تهران، پاسداران، بوستان پنجم
09120888600
تهران، پاسداران
09120888600

خاصیت ورق کامپوزیت چیست

خاصیت ورق کامپوزیت چیست

خاصیت ورق کامپوزیت چیست

4واقعیت در مورد ورق های آلومینیوم کامپوزیت مقالات

ورق های کامپوزیت آلومینیوم که گاهی اوقات ورق کامپوزیت نامیده می شود ، یک مصالح ساختمانی رایج است که چندین استفاده برای ساختمان ها و تابلوها دارد. این ماده از دو صفحه آلومینیوم تخت و نازک ساخته شده است که به یک مرکز غیر آلومینیومی متصل شده اند.

اگرچه ممکن است متوجه آن نشوید ، اما احتمالاً در زندگی روزمره با صفحات کامپوزیت آلومینیومی به طور منظم روبرو می شوید. در اینجا 4 واقعیت ذکر شده است که شاید در مورد ورق های کامپوزیت آلومینیوم نمی دانید.

1. چند رنگ

ورق های کامپوزیت آلومینیومی تقریباً در 40 رنگ مختلف موجود هستند و حتی می توانند در رنگ های سفارشی ساخته شوند تا متناسب با کاربرد ساختمان شما باشد. طراحان می توانند ظاهری از رنگ های آلومینیوم ، مس ، روی یا فولاد ضد زنگ را انتخاب کنند.

یافتن مصالح ساختمانی دیگری که بتواند این نوع انعطاف پذیری طراحی را با چنین خطوط تمیز و مدرنی که در برابر آزمون زمان مقاومت می کنند ، پیدا کند دشوار است.

2. سبک وزن

وزن نهایی ورق کامپوزیت آلومینیوم پس از نصب کامل ، حدود 2.5 پوند بر فوت مربع است. در مقایسه با سایر مواد بسیار سبک وزن با دوام و ماندگاری باورنکردنی.

3. پایدار

انتخاب برای ساخت با پانل های کامپوزیت آلومینیوم یک انتخاب عالی برای محیط زیست است زیرا مواد ساختمانی پایدار در نظر گرفته می شود. ورق ها معمولاً از حدود 85٪ مواد بازیافتی آلومینیوم ساخته می شوند. بسته به اینکه در کدام شهر زندگی می کنید ، حتی ممکن است واجد شرایط اعتبار مالیاتی باشید.

اگر ساختمان شما داوطلبانه از این مصالح ساختمانی استفاده کند ممکن است اعتبارات LEED اعطا شود. برای اطلاعات بیشتر ، به شورای ساختمان سبز تهران و ایران مراجعه کنید تا ببینید آیا ساخت شما واجد شرایط است یا خیر.

4. مقاوم در برابر آتش

برای رسیدگی به کدهای ساختمانی فعلی در سراسر جهان ، ورق های کامپوزیت آلومینیومی با هسته هایی ساخته شده اند که از مواد مقاوم در برابر آتش ساخته شده اند. این هسته برای مطابقت با کدهای ساختمان های بزرگ مانند آسمان خراش ها و ساختمان های بلند مرتبه ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که از مواد غیر قابل احتراق متناسب با کاربردهای ساختمان استفاده می شود.

هنگام خرید ورق های کامپوزیت آلومینیومی خاص ، حتماً مشخصات حریق را بررسی کنید تا مطابق با الزامات شهر شما باشد.

ورق کامپوزیت آلومینیوم درباره نمای ساختمان های تجاری و مغازه ها و خاصیت ورق کامپوزیت چیست

پانلورق های کامپوزیت آلومینیوم است که به معنای آلومینیوم کامپوزیت ماده است و عمدتا در سایبان های سقف و درب های نمای آلومینیم کامپوزیت و تابلو های مغازه ها استفاده می شود

ورق کامپوزیت آلومینیوم برای بسته شدن نما از دو ورق آلومینیوم با هسته پلی اتیلن تشکیل شده است. ضخامت آن می تواند بین 3 تا 4 میلی متر هست و این به نحوه استفاده از آن بستگی دارد.

استفاده از نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم در شرکت ها یک استراتژی بازاریابی است ، زیرا عملکرد جذب مشتری را داراست. نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم شما هر چه زیبا و ظریف تر باشد ، جذب مشتریان جدید و حفظ آنها آسان تر خواهد بود.

اکنون با ویژگی ها و مزایای اصلی روکش نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم آشنا شوید.

مزایا و ویژگی های روکش نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم و خاصیت ورق کامپوزیت چیست

در انتخاب روکش نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم چندین مزیت و ویژگی وجود دارد برخی از موارد اصلی در زیر شرح داده خواهد شد:

عایق حرارتی خوب عایق صدا خوب مقاومت در برابر خوردگی چابکی در زمان مونتاژتنوع رنگی استفاده از آن را پسن دیده و پروژه را خلاق تر و مدرن تر می کند قابل انطباق با خطوط نما از آنجا که انعطاف پذیری بالایی دارد ، ورق کامپوزیت آلومینیوم می تواند خم شود و بدون آسیب دیده خم شود و بنابراین می تواند با هر پروژه سازگار شود

ساختاری که ورق کامپوزیت آلومینیوم در آن نصب خواهد شد از بین می رود ، زیرا بسیار سبک است ورق کامپوزیت آلومینیوم تغییرات آب و هوایی مقاوم استآسان تمیز میشود. فقط شوینده خنثی و یک اسفنج نرم نظافت نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم باید حداقل 4 بار در سال انجام شود علاوه بر بسته شدن نما ، می تواند در بخشهای مختلف ساخت و سازهای عمرانی اعمال شود نسبت هزینه و سود بالاتر پایدار: ورق کامپوزیت آلومینیوم محصولی کاملاً قابل بازیافت و غیر قابل احتراق است محو نمی شود سطح یکنواخت باقی مانده و نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم شما را مدرن و ظریف تر می کند

اکنون که از  ویژگی ها و مزایای اصلی روکش نمای ورق کامپوزیت آلومینیوم مطلع شدید ، با ما در تماس باشید 09120888600

پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم، از انگلیسی مواد کامپوزیت آلومینیوم، مواد در سال 1965 توسط یک شرکت آلمانی ایجاد شده است، خاصیت ورق کامپوزیت چیست کائوچو و مواد مرکب، از آن پس، این نوع محصول را آغاز کرده است تا انقلابی در مفهوم پوشش.

پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم است مانند یک ساندویچ متشکل از 3 لایه با 2 ورق های آلومینیوم و 1 لایه از پلی اتیلن با چگالی کم. ضخامت کل مجموعه به طور کلی بین 3 تا 4 میلی متر متغیر است.

پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم نظر گرفته شده است که در آینده از پوشش، به دلیل آن است برنامه های متعدد و در سراسر جهان استفاده می شود.

اکنون مزایای اصلی انتخاب پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم را بدانید :

عملا محدودیتی در استفاده وجود ندارد

یکی از اصلی ترین مزایای انتخاب پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم این است که به دلیل سایشی روزانه که می تواند به مواد آسیب برساند ، می توان آن را تقریباً در همه مکان ها ، اعم از داخلی یا خارجی ، به استثنای کف فقط اعمال کرد.

عملکرد عالی حرارتی و صوتی

به دلیل وجود لایه پلی اتیلن بین لایه های پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم ، عملکرد حرارتی و صوتی بهتری دارد ، یعنی یک عایق حرارتی و صوتی عالی است.

قابلیت انعطاف پذیری بالا

یکی دیگر از مزایای بزرگ پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم قابلیت انعطاف پذیری آن است. این عامل اجازه می دهد تا در شکل ها و اندازه های مختلف جمع و یا بریده شود.

این ویژگی اجازه می دهد تا آثار واقعی هنری با پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم خلق شوند ، زیرا قادر به انطباق با خطوط ساختمان است.

سود بیشتر

پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم دارای یک مزیت بزرگ زمانی که به ارزش خود را با ارزش سایر صفحات جامد مقایسه شده است. علاوه بر این ، با ارائه زیبایی ظاهری بی عیب و نقص به نماها ، بازگشت این سرمایه سریعتر و بهتر بوده است.

تولید سریع

در طی فرایند تولید ، مراحلی وجود دارد که تمایل به تأخیر در کار دارد. این مورد در مورد پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم وجود ندارد ، زیرا مونتاژ آن سریع و چابک است ، زیرا همراه با نصب قاب ها انجام می شود ، بنابراین زمان صرف شده بهینه می شود.

در اینجا ، نکته مهم این است که نصب کننده دقیقاً می داند چه کاری انجام می دهد ، زیرا هر اشتباهی می تواند در تراز شدن پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم تداخل ایجاد کند و قسمت بدون تعمیر پشتیبانی باقی بماند.

اما از این نظر ، نگران نباشید ، زیرا تیمی با تجربه کامل در نصب کف ورق کامپوزیت آلومینیوم دارد.

تعمیر و نگهداری ساده و آسان

مزیت بزرگ دیگر انتخاب پوشش ورق کامپوزیت آلومینیوم ، نگهداری آن است. تمیز کردن آن فقط با آب و صابون انجام می شود ، همیشه از استفاده از محصولات قلیایی برای افزایش عمر مفید خودداری شود.

روش تمیز کردن پوشش های ورق کامپوزیت آلومینیوم همان روشی است که برای تمیز کردن شیشه استفاده می شود ، یعنی هیچ رازی وجود ندارد.

پوشش ورق آلومینیوم کامپوزیتدر دکوراسیون داخلی

ایستاکاور است ورق کامپوزیت آلومینیوم پوشش ایده آل برای نمای ساختمان شما. با پانل های کامپوزیت آلومینیومی کار می کند که فرآیند رنگ آمیزی Coil Coating را دنبال می کند ، یکی از مدرن ترین تکنیک ها برای استفاده از رنگ مایع.

اکنون که از مزایای اصلی پلی کربنات برای سقف سازی مطلع شدید ، با ما در تماس باشید و بودجه خود را همین حالا بخواهید. فقط سازه های ساخته شده با پیوستن دو صفحه آلومینیومی و پلی اتیلن هستند. به دلیل این ترکیب است که ما یک ماده سبک اما مقاوم و کاملاً مستحکم داریم.

به این دلیل که به لطف ترکیب آنها ، ورقهای ورق کامپوزیت آلومینیوم به آنها اجازه می دهد هسته ترموپلاستیک با چگالی کم داشته باشند.

با وجود این ساختار تا حدودی پیچیده ، حقیقت این است که ورق ورق کامپوزیت آلومینیوم فقط 3 میلی متر ضخامت دارد. هر تیغه آلومینیوم مورد استفاده در ساخت  ورق کامپوزیت آلومینیوم حدود 0.21 میلی متر ضخامت دارد.

کاربرد صفحات خاصیت ورق کامپوزیت چیست

از ورق های ورق کامپوزیت آلومینیوم معمولاً در روکش های نمای خارجی استفاده می شود – استفاده از این مواد در نما معمولتر از آن است که فکر می کنید ، زیرا روکش های آینده محسوب می شوند.

در صورت نماهای خارجی ، می توان آن را از جبهه های فروشگاه و روشنایی ، جلوی پمپ بنزین ها و علائم تجاری و صنعتی اعمال کرد.

علاوه بر این ، استفاده از صفحات ورق کامپوزیت آلومینیوم در نمای داخلی ، مانند محل پذیرش یک شرکت ، باعث زیبایی و استقبال بیشتر مکان می شود.

صفحات ورق کامپوزیت آلومینیوم هنوز هنگام تفکر در مورد نوآوری در پروژه های که در آن پارتیشن در این مواد و یا برای تهیه اوراق بهادار با ویژگی های مدرن مانند میز و میز برای دفاتر کسب و کار استفاده می شود کاملا مفید بوده است.

از ورق های ورق کامپوزیت آلومینیوم به دلیل ترکیب و مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی می توان در نمای ساختمان نیز استفاده کرد و باعث جذابیت و ظرافت مکان می شود.

کاربرد دیگری که کاربردی و مدرن در نظر گرفته شده ، استفاده از صفحات ورق کامپوزیت آلومینیوم در پوشش صندوق عقب کامیون ها است.

مزایای استفاده از ورق کامپوزیت آلومینیوم

تمام این کاربردهایی که صفحات ورق کامپوزیت آلومینیوم دارند به دلیل ویژگی های ساختاری آنهاست که به آنها امکان می دهد مزایایی داشته باشند که سایر محصولات همان بخش از آن جمله نیستند:

اجازه می دهد تا نصب به سرعت و با سطح دهی مطلوب انجام شود نگهداری ساده و سریع است خاصیت ورق کامپوزیت چیست حتی با سبکی بالا دارای مقاومت حرارتی آکوستیک زیادی هستند ساختار آن به خاصیت ورق کامپوزیت چیست امکان انحنای عالی را می دهد و نصب آنها را سریع و کاربردی می کند. ورق های  کامپوزیت آلومینیوم همچنین به اثرات مقاوم هستند و دارای استحکام بالا

اکنون که دانستید کاربردهای اصلی صفحات ورق کامپوزیت آلومینیوم چیست  ، با ما در تماس باشید 09120888600

آلومینیوم کامپوزیت پنل در سال های اخیر یکی از مهمترین راه حل های کارآمد برای پوشش نمای تجاری تبدیل شده است. دلایل اصلی این انتخاب این است که مشخصه ورق کامپوزیت سبک بودن ، قابلیت انعطاف پذیری بالا ، علاوه بر این است که مونتاژ و نگهداری آن سریع و کارآمد است.

ورق های کامپوزیت خاصیت ورق کامپوزیت چیستآلومینیوم را می توان در هر سطح نصب شده است، آن است که آیا یک ساختار سنگ تراشی، آلومینیوم، بتن، فولاد یا آهن.

اما برای نصب صحیح و کافی آن لازم است که روش اجرای سیستم در ابتدای پروژه تعریف شود.

اکنون مشخصات موجود برای نصب ورق کامپوزیت آلومینیوم خاصیت ورق کامپوزیت چیست را بدانید .

مشخصات نصب ورق کامپوزیت آلومینیوم خاصیت ورق کامپوزیت چیست

سه نوع مشخصات برای نصب ورق آلومینیوم کامپوزیت وجود دارد که هر یک به طور انحصاری به نوع نصب محصول بستگی خواهد داشت.

  • نصب مفصل خشک

در این حالت ، ورق کامپوزیت آلومینیوم تراش داده می شود و فلپ های آن اصلاح می شود ، بنابراین ، با استفاده از نوار VHB که روی پروفیل آلومینیومی لوله ای یا میله مسطح اعمال می شود ، ثابت سازی آن انجام می شود.

این نوع نصب فاصله کمتری را بین صفحه و ماده پوشش داده شده فراهم می کند. این نوع نصب ورق کامپوزیت آلومینیوم برای مناطق داخلی نشان داده شده است ، زیرا ممکن است گسترش طبیعی آلومینیوم رخ دهد.

  • سیستم تهویه

از این نوع نصب ورق های کامپوزیت آلومینیوم در پروژه های مقاوم سازی استفاده می شود ، زیرا این سیستم ارزش کمتری دارد و اجرای آن سریعتر است. در این روش ، صفحات ورق کامپوزیت آلومینیوم از طریق زن و مرد به پایه های نصب شده در زیرسازی آلومینیوم نصب می شوند.

جنبه مثبت سیستم تهویه این است که نیازی به استفاده از خواب و درزگیر نیست ، از طرف دیگر ، نصب آن نیاز به ضد آب بودن سنگ تراشی دارد تا از نفوذ آب جلوگیری کند.

استفاده از سیستم تهویه مطبوع باعث راحتی حرارتی در محیط می شود ، زیرا پس از نصب آن حدود 90 میلی متر بین دیوار و ورق کامپوزیت آلومینیومی تشک هوا فاصله دارد. این عامل منجر به کاهش مصرف تهویه هوا می شود.

  • سیستم متعارف

این سیستم پرکاربرد برای نصب ورق کامپوزیت آلومینیوم است. برای نصب آن ، لازم است یک اتصال 10 تا 12 میلی متری استفاده شود که عملکرد جذب انبساط ورق کامپوزیت آلومینیوم را داشته باشد.

اکنون که از مشخصات فنی نصب  پانل کامپوزیت آلومینیوم خاصیت ورق کامپوزیت چیست مطلع شدید 09120888600

 

برای هر مشاغل ، اولین برداشت همیشه همان اثری است که باقی می ماند و هنگامی که شرکت فروشگاه است ، اولین برداشت مشتری بیشتر مشهود و شارژ می شود ، زیرا نمای شرکت است.

جلو تجاری اولین تماس است که مشتری با این شرکت است، و ما نه تنها در مورد پنجره فروشگاه صحبت کردن، اما جلو به عنوان یک کل، از همه عوامل ورود او را به ایجاد نفوذ و در نتیجه، مصرف محصولی که ارائه می دهید.

بنابراین نمای تجاری باید زیبا و دارای چیدمان هارمونیکی باشد که مطابق با مفاهیم شرکت باشد ، یعنی اگر فروشگاه شما فروشگاه غذای بدنسازی است ، نما باید دارای رنگ و ساختاری متناسب با این مضمون باشد .

برای انتخاب نمای تجاری مناسب برای فروشگاه خود ، مهم است که انواع مراقبت هایی را که باید برای تمیز نگه داشتن آن و با ظاهر جدید داشته باشید ، در نظر بگیرید ، بالاخره سرمایه گذاری در کاری که ماندگاری کمی داشته باشد چه فایده ای دارد ؟

ورق کامپوزیت نمای تجاری 

اصیت ورق کامپوزیت چیست به دلیل ظرافت ، کاربردی بودن ، کیفیت و هوای مدرن بودن ، پوشش مناسبی برای صفحات نمای تجاری است و امروزه یکی از مواردی است که بیشتر در ساخت و سازهای داخلی استفاده می شود.

این نوع صفحه نمای تجاری توسط دو ورق آلومینیومی رنگ شده تشکیل می شود. ورق کامپوزیت آلومینیوم همچنین دارای یک هسته پلاستیکی پلی اتیلن است که با رعایت تمام استانداردهای کیفیت مورد نیاز بین المللی تولید می شود.

یکی از مزایای اصلی در انتخاب ورق کامپوزیت آلومینیوم به عنوان صفحه نمای تجاری ، ارزش آن است ، به ویژه هنگامی که با انواع دیگر پوشش ها برای همین منظور مقایسه می شود.

علاوه بر این ، نمای تجاری آن با ورق کامپوزیت آلومینیوم ، که ماده ای مقاوم است ، لحنی چشمگیر ، مدرن و پیچیده به فروشگاه شما ارائه می دهد. آیا مدرک می خواهید؟ به نمای تجاری شرکت هایی مانند داروخانه ها ، بانک ها، نمای کامپوزیت فروشگاه های مدرن و نمای ساختمان های تجاری نگاه کنید.

مراقبت از این نوع نمای تجاری نیز بسیار ساده است. برای اینکه همیشه براق و نو به نظر برسد ، مجبور نیستید برای هزینه های تمیز کردن محصولات خود هزینه زیادی صرف کنید. هیچ چ

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *