ، روشهای موثری را برای غلبه و بهبود پیشنهاد دهید.
به عنوان یک تولید کننده ورق آلومینیوم-پلاستیک ، باید کاملاً مطابق با استاندارد محصولات دیواره خارجی ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک تولید کند ، تمام الزامات نامناسب را رد کند و از تشکیل محصولات دیوار پرده خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک غیر مجاز جلوگیری کند . به منظور اطمینان از کیفیت محصولات ویژه ورق های آلومینیوم پلاستیکی برای دیوارهای خارجی ، تجدید نظر در استاندارد ملی محصولات “ورق های ترکیبی آلومینیوم پلاستیک” بسیار مهم است. استفاده از محصولات خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک که برای استفاده در دیوارهای پرده خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک مناسب نیستند ، مانند فناوری پانل با فشار سرد ، باید صریحاً ممنوع باشد.
در حال حاضر ، کیفیت محصولات دیوار پرده ای ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم پلاستیک خوب نیست و دلیل اصلی دیگر تصویر ضعیف ، پردازش و کنترل مشکلات نصب و راه اندازی شرکت های پردازش دیوار پرده است. از آنجا که استانداردها و مشخصات فعلی کشور من دارای مشکلات مختلف سیستم با استانداردهای خارجی و سیستم های مشخصات است ، کشور من در حال حاضر مجموعه ای از مشخصات دقیق و کامل و استانداردهای پذیرش برای پردازش و تولید دیوار پرده صفحه آلومینیوم-پلاستیک را ندارد که بتواند اعمال شود. پیوند مهمی که بر کیفیت دیوار پرده آلومینیوم پلاستیکی کشور من تأثیر می گذارد. در اسرع وقت ، بخشهای ذی صلاح مربوطه باید مشخصات و استانداردهای پذیرش ویژه ای را برای پردازش ، تولید و نصب دیوارهای پرده آلومینیومی کامپوزیت در سطح کشور تدوین کنند تا رفتار کل صنعت را استاندارد کنند.
به عنوان نشاط محصول ، مهمترین قسمت آن داشتن توسعه جدید است که شامل توسعه مواد جدید ، فرآیندهای جدید و سیستمهای جدید است. از نظر ماده ، ما می توانیم از چگونگی بهبود بیشتر پایداری ، مقاومت ، مقاومت در برابر حرارت ، عایق حرارت ، بازدارندگی شعله و سایر جنبه های مواد پانل کامپوزیت آلومینیوم توسعه دهیم. از تولید محصولات دیوار پرده ، می توانیم محصولات جدید و سیستم های جدید بیشتری را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف سازه های ساختمانی تولید کنیم . به عنوان مثال ، سیستم دیوار پرده پانل آلومینیوم و پلاستیک باز ، زیرا لایه داخلی آن عملکرد تهویه را دارد ، اگر به درستی طراحی شود ، می تواند استفاده از مواد را کاهش دهد ، بلکه باعث بهبود خواص فیزیکی همه جوانب می شود ، و همچنین می تواند دیوار ناشی از چسب ساختاری سیلیکونی را کاهش دهید . لکه های سطح را افزایش دهید و حس سه بعدی دیوار را افزایش دهید.
کاهش نامحدود قیمت ، در نتیجه هزینه های نامعقول و نقض کیفیت و عملکرد محصولات دیوار پرده ای ساختمان ، کاملاً نامطلوب است. نتیجه نهایی این است که تصویر محصول آسیب دیده و خطرات پنهان ایمنی مهندسی افزایش می یابد. ضرر نهایی اغلب واحد ساختمانی و محیطی است که در آن زندگی می کنیم. ما باید از اکثر سرمایه گذاران و شرکت های ساختمانی درخواست کنیم که ارزش نهایی و قوانین اقتصاد بازار را رعایت کنند ، و هرگز کورکورانه بر روی کلمه قیمت تمرکز نکنیم ، بلکه باید بر مفهوم واقعی محصول مانند مواد و فن آوری تمرکز کنیم. فرآیند مورد استفاده و گفتار چینی ها “شما آنچه می پردازید می گیرید” حقیقت ابدی است.
توسعه پایدار صنعت خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم
برای توسعه سالم و پایدار صنعت خرید ورق کامپوزیت ارزان کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک ، لازم است که یک دیدگاه توسعه علمی جامع ، هماهنگ و پایدار را به عنوان راهنما در نظر بگیرید و از جنبه های زیر یک کار محکم انجام دهید:
1. برای بهبود کیفیت محصول باید سخت کار کنید:
کیفیت محصول عمر یک شرکت و پایه و اساس توسعه صنعت است. ما باید تمایل داشته باشیم که فقط بر تولید به جای کیفیت تمرکز کنیم و روی کیفیت محصول سخت کار کنیم.
2. تولید خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی باید از نزدیک با تقاضای بازار ادغام شود:
هدف اصلی خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم-پلاستیک استفاده از آن برای ساخت دیوارهای پرده ای و تزئینات دیوارهای داخلی و خارجی است. بنابراین ، توسعه پانل های آلومینیوم-پلاستیک باید بر اساس نیازهای صنعت ساخت و ساز و صنعت دکوراسیون ساختمان باشد و باید از نزدیک با صنعت ساخت و ساز و صنعت دکوراسیون ساختمان سازگار باشد. مسیر توسعه و شکوفایی مشترک.
3. فعالانه نقش انجمن را بازی کنید:
این انجمن باید یک چشم انداز علمی در مورد توسعه ، تقویت عملکردهای خدمات ، توسعه پایدار ، سریع ، هماهنگ و سالم صنعت خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی ایجاد کند ، به پل انجمن ، هماهنگی ، خدمات و توابع نظم و انضباط خود ، و بازی های کامل را ارائه دهد. ایجاد یک محیط خوب برای توسعه صنعت ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم و پلاستیک.
4. فعالانه فعالیت های نوآوری در فن آوری را انجام دهید:
ارتقا progress پیشرفت تکنولوژی در صنعت ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم و پلاستیک فناوری پایه و اساسی برای توسعه صنعت پانل های آلومینیوم و پلاستیک است. فقط با نوآوری مداوم در فن آوری و پیشرفت مداوم می توان صنعت خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم و پلاستیک برای همیشه دوام آورد. به عنوان نوع جدیدی از مواد دکوراسیون ، به عنوان نوعی ماده کامپوزیت آلی – معدنی ، اگرچه ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم – پلاستیک از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است ، اما همچنان به توسعه و پیشرفت مداوم نیاز دارد ، زیرا بازار و تقاضا ثابت نیستند و این فناوری دائماً انجام می شود بهبود
توسعه آینده و چشم انداز دیوار پرده خرید ورق کامپوزیت ارزان آلومینیوم-پلاستیک
اگرچه مشکلات و دشواریهای زیادی در دیوار پرده صفحه آلومینیوم پلاستیکی وجود دارد ، اما این تنها یک فرایند اجتناب ناپذیر در توسعه چیزها است. تا زمانی که بتوانیم او را بشناسیم و آن را در اسرع وقت حل کنیم ، همراه با مزایای دیوار پرده پانل کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک و توسعه مداوم محصولات جدید ورق کامپوزیت آلومینیوم با عملکرد بالا و استفاده از پانل کامپوزیت آلومینیوم جدید سیستم های دیوار پرده ، ما معتقدیم که آینده دیوارهای پرده کامپوزیت آلومینیوم باید گسترده باشد بله ، به عنوان یکی از محصولات دیوار پرده ساختمان ، جایگزین نیست و به مدت طولانی توسعه می یابد.
علاوه بر این ، حجم صادرات  ورق کامپوزیت ارزان های کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک در سال های اخیر دو برابر شده است. به منظور جلوگیری از معوقات پروژه داخلی و رقابت شرورانه در همان صنعت ، برخی از تولید کنندگان تلاش زیادی برای توسعه بازارهای خارجی انجام داده اند. در حال حاضر بیشترین صادرات مناطق CIS ، ترکیه ، آفریقا ، آسیای جنوب شرقی و سایر مناطق هستند ، من معتقدم که در آینده نزدیک ، خرید ورق کامپوزیت ارزان های آلومینیوم پلاستیکی تولید شده در چین در پروژه های مهندسی در سراسر جهان استفاده می شود.
با ما تماس بگیریدتماس با ما
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *